Hirdetés

2024. június 20., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#114101) ANDROID???


ANDROID???
addikt

Kár, hogy nem tettem rá többet, legalább a tét visszajött. :K

Raktam a Barcelonát is, annak jobban is örültem volna.. :U

(#114102) Atti1112 válasza Def26 (#114098) üzenetére


Atti1112
aktív tag

Mi történt ? Nagy lóvét kaszáltak ma a Bayern kasszájából. Ennyi történt.

Segítsetek, ha tudtok ! Köszi !

(#114103) C0d3r válasza L_YKing (#114097) üzenetére


C0d3r
addikt

És még ki vagyunk akadva, ha a törökök meg a bundás 2-ben kajláék szőrmélnek egyet. Nagyok se különbek, tegnap Arsenal, ma ez a két jómadár, holnap vajon mi fog történni az RM - Juve meccsen? :)
Egy kutya mind, fogadóirodák hirdetéseit se véletlenül láthatjuk a képernyőn... szponzorok, mi?
Okádék...

[ Szerkesztve ]

(#114104) B-L-A-C-K


B-L-A-C-K
titán

Most jöhetnék nagy megmondással hogy buktam és akkor ráfogom bunda...De erre akkor is ezt tudom mondani. Bebiztosítanak két gólt első félidőben hozzák amit kell. 2. ban meg mint aki elfelejtette mi az a foci? Oké hogy tuti volt nekik, de ilyen alapon már 1-1 után is teljesen visszábbvehettek volna, de nem inkább második félidőben mert így jön ki a 2/1, na meg alig rakta ugye valaki hogy a Bayern nyer...

Vicc.

[ Szerkesztve ]

(#114105) Def26 válasza Hunt3r22 (#114099) üzenetére


Def26
félisten

Részemről inkább túlórázok. Abban biztos tuti kifizetés van. :D

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#114106) Atti1112 válasza B-L-A-C-K (#114104) üzenetére


Atti1112
aktív tag

+1

Segítsetek, ha tudtok ! Köszi !

(#114107) B0V9B


B0V9B
tag

Azért az se mindegy hogy félidőben a Barca lekapta azt a Suárezt aki ma világklasszis teljesítményt nyújtott és a helyére jött a meccshiányos Pedro.

(#114108) csababarca válasza B-L-A-C-K (#114092) üzenetére


csababarca
őstag

Mondjuk, én barca szurkolóként nem lepődtem meg.

10enéve barca szurkoló vagyok,de a legtöbb pénzt miattuk buktam, a legtöbb szelvényemet ők vitték el,ezért ritkán rakok rájuk.

Legszívesebben hagytam volna a meccset,és nem fogadom meg, de elvitt a "néptipp", meg mondom itt 50ezreket dobálnak a barcára,csak megkínálom pár százforinttal őket...:D

[ Szerkesztve ]

iPhone 8 64GB, MacBook Air, Skoda Superb 2012, CRTDI 2.0

(#114109) szab.tam válasza ANDROID??? (#114101) üzenetére


szab.tam
nagyúr

legalább valakinek a tét visszajött.
mikor adta a 7-et a bayern-re?
1:2-nél nekem eszembe sem jutott. max az x.
azt raktam is.

****

(#114103) C0d3r
"vajon mi fog történni az RM - Juve meccsen?"

amikor kamit rakok, próbálok arra gondolni, hogyan tud szívni a legtöbb fogadó.
és azt megrakni.

holnapra egy 0:0 lenne az, de ez azért elég valószínűtlen.
lehet, hogy meg kell várni a félidőt, és a mai mintára számolni.

****

az normális, hogy a keleti végeken ezt művelik.
de az, hogy itt is ilyen kézi vezérléssel működik...

[ Szerkesztve ]

fanless project: fourth gear......................................................................... http://prohardver.hu/teszt/interju_csucskonfig_passzivan_hutve/kezdetek.html

(#114110) Atti1112


Atti1112
aktív tag

Na még elmegy a Finn-Orosz hoki meccsem is... hát ez a nap bukó lett, csak a szegény St Polten-em nyert. 4 fogadásomból egy nyerés jött :( Így még a Yankee sem fizet egy petákot sem, nincs vigaszdíj... :) Legközelebb kidobom dobókockával, hogy mire mit rakok :) 1 és 4 = H, 2 és 5 = D, 3 és 6 = V :)) :DD

[ Szerkesztve ]

Segítsetek, ha tudtok ! Köszi !

(#114111) Linem


Linem
senior tag

Szerintem úgy gondolkodhatott a Barca, hogy a 90 perc alatt még lehet esély a 3-0 előnyt behozni, ezért az elsőben beleadtak mindent, hogy ne legyen fordítás. A másodikban pedig már érezték, hogy a Bayern a 6 gólt nem fogja hozni, így visszavették a lendületet és megnyugodtak, hogy továbbjutnak. :F

(#114112) Hunt3r22


Hunt3r22
őstag

Real - Juve
Fio - Sevilla
Dnipro - Napoli

Ötletek? :U

Xr

(#114113) Atti1112 válasza Hunt3r22 (#114112) üzenetére


Atti1112
aktív tag

Dobj kockával :) Lásd fentebb :)
[link]

[ Szerkesztve ]

Segítsetek, ha tudtok ! Köszi !

(#114114) B-L-A-C-K válasza szab.tam (#114109) üzenetére


B-L-A-C-K
titán

amikor kamit rakok, próbálok arra gondolni, hogyan tud szívni a legtöbb fogadó.
és azt megrakni.

Ma pedig szerintem így volt a légszívatósabb, de még te se gondoltál erre...:D

(#114115) B-L-A-C-K


B-L-A-C-K
titán

Na én holnap nem játszok olyat hogy hogy hozzuk vissza a -50 ezres bukót, mert nem érzek semmit...Így én is csak kamizok...

Pl Juve hendivel nyer biztos nem hagyom ki...:)

[ Szerkesztve ]

(#114116) mtcob válasza Hunt3r22 (#114112) üzenetére


mtcob
senior tag

Real - Juvénal a 4,5 over sárga nemrossz, egyébként én szerintem Realra teszek majd :)

(#114117) Prien válasza Linem (#114111) üzenetére


Prien
addikt

Szerintem se volt bunda, csak visszavettek, ennyi történt. A továbbjutást nézték,nem azt,hogy egy BL meccs győzelem X százezer Euro...

A kevés is több a semminél.

(#114118) C0d3r válasza Atti1112 (#114113) üzenetére


C0d3r
addikt

Tetszik, ezek után esküszöm kipróbálom! :))
De nem holnap, szerintem ez a hányinger eltart pár hétig...

[ Szerkesztve ]

(#114119) szab.tam válasza B-L-A-C-K (#114114) üzenetére


szab.tam
nagyúr

ez pontosan így van.
én is azt nézem, hogy erre az eredményre nem gondolt senki.
ennél talán csak a 0:0 lett volna keményebb, de ott ugye nyertek volna az x-esek....

**

most nézem a hokit.
raktam a cseh - svájc x2-t
a finn - orosz h-val. az is x lett....
pedig szépen kikarmolt a problémásokat.

****

nem akarok többet sem át-, sem feltölteni. :O
van még 1-2 kami mix éjszakára, önni kéne valamelyiknek.

és megpukkasztom belőle a juve-t. :DDD
(ööö, izé, 0:0-ra...)

****

(#114120) !Tupac!
kidobtad, ok.
de azért nem gyűrted össze? :D
mint black, aki asszem a szemétledobóba küldött egy 5k-s nyert szelót.
és nem ment feltúrni.... :( (pedig megnéztem volna. akár ötezeré') :DDD

[ Szerkesztve ]

fanless project: fourth gear......................................................................... http://prohardver.hu/teszt/interju_csucskonfig_passzivan_hutve/kezdetek.html

(#114120) !Tupac!


!Tupac!
tag

Én is raktam a Barcát is meg a hendit is... én is buktam.

De szerintem ez nem volt bunda, egyszerűen tudták hogy innen nem zúghatnak már ki tehát minek erőlködjenek kicsit.. plusz lehet már a hétvégére vagy a "lockout"-ra gondoltak...

Viszont nem viccelek amikor pedrot behozták Suarez helyett a hendis szelvényt már kidobtam a kukába

szab.tam : nem, nem gyűrtem össze, a széttépés híve vagyok :DDD :DDD de azt sem tettem, viszont jelképesen már elkönyveltem azt hogy a hendinek byebye

[ Szerkesztve ]

(#114121) Atti1112 válasza C0d3r (#114118) üzenetére


Atti1112
aktív tag

Rendben :) Ennek a kockázásnak is van akkora esélye, mint "logikusan" átgondolva fogadni....Pláne amikor ilyen ordas szőrme van már a BL-ben is...

Segítsetek, ha tudtok ! Köszi !

(#114122) vwpolopg válasza szab.tam (#114119) üzenetére


vwpolopg
őstag

Nem rossz így papírról onlinera váltva, hogy túl sok mindent tudsz rakni? 7 hétig papíron erősen plusszos voltál, aztán az az egy szar hét jött a saját hibádból, viszont a pro csak nyeli a pénzt eddig nem?

(#114123) B-L-A-C-K válasza Prien (#114117) üzenetére


B-L-A-C-K
titán

Az a baj sok ember nem hiszi el hogy létezik ilyen, persze lehet semmi köze nem volt hozzá mindenesetre elég érdekes volt...1-1nél is vissza állhattak volna, de mégsem tették. Az meg hogy visszább vesznek nem azt jelenti hogy elfelejtenek focizni és a térfelükön próbálnak passzolgatni. Ez nem a Barcára vall...
Illetve már csak azért se illet volna így játszaniuk mert presztízs meccs is volt, itt volt rá a lehetőség hogy kivégezzék őket, és vissza adják nekik amit 2 éve kapott tőlük a Bayern. Otthon 2-0 győztek, idegenben meg 3-0ra...

szab.tam: Az valami ~4 ezer volt, és egy kenó szelvény...:D

[ Szerkesztve ]

(#114124) C0d3r válasza Prien (#114117) üzenetére


C0d3r
addikt

Ha a visszavételt úgy kell érteni, hogy a kapu előtt passzolgatunk és még csak meg se próbáljuk kivinni a passzolgatást legalább a középpályára, akkor elég rosszul csinálják. Megyek is gyorsan Barca edzőnek, helyrerakom én a dolgokat!

[ Szerkesztve ]

(#114125) szab.tam válasza vwpolopg (#114122) üzenetére


szab.tam
nagyúr

jó meglátás.
értem a kérdést.
de nem tudok rá jól válaszolni.

****

itt most próbálok kísérletezni.
nincs is nagytétes szeló.
pont ezért kalandozok itt, mert tudok olyanokat tenni, amiket kigondoltam a papíros érában, de nem lehetett.

egy biztos: itt jobban észnél kell lenni, nem szabad nagy egyenleget tartani....

fanless project: fourth gear......................................................................... http://prohardver.hu/teszt/interju_csucskonfig_passzivan_hutve/kezdetek.html

(#114126) ANDROID??? válasza szab.tam (#114109) üzenetére


ANDROID???
addikt

2015.05.12.21:34 -kor raktam meg a Bayern-t :K
Tegnap is voltak szép gondolataim, szépen ki is hagytam őket, meg a pro ugye segít... :U
Tegnap Pl. 22-es (vagy lehet akkor már felugrott 23-asra) odds kihagyva, stb.

[ Szerkesztve ]

(#114127) B-L-A-C-K válasza szab.tam (#114125) üzenetére


B-L-A-C-K
titán

Nem lenne szabad most durvulnom, előbb írtam is, de már kacsingatok egy 4,5 sárga feletti szelóval...

(#114128) Atti1112 válasza B-L-A-C-K (#114123) üzenetére


Atti1112
aktív tag

Teljesen egyetértek Veled, megoldhatta volna a Barca a "visszavételt" kevésbé szarul is, az így "leadott" játékukról üvöltött, h még véletlenül se menjenek közel a Bayern kapujához, mert mi lesz, ha egy Bayernes véletlenül eltalálja valamelyiküket és bepattan róluk egy gól. Ezt gondolom jól át kellett beszélni a FI-ben is, így megegyeztek, hogy max a félpályáig mennek, vagy még addig sem a 2.-ban....Szőrme ez, én mondom. Így a kecske is jól lakott (nyert a Bayern otthon) meg a káposzta is megmaradt (összesítésben meg a Barca a nyerő).

[ Szerkesztve ]

Segítsetek, ha tudtok ! Köszi !

(#114129) Xpredi01 válasza Hunt3r22 (#114112) üzenetére


Xpredi01
tag

Talán jó lehet a Dnipro - Napoli under, vérmérséklet szerint 2,5 vagy 3,5

miért? baromi nehéz az ukrán csapatnak gólt lőni, a Napolinak meg amúgy sem megy bunkerfoci ellen. Ha kapnak 1-et, ezek még akkor is csak az utolsó 10 percben támadnának ki.

A másik kettő közül az egyiken bármi lehet az odavágó miatt, mint ma, a másikon meg nem vagyok pártatlan, így oda meg sem próbálok jósolni.

Long betre meg a Sevilla EL győzelem elég jónak tűnik 1,7-1,8-ért.

[ Szerkesztve ]

(#114130) Prien válasza B-L-A-C-K (#114123) üzenetére


Prien
addikt

Nem tudok pontos összegeket, de nem életszerű, hogy Bayern szintű csapat elkezd pitizni egy győzelemért. Ezt a Barca egyszerűen ellazázta.
Ha bunda lenne ezen a szinten, mennyi játékost kéne bevonni? Megérné a klubboknak, játékosoknak? Esélytelen lenne,hogy titokban maradjon és az Uefa is kizárná őket évekre. Vagy ők is benne vannak? Ugyan :)
Ezt a békát le kell nyelni, a továbbjutás volt a cél ,nem a győzelem. Szvsz.

De elfogadom, hogy más vélemények is vannak. :)

A kevés is több a semminél.

(#114131) Hunt3r22


Hunt3r22
őstag

Szerintem holnap ezeket rakom kamiba, tök mind1 mit rakok úgy sem jön be...

A mérkőzésen 10,5-nél kevesebb szöglet H 1,75
félidő:V, végeredmény:H 22,00

A mérkőzésen 10,5-nél kevesebb szöglet H 1,75
félidő:H, végeredmény:V 33,00

Xr

(#114132) !Tupac! válasza Hunt3r22 (#114131) üzenetére


!Tupac!
tag

És majd valamelyik jönne erre 11 szöglet lesz :P :U

[ Szerkesztve ]

(#114133) Hunt3r22 válasza !Tupac! (#114132) üzenetére


Hunt3r22
őstag

Nem is én lennék... ;]

Xr

(#114134) B-L-A-C-K


B-L-A-C-K
titán

Azzal mindig kavarba vagyok, hogy a Juve - Real meccsen szerzett sárgák, illetve a holnapi visszavágón kapott sárga lapok mennek a döntőre is, azaz aki mind2 meccsen szerzet 1-1 sárgát az majd nem játszhat a döntőben, vagy ez ilyenkor resetelődik?

(#114135) pohár válasza B-L-A-C-K (#114134) üzenetére


pohár
félisten

nem, ilyenkor nincs már ilyen, csak piros esetén nem játszanak a következő meccsen

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#114136) Hunt3r22 válasza B-L-A-C-K (#114134) üzenetére


Hunt3r22
őstag

Szerintem nincs reset.. :N

#114135
Mióta? :F

[ Szerkesztve ]

Xr

(#114137) B-L-A-C-K válasza pohár (#114135) üzenetére


B-L-A-C-K
titán

Köszi, akkor lehet meg kell küldenem holnap....Vagyis ha ez biztos, mert ha nem már mindjárt más a lúúú fekvése...:/

[ Szerkesztve ]

(#114139) lecsokolbi válasza lecsokolbi (#113984) üzenetére


lecsokolbi
aktív tag

:C :C 2. Fi. 1 kapura lövés

- Mindenki hazudik! -

(#114140) Shkiz0 válasza L_YKing (#114097) üzenetére


Shkiz0
nagyúr

Miért is lenne bunda?
Mint ahogy már írták, a Barcának a félidő után már édes mind1 volt, és bár matematikai esély még megvolt a továbbjutásra a hazai gárdának, ez gyakorlatban már eldőlt a 2 idegenbe lőtt gól miatt.
Én sem csináltam volna mást, és ha jól megnézed 1-2-es eredménynél majdhogynem unalmas lett a 2. félidő a Barca mint ha beleunt volna a játékba, mivel tudták ez már meglesz.
Aztán jött az egyenlítő gól akkor élénkült meg kicsit a játék, akkor sem a vendégek miatt, hanem mert a hazaiak még mentek becsületből és elhitték, hogy nyerhetnek. Nyertek is.
De szerintem ez várható volt, hogy nem fogja magát a Barca megszakítani az első félidő után, már a félidei csere is csak ezt igazolta.
Amúgy neked mint Barca fannak tudnod kéne, hogy nem elsőnek fordult már elő, hogy elkényelmeskedett a csapat amikor már nincs tétje a meccsnek, aztán jön egy egyenlítő gól, és hirtelen mindjárt magukhoz térnek, pár perc alatt berámolnak 1-2 gólt és megint jön a punnyadás. Csak most már nem volt értelme...

Azért azt nem kell elfelejteni, hogy bár a bajnokság már félig megvan, de hétvégén ha nem marad el a sztrájk miatt akkor azért még vár rájuk egy ATM meccs is, és ez most fontos nekik a bajnoki cím szempontjából, mivel legalább egy X jó lenne, és akkor az utolsó fordulóban otthon hazai pályán, hazai közönség előtt lehetnek bajnokok.

Ha behúznák a bajnokit, utána se lenne sok idő ünnepelni meg pihenni, mert 30.-án kupadöntő, rá egy hétre meg BL döntő. Ez utóbbi pedig akkor lehet gond, ha holnap a Reál jut tovább, így ők többet pihenhetnek, és készülhetnek a meccsre, amíg a Barca ugye nem. Szóval már csak ezért is érdekes lehet a holnapi meccs :)

Új hardverek számlával, garanciával érd PM.

(#114141) stefyY


stefyY
őstag

A Partizanra még 1.6 van mixen, de neten már 1.9 körül adják...remélem az X-et még megcsíphetem 3.25-ért... :D + megy mellé egy Real hendi dönci is + még keresek valamit mára.

"Ha Istenhez szólunk, az ima; ha Isten szól hozzánk, az skizofrénia." "Mi ez, génkezelt lazac? Nem, csak háromszor visszafagyasztott hekk."

(#114142) zolee5016


zolee5016
őstag

überkami
Real Madrid - Juventus Hendikep 1:0 Döntetlen 6,25 Nyitott
Trabzonspor - Bursaspor Félidő/Végeredmény Trabzonspor/Döntetlen 11,00 Nyitott
Fiorentina - Sevilla 1X2 Sevilla 3,00 Nyitott
Dnipro - Napoli 1X2 Dnipro 4,00 Nyitott

Ha meghalsz,te nem tudod,hogy halott vagy,csak a környezetedben élők tudják..és nekik nagyon nehéz...namost ez a helyzet akkor is: ha hülye vagy---

(#114143) lecsokolbi


lecsokolbi
aktív tag

Barca meccshez csak ennyit tennék hozzá.
Miért kell madárnak nézni nem értem... :N

- Mindenki hazudik! -

(#114144) L_YKing válasza lecsokolbi (#114143) üzenetére


L_YKing
addikt

Pedrot azert hozta be Enrique, hogy "erezze a torodest".

Shkiz0: tudom ertem oket csak tegnap kicsit bosszantott. Ma mar kitisztult fejjel azt mondom teljesen ertheto.
Csak az nem, hogy ment a levesbe 100€ :DDD

Visca el Barça! Mes Que Un Club!

(#114145) akooos


akooos
veterán

Tegnap a félidőben véletlenül megtettem 7000-el, hogy lesz még minimum egy Barca gól, ahelyett, hogy Bayern gól lesz :( Mindezt most konstatáltam, pedig örültem amikor néztem, hogy 3-2 lett a vége (annak ellenére, hogy minden más fogadásom elment :DDD ), mert a "hazai csapat góljainak száma 1,5 felett) 2,1-2,2-t fizetett volna. De nekem sikerült 1,5-ért megraknom, hogy vendégcsapat góljainak száma 2,5 felett... Nagyon örülök neki, de ez van.

Mai napra egy Trabzonspor-Bursaspor over 3,5 tetszik 1,9-ért és egy Jagodina-Cukaricki vendég 2,35-ért. Szerb bajnoki, a Cukaricki a 3., sokkal jobb csapatnak tűnik, mint a hazaiak. Épp ezért lesz ma hazai? :DDD Ezt lehet inkább kihagyom.
Esetleg egy Zizkov győzelem 1,6-ért. :U

(#114146) L_YKing


L_YKing
addikt

Liverpool H

Steven Gerrard utolso hazai meccse.

[ Szerkesztve ]

Visca el Barça! Mes Que Un Club!

(#114147) akooos


akooos
veterán

Srácok találtam egy nagyon jó meccset.
Ermionidasz - Panegialiosz
Görög 2. liga playout meccs, kiesést szeretné mindenki elkerülni.
A Playout 1. és 2. helyezettje játszik egymás ellen. Az igazsághoz hozzá tartozik, hogy az Ermionidasz 8 + pontot kapott, a Panegialiosz pedig csak 6-ot, mégis jobban állnak a vendégek a tabellán. (Ha levesszük a plusz pontokat, akkor az Ermi az 5. a Pane a 2.)

Hazai mérleg az utolsó 3 meccsen: 1 győzelem 2 vereség. A 2 vereség a jelenlegi 4. és 5. ellen csúszott be.
A vendég mérleg: 2 győzelem 1 vereség, az 1 vereség pedig a 3. helyezett ellen csúszott be.

A főcsoportban 1 hely volt a különbség köztük (5. és 6. az Ermionidasz javára). Március 29-én játszottak utoljára egymás ellen, akkor sima 3-0 volt a Panegialiosznak.
Az Ermionidasz utolsó meccsein az ellenfél sokszor kapott piros lapot. A Kallithea ellen (aki egész jó csapatnak számít) még emberelőnyben sem tudtak gólt rúgni és kikaptak 1-0-ra (rendben, 85. percben lett piros lap). Az Apollon Smyrnis a 38. percben kapott pirosat, a 62. percben nagy nehezen begyötörtek egy gólt amivel nyertek.
Sajnos a sérültekről nem találtam infót, de ez akkor is jó érték!
És a lényeg: A vendégekre 4,9 az odds, szerintem ennél jobb lehetőség ma nincs a pénzcsinálásra.

(#114148) akooos válasza akooos (#114147) üzenetére


akooos
veterán

Lilleström-Molde V 1,65
A hazaik anyagi gondokkal küzdenek 2014 nyara óta. Akkor még az áramot is ki akarták kapcsolni, mert nem fizették a számlákat, tehát fizetést sem nagyon kapnak a játékosok. Csoda, hogy bent maradtak az első ligában. A Molde viszont évek óta szárnyal, oda fognak csapni nekik szerintem ma. A Rosenborg tegnapi bukása motiválhatja a Molde játékosait hiszen ma feljöhetnek a 2. helyre (átmenetileg) és csak 3 pont lesz a Rosenborg előnye.

OK, megvan a mai milliárdos szelvény:

[ Szerkesztve ]

(#114149) B-L-A-C-K


B-L-A-C-K
titán

Most akkor ezzel a sárga lapos dolog hogy van? Kérdeztem pár embert de mindenki mást mond...

(#114150) L_YKing válasza B-L-A-C-K (#114149) üzenetére


L_YKing
addikt

Torlik. Csak akkor nem jatszhat a donton ha pirosat kapott.

Visca el Barça! Mes Que Un Club!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.