Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Witcher topik

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2021-02-02 21:11:34

LOGOUT.hu
Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#3851) Gergosz2 válasza dannyl (#3850) üzenetére


Gergosz2
veterán

annyira nem nehéz, csak harc után néha furcsa:

Az én taktikám az volt, hogyha ütött akkor kitértem az útból(duplán nyomtam valamelyik irány gombot) és akkor vittem be egy gyenge vagy egy erős ütést. Még fontos hogy folyamatosan blokkolj ha szemben vagy vele ami egyrészt kell, hogy ne verjen szét, másrészt, mert ha egy egy ütést blokkoltál, akkor rögtön utána be lehet vinni még legalább egy ütést az ellenfélnek.

Az volt a furcsa az elején, hogy nem lehet úgy vetődni mint fegyveres harcban, csak kitérni lehet. Én sokszor ezért kaptam ki az elején.

[ Szerkesztve ]

Nokia 6030 Hardcore User // I Panic Restaurant by Taito

(#3852) dannyl válasza Gergosz2 (#3851) üzenetére


dannyl
addikt

Ahha, hogy ez ilyen lassú technikai "sport"... Én laza hülyeparaszt módjára püföltem eddig őket, még vagy én, vagy a másik el nem dőlt :D Szokásos kocsmabunyó :D
Köszi szépen.

(#3853) aizen92 válasza dannyl (#3852) üzenetére


aizen92
addikt

én taktikám:

védekezés ezerrel, hagyni hogy püfföljön, majd ő is védekezésbe kezd és kb. olyan 3,5-4 másodperc múlva fog indítani egy ütést, na erre az indításra kell időzíteni a te ütésed egy gyors punch, majd után mehet heavy attackok sorozata, mivel az ütése közben vágtad pofán stunolod egy picit.

Ezzel a taktikával sokkal nagyobb szintű ellenfeleket is végigzúztam, csak rá kell érezni arra amikor indítja az ütést, minden ellenfélnél ugyanakkor történik, ha ez megvan gyerekjáték az egész

"The right man in the wrong place can make all the difference in the world."

(#3854) Eagl3 válasza dannyl (#3852) üzenetére


Eagl3
veterán

Az is jó, hogy akkor nyomod csak meg a védekezés gombot, mikor éppen ütne, ezzel ellököd és ütheted is egyből.

(#3855) donki válasza dannyl (#3852) üzenetére


donki
aktív tag

Az ökölvívás mechanikája az, (ember ellenfél ellen) hogy közvetlenül a támadása előtt kell blokkolnod, és akkor hátratántorodik.
Ekkor két-három ütést beviszel neki, majd elhátrálsz, és kezded elölről.

Ez minden ember ellenfél ellen működik. Gyenge ellenfeleket persze máshogy is le lehet győzni, az erőseket viszont csak így lehet hatékonyan.

[ Szerkesztve ]

(#3856) Balu972 válasza xenom0rph (#3848) üzenetére


Balu972
aktív tag

több út van, ami nekem bejött:

ignit maxra - egy idő után mindent meggyújt és közben tudsz ütni
quent maxra - a legbrutálisabb lett szvsz, ráadásul lesz olyan ellenfél, aki teljesen mágia immunis és ott végig kell a pajzs
gyors vagy erős stílus - én a gyorsat preferáltam

A másik út az alkímiára tolt fel sok pontot és magas szinten állítólag az is nagyon durva.

"Visszatérő rémálmom, hogy a feleségem annyiért adja el a gépem, mint amennyit bevallottam neki."

(#3857) AndroxLord


AndroxLord
újonc

Hello az lenne kérdésem valaki nem tud olyan helyet mondani ahol lvl38-asként XP-t tudnék farmolni mert kellene a 41es szint a skelligei armor sethez.Láttam videókat amiben küklopszokat kell ölni és úgy fejlődni,de lvl35+ fölött csak 3 xp jár már csak érte.

(#3858) Balu972 válasza AndroxLord (#3857) üzenetére


Balu972
aktív tag

az engem is érdekelne, én lvl 36-on álltam meg, bár szerény véleményem szerint lvl 38-an már nincs ellenfél, aki tovább élne fél percnél :U

"Visszatérő rémálmom, hogy a feleségem annyiért adja el a gépem, mint amennyit bevallottam neki."

(#3859) sheep válasza Balu972 (#3858) üzenetére


sheep
addikt

Én tegnap belefutottam egy lvl47-es Griffbe, (én 35-ös vagyok), megkarcolni sem tudtam, pedig vagy fél órája próbálkoztam, aztán feladtam. Skelligén van vhol amúgy, egy kis szigeten, kérdőjeles.
Szóval az engem is érdekelne hogyan lehet még fejlődni..

[ Szerkesztve ]

MSI MPG Z390M GAMING EDGE AC, I7 9700K, INNO3D GEFORCE RTX 4090 X3 OC , G.Skill Aegis 32gb 3200 DDR4, HP Reverb G2 VR

(#3860) _Gugu_ válasza sheep (#3859) üzenetére


_Gugu_
tag

Nem esküszöm meg rá hogy az volt az, de egy elég maga szintű griffet levertem.
Sok poti, kaja, olaj rákészülés, bomba, nyíl ésszel harcolás és vagy 55 vissza töltéssel lett meg :)

(#3861) AndroxLord válasza sheep (#3859) üzenetére


AndroxLord
újonc

Igen én is találkoztam vele azon a szigeten de ráhagytam (3xor próbáltam megölni legsikeresebb alkalommal fél életét szedtem le utána meghaltam) mert felfedeztem az összes kérdőjelet csak ez amit a griff őriz meg egy másik van hátra, a másik az Undvikon a tónál van amit nem találok mert ahol kijelzi ott nincs semmi és nem mutatja azt se hogy alattam lenne. Valakinek van még ilyen problémája? vagy megnéznétek a kedvemért ti megtaláljátok-e?

[ Szerkesztve ]

(#3862) s7evcsenko válasza sheep (#3859) üzenetére


s7evcsenko
addikt

Azt én is Megtaláltam, ráment vagy 3 felesleges tíz percem az életemből.
Sikerült levernem, igaz én lvl37-esen futottam vele össze.
Amúgy szerintem az bug, mert semmi értelmes dolgot nem őriz az a griff, vagy csak szivatásból van ott. :D

AndroxLord:
Az a kérdőjel nekem is megmaradt, nem találok semmit sem ott én sem.

"Az őszinteség a bátrak erénye, és mint ilyen, kevesek kiváltsága."

(#3863) bivalyolo


bivalyolo
őstag

Hi

Olyan problémám van pár napja, hogy ha betöltöm a mentést elkezdek körbenézni a kamerával a kép elsötétül és újraindul a gép. :F

húzva nincsen semmi, hőfokok is normálisak.
eddig semmi ilyent nem produkált

Másnál is előfordult már ez?

[ Szerkesztve ]

"Let's agree to disagree!"

(#3864) dannyl válasza bivalyolo (#3863) üzenetére


dannyl
addikt

Más játék is csinálja? Tápod mikori?

(#3865) bivalyolo válasza dannyl (#3864) üzenetére


bivalyolo
őstag

Néztem mással is ott semmi..
kb 2 éves a táp

"Let's agree to disagree!"

(#3866) dannyl válasza bivalyolo (#3865) üzenetére


dannyl
addikt

Nekem csinálta, de minden játéknál. VGA driver csere megoldotta. Esetleg, ha virágboltos játékod van, az is okozhat gondot...

(#3867) bivalyolo válasza dannyl (#3866) üzenetére


bivalyolo
őstag

A kártyához kaptam. A driver meg az amit akkor adtak ki mikor megjelent a witcher.

[ Szerkesztve ]

"Let's agree to disagree!"

(#3868) dannyl válasza bivalyolo (#3867) üzenetére


dannyl
addikt

Akkor egy driver frissítést/ùjrarakást/downgrade-et javaslok elsö körön. Meglátjuk mi lesz. Ha nem javul meg, akkor ki kéne próbálni egy másik táppal.

[ Szerkesztve ]

(#3869) bivalyolo válasza dannyl (#3868) üzenetére


bivalyolo
őstag

Feltettem a legújabb drivert, most úgy néz ki, hogy jó. Csak azt nem értem ha eddig ment ezzel a driverrel akkor most mitől hülyült meg..
Ha esetleg újból előjön akkor egyértelmű, hogy a táp a hunyó?

"Let's agree to disagree!"

(#3870) dannyl válasza bivalyolo (#3869) üzenetére


dannyl
addikt

Semmi sem biztos :-D Azért kéne egy kölcsöntáppal kipróbálni (ha rossz)

(#3871) bivalyolo válasza dannyl (#3870) üzenetére


bivalyolo
őstag

Nyüstölöm egy darabig aztán ha megint szórakozik megnézem másik táppal. Köszi :)

"Let's agree to disagree!"

(#3872) xenom0rph


xenom0rph
őstag

A fejlődéses tippeket köszönöm.
Következő körben arról szeretnék érdeklődni hogy pénzt hogyan lehet farmolni? mert én mindig híján vagyok belőle (lvl7)

[ Szerkesztve ]

halahala

(#3873) AndroxLord válasza xenom0rph (#3872) üzenetére


AndroxLord
újonc

Hát lehet hogy híján vagy az elején de annál több lesz a játék közepe fele, a végén meg már annyi hogy el se tudod költeni nekem pl.: lvl 38on 105k + 25k ami az tárgyaim között van. Én úgy szereztem ennyit hogy mindig eladtam a páncélokat, kardokat(ebből jött össze a fele), bőröket amik nem kelletek már.

(#3874) BaLee


BaLee
addikt
LOGOUT blog

Karakterfejlesztéssel kapcsolatos kérdés:

érdemes a gyors és az erős stílust is nyomni vagy elég csak egyiket?

Képzettségpontokat újra el lehet osztani valahogy, vagy amire raktál az már végleges?

(#3875) Anubris válasza BaLee (#3874) üzenetére


Anubris
őstag

Lehet venni olyan főzetet 1000-ért ami újra eloszthatóvá teszi a képességeidet.
Sajnos ahhoz, hogy bármelyiket is kitudd hatékonyan fejleszteni más ágakra is kell pontot költened, így pl nálam, függetlenül, hogy csak a gyors támadások érdekeltek, a nehéz támadásokra is sok pontot raktam.
Szerintem inkább a gyors támadást éri meg fejleszteni, mert a legtöbb esetben nincs idő a lassú támadásokra.
A hasítás egy jó képesség lenne, mert a páncél védelmet is átütöd vele, de nagyon lassú, így én inkább igni vagy egyéb képességeket használok ez ellen.

(#3876) sheep válasza BaLee (#3874) üzenetére


sheep
addikt

én mindkettőt kimaxoltam (és érdemes figyelni hogy pl. nagy vörös mutagént rakj az aktív fára, az durván megdobja a sebzési bónuszt. Nálam 2000 sebzés fölött van a kardok sebzése, 35-ös szinten)

MSI MPG Z390M GAMING EDGE AC, I7 9700K, INNO3D GEFORCE RTX 4090 X3 OC , G.Skill Aegis 32gb 3200 DDR4, HP Reverb G2 VR

(#3877) Heavyrain


Heavyrain
őstag

Van egy csomó kisebb mutagénem. Lehet azokból is jobbat craftolni, mint a rúnákból? Ha igen, hogyan,mert az alkímiánál nem találom. :F

[ Szerkesztve ]

(#3878) sheep válasza Heavyrain (#3877) üzenetére


sheep
addikt

lehet, 3 kisebb mutagénből egy közepeset, 3 közepesből pedig egy nagyot (ha jól emlékszem)
Az alkímia ágon van ha, de többen is írják hogy bugos: ha van sok mutagéned, akkor a legerősebbet dobd a földre, 3 kicsiből csinálj nagyobbat, vedd fel a földről amit eldobtál, valahogy így működik a dolog
De elméletileg ezt az 1.06-os peccs orvosolta

[ Szerkesztve ]

MSI MPG Z390M GAMING EDGE AC, I7 9700K, INNO3D GEFORCE RTX 4090 X3 OC , G.Skill Aegis 32gb 3200 DDR4, HP Reverb G2 VR

(#3879) Eagl3


Eagl3
veterán

Nektek a Farkasbőrben című küldetés nem volt bugos? Nekem valahogy nem akaródzik működni rendesen.

(#3880) Eagl3 válasza Eagl3 (#3879) üzenetére


Eagl3
veterán

Közben megoldódott :)

(#3881) Gergosz2 válasza Eagl3 (#3880) üzenetére


Gergosz2
veterán

Én is azt hittem, hogy az, aztán rájöttem, hogy meg kéne etetni vele a farkasember húst.

Nokia 6030 Hardcore User // I Panic Restaurant by Taito

(#3882) sheep válasza Gergosz2 (#3881) üzenetére


sheep
addikt

ott nekem is bugos ha azt választottam hogy feloldom az átkot, mert nem adott xp-t és lootolni sem tudtam, ha viszont megöltem akkor minden rendben volt

MSI MPG Z390M GAMING EDGE AC, I7 9700K, INNO3D GEFORCE RTX 4090 X3 OC , G.Skill Aegis 32gb 3200 DDR4, HP Reverb G2 VR

(#3883) Eagl3 válasza sheep (#3882) üzenetére


Eagl3
veterán

Nem bugos, csak nem egyértelmű, hogy mit kell csinálni. :)

(#3884) NyxNyxNyx


NyxNyxNyx
addikt

Nagyon jó lett így a ~végére a játék. Párszor unatkoztam, nekem kicsit túl open world, de a fő storyline egyes részei miatt bőven az egyik legjobb játék amivel valaha játszottam. :))
Játszottam anno az 1-gyel, az nagyon bejött. A kettő kicsit csalódás volt, a három meg ugye megint szuper.

"I've tried the same thing 8 times and I'm all out of ideas..."

(#3885) Ted_Beneky


Ted_Beneky
senior tag

Üdv! Van főzetrecept árus? Vagy kinél lehet őket beszerezni? A "Fekete Vér"-t kellene kikotyvasztanom.

Csillagkaput a Csillag térre!

(#3886) Televan74 válasza Ted_Beneky (#3885) üzenetére


Televan74
nagyúr

[link]

Amikor nincs remény! Jusson eszedbe nincs isten, csak én!

(#3887) Ted_Beneky válasza Televan74 (#3886) üzenetére


Ted_Beneky
senior tag

:R

Csillagkaput a Csillag térre!

(#3888) BaLee válasza NyxNyxNyx (#3884) üzenetére


BaLee
addikt
LOGOUT blog

Én is így voltam vele, az első rész sok újat mutatott, az szenzációs volt, a kettő sem indult rosszul de van pár ilyen játék amivel ugyanúgy jártam, játszogattam vele, aztán egyszer csak nem indítottam el többet és el is felejtettem.

De ez a 3. rész eddig nagyon tetszik, olyan 6-8 óra játéknál járok csak 8. szintű vagyok így most még úgy vagyok vele, hogy minden kérdőjelet felkeresek és mindent megnézek. :)

(#3889) sheep válasza Eagl3 (#3883) üzenetére


sheep
addikt

Nekem bugos volt, mondom, nem lehetett lootolni és xp-t sem kaptam. Ezt szerintem nevezhetjük bugnak. Ha a másik lehetőséget választottam akkor pedig több száz xp és egy csomó dolog amit kapok?
Vagy lehet hogy ez direkt így lett megcsinálva? Bár kétlem.

[ Szerkesztve ]

MSI MPG Z390M GAMING EDGE AC, I7 9700K, INNO3D GEFORCE RTX 4090 X3 OC , G.Skill Aegis 32gb 3200 DDR4, HP Reverb G2 VR

(#3890) TBT


TBT
addikt

Új ingyenes DLC érkezik a héten:

Így fest Ciri az új ruciban
Szerencséjük, hogy a feszülős bőrnacit megtartották (még, ha kisebb-nagyobb módosításokkal is)! :D

Amúgy a teljes modell egész jól néz ki, totál egy harcos hercegnőhöz illik.
Nem olyan leharcolt, mint az eredeti öltözék, bár mondjuk az is teljesen jó.
Ciri gyenge karakter (Geralthoz képest, emellett fiatal csajszi), mondhatni papír, viszont gyors és "megállíthatatlan". Emiatt is visel bőrpáncélt/bőrnadrágot (gyorsabb és szabadabb mozgás biztosítása). Míg Geralt lassú (nehéz páncélokat visel), de erős ütéseket tud bevinni. Nehéz páncélban gyorsan mozgó Ciri kicsit érdekes látvány és elgondolás lenne. :D

[ Szerkesztve ]

"I am Sylvanas Windrunner, Queen of the Forsaken. If you will not serve me in this life, then you will do so in the next."

(#3891) Anubris válasza TBT (#3890) üzenetére


Anubris
őstag

Nekem tetszik, kicsit hosszabb csizma kellett volna neki. :D
Eddig Triss ruhája az egyetlen ami szerintem nem igen illik a képbe és rendszerint kikapcsolom.

(#3892) Televan74 válasza TBT (#3890) üzenetére


Televan74
nagyúr

Jól néz ki! Jöhet. :K

Amikor nincs remény! Jusson eszedbe nincs isten, csak én!

(#3893) xenom0rph


xenom0rph
őstag

Srácok, van nekem itt két dwarven badben, amiről annyit kell tudni hogy nekem a játék ír itt valami 763 coint, ez gondolom az értéke. De ha elakarom adni. A töredékét akarják érte adni. Hol tudom ilyen áron elpasszolni?

halahala

(#3894) Anubris válasza xenom0rph (#3893) üzenetére


Anubris
őstag

Szinte az összes árus csak a töredékét fizeti meg az általad eladott áruknak. Egy javasember van aki azt hiszen Novigrad mellett megvesz mindent teljes áron, de neki meg azt hiszem csak 250 pénze van.

(#3895) bombibmw


bombibmw
veterán

Sziasztok!
Amikor a főküldetésben a Családi valaminél(most nem jut eszembe :D ) Cirit kell a nyomok alapján megtalálni Velenben,ott nekem nem dob fel semmit.
Mit kell keresni pontosan?

Köszi a választ! :R

(#3896) Anubris válasza bombibmw (#3895) üzenetére


Anubris
őstag

Hol tartasz a küldetésben? Vannak olyan részek amikor más küldetéseket kell teljesíteni, hogy tovább tudj haladni a főszállal.

(#3897) Gergosz2 válasza bombibmw (#3895) üzenetére


Gergosz2
veterán

Ezeknél kell csinálni a többi főküldetést, mert azok csatlakoznak hozzá.

[ Szerkesztve ]

Nokia 6030 Hardcore User // I Panic Restaurant by Taito

(#3899) bombibmw


bombibmw
veterán

Akkor csinálom tovább a többit.
Köszi! :R

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Witcher topik
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.