Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:07:55

LOGOUT.hu

Uolsó frissítés: 2018.10.10

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#8351) mettek


mettek
addikt

A mai Warren Gate-es küldit kihívás fokozaton nem lehet megcsinálni. Kb 2 orája nem jutok be a kapun. Kirusholnak a shotgunosok plusz mint ha eső esne ugy dobálják a gránatokat. De ha tul is éled annyian jönnek hogy kifogy a lőszer, vicc. Pedig 2 gold fegyóval adom nekik de semmi, 100 golyó kel egy enemybe. Ezt szerintem elnézték az ubinál.

PSN: Mattacks87 Xbox ID: HUNgAlien

(#8352) hitvanyalak


hitvanyalak
senior tag

Álkulcsot honnan szerezhetek?

A lamellák is néznek engem. Bőrömre csíkokat festenek.Énemből csíkok lefeslenek. Felváltva vagyok én is fény vagy árnyék. Apró komolykodó árnyjáték. Fény-árny csíkokban mérem a perceket.

(#8353) daveoff válasza mettek (#8351) üzenetére


daveoff
veterán

Azt egyedül nem tudom megcsinálni, csak négyen lehet. Az eleje könnyű, ami bent van, na az nem semmi.... :Y Ráadásul időre megy....

(#8349) Anonymus23: nekem is ilyen, nekiállok csesztetni egyből kiakad, remélem javítják, mert nagyon zavaró...

[ Szerkesztve ]

LG 27GL83A 27'' UltraGear™ QHD IPS 1ms Gaming Monitor with G-Sync®

(#8354) _Andras_ válasza RichieTri (#8350) üzenetére


_Andras_
tag

Mondjuk az jó lenne, ha a boltban meglehetne nézni, hogy hogyan is néz ki a ruha és milyen színű... Múltkor vettem "világítós" kék skint...3 vettem 15 ezerért. :D Aztán kiderült, hogy félrefordítás és zöld színű... :D

Meg persze azt is jelezhetné az árus , hogy vane nekem belőle.

(#8355) EnterR


EnterR
veterán

A skill power mit befolyásol? Először azt gondoltam, hogy az eldobott gránát meg sticky bomb sebzését növeli, de nem igazán befolyásolta +700 skill power. Hogy érdemes ezt növelni? Általában az életerőt csökkenti páncél függvényében.

PSN ID: marquuard

(#8356) Snip3r_HUN válasza RichieTri (#8350) üzenetére


Snip3r_HUN
addikt

Fegyver skin is van ott,naponta változik kínálat úgy mint a fegyverkereskedőnél. 3-4 napja volt egy zöld skin,tegnap egy dzsungel/tigris mintás,ma pedig egy narancssárga.

(#8353) daveoff: az utolsó 2 hullám volt a legnehezebb,a shotis osztag,aztán meg az agyonpáncélozott őrök és a boss.

[ Szerkesztve ]

In space, no one can hear your coils whine... | HP Omen 15 | PS4 Slim 1TB | Huawei P20 Pro

(#8357) _Andras_ válasza mettek (#8351) üzenetére


_Andras_
tag

Nekem a DZ is kemény, de még a hard küldetés is. Egyedül már esélytelen a bétához képesti. Az egész gearem gyenge valahogy a dps-em is kevés. Nincs szerencsém vagy nemtom . :D

(#8358) pohár válasza hitvanyalak (#8352) üzenetére


pohár
félisten

hogy micsodát? :D

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#8359) venomka1


venomka1
aktív tag

Ha a kuldetes a terkepen feher,es teljesitve van, nem kene eltunnie?

(#8360) daveoff válasza venomka1 (#8359) üzenetére


daveoff
veterán

Nem, annyiszor játszhatod újra, ahányszor csak akarod....

LG 27GL83A 27'' UltraGear™ QHD IPS 1ms Gaming Monitor with G-Sync®

(#8361) hitvanyalak


hitvanyalak
senior tag

Van itt most olyan aki 9-es szintű csak, és lenne kedve megcsinálni egy-egy küldit? Feltettem a Discordot is :D
Orvosmedve néven vagyok Uplay-en,hitvanyalak néven-Discord-on.

[ Szerkesztve ]

A lamellák is néznek engem. Bőrömre csíkokat festenek.Énemből csíkok lefeslenek. Felváltva vagyok én is fény vagy árnyék. Apró komolykodó árnyjáték. Fény-árny csíkokban mérem a perceket.

(#8362) venomka1 válasza daveoff (#8360) üzenetére


venomka1
aktív tag

koszi

(#8363) #14955008 válasza Snip3r_HUN (#8340) üzenetére


#14955008
törölt tag

WarrenGate nagyon durva. Még nem találtam teamet, aki az egyátalán be tudott volna jutni.

(#8364) Snip3r_HUN válasza #14955008 (#8363) üzenetére


Snip3r_HUN
addikt

Egy finn,egy orosz és egy angol volt a csapatban :D ,a belső rész már nagyon nehéz lett főleg hogy időre is ment,az utolsó két hullámot már kénytelenek voltunk visszavonulva kilőni,mivel ott egyhelyben esélytelen lett volna.

In space, no one can hear your coils whine... | HP Omen 15 | PS4 Slim 1TB | Huawei P20 Pro

(#8365) .LnB válasza daveoff (#8348) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Köszi mindenkinek a segítséget. Nem gondoltam, hogy a "ruhabolt" perk lesz az. :)

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#8366) mettek


mettek
addikt

emberek, ez vicc!!! kirohan az a két shotgunos Warren GAten és egy lövés vagyok neki 60 ezer HP-val. És 60ezres dsp-vel, 5-6ezer sebzéses gold fegyóval 2 tár kell bele ha csak a fejét lövöm...itt valamit nagyon elnéztek a srácok....aztán még ezután jön 2 machine gunos boss is a gránátot dobálók mellé meg ugyszintén 2 shotgunos. eddig akármilyen csapatba csatiztam be, 1 perc alatt mindenki halott

PC-n persze

[ Szerkesztve ]

PSN: Mattacks87 Xbox ID: HUNgAlien

(#8367) Sebestyen01 válasza mettek (#8366) üzenetére


Sebestyen01
őstag

Tegnap nyomtuk le, úgy hogy a 4 emberből csak 3 volt tsen! Nem volt könnyű de sacc egy óra alatt végeztünk!

(#8368) oriic válasza mettek (#8366) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Ez ilyen sajnos. Shotisok amúgy is mocsok erősek, főleg hard-on.

Live-Die-Respawn

(#8369) mettek válasza Sebestyen01 (#8367) üzenetére


mettek
addikt

nekem most ment el a kedvem a játéktól. 30/36 vagyok és így ne lehessen végigtolni egy küldetést az vicc. Illetve már fejlődni se nagyon lehet mert kint nem dob jobb cuccot mint ami van, DZ-ben ugyszintén naponta max egyszer kapsz valami értelmeset, venni meg szintén nem lehet mert a gold dolgok 50es szinthez vannak kötve, így itt nekem megrekedt a játék...hagyom is.

PSN: Mattacks87 Xbox ID: HUNgAlien

(#8370) Sebestyen01 válasza mettek (#8369) üzenetére


Sebestyen01
őstag

Csapat kerdese, mi sem vagyunk agyon gearelve, meg is sikerult :DDD Shotisok ellen meg jo a kis tuzet lovo fegyver, vagy a sokkos valtozat mig sokkban van vagy porkolodik meg le lehet oket fokuszolni :K

[ Szerkesztve ]

(#8371) vegitossj7 válasza Sebestyen01 (#8370) üzenetére


vegitossj7
addikt

Nem volt nagy szám, csak tudd mit csinálsz. :D

25 perc alatt megvolt. :K

(#8372) KnockOut87: Ezért létezik az Ammo Station... Persze a DPS és Stamina huszárok hullanak mint a legyek, de full Electronics gearrel hozzánk se tudtak szagolni.

[ Szerkesztve ]

Tévedni emberi dolog, de néha velem is megesik.

(#8372) mettek válasza Sebestyen01 (#8370) üzenetére


mettek
addikt

én 3 órája próbálkozom, próbálkoztam és semmi, még be sem jutottunk. Ha ki is húzzuk a második hullámig, elfogy a lőszerem, annyit kell tunkolni...érted? elfogy a lőszer :DDD és nem tudok tölteni mert ott nincs láda. Ez egy kibaszott vicc. Nagyon felhúzott. Érdekes módon a másik küldetést elsőre lehoztuk egy csapattal, pedig az is kihívás fokozaton ment. Ezt a küldit elbaszták nehézségre de nagyon.

PSN: Mattacks87 Xbox ID: HUNgAlien

(#8373) Sebestyen01 válasza mettek (#8372) üzenetére


Sebestyen01
őstag

Mi felszedtuk amit eldobaltak, ki lehet huzni hidd el, es meg lehet csinalni! Hozzateszem a vegen 10 perced van likvidalni mindenkit, megnyitni a szelepeket es stabilizalni az eromuvet, mindezt hullamokban jovo mobok kozepette :K Nem az eleje nehez ha nem a vege :K

vegitossj7:
Nalunk volt dps, tank, es electrora gyurt kari is, ez jo kombonak minosult :K Sokat dob az a dolgokon hogy az aki hasznalja a skilleket az valoban ki van gyurva elektronikara :K

[ Szerkesztve ]

(#8374) vegitossj7 válasza Sebestyen01 (#8373) üzenetére


vegitossj7
addikt

Yep, de azt is 4x flame throwerrel, 1 ammo stationnel, 2 flashbanggel simán lehozza az ember ajtónként. :K

Ide tankolni szerintem fölösleges, nagyon sok a fedezék, nem egy nyitott terület. Mindenki szórja a flamethrowereket, gas bomb-okat, és rendben van az egész. Persze aki sniperrel megy be, és nem használja az itemeket, az vessen magára, hogy nehéz. :D

(#8376) Snip3r_HUN: Yep, de skill recharge-ot is ad. :U

(#8375) KnockOut87: Sticky flashbang. :D

[ Szerkesztve ]

Tévedni emberi dolog, de néha velem is megesik.

(#8375) mettek válasza vegitossj7 (#8371) üzenetére


mettek
addikt

60ezres a DPS-em, 70ezres a HP-m, 20ezres electronics. Betettem a robbanópisztolyt vagy mit illetve próbálkoztam lángszóróval, robbanó golyóval de semmi. Az a mocskos gránát dobáló 5ösével szórja a gránátot, nem tudok fedezékbe bujni mert végigszórják az egészet. Vicc. Lehet tolok róla egy gameplayt és felteszem. :(((

PSN: Mattacks87 Xbox ID: HUNgAlien

(#8376) Snip3r_HUN válasza vegitossj7 (#8371) üzenetére


Snip3r_HUN
addikt

Kb. 15-20 méterre volt az ammo doboz,felesleges volt oda ammo station,inkább az egymás támogatása volt a fontos hp-vel.

[ Szerkesztve ]

In space, no one can hear your coils whine... | HP Omen 15 | PS4 Slim 1TB | Huawei P20 Pro

(#8377) Sebestyen01 válasza mettek (#8375) üzenetére


Sebestyen01
őstag

Nekem is ugyan ezek az ertekeim, csak 130k a dps-em :DDD

(#8378) oriic válasza mettek (#8369) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

"DZ-ben ugyszintén naponta max egyszer kapsz valami értelmeset,"

Ez nem igaz. (főleg nem igaz, ha az egekben van a Scavenging/Gyűjtögető tulajdonság)

Átlag óránként, kétóránként (van akinek sűrűbben, ugye Bulika? :DDD ) esik így egy sárga cucc, de egy tonna lila jó felszerelés is.

Hozzátenném a szinteden nagy gyér a 60k dps. Bőven 90-100 körül kellene járnod, még felhúzott Health-el is...

(#8379) Sebestyen01

Hja sajnos. Pedig rohadjak meg, farmolom a creditet a sárga Vectorért, meg a DZ Vendornál található sniperért, de tuti amint beszerzem, kidobja majd egy mob. :D

(#8380) RazoR8402

Modokkal. Plusz ugye megveheted a spéci árustól a sárga térdvédőt, ami ad +80%-ot.

[ Szerkesztve ]

Live-Die-Respawn

(#8379) Sebestyen01 válasza oriic (#8378) üzenetére


Sebestyen01
őstag

En mar majdnem minden lilat torok ossze, es kraftolom a sargat, csak ugye mar nem jon olyan sok fonix kredit :B

(#8380) RazoR válasza oriic (#8378) üzenetére


RazoR
veterán

A scavenging tulajdonságot hogy lehet felhúzni?

(#8381) Sebestyen01 válasza RazoR (#8380) üzenetére


Sebestyen01
őstag

Ruha kiegekkel lehet eleg szepen!

orichalcos:
Most ha azt mondom en meg tudnam venni a vestor receptjet, es le tudnam gyartani ;] , kar hogy nem tetszik, aragy augot akarok majd, csak a receptje dz50-es! :(
Csipat meg hoiztam ki dz-bol tegnap elott este :K Bar nem bolt action ha nem fel automata szeretik a mobok nagyon a fejest :DDD

[ Szerkesztve ]

(#8382) vegitossj7 válasza oriic (#8378) üzenetére


vegitossj7
addikt

Hát, nálam:

Minden gear személyre szabva. Többet nem költök Phoenix creditet, majd a gear setttekre. :D

Tévedni emberi dolog, de néha velem is megesik.

(#8383) mettek válasza oriic (#8378) üzenetére


mettek
addikt

Lehet xboxon igy megy de Pc-n nem igy van. 36-os szinten vagyok DZ-ben. És EGYSZER SEM dobott arany cuccot. A gyüjtögetés 50%-on van. Amim van arany azt vagy vettem vagy napi küldiért kaptam. DZ-ből még nem hoztam ki arany cuccot. Pedig tegnap is négyen westlake-kel 2-3 órán át farmoltunk a legnehezebb részen. Ez a fos benne.

PSN: Mattacks87 Xbox ID: HUNgAlien

(#8384) oriic válasza vegitossj7 (#8382) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Fullos gear. Utállak. :D

(#8381) Sebestyen01

Téged is. :D

(#8383) KnockOut87

Teljesen felesleges DZ5-6-ban játszani. Csak nehezebbek a mobok, de nem dob jobb cuccot, plusz XP-t, meg főleg. DZ1-3-ban mászkáljatok megadott útvonalon és úgy öljétek a nevesített bossokat. (legtöbbször abból jön a sárga cucc)

És nem csak boxon, más ismerős is simán így játszik (és dobálja 2-3 óránként neki a sárgát), ilyen téren nincs különbség a platformok között.

[ Szerkesztve ]

Live-Die-Respawn

(#8385) Sebestyen01 válasza mettek (#8383) üzenetére


Sebestyen01
őstag

Akkor nekunk hogy dob? En pc-n jatszok! Sot nekem mar arany kompensatort is dobott :K

[ Szerkesztve ]

(#8386) mettek válasza oriic (#8384) üzenetére


mettek
addikt

pedig bőven 10 fölött öltem nevesített bosst, volt hogy egyedül nyomtam le de egyszer nem kaptam aranyat. itt a karim....nekem erősebbre valahogy nem jön össze

PSN: Mattacks87 Xbox ID: HUNgAlien

(#8387) #14955008 válasza mettek (#8383) üzenetére


#14955008
törölt tag

Nekem van 3 arany cucc de szerintem vissza vették az esélyt a napi küldit (Warrens), pedig tudatosan durvítoták el szerintem.

(#8388) vegitossj7


vegitossj7
addikt

[link]

Ballistic power!

[ Szerkesztve ]

Tévedni emberi dolog, de néha velem is megesik.

(#8389) sirszevenap


sirszevenap
őstag

Egyébként a sztori küldetéseket hogyan csináltátok? Hardon vagy Normálon? Van értelme hardon?
A jó cuccok úgy is DZ - ből jönnek. Nem de?

Bankkártyával? Hát persze!

(#8390) oriic válasza vegitossj7 (#8388) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

És működik bakker. :D De utána nem szabad futni. És lehet fegyvert is váltani. :D

[ Szerkesztve ]

Live-Die-Respawn

(#8391) bulikavagyok válasza mettek (#8383) üzenetére


bulikavagyok
nagyúr

Én 30/40 vagyok, a gyűjtögetés 130% felett, és óránként simán dob egy arany cuccot a DZ-ben. Igaz, óránként megcsinálunk 2-3 kimentést, így elég sok az akció..:)

(#8392) hitvanyalak


hitvanyalak
senior tag

A nyersanyagok begyűjtése a szárnyakban automatikusan történik,vagy csak megjelenik és fel kell venni?

A lamellák is néznek engem. Bőrömre csíkokat festenek.Énemből csíkok lefeslenek. Felváltva vagyok én is fény vagy árnyék. Apró komolykodó árnyjáték. Fény-árny csíkokban mérem a perceket.

(#8393) ada19 válasza hitvanyalak (#8392) üzenetére


ada19
senior tag

Fel kell venni mindig.

Mégsenem

(#8394) Hunner válasza bulikavagyok (#8391) üzenetére


Hunner
senior tag

134% scavengingem van, kb 6-9 órát voltam eddig DZ-ben, folyamatosan mobokat ölve sose kalandoztam csak úgy, eddig egy arany tárat láttam esni. Se többet se kevesebbet. Szóval erősen pörög a szerencse faktor is azért. Diablo klón lootrendszer.

[ Szerkesztve ]

Oneplus 8 Pro - Canon EOS 600D - EOS M50 - Sigma 18-200 f/3.5-6.3 DC OS HSM II - Canon 50 f/1.8 STM

(#8395) mettek


mettek
addikt

én totálisan felkurtam rajta az agyamat. Egy csapat bejutott az utolsó állomásig, de ami ott megy....rusholnak a shotgunosok 3 felöl, jönnek a bossok meg innen onnan a gyalogok több hullámban, kb 2-3 órát megint elcsesztem rá de alt f4 lett a vége.

A másik ami külön vicces az a nehézségi szintek közti különbség. A másik napi küldit nehéz fokozaton szinte végigrohantuk ugy hogy alig sérültem lila ellenfelek ellen. Ez a kihívás fokozat meg kb lehetetlen kategória, nincs átmenet. Beadja a 32-es arany karaktereket 8 meg 10-es péncéllal, vicces egy játék. Akkor se lenne így korrekt ha minden cuccom arany lenne...de messze nem az.

[ Szerkesztve ]

PSN: Mattacks87 Xbox ID: HUNgAlien

(#8396) oriic válasza Hunner (#8394) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

6-9 óra nevesített mob boss farm után 1 sárga tár össz vissz?

Btw, azért azt remélem tudja mindenki, hogy magas scavenging/gyűjtögetés, nem azt jelenti hogy csak a sárgát dobja sűrűbben. Lila cuccokból is több esik így.

[ Szerkesztve ]

Live-Die-Respawn

(#8397) ScomComputer


ScomComputer
veterán

Sziasztok..valamelyik nap írtam,hogy néha-néha beakad a játék,olyasmi mintha töltene 1 mp-ig valami,pedig ssd-n van,találtam róla egy videót ,mert ahogy olvasgatok utána,másnál is előfordul a dolog....itt senkinél nem volt még ilyen?
:R

[ Szerkesztve ]

(#8398) demmer123 válasza mettek (#8395) üzenetére


demmer123
őstag

Dz 6-ot farmoltuk 2 órán át,csomó bosst megöltünk.De egy arany cucc se esett.Pedig 30 felett vagyunk mindkét levelbe.

(#8399) Stalkerx válasza ScomComputer (#8397) üzenetére


Stalkerx
csendes tag

Szia!

Nálam is SSD-n van a játék és szokott ilyet. Passz hogy miért csinálja, olyan mintha nem tudná elég gyorsan kiolvasni az adatokat. :/

(#8400) ScomComputer válasza Stalkerx (#8399) üzenetére


ScomComputer
veterán

Köszi,hogy írtál,ez valami játék gond lesz,mert másoknál is van gond.....nálam nem gyakori,ritkán akad be így mint a videón,de harc közben elég gáz.... :R

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.