Hirdetés

2024. június 18., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  The Elder Scrolls V: Skyrim (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:00:15

LOGOUT.hu

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#10193) MasterDeeJay

Elkeztem a korábban említett frostfall és basic needs modokkal (meg még sok mással) a játékot és baromi nehéz. Random alternate start moddal kezdtem és egyből széttéptek a farkasok már az első pár másodpercben, szerintem rekordot is döntöttem ezzel a leggyorsabb halál címén hiszen szinte már hullaként kezdtem. :DDD
Na a lényeg hogy nagyon megdobja a játékot, de már az hogy nincs fasttravel rengeteget jelent. A kajáknak és italoknak is nagy szerepük van, aztán meg az hogy jeges vízbe meghalok másodpercek alatt...
Ami hiányzik az valami csík ami kijelezné a jelenlegi éhség/szomjúság/fáradság és hőmérséklet szintet, ha tud valaki megoldást hogyan lehetne kiíratni az érdekelne!! [csak ennyit tudok kiíratni]

Valamint megtaláltam a megoldást a lassú dialógusokra. Tehát akinek késés van az interakciókban (quest elvállalás, bányászat, favágás...) annak syrim.ini-be:

[Papyrus]
fUpdateBudgetMS=800
fExtraTaskletBudgetMS=800
fPostLoadUpdateTimeMS=1000.0
bEnableLogging=0
bEnableTrace=0
bEnableProfiling=0
bLoadDebugInformation=0
iMaxMemoryPageSize=512
iMinMemoryPageSize=256
iMaxAllocatedMemoryBytes=2457600

Nem értem pontosan hogy mire valóak az értékek, de a gyári értéken játszhatatlan volt a játék ha fent volt sok olyan mod ami scriptekkel machinál. Az okozza a késést hogy a modok scriptjei túlterhelik a papyrus nevű scriptmotort.

[ Szerkesztve ]

Vintage Story PH szervere újra fut!

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  The Elder Scrolls V: Skyrim (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.