Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:07:55

LOGOUT.hu

Uolsó frissítés: 2018.10.10

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#9951) Snip3r_HUN válasza RECSKA (#9947) üzenetére


Snip3r_HUN
addikt

Nekem a 15.11-el hiba nélkül megy, egy R9 290-nel.

In space, no one can hear your coils whine... | HP Omen 15 | PS4 Slim 1TB | Huawei P20 Pro

(#9952) .LnB válasza RECSKA (#9947) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Nem nem ilyen amd-n. Sot 970 vs 390-ben is az amd kártyán jobb. Nekem 380-al sincs baj.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#9953) RECSKA válasza Snip3r_HUN (#9951) üzenetére


RECSKA
veterán

igen, ma este megy fel nekem is a 15.11 vissza. 270X-el tökéletes volt. Egyszerűen hányadék ez a crimson.... :W :W :W :W

.LnB : Szerinted?
Soroljam milyen kártyákon próbáltam?
AMD : R7 260X, R9 270X, R9 290X és R9 390X : 15.11-el tökéletes, 16.3.1-el hányadék... Sokkot kapok kifolyik a szemem...
Nvidia : GTX750, GTX680, GTX770, GTX970, GTX980 - mindegyiken tökéletes.

[ Szerkesztve ]

Nézd meg a hirdetéseim. Finomságok!!!

(#9954) vendingo válasza RECSKA (#9953) üzenetére


vendingo
veterán

Teszek egy próbát én is vele.

Most nézem, már csak 15.12 érhető el az amd oldalán.

[ Szerkesztve ]

Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!

(#9955) raven84


raven84
senior tag

Hali, van esetleg vmi lista itt ahol játékosokat fel lehet venni. Daily challange módot szeretném letolni de egyszerűen nem lehet. Az 6. gruppom oszlik fel mert senkinek nincs dpse, ez volt tegnap is. 150k dps 70k hp csak elég nem?

Valaki daily?

(#9956) bulikavagyok válasza raven84 (#9955) üzenetére


bulikavagyok
nagyúr

(#9957) ada19 válasza raven84 (#9955) üzenetére


ada19
senior tag

Bőven, mi 3-an egy randommal 100k / 50k körül csináltuk meg simán, első Challengünk volt.

Mégsenem

(#9958) raven84 válasza bulikavagyok (#9956) üzenetére


raven84
senior tag

Köszi, erre a listára fel lehet kerülni valahogy?

(#9959) norti válasza RECSKA (#9953) üzenetére


norti
addikt

i4590K
HD7870 2GB
16.3.1 Crimson driverrel is tökéletesen fut 2048x1152 felbontáson (nyilván nem 60 fps-kel, csak 35-50, high/middle grafikai beállításnál)

És még egyetlen villódzó textúrát sem láttam, ami az összes high-end gamernél előjött...

Szóval elég nagy az anomália , nem csak a driverrel van gond.

(#9960) bulikavagyok válasza raven84 (#9958) üzenetére


bulikavagyok
nagyúr

Passz. Régen bele tudtam írni magamat, de most már le van zárva -ha jól látom. Szerintem talán Oriic tud ebben segíteni.. :B

[ Szerkesztve ]

(#9961) DummyBoy válasza ada19 (#9957) üzenetére


DummyBoy
senior tag

Nekem is ma lett meg először, pedig én sokkal gyengébb vagyok... Annyi hogy hátul maradtam és healeltem meg távolból nyomtam a revive-ot.

Life is shor...

(#9962) oriic válasza bulikavagyok (#9960) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Kicsimixet vagy westlake-et kell keresni, ők tudják szerkeszteni a doksit.

Live-Die-Respawn

(#9963) venomka1


venomka1
aktív tag

Tudtok valami oldalt hogy kell modolni, stb hogy ha DPS akarok lenni? Vagy esetleg ti is tanacsolhattok dolgokat. Milyen modokat hasznaljak, kepessegeket stb, hogy dps legyen a kari, ne hibrid keverek. Mikre erdemes gyurni.

(#9964) raven84 válasza venomka1 (#9963) üzenetére


raven84
senior tag

Hali, crit csensz, krit dmg. Esetleg hs dmg.

(#9965) Garsza


Garsza
veterán

Helló! Tudtok nekem mondani nagyobb sebzéssel és kisebb visszarúgással rendelkező Gold fegyvert a Caduceusnál.
Kéne valami helyette ami jobban használható. Elsősorban középtávolra. Közelharcba nem nagyon szoktam belemenni de van hogy nem tudom elkerülni. Távolra meg van egy First Wave M1a -m az tökéletes.
Ha tudtok valamit ajánlani az is érdekelne hol vehetem meg.

(#9966) venomka1 válasza raven84 (#9964) üzenetére


venomka1
aktív tag

thx

(#9967) velizare válasza Garsza (#9965) üzenetére


velizare
nagyúr

smg. van arany vector blueprint boo vendornál. ha kicsi a lőtáv, akkor a sebzést adó modokat cseréld le optimal range-re.

Tudod, mit jelent az, hogy nemezis? Az érintett, erősebb fél kinyilatkoztatása a méltó büntetés mértékét illetően. Az érintett fél jelen esetben egy szadista állat... én.

(#9968) Garsza válasza velizare (#9967) üzenetére


Garsza
veterán

SMG valahogy nem szimpatikus nekem. Nem nagy annak a szórása? Én személy szerint a Liberatoron gondolkodtam vagy valamilyen AK -n. De nincs velük tapasztalatom.

(#9969) velizare válasza Garsza (#9968) üzenetére


velizare
nagyúr

könnyen ki tudod próbálni. vegyél valami buta zöldet a vendortól, és irány a lőtér.

[ Szerkesztve ]

Tudod, mit jelent az, hogy nemezis? Az érintett, erősebb fél kinyilatkoztatása a méltó büntetés mértékét illetően. Az érintett fél jelen esetben egy szadista állat... én.

(#9970) .LnB válasza RECSKA (#9953) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

[link]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#9971) duvi


duvi
nagyúr

Ha valaki látja DZ-ben két mélyen tisztelt honfitársunkat (Frost72HUN és Ghost57HUN), akkor számítsanak rá, hogy mindketten roguek. Főleg kivonási pontokon kemperkednek egy 4 fős csapattal. Udvariasan odaköszönnek magyarul, hogy helósztok és amikor akasztjuk fel a cuccost, akkor hátba támadnak.

(#9972) flash- válasza vegitossj7 (#9852) üzenetére


flash-
veterán

ha alt entert nyomok, akkor ablakban fut a játék,
utána hiába nyomom nem áll vissza teljes képernyőre

"Embrace our fellow man, no longer vilified"

(#9973) Snip3r_HUN


Snip3r_HUN
addikt

Végre meglett a DZ Lv50, be is vásároltam pár tervrajzot. :D

[link]

In space, no one can hear your coils whine... | HP Omen 15 | PS4 Slim 1TB | Huawei P20 Pro

(#9974) vendingo válasza RECSKA (#9947) üzenetére


vendingo
veterán

Bakker, a procim akadt ki. 4.4Ghz-re volt húzva, és amióta alap órajelen ketyeg azóta nem produkálta a jelenséget, viszont amit furcsállok, hogy azóta a VGA +10-13 fokkal magasabb hőfokot ért el játék közben.
Nem tudom, hogy van-e összefüggés, de most az a jó, hogy működik.
A 3.3Ghz-nek is megvan a hátránya, azóta meg néha micro laggol a játék, de nem vészes.
Nem akar nekem összejönni :)

Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!

(#9975) raven84 válasza Snip3r_HUN (#9973) üzenetére


raven84
senior tag

A DZ-s tervrajzok jobbak mint a műveleti bázison lévőek? Elvileg a HQ-s tervek is item lvl 31-esek.

(#9976) Snip3r_HUN válasza raven84 (#9975) üzenetére


Snip3r_HUN
addikt

Változó,lehet jó terveket venni,de a műveleti bázison a választék sem 24 óránként változik,hanem ~hetente egyszer. A DZ-s védett házakban nem phoenix creditért hanem dz pénzért lehet terveket venni,persze ez csak lv50 után érhető el.

[ Szerkesztve ]

In space, no one can hear your coils whine... | HP Omen 15 | PS4 Slim 1TB | Huawei P20 Pro

(#9977) pzstm válasza raven84 (#9975) üzenetére


pzstm
titán

viszont van olyan LvL31-es (akár fegyver, akár Gear), ami csak DZ vendornál van....(bázison van a párja úgymond)

DZ vendoros craft viszont Division techbe kerül, amiből aranyat nem tudsz csinálni, csak farmolni....

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#9978) raven84 válasza pzstm (#9977) üzenetére


raven84
senior tag

És lvl 50 után dzcredittel lehet fizetni és nem főnixcredittel? Mert akkor inkább gyorsan kigrindelem az a maradék 10 lvlt.

[ Szerkesztve ]

(#9979) #35434496 válasza Snip3r_HUN (#9973) üzenetére


#35434496
törölt tag

Dúrván nyomod. Én lvl 9 vagyok dz-be még be se mertem menni. :D

(#9980) pzstm válasza raven84 (#9978) üzenetére


pzstm
titán

nem, DZ50 után is csak Phoenix credit

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#9981) Snip3r_HUN válasza #35434496 (#9979) üzenetére


Snip3r_HUN
addikt

102 óra játék eredménye. :DDD Lassan kéne még egy karakter,hogy pörögjön a Phoenix Credit.

[ Szerkesztve ]

In space, no one can hear your coils whine... | HP Omen 15 | PS4 Slim 1TB | Huawei P20 Pro

(#9982) raven84 válasza pzstm (#9980) üzenetére


raven84
senior tag

Akkor nem vágom sniper kolléga miről beszél :P

(#9983) EnterR válasza raven84 (#9982) üzenetére


EnterR
veterán

DZ safehouse-ban kapható cuccok DZ kreditbe kerülnek 50-es szinttől.

PSN ID: marquuard

(#9984) Snip3r_HUN válasza raven84 (#9982) üzenetére


Snip3r_HUN
addikt

Most mér’ ? :D DZ-s vendornál DZ pénzből vásárolhatsz,a bázison meg phoenix creditből. Annyi a lényege hogy ha le akarod craftolni azt a fegyvert amit dz vendornál vettél tervrajzként,akkor a szokásos fegyveralkatrész + ragasztószalag mellett division tech-re is szükség van.

[ Szerkesztve ]

In space, no one can hear your coils whine... | HP Omen 15 | PS4 Slim 1TB | Huawei P20 Pro

(#9985) raven84 válasza Snip3r_HUN (#9984) üzenetére


raven84
senior tag

Felettem írták h. ott is főnix kreditbe kerülnek a cuccok lvl50től is. Akkor valaki dezinformálni akar :D

(#9986) D.Orion


D.Orion
veterán

Ez marhajó, 8 gyökér rugó az egész DZ-t végig hentelnek, mindenkit lelőnek akit csak látnak. Semmi értelme nincs, hogy lelő, mert alacsony szintű vagyok és még cuccom sincs... Erre meg agyonlő, gyökér fasz. Az se érdekel, ha topik olvasója is van közte. Semmi logika nicncs benne, egyszerűen csak böszmeségből lelőnek mindenkit.

(#9987) Csabee86 válasza Snip3r_HUN (#9973) üzenetére


Csabee86
senior tag

Mi az elsődleges fegyvered? Én Caduceus-t használok, ma végre be tudtam vásárolni Dark Zone-ban tervrajzokból de semmim nem változott. Pedig elég jó a Caduceusom. Nah mindegy.

(#9988) Snip3r_HUN válasza Csabee86 (#9987) üzenetére


Snip3r_HUN
addikt

Black Market AK-74

In space, no one can hear your coils whine... | HP Omen 15 | PS4 Slim 1TB | Huawei P20 Pro

(#9989) zola09 válasza D.Orion (#9986) üzenetére


zola09
aktív tag

Ha zavar hogy megöl egy másik játékos, nem kéne pvp zónában mászkálni.. :N

(#9990) EnterR válasza D.Orion (#9986) üzenetére


EnterR
veterán

Inkább örüljünk, hogy úgy működik a DZ, ahogy kéne (ha már PvP). :D

PSN ID: marquuard

(#9991) warcat válasza zola09 (#9989) üzenetére


warcat
veterán

Amikor csak pvp zóna van az opciók között,nem kellene kioktatni a másikat.

EA: It's in the crate!

(#9992) D.Orion válasza zola09 (#9989) üzenetére


D.Orion
veterán

Látom mindketten megértettétek. :((( Nem az a baj, hogy lelőnek, hanem az, hogy ez nem előnyszerzéssel történik. Csak szimplán futkosnak nyolcan és lőnek akit érnek. Nem kell nekik semmi cucc és nem is érdekli őket semmi. Mennek lőnek azt mennek tovább, egyszerűen gyökerek. Remélem mással se fogtok találkozni DZ-ben, mint hogy a bejáratnál agyonlőnek céltalanul. Magyarázzad már el nekem kérlek, hogy mégis mi a jó abban, hogy egy frissen a zónába lépett játékost lelősz? Se credit se cucc, csak szimpla gyökérség.

[ Szerkesztve ]

(#9993) storm3 válasza D.Orion (#9992) üzenetére


storm3
senior tag

For lulz.

Más: Van akinek full elektro karija van? Jó az valamire? Kicsit ráuntam a "DPS"-re,uncsi tunkolgatni,főleg egyedül meg randomokkal. 30/42 vagyok,ha valaki szeretne játszani: blindpilot_ az uplay ID-m. 166k dps, 60k hp.

Ja,long live the king:
Hutchie

Megint más:
R390-em van és a max FPS amit elérek az 60(gondolom valahol le van lockolva,de az istenért nem jövök rá hol.) Van valami tipp? Játékban nincs,vidkártya beállításnál nincs.

[ Szerkesztve ]

“There he goes. One of God's own prototypes. A high-powered mutant of some kind never even considered for mass production. Too weird to live, and too rare to die.” pixel8

(#9994) Telda válasza storm3 (#9993) üzenetére


Telda
addikt

Vertikális szinkron. 60fps, mert 60Hz-en megy a monitorod.

(#9995) zola09 válasza warcat (#9991) üzenetére


zola09
aktív tag

Én úgy vettem észre hogy van pve only tartalom a játékban. És nem is DZ-ből lettem full HE.

D.Orion: 13 bejárata van a DZ-nak, a rogue-ok meg villognak a térképen, annyira nem érzem kivitelezhetetlennek hogy elkerüljem őket. PVP-t meg nagyon sokan azért csinálják, mert élvezik hogy megölik a másikat. Ez ilyen.

storm3: Én most közel 40k skill powerrel tolom, healer/support build, a shotisokon kívül bármit lehet facetankolni DPS karakterrel mert többet töltenek vissza a skillek mint amennyi sebzést kapsz(Challenge-ben ofc)

[ Szerkesztve ]

(#9996) lanikai


lanikai
aktív tag

nem értem, mi a gond a DPS-emmel, ekkora firearmshoz képest ez lófa.. a tárat lecserélve 176k-t tudnék kihozni belőle, de még az is rendkívül kevés lenne, elnézve néhány screenshotot (a Vectorról nem is beszélve, nagyjából 120k körül jár)

(#9997) Dragovich


Dragovich
csendes tag

Alakul a kis karakterem.

[ Szerkesztve ]

(#9998) pzstm válasza raven84 (#9985) üzenetére


pzstm
titán

DZ3-ba, esetleg négbye lehet hogy még DZ credit a blueprint. De az igazán finomak a DZ6-os vendornál kicsiny 62-es szintemmel is phoenix creditbe kerülnek.

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#9999) pohár


pohár
félisten

ULTRA WIDESCREEN GAMING - The Division Giveaway!

na jó, akkor ezúton szeretném küldeni magamnak a "Hogyha nékem sok pénzem lesz" örökzöld slágert... :D
masszív látvány lehet élőben, az már biztos (még az 1440p@60Hz is jól nézett ki 1680×1050-es monitoron keresztül)

[ Szerkesztve ]

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#10000) warcat


warcat
veterán

The Division - Hutch Farm Exploit (Bullet King) - Madison Field Hospital

Ezek a trükkök a police academyssel egyetemben csak azt mutatják,hogy mekkora igény lenne egy normálisan farmolható,"jóváhagyott" békés pve területre,ahol egyedül is ellehetsz.

EA: It's in the crate!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.