Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Logoszféra  »  Szürke zóna

Hozzászólások

(#5055) bim


bim
veterán

Jó reggelt.

Tegnap reggel kettesben bementünk szerelmemmel vásárolni az ósünbe. Ha már ott voltunk vettünk apámnak egy elektromos fűnyírót is. Utána mekiztünk egyet. Nagy büszkén beültünk a védettségi kártyánkat felmutatva. Rajtunk kívül csak egy ember ült bent és a többiek a kinti részen ettek. Ilyen kevesen oltatták be magukat? :F
Még délelőtt átpakoltam a rommá törött műanyag ládámból a frissen vásárolt új ládikába az apróbb kéziszerszámaimat. Kezd kupi kialakulni Röfiben és ezt valahogy meg kellene szüntetnem. Keddi munkára bepakoltam a szükséges gépeket és kötőelemeket is. Hétfőn második oltásra megyünk szerelmemmel és utána már nem dolgozok mert nincs olyan életbevágó munkánk. Kedden érkezik a cserép és aznap összeütünk havernak egy cirka 5m2-es előtetőt a bejárati ajtajuk fölé.
Sajnos a kollégám még kórházban van és nincs túl jól a feje. Nem tudom mi lesz vele de egyik munkájába be fogok segíteni hogy a család és az emberei megélhetése ne kerüljön veszélybe. Addig az én munkáim várnak. "ha kérnek , adj..."
Szép napot mindenkinek.

szerk: elfelejtettem lejegyezni hogy ma ünnepeljük Sári 7. szülinapját. Tortát készít Adri neki rá. Ezért egyedül megyek misére és sietek haza mert nagy lesz a készülődés. :D

[ Szerkesztve ]

Útvonal

Fórumok  »  Logoszféra  »  Szürke zóna
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.