Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#151) Szellem. válasza Crvsh3R (#150) üzenetére


Szellem.
Topikgazda

Frissül automatikusan.

(#152) GEPESZ66


GEPESZ66
veterán

Milyen lett a reklamblokkoló rész?
Gondolom a Youtube nem lett reklámmentes?
Akkor lehet,hogy az Ublock-ot celszerű lenne kikapcsolni,s csak egy Youtube Adnlocker bővítmenyt aktivalni a böngészőben?

(#153) GEPESZ66


GEPESZ66
veterán

Az új F-Secure IS-ben van reklámblokkoló, vagy csak a Total-ban van benne?
Olvasom a hozzászólásokat, s csak érdekel, hogy mit módosítottak.

(#154) GEPESZ66


GEPESZ66
veterán

Ha böngésző bővítményként az Adguard telepítve van, akkor az F-Secure reklámblokkoló része is maradhat engedélyezve?

(#155) Thegrey válasza GEPESZ66 (#154) üzenetére


Thegrey
csendes tag

Nálam be van kapcsolva az F-sec.-ben a reklámblokkoló. Eddig nem tapasztaltam olyan reklámblokkolóval összefüggő anomáliát, amit az AdGuard beépülő kézi szűrőfrissítése ne orvosolt volna. A böngészőben nem tűnt fel lassulás sem a plusz reklámblokkolás miatt.

Verba volant, scribere non scio

(#156) Winnie The P


Winnie The P
őstag

Hali!

Meglévő licenszből hátralévő napok hozzáadódnak ha új licenszkulcsot adok meg F-Secure IS-nél?
Köszi

Gigabyte B450M S2H|Ryzen 5 5500|Arctic Freezer12|G. Skill 2*8 Gb 3000Mhz|MSI RX 570 8Gb|Kingston A400 240Gb SSD|SP Nvme 512 Gb|Seagate 2TB|FSP Hexa+ 500W|Zalman Z3|Philips 243V7|W11|

(#157) Winnie The P válasza Winnie The P (#156) üzenetére


Winnie The P
őstag

Senki? Ennyire kihalt ez a topik?

Gigabyte B450M S2H|Ryzen 5 5500|Arctic Freezer12|G. Skill 2*8 Gb 3000Mhz|MSI RX 570 8Gb|Kingston A400 240Gb SSD|SP Nvme 512 Gb|Seagate 2TB|FSP Hexa+ 500W|Zalman Z3|Philips 243V7|W11|

(#158) Thegrey


Thegrey
csendes tag

Igen, a topik kihalt, mert annyira jó ez a program(család), hogy senkinek semmi problémája nincs vele :D
Ami a kérdésedet illeti, nálam a Safe, ami most már IS, az úgy csinálta, hogy a promóciós kódok szépen egymás után hozzáadódtak időileg - 30 napostól a fél évesen át az 1 évesig többször is :) -.

Verba volant, scribere non scio

(#159) Winnie The P válasza Thegrey (#158) üzenetére


Winnie The P
őstag

Köszi.

Gigabyte B450M S2H|Ryzen 5 5500|Arctic Freezer12|G. Skill 2*8 Gb 3000Mhz|MSI RX 570 8Gb|Kingston A400 240Gb SSD|SP Nvme 512 Gb|Seagate 2TB|FSP Hexa+ 500W|Zalman Z3|Philips 243V7|W11|

(#160) Szellem. válasza Winnie The P (#156) üzenetére


Szellem.
Topikgazda

Itt vagyok, és olvastam a tegnapi privátodat, de nem volt lehetőségem írni.

Szóval, ha SAFE-ed volt korábban, akkor igen, ha fiókodba beírod, az új kódot, akkor hosszabbít.
Ha sima IS-ed volt, akkor nem.

(#161) Winnie The P válasza Szellem. (#160) üzenetére


Winnie The P
őstag

Ok köszi. Sima IS van.

Gigabyte B450M S2H|Ryzen 5 5500|Arctic Freezer12|G. Skill 2*8 Gb 3000Mhz|MSI RX 570 8Gb|Kingston A400 240Gb SSD|SP Nvme 512 Gb|Seagate 2TB|FSP Hexa+ 500W|Zalman Z3|Philips 243V7|W11|

(#162) HugóBoss


HugóBoss
tag

Sziasztok, nincs vkinek valami promo licensz? F-Secure Safe

[ Szerkesztve ]

(#163) Thegrey


Thegrey
csendes tag

Frissülés: Version 19.1

Verba volant, scribere non scio

(#164) Crvsh3R válasza Thegrey (#163) üzenetére


Crvsh3R
senior tag

Van valaki, akinek lefrissült erre a 19.1-es verzióra? Hiába nyomok manuálisan a frissítésre, nálam még mindig csak 19.0

Samsung Galaxy A52s 5G || Steam: Crvsh3R || Nintendo Switch OLED || NS friend code: SW-6235-6627-3408 || Hirdetéseim (Switch kiegészítők, stb.): https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/crvsh3r/index.html

(#165) Winnie The P válasza Crvsh3R (#164) üzenetére


Winnie The P
őstag

Igen.

Gigabyte B450M S2H|Ryzen 5 5500|Arctic Freezer12|G. Skill 2*8 Gb 3000Mhz|MSI RX 570 8Gb|Kingston A400 240Gb SSD|SP Nvme 512 Gb|Seagate 2TB|FSP Hexa+ 500W|Zalman Z3|Philips 243V7|W11|

(#166) Szellem. válasza Crvsh3R (#164) üzenetére


Szellem.
Topikgazda

Én beléptem a fiókomba és onnan töltöttem le frissen.

(#167) Crvsh3R válasza Szellem. (#166) üzenetére


Crvsh3R
senior tag

Ezt próbálnám én is, de nem engedi. Amint elindítanám a telepítőt az csak megnyitja a már feltelepített F-Secure-t. Gondolom csak tiszta telepítéssel megye fel. Korábban nem volt frissítési gondom. Tiszta telepítés előtt lehetséges a beállítások lementése? Nem találok rá opciót.

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy A52s 5G || Steam: Crvsh3R || Nintendo Switch OLED || NS friend code: SW-6235-6627-3408 || Hirdetéseim (Switch kiegészítők, stb.): https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/crvsh3r/index.html

(#168) Thegrey


Thegrey
csendes tag

Próbáltam én is a tiszta telepítésen kívül mindent is :) , de nem jártam sikerrel. Szerintem beletörődtem, hogy csak a Total frissül az IS nem. Lehet próbálkozom még, de nincs kedvem újra beállítgatni. Így, ha nem megy némi idő és agymunka befektetéssel, akkor nézek helyette Kaspersky Free-t :).

Verba volant, scribere non scio

(#169) Winnie The P válasza Thegrey (#168) üzenetére


Winnie The P
őstag

Én valamelyik nap bekapcsoltam a gépet, és egyszer megjelent az értesítési sávnál, hogy az F-Secure IS a 19.1 verzióra frissült. Nem csináltam vele semmit sem.

Gigabyte B450M S2H|Ryzen 5 5500|Arctic Freezer12|G. Skill 2*8 Gb 3000Mhz|MSI RX 570 8Gb|Kingston A400 240Gb SSD|SP Nvme 512 Gb|Seagate 2TB|FSP Hexa+ 500W|Zalman Z3|Philips 243V7|W11|

(#170) Thegrey


Thegrey
csendes tag

Asztali pc-n lecseréltem az F-Secure IS-t Kaspersky Free-re. Újra akartam telepíteni, amikor hirtelen szembejött a Kaspy telepítője, én meg nem bírtam ki, hogy ne tegyek egy próbát vele :D Laposon kivárom, hogy mikor frissít magától (már, ha meg nem unom valamikor a várakozást :) ).

Verba volant, scribere non scio

(#171) Rider74


Rider74
tag

Sziasztok,

segítséget kérek az alábbi kérdésben. Az F-secure IS 1 éves szerződése lejáró félbe került nálam. Érdemes kivárni a végét, vagy vehetek újat most és kitolódik a fennmaradt idővel (jelenleg 22 nap van még hátra) az új?

Nem tudom mennyire érthető...

[ Szerkesztve ]

(#172) Szellem. válasza Rider74 (#171) üzenetére


Szellem.
Topikgazda

Vàrd ki a vègèt!

(#173) Genesist válasza Rider74 (#171) üzenetére


Genesist
tag

Én nemrég upgradeltem IS-ről Total-ra úgy, hogy az IS-ből még volt vissza 8 hónap. A frissítés után a Total 1 éve hozzáadódott a még hátralevő 8 hónaphoz. Így most a Total-al van 1 év 8 hónapom. :D

Bár ez upgrade volt és nem renew.

[ Szerkesztve ]

(#174) Winnie The P válasza Genesist (#173) üzenetére


Winnie The P
őstag

IS-nél nincs ilyen.

Gigabyte B450M S2H|Ryzen 5 5500|Arctic Freezer12|G. Skill 2*8 Gb 3000Mhz|MSI RX 570 8Gb|Kingston A400 240Gb SSD|SP Nvme 512 Gb|Seagate 2TB|FSP Hexa+ 500W|Zalman Z3|Philips 243V7|W11|

(#175) stuka20


stuka20
aktív tag

Sziasztok!

Ti az F-secure böngésző bővítményét használjátok?
Nekem 1-2 hete anomáliát okozott, elérhetetlenek voltak az oldalak, mintha nem lett volna netem. Kikapcsoltam és minden helyrejött, azóta nem használom. Pedig jó cuccnak tűnik..

Teljes vizsgálási idő meg kb. 13 perc volt, ez nem tudom lassú e vagy gyors, vagy normális. A másik topicban (azt hiszem ledgeri) írta, hogy lassú és még mindig sokat ír, utóbbit nem tudtam ellenőrizni.

Ezeken kívül én nem nagyon tapasztalom vagy észlelem, hogy lassabb lenne a gép, tehát akkor gondolom csendesen dolgozik a háttérben.
Ingyenes próbaverziót használom, ha minden okés a végére, akkor szerintem beruházok egyre, az IS alzán alig 5ezer forint egy évre, elég jó árnak tűnik.

Kaspersky lett volna a kiszemelt, de sajnos használhatatlanná teszi a Brave böngészőt és még a kivételek közé sem tudtam tenni..egyszerűen úgy letilja, hogy olyan, mint ha nem lenne netem és nem hoz be semmit..

(#176) szeky81


szeky81
tag

Sziasztok!

Segítséget kérek tőletek. Ma frissült az Internet security-m. Települt egy oneclient 5.2.2671 frissítés és egy lebutított felület fogadott újraindulás után. Írja, hogy frissítsek F-secure Totalra és egy oldalra navigál, hogy ingyenesen frissíthetek rá, ha regelek egy új accountot. Mivel nekem van már, ott be tudok lépni és van is egy (itt régebben ingyenesen szerzett) promó kód az F-secure-hez, de azt nem használom. (Az Internet security licensz 15 gépre, de amikor kijelölöm hogy a gépemre letölteném ott az F-secure Safe töltődne le...)
Hogy lehet upgradelni, hogy a meglévő accountom lássa a mostani IS-t?
Köszi előre is, F.

szódabikarbabónábó'

(#177) Szellem. válasza szeky81 (#176) üzenetére


Szellem.
Topikgazda

Be tudsz tenni képet róla, hogy pontosan milyen felületet kaptál és mit ír ki a szoftver?
Amúgy felmész az F-Secure oldalára és Download the latest product versions | F-Secure
innen letöltöd a licencedhez tartozó Internet Securityt.

(#178) szeky81


szeky81
tag

Ma este lövök egy képet, de volt egy mentésem és visszaállítottam a régebbi állapotba. Ez persze az első frissítésig lesz jó... Nekem a régi Internet security van. Az egész úgy néz ki egyébként, hogy se víruskeresési opció, se karantén/mellőzési lista menübe be se lehet lépni, mert eltűnt. :D Frissítésre meg a Totalt írta nekem, ha jól emlékszem. Az a baj, hogy ezzel az új portfólióval össze-vissza kavarták a termékeket... :/

szódabikarbabónábó'

(#179) szeky81


szeky81
tag

Szóval itt is van. [kép] [kép] [kép] Frissítettem a meglévő accountomon keresztül és a meglévő licenszem, ami 2025 augusztusig szólt elszállt és a most ketyegő online fiókhoz aktivált licenszem lett aktív. Az meg lejár 2024.03.13-án. A régi licenszet már nem fogadja el a felület. A programban már be sem lehet írni.
Írjak a supportnak? A 2 éves kódot az alza.hu-n vettem.
Köszi, Feri.

szódabikarbabónábó'

(#180) Crvsh3R válasza szeky81 (#179) üzenetére


Crvsh3R
senior tag

Én ezzel kapcsolatban arra lennék kíváncsi, hogy mi történik a promo kódokkal szerzett F-Secure Internet Security-vel? Valakinek van ezzel tapasztalata? Ezekre is valamelyik felületen felajánlja az ingyenes upgrade-et illetve azoknak vajon mi lesz a sorsa?

Samsung Galaxy A52s 5G || Steam: Crvsh3R || Nintendo Switch OLED || NS friend code: SW-6235-6627-3408 || Hirdetéseim (Switch kiegészítők, stb.): https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/crvsh3r/index.html

(#181) szeky81


szeky81
tag

Esetemben az lett a vége, hogy írtam a support chaten. Segítőkész volt a srác. Az a lényeg, hogy a régi licenszhez mindenképp egy másik accountot kell regelni. És így lett egy full Totalom. VPN-nel meg minden jóval. A support adta hozzá az új accountomhoz a 2 éves licenszemet. Úgyhogy öröm, bódottá'...!

szódabikarbabónábó'

(#182) Thegrey


Thegrey
csendes tag

Frissült a program: Version 19.3

Verba volant, scribere non scio

(#183) Szellem. válasza Thegrey (#182) üzenetére


Szellem.
Topikgazda

Ja. Épp most írtam a supportnak és adtam be hibajegyet, mert ez az opció nincs a termékben pedig írják. F-Secure Totalom van:

(#184) Thegrey válasza Szellem. (#183) üzenetére


Thegrey
csendes tag

Van valami eredmény?

Verba volant, scribere non scio

(#185) Szellem. válasza Thegrey (#184) üzenetére


Szellem.
Topikgazda

Semmi. Màr lejàrt az igért határidő!

(#186) Szellem.


Szellem.
Topikgazda

Viccesek ezek az ügyfélszolgálaton.
Tegnap küldte el nekem a pali, hogy csináljam meg újra a hibajelentést, mert nem tudja kiolvasni a support a hibát, plusz küldjek megint egy képernyőképet, hogy mi hiányzik! :)
Már mindezt elküldtem nekik, pontosan úgy, ahogy kérték és képernyőképet is kaptak, plusz kaptak képet, hogy mi az aminek ott kéne lennie.
Továbbra is várjuk a fejleményeket! :W

(#187) Thegrey


Thegrey
csendes tag

Olyan, mint égi "cocealista" bürokrácia: minden beadványt 3 példányban kellett benyújtani... :DDD

Verba volant, scribere non scio

(#188) Szellem. válasza Thegrey (#187) üzenetére


Szellem.
Topikgazda

És persze, nem tartják a 2-4 business dayt. :)

(#189) Szellem.


Szellem.
Topikgazda

Hallelujah! :)
F-Secure 19.4 minden új telepítés esetén natív 64 bites lesz. :)
Ez örvendetes. :)
Végre valami új, ami ér is valamit.

(#190) Thegrey válasza Szellem. (#189) üzenetére


Thegrey
csendes tag

Már ha a végleges termékből "véletlenül" nem marad ki, mint a nemrég említett funkció. :D

Verba volant, scribere non scio

(#191) Szellem. válasza Thegrey (#190) üzenetére


Szellem.
Topikgazda

Reméljük. De most várom mit reagál a support.
Nem védem őket, de egyik termék sem tökéletes. Mindegyik bugzik valamilyen szinten.

[ Szerkesztve ]

(#192) Szellem.


Szellem.
Topikgazda

Megjött a válasz az F-Securetól:
"This email serve as an update regarding your previous issue on trusted shopping website features. We have confirmed that this feature, is not available (yet) for Virgin Media customers at the moment. We are still moving on this situation, and working on to add this features in the future.

Therefore, there are no troubleshootings/alternatives steps we can offer since you have connected to the application/subscription as Virgin Media customer. Thank you"

Magyartul, akinek a Virgines promós előfizetése van, annak hiányzik ez a funkció.

(#193) Thegrey válasza Szellem. (#192) üzenetére


Thegrey
csendes tag

Tehát diszkriminálnak, mert nem közvetlenül nekik "fizettél" a licencért. Magyarul is, meg mindenféle más nyelven is: bekaphassák :(((

Verba volant, scribere non scio

(#194) Szellem. válasza Thegrey (#193) üzenetére


Szellem.
Topikgazda

Az, nem is kicsit. Ugyan az a termék, ugyan az minden funkciója, csak mert olcsóbb, ezért nincs benne minden funkció? Na, majd várom a fejleményeket tovább.

(#195) Szellem.


Szellem.
Topikgazda

Érdemes volt bejelenteni. Megjött a Biztonságos Vásárlás funkció is.

(#196) Winnie The P


Winnie The P
őstag

Hali!
IS-nél még mindig nem lehet a hátralévő napokat hozzáadni ha megújítom a lejárati dátum előtt?

Gigabyte B450M S2H|Ryzen 5 5500|Arctic Freezer12|G. Skill 2*8 Gb 3000Mhz|MSI RX 570 8Gb|Kingston A400 240Gb SSD|SP Nvme 512 Gb|Seagate 2TB|FSP Hexa+ 500W|Zalman Z3|Philips 243V7|W11|

(#197) Thegrey válasza Szellem. (#195) üzenetére


Thegrey
csendes tag

Lehet, hogy a Virgin Media részéről is volt megkeresés, hogy szerződött partnerként az ő felhasználói miért is vannak szegregálva. Meglehet, a céges ügyvédeket nem elégítette ki a "We have confirmed that this feature, is not available (yet) for Virgin Media customers at the moment." válasz... :DD

Verba volant, scribere non scio

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.