Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Witcher topik

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2021-02-02 21:11:34

LOGOUT.hu
Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#3601) Knobber


Knobber
aktív tag

Itt van egy kérdőjel, ahol felmásztam a rom tetejére és meglepett egy 15-ös szintű déllidérc. Hasonló, mint az Erdei Jenny (Azt se bírtam még legyőzni, 13-as szinten vagyok).

Nem tudja valaki milyen kincset őriz, illetve hogyan lehetne legyűrni?
Mellette is bekarikáztam egy pontot, ott meg egy kb 28-as szintű griff jött elő ha jól emlékszem.
A helyszín környékileg az Elf Romok, ahol Keiraval kellett csinálni még 5-6 szinten egy küldit.
Innen vágtam ki a képet: [link] De a videó csak a környéki Place Of Powert említi...

[ Szerkesztve ]

Youtube: Knobber

(#3602) S1M0N válasza Knobber (#3601) üzenetére


S1M0N
senior tag

Yrden-nel alaki formába kell hoznod, azután tudod sebezni a körön belül.

A griffel én emlékeim szerint nem találkoztam még.

(#3603) Tibtobi válasza S1M0N (#3602) üzenetére


Tibtobi
tag

A királygriff arra portyázik és majd később találkozhatsz még vele...

(#3604) ingalls


ingalls
senior tag

Hát nekem nagyon nem megy ez a játék :( A legutolsó, isten háta mögötti kis torzók is két csapásra leütnek. 3. szintű vagyok, pedig van már vagy 15 órám a játékban. És nincs módom fejlődni, mert mindenki sokkal erősebb nálam. Útonállók is és a mellékküldetések szörnyei is. De muszáj lenne fejlődnöm, mert így a történetben sem tudok haladni előre. Hogy lehetnék erősebb, menőbb cuccokkal és hol szerezhetek gyógyító italokat? Bocsánat, csak új vagyok a műfajban. Tök béna vagyok, de tetszik a világa.
Tudnátok esetleg segíteni?

(#3605) pilóta


pilóta
nagyúr

Sziasztok!
Egy 6850-es radeonon van értelme nekifogni? Néztem a dobozon, a minimum konfighoz 7970 van írva...

Aki él és nem boldog, az téved!

(#3606) sheep válasza ingalls (#3604) üzenetére


sheep
addikt

Egy mondatban: csinálj főküldetéseket amíg 6-7 szinten leszel, onnan már könnyebb lesz.

MSI MPG Z390M GAMING EDGE AC, I7 9700K, INNO3D GEFORCE RTX 4090 X3 OC , G.Skill Aegis 32gb 3200 DDR4, HP Reverb G2 VR

(#3607) Knobber válasza S1M0N (#3602) üzenetére


Knobber
aktív tag

Én ha jól emlékszem axii-t próbáltam rátenni, de megtörte. Amikor próbálom elkalapálni, akkor pedig ilyen levegős hangot hallok, akkor lehet azért mert tényleg "nem alaki formában van".
Ez minden ilyen lidércre igaz?
Elvileg van valami déllidércolaj ellenük, de annak az ábráját meg nem találom, azt hol tudok venni?

Youtube: Knobber

(#3608) S1M0N válasza Knobber (#3607) üzenetére


S1M0N
senior tag

Ahogy írtam, a Yrden-t kell használni ellene.

Vannak "mezei" lidércek, azokat szabadon lehet ütni-vágni, de van pár erősebb, amik csak a Yrden-en belül sebződnek, illetve ha jól emlékszem, akkor a gyémántporból készült bomba is hasonló hatást vált ki, de utóbbi nem biztos.

De ott a szörnyhatározó, ott látod, hogy mi ellen mi jó.

(#3609) ingalls válasza sheep (#3606) üzenetére


ingalls
senior tag

Igen, csak az a bajom, hogy abban a küldetésben, amikor a báró megvadult kölykét kéne moderálnom, egyszerűen nem bírom lenyomni azokat a mocsok lidérceket. Ráadásul benne vagyok a küldetésben, kaja, pia meg bármi poti nélkül és a legutóbbi mentés marha régi. És ugye nem lehet megszakítani, hogy feltöltsem (egyébként hogyan?) a cuccaimat. Egyéb mód van esetleg, hogy kicsit kigyúrja magam?
Köszi a segítséget :R

(#3610) Knobber válasza ingalls (#3609) üzenetére


Knobber
aktív tag

Én néhány melléküldit megcsináltam akkor, hogy feltápoljam magam. Menj el az összes hirdetőtáblához, gyűjtsd be a küldiket és amik egy szinten vannak veled azokat csináld meg. Így már 1-2 szinttel magasabbra jutottam és majdhogynem gyerekjáték volt.

Youtube: Knobber

(#3611) ingalls válasza Knobber (#3610) üzenetére


ingalls
senior tag

És hogyan tudom elfogadni ezeket a küldetéseket? Hiába szedem fel őket, nem látom a mellékküldetések között nyomukat sem....

(#3612) ingalls válasza ingalls (#3609) üzenetére


ingalls
senior tag

15. próbálkozásra sincs meg a küldetés. Kicsit letörte a lelkesedésemet. Sajnálom, mert nagyon tetszene a játék, csak túl nehéz. Nem tudok fejlődni. Borzasztó az irányítás, olyan,mintha soha sem azt tenné, amit akarok. Egyszerűen nem tudok elmenekülni az ütések elől. :(

(#3613) S1M0N válasza ingalls (#3612) üzenetére


S1M0N
senior tag

Már a játék első területén simán 4-es szintű lehetsz, szerintem te nagyon előreszaladtál. A bárós küldetés olyan 10-es szint körüli.

Jobban jársz, ha elkezded elölről a játékot.

Az első területen csinálj meg mindent (fedezd fel minden centiméterét), menj az erőhelyekre, azok is adnak 1-1 képességpontot.

Itt van egy jó weboldal, ahol szinte minden fontos fel van tüntetve.

A játék elején amúgy tényleg lassú a fejlődés, ezért is fontos, hogy az első területet 100%-ra végezd ki.

(#3614) XharX válasza pilóta (#3605) üzenetére


XharX
aktív tag

Üdv!

Az a minimum kissé túlzó, gyengébb kártyán majdnem maxon játszok Full HD-ben. Pont HD6850-ről váltottam, 1680*1050-ben low és med keveréken elfutott 30 fps lockal szépen(YT-n is akad pár videó), bár csak az elején néztem, novigradban gondolom nem ilyen jó a helyzet.

(#3615) Frod


Frod
addikt

Amíg nem tudtam játszani (a vizsgák miatt) csak olvastam a fórumot az jött le, hogy ejha itt aztán tényleg van kihívás, mert mindenki írja, hogy ezt meg azt nem lehet megcsinálni.
Amióta viszont személyes tapasztalatokra is tudok hagyatkozni nem igazán értem ezt: utolsó előtti nehézségen megyek, és a játék elején is max a pénzhiány okoz gondot, a harcokban használjátok a kitérést meg a védekezést, olajokat a kardra, meg nagyon az elején (amíg nincs más) a Quen jelet és nézzétek át a szörnyhatározót mindig. Kb ennyi, nem ördöngösség.

Do you see the white shadow?

(#3616) Anubris válasza Frod (#3615) üzenetére


Anubris
őstag

Szerintem többen is írtuk, hogy nem olyan nehéz a játék, még legnehezebb fokozaton is, ha rendesen mindent használsz akkor nincs probléma, legfeljebb egy kettő boss fight az ami nehezebb.
De ha valaki nem használja ki az arzenált, nem tudja egyes ellenfelek ellen mi a legjobb taktika csak zúzni akar össze vissza az gyorsan meghal.

(#3617) Lidl válasza Anubris (#3616) üzenetére


Lidl
senior tag

Van kettős boss fight? :Y Huhh az izgi lehet. Főleg, ha két különböző típusú. (Mondjuk egy lidérc és egy vérfarkas) Bár azt nem tudom, hogy hogyan kerülhetnének egymás mellé :))

Lidl

(#3618) Mate válasza Lidl (#3597) üzenetére


Mate
nagyúr

Vízben lehet íjat használni :)

(#3619) Lidl válasza Mate (#3618) üzenetére


Lidl
senior tag

De csak akkor ha van ellenfél. És a baziliszkusznak nem volt élet csíkja és nem jelölte a térkép sem. A partról próbáltam lőni de nem sebzett ;)

Lidl

(#3620) Prosector válasza Lidl (#3617) üzenetére


Prosector
addikt

Sztem azt irta, h 1-2 bossfight, vagy en ertelmezem felre.
?

(#3621) Anubris válasza Prosector (#3620) üzenetére


Anubris
őstag

Igen azt, elnézést ha félreérthető voltam. :D

(#3622) Knobber válasza ingalls (#3611) üzenetére


Knobber
aktív tag

Pedig egészen biztos, hogy ott vannak. Itt egy térkép, hogy hanyas szinten hol érdemes mozogni: [link]

Youtube: Knobber

(#3623) Lidl válasza Anubris (#3621) üzenetére


Lidl
senior tag

Ahh, akkor rosszul értettem, bocsi.
Pedig kíváncsi lettem volna egy ilyenre. ;)

Lidl

(#3624) Televan74


Televan74
nagyúr

Ehhez már fáradt vagyok így hajnaltájt! :C

Amikor nincs remény! Jusson eszedbe nincs isten, csak én!

(#3625) Nazara válasza Anubris (#3621) üzenetére


Nazara
őstag

És egyébként van hármas bossfight is! :D Az eheti DLC-ben, három különböző szörnnyel lehet egyszerre küzdeni. :K

Rudimentary creatures of blood and flesh, you touch my mind, fumbling in ignorance, incapable of understanding.

(#3626) Pacy


Pacy
aktív tag

Sziasztok! Tegnap elvesztettem a mentéseimet. Rendszer telepítéskor elfelejtettem kimásolni őket. :O Lvl. 18 Novigrad és Velen szinte teljesen kész voltak, kivéve a fő szál. Skelligén viszon semmi. Nálam a báró akasztotta magát, Trissel pedig próbáltam csak barát lenni. Nem sok időm van játszani ezért elég nehezen állnék neki újra. Valaki aki esetleg hasonló szinten jár küldene nekem mentést? Vagy nincs esetleg valami Save editor a játékhoz? Jó lenne ha valaki tudna segíteni picit. 30 óra játékidő azért mégis 30 óra :O . Köszönöm szépen a segítséget előre is!

(#3627) troland26 válasza Pacy (#3626) üzenetére


troland26
őstag

Lvl 16 vagyok nekem sincs sok időm játszani , de kb hasonlóan állok mint te Velen majdnem kész jelenleg Novigradban csinálom a küldetéseket Skelligén még nem jártam a báró szintén felakasztotta magát ( igaz a neje is meghalt ) : Dobj pm-be email címet elküldöm a legutóbbi mentésemet , ha kell . :)

(#3628) sheep


sheep
addikt

Fostam kicsit a harctól Imlerith ellen, mert irták többen is hogy nehéz, de sima liba volt, kb fél perc. Mondjuk én alap nehézségi szinten játszok...
Ja, és a Kaer Morhen-i csatában 3 szintet léptem egyszerre, 27-ről 30-ra ugrottam :Y Durva...

Most megyek vissza és kipucolom a térképeket, ezzel elleszek egy darabig

[ Szerkesztve ]

MSI MPG Z390M GAMING EDGE AC, I7 9700K, INNO3D GEFORCE RTX 4090 X3 OC , G.Skill Aegis 32gb 3200 DDR4, HP Reverb G2 VR

(#3629) Anubris válasza Nazara (#3625) üzenetére


Anubris
őstag

Én csak a farkassal harcoltam végül, többiek elmentek békében. Viszont ha úgy nézzük akkor a 3 fúriával való csata hármas bossfight, igaz nem Geralttal.

(#3630) DrDobos


DrDobos
őstag

Végére értem a játéknak. Hatalmas respect a készítőknek. Elképesztő.
A végén nagyon beszarattak azért. Ciri's dead. Na itt akadtam ki, köszönöm szépen. Már kétségbeesésemben néztem a netet mit rontottam el..Aztán a fogadóban..:D

Samsung Galaxy A55 5G

(#3631) hszilard666


hszilard666
veterán

Sziasztok Urak!
Lenne még egy kis problémám:
Nem tudom feloldani az aktív pajzs képességet, pedig a robbanó pajzs ki van maxolva és megvan a 6 képességpont is ami kell neki... Mi csináljak hogy sikerüljön? :F
A válaszaitokat előre is köszönöm!

AKCIÓ! ELADÓ METALFISH T60 ITX + RISER tinyurl.com/36ex7xtm

(#3632) Balu972


Balu972
aktív tag

Done. 35. szinten végeztem, úgy látszik nagyjából így van belőve.

Tudtok még szintnek megfelelő küldetést valahol?

[ Szerkesztve ]

"Visszatérő rémálmom, hogy a feleségem annyiért adja el a gépem, mint amennyit bevallottam neki."

(#3633) brumi1024 válasza hszilard666 (#3631) üzenetére


brumi1024
veterán

Mit értesz az alatt, hogy nem tudod feloldani? Szürke még a mező? Raktál rá képességpontot?

(#3634) Nazara válasza hszilard666 (#3631) üzenetére


Nazara
őstag

Nekem az tűnt fel, hogy ha feloldod az egyik ágon (pl. jelek) a második sort, akkor az alkimiában és a kardvivásban már mintha nem 6, hanem 8 pontot kell elkölteni, hogy ott is fel tudj oldani valamit. Legalábbis én full sign-buildet szoktam csinálni, amihez a múltkor a rengeteg elkölthető pontot már nem tudtam hova rakni, igy próbálkoztam az alkimia fejlesztéssel, és ott 8 pont kellett.

(#3635) torma1981: akkor semmi.

[ Szerkesztve ]

Rudimentary creatures of blood and flesh, you touch my mind, fumbling in ignorance, incapable of understanding.

(#3635) torma1981 válasza Nazara (#3634) üzenetére


torma1981
veterán

Semmi köze hozzá. Az alkémia,meg a harc több pontot igényel. Ott maxon nem 18 pontot kell elköltened hanem 20-at.

(#3636) brumi1024 válasza torma1981 (#3635) üzenetére


brumi1024
veterán

Mágiánál alapból a kevesebb pontot is lehet maximálisan elkölteni az első sorban, mint akár harcnál vagy az alkímiánál.

(#3637) Televan74


Televan74
nagyúr

Eddig csak 140 órán van a játékban,67% -on vagyok.Bár ebben benne van 10 órás szünet is(Elszunyókáltam a gép meg úgy maradt),szerintem azt is számolja.

Amikor nincs remény! Jusson eszedbe nincs isten, csak én!

(#3638) Balu972 válasza Televan74 (#3637) üzenetére


Balu972
aktív tag

:)

Hányadik szinten vagy?

"Visszatérő rémálmom, hogy a feleségem annyiért adja el a gépem, mint amennyit bevallottam neki."

(#3639) hszilard666 válasza brumi1024 (#3633) üzenetére


hszilard666
veterán

Szürke a második sor, egyik képességre sem tudok pakolni csak ami az első sorban van. Igazából a többire nem is nagyon akarok költeni csak a pajzs 2. szintjére. Ez valami bug? vagy én vagyok láma? :D

AKCIÓ! ELADÓ METALFISH T60 ITX + RISER tinyurl.com/36ex7xtm

(#3640) torma1981 válasza hszilard666 (#3639) üzenetére


torma1981
veterán

6 pontot el kell költeni a 2dik sorhoz.

(#3641) hszilard666 válasza torma1981 (#3640) üzenetére


hszilard666
veterán

Mármint csak a jelek résznél kell 6 pontot vagy összesen 6 pontot? :D
De amúgy köszi mindenkinek! :D :R

Sikerült csak 1 pontot el kellet költenem :D

[ Szerkesztve ]

AKCIÓ! ELADÓ METALFISH T60 ITX + RISER tinyurl.com/36ex7xtm

(#3642) FLATRONW válasza hszilard666 (#3641) üzenetére


FLATRONW
őstag

Csak a jelek résznél.

(#3643) Bazsi1987


Bazsi1987
őstag

Most akarom össze szedni a farkast szettet de kaer mure-ba nincs a kovács mit tegyek? :(

(#3644) Bazsi1987 válasza Bazsi1987 (#3643) üzenetére


Bazsi1987
őstag

Már mentetem meditáltam mindent csinaltam :(

(#3645) Televan74 válasza Balu972 (#3638) üzenetére


Televan74
nagyúr

Nemsokára 29. A küldetések szerintem hülyén vannak elosztva.Fokozatosság jobb lett volna.Meg ami még fura számomra az hogy minden szintlépéshez 2000 pont kell.. :)

Amikor nincs remény! Jusson eszedbe nincs isten, csak én!

(#3646) alratar válasza Televan74 (#3645) üzenetére


alratar
addikt

Az a pont valóban furcsa.
És az is, hogy a szörnyek megölése után nem jár XP.

[ Szerkesztve ]

10 féle ember van: aki ismeri a bináris számrendszert, és aki nem

(#3647) GazRic


GazRic
senior tag

Vernom nem tudja valaki hol van, ha már minden főküldetés megvan?
Nem találom és kéne a Gwent kártyája.

PSN ID : MrManson_HUN ** PS5 *** Samsung Galaxy S20+

(#3648) hszilard666


hszilard666
veterán

Sziasztok Urak!
Le lehet valahol adni jó pénzért a trófeákat? mert a gém azt írja csak nem tudom hogy hol :D Vegy csak ló swagelésre valóak?
Köszi!

AKCIÓ! ELADÓ METALFISH T60 ITX + RISER tinyurl.com/36ex7xtm

(#3649) FLATRONW válasza Bazsi1987 (#3644) üzenetére


FLATRONW
őstag

Utaz máshova, ahol van kovács. Magasabb szintű páncélokat csak a báró udvarában levő kovácsok fognak tudni elkészíteni, magasabb szintű fegyvereket pedig Hatori Novigradban.

(#3650) hszilard666 válasza FLATRONW (#3649) üzenetére


hszilard666
veterán

Amúgy az csak szerintem Kill billes utalás? :D Hatori a kardklszítő?

AKCIÓ! ELADÓ METALFISH T60 ITX + RISER tinyurl.com/36ex7xtm

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Witcher topik
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.