Hirdetés

2024. május 13., hétfő

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#40901) wolfman


wolfman
veterán

Szeretem a kollégáim hiba diagnosztikázásukat.

- Fú, te mi lehet a baj a nettel? A youtube-ot törölheti az Invitel?
- Hmm! Hogy mi van?
- Hát hogy Invitel nete van a Józsinak és azt mondja, hogy nem tudja nézni.
- Hát akkor nincs egyáltalán nete vagy a youtube oldal biztos átmenetileg nem elérhető.
- De neeeeem. Hát eleve nincs is meg az ikon.
- Milyen ikon? Hol?
- Hát a képernyőn!
- Uhh baz..., de ez számítógépen?
- Dehogyis! Hát ezen az androidon.
- Hmm. És ugyan úgy otthon számítógépen jó a youtube?
- Nem tudom, nincs számítógépe szerintem.

Ekkor megjelenik maga Józsi.

- Na Józsi, szóval akkor nem megy a youtube a telefonodon?
- Mi? De, ott jó! A tévén nem működik.
- Eddig jó volt?
- Persze! Egyik nap még néztem, tegnap hazamentem és eltűnt az ikonja.
- Biztos véletlen elnyomkodtad. Átrakhattad az ikont máshová sztem így látatlanba.
- Áh, dehogyis. Volt valami frissítés, kiírta, azóta nincs.
- Jah, akkor vágesz. Mikori tévé, 2014 vagy korábbi?
- Hát azt nem tudom.
- Mikor vetted az isten áldjon meg?
- Jah, hát igen, valamikor 14 vagy 13 környékén.
- Na akkor szerintem tudom...
És itt kifejtettem neki a youtube fejlesztése miatt beállt tiltásokat.

Szeretem hogy egy egyszerű problémát hogy körbe kell járni.

[ Szerkesztve ]

„Ami mérhető, mérd meg! Ami nem mérhető, tedd mérhetővé!” – Galileo Galilei

(#40902) Mercutio_ válasza wolfman (#40901) üzenetére


Mercutio_
félisten

Remélem Józsi hozta a csirkét! ;]

Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRA:Orient Bambino II Bigsize, Parnis Pilóta, FANTASY könyvek, Garis keskeny MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

(#40903) bullseye válasza wolfman (#40901) üzenetére


bullseye
addikt

"Èrdeklődni szeretnèk hogy milyen gèpet èrdemes venni manapság?"

És innen még pár tucat üzenetváltás volt céges oldal Messengerén, mire elvesztettem a hidegvéremet, és megkértem, hogy hagyjon dolgozni, ha nem hajlandó elárulni milyen játékra (addig eljutottunk, hogy arra is kell), és mennyiért (gyors i7 kell neki boothoz meg letöltéshez és persze játékhoz, de a 8700k meg "nagyon drága") akar gépet. Kicsit a végén meg is sértődött, hogy csak azért, mert nem veszi a lapot, nem tehet fel korlátlan számú kérdést FB-n. Alig várom, hogy felbukkanjon a neten, milyen gonoszak voltunk.

+már volt egy köre, amikor azt akarta elmagyaráztatni velem, mi a NAS, meg hogy működik, hogy játsszon le róla tévén, milyen vegyen, meg mi a HDMI... ott kissé elgondolkodtam, hogy ez valami átverős show lehet.

Többször is írtam neki, hogy talán forduljon boltokhoz, mert ott meg is veheti, szóval előre is bocsi!

'Micsoda nyűg" by Rest (FA Brotherhood) │ Szarkazmus valószínűsége: 70%

(#40904) F.E.K.. válasza bullseye (#40903) üzenetére


F.E.K..
senior tag

Ez szerintem sosem megy ki a divatból, mármint a "mennyiből lehet venni egy jó gépet?" kérdés...

Ugyan higgadt pillanataimban mindig visszakérdezek hogy mennyi rá a keret, de többnyire megbánom... a tipikus valasz ilyenkor az hogy "ne azt kérdezd, csak mond hogy mennyi." No ilynekor mondok egy szabad szemmel látható összeget, amire jellemzően tiltakozás a válasz ;))

Szerencsére ritkán találnak meg már ilyen kérdésekkel :)

Legyen olyan szép és vidám napod amilyet csak szeretnél!

(#40905) ViZion válasza F.E.K.. (#40904) üzenetére


ViZion
félisten

kb. olyan, mint:
- amikor vettem, akkor ez egy csúcs gép volt! (celeron, ex-kliensgép, vmi penya jobb esetben)
- 3 éve volt újítva, kapott még ramot is, új VGA-t, stb. (igen, 3 éve lett benne össz. 4 GB DDR3, meg egy low profile passzív VGA...)
- csak ritkán játszunk, fusson a wot, a passziánsz, ilyesmik... jah, meg az új BF! (ápgréd játékra, max 50k-ból)
- tudnál az új laptopra XP-t rakni? Azt ismerem. az kÖll. (persze, cserébe lemondasz a: tapipad, BT, wifi, extra gombok és pár egyéb apróság használatáról)

Hold on, trying to give a fuck... Nope, not Happening • Powered by Fedora Linux • "Az élet olyan sz@r, szerencsére a felén már túl vagyok" Al Bundy

(#40906) DeltaPower válasza ViZion (#40905) üzenetére


DeltaPower
őstag

3 éve volt újítva, kapott még ramot is, új VGA-t, stb.
Ez régebben azt jelentette, hogy a GTX460 1GB DDR5-ös kártyát lecserélték GT710 2GB DDR3-asra.

"Moonshine Whiskey (70°, ízesítés nélküli) van. Fincsi" - Teebee - "De az kiírtaná az egész családomat..Akkor is ha csak én innék belőle.." - forintuser

(#40907) -=RelakS=- válasza F.E.K.. (#40904) üzenetére


-=RelakS=-
veterán

Jó gépet? Lehet, hogy én lövök magasra, de 200k? És ez még csak az alaplap és proc :DDD

[ Szerkesztve ]

Itt streamelek játékot időnként: https://www.twitch.tv/relaks__

(#40908) frescho válasza -=RelakS=- (#40907) üzenetére


frescho
addikt

Szervereknél ugyanúgy elhangzik mondju ka pénzügytől a "mi kerül ezen ennyibe?" Kedvenc kiegészítésem: A laptopomban is van SSD az nem lenne jó?

Na ja csak nem 2x 6.4TB és 256MB RAM....

Ilyenkor szoktam kibukni és ajánlgatni, hogy a laptopján futtasson adatbázis szervert.

[ Szerkesztve ]

https://frescho.hu

(#40909) Silεncε válasza -=RelakS=- (#40907) üzenetére


Silεncε
őstag

Nekem most lett "kész" a gépem. Ryzen 5 2600 , GTX 1050, 8GB RAM, a gépházon kívül minden viszonylag minőségi (FSP táp, jobb Asus lap, stb..). Ahogy számolgattam, olyan 210 körül állt meg. Ebben csak 1TB HDD van meg 128GB sata3 ssd. Amit még kéne: +8GB RAM (hogy a Ryzen kifussa magát) meg egy NVMe SSD. Ez még plusz 60k legalább. Most veszek egy második monitort, mert fejlesztésre kell (meg amúgy is, hely mindig kell). Eszméletlen milyen árak vannak (és akkor ez még csak egy alsó középkategóriás konfig!!!)

(#40910) quailstorm válasza Silεncε (#40909) üzenetére


quailstorm
nagyúr

Egy budget 4-5 éves workstation alapú (brand PC) sem áll meg 100k alatt, ha i5 vagy i7 verzió kell meg normálisabb VGA...

De még mindig jobban állunk szvsz, mint mondjuk "99-ben. Évente két új grafikus API és videokártya generáció nem jön ki mostanság. CPU fejlődés is eléggé lelassult.

(#40911) wolfman válasza quailstorm (#40910) üzenetére


wolfman
veterán

Jah hát én egy kicsit nevetségesnek tartom, hogy ugye "muszáj" termelni, gyártani és ezért folyton adják ki az újabb és újabb CPU-kat, de kb 3-4 proci után van most akkora fejlődés mint régen volt kettő közt félévente. Régebben volt mindig egy 20% teljesítménybeli különbség, most meg ha 5%, akkor az már jó és nem is éri meg sose váltani csak kb. 4 generáció után hogy érdemleges legyen.

Videokártyák meg majdnem teljesen leálltak, ott sincs semmi ezen az RTX-en kívül, ami egyelőre csak parasztvakítás.

[ Szerkesztve ]

„Ami mérhető, mérd meg! Ami nem mérhető, tedd mérhetővé!” – Galileo Galilei

(#40912) Silεncε válasza quailstorm (#40910) üzenetére


Silεncε
őstag

Az biztos, hogy ez egy végtelen pénznyelő (mint amúgy bármi az életben).

wolfman: ha hardveresen nem tudnak fejlődni. majd szoftveresen megoldják, hogy azt hidd, fejlődés van (a'la alma meg a lassítgatás)

(#40913) -=RelakS=- válasza Silεncε (#40909) üzenetére


-=RelakS=-
veterán

Én egy Z370 Aorus Gaming 7-et akartam, de mióta komolyan gondoom, azóta felszívódott a cucc. Azóta Z390 Aorus Masterre és i5-9600-ra álltam rá, az meg ilyen keci drága. Mikor megláttam a RAM-ok árait, úgy döntöttem, hogy a mostani gépből át fognak költözni. Mondjuk RAM nélkül meg nem tudom, hogy hogy fogom tudni eladni :D (Z170 Gaming 7 egy i5-6600-al)

quailstorm
A mostani gépem tökéletesen elég lenne (lásd fent), ha nem kattantam volna rá az UHD BD lejátszásra. Ez viszont olyan utasításkészletet követel, amit a gép nem támogat :((( Teljesítménnyel szerintem bírná.

wolfman
Procik belassultak, videókártyáknál nVidia vonalon a 9xx és a 10xx között nagy volt az ugrás, a 20xx sorozatot viszont elcseszték, annyira erőltették a sugárkövetés és a mélytanulás részt. Ez annyira látszik, hogy még mindig jön ki új 10xx-es sorozatú kártya (1070 most éppen)

[ Szerkesztve ]

Itt streamelek játékot időnként: https://www.twitch.tv/relaks__

(#40914) F.E.K.. válasza Silεncε (#40912) üzenetére


F.E.K..
senior tag

No igen, a telefonoknál is jönnek az újabbnál újabbnál készülékek, picit több ram, picit erősebb cpu (bár a többség sosem használja ki), de a fő attrakció a selfi kép szerkesztése és az új emoji-k. Hát... ha ez a fő fejlődés akkor kösz, ennyire nem sietek...

(A több kamera valóban változás, bár azzal is kezd pár gyártó szerintem túlzásba esni, a 4-6 kamera fölöslegesnek tűnik számomra a hétköznapokban egy mezei mobiltelefonban)

Legyen olyan szép és vidám napod amilyet csak szeretnél!

(#40915) macilaci78 válasza F.E.K.. (#40914) üzenetére


macilaci78
nagyúr

A kamerás variálást én sem értem. Oké, hogy 4-6 szitura kihegyezett szenzort tesznek bele, de ezek összfelületét is eltakarja egy légpuskalövedék. Ha valaki 1-2 szenzorral nem tud kellő végeredményt elérni, annak fényképezőgépre van szüksége, nem telefonra.

Ha minden kötél szakad, nem kell félni az akasztástól! Eladó garzonlakás! Budapest III. ker. Tímár utca, 29 m2, galériás. https://ingatlan.com/34130552

(#40916) F.E.K.. válasza macilaci78 (#40915) üzenetére


F.E.K..
senior tag

Nagyon off, de erre ráerősítenék: öreg ZF2-vel fotózva

A készülék rengeteget segít, de nem az fotóz valójában (értsd: a szakács étele sem attól lesz olyan amilyen hogy milyenek az edényei... legalábbis egy minimális "edényszint" felett. Analóg gépekkel is készült bőven lélegzetelállító fotó... nem is kevés.)

Legyen olyan szép és vidám napod amilyet csak szeretnél!

(#40917) TomPack válasza F.E.K.. (#40914) üzenetére


TomPack
őstag

Szerintem is, a mobiltelefonoknál most érkezett el az a szint, ami a PC-knél 2011-13 -környékén. Akkoriban összerakott gépem tökéletesen kiszolgál most is. Igaz, nem játszom. És a T430-as lapossal is tökre elvagyok, nem érzem hogy érdemben megváltozna az életem egy új géptől.
Most egy érdekes időszak fog következni a mobiliparágban, kénytelenek lesznek minden divathullámot meglovagolni, mert termelni kell!
Ha ez nem kell a népnek, bedől a piac.

(#40918) -=RelakS=- válasza TomPack (#40917) üzenetére


-=RelakS=-
veterán

"l 2011-13 -környékén. Akkoriban összerakott gépem tökéletesen kiszolgál most is. Igaz, nem játszom"

Játékokban úgy vettem észre, hogy a videókártya nagyon fontos, ha van egy négymagos i5-öd, az meg szinte mindegy, hogy 2. vagy 6. generációs. Legalábbis nem vettem észre akkora változást, mint anno, mikor Celeronról átváltottam valami AMD-re (Barton?), és hirtelen hasított a Doom 3.

Fura így visszagondolni, hogy a 90-es évek végén, 2000-es évek elején szinte elengedhetetlen volt 2 évente gépet fejleszteni, ma meg már csak akkor érdemes szinte, ha betojik, vagy új technológiát akarsz (USB3.1G2, M.2 SSD, ilyenek)
Amit még nem értek, hogy a PCIe lane-ek számát sem növelik, így meg ha van 6 slot az alaplapon, akkor megy a logikai feladat, hogy ha az egyikbe bedugsz egy kártyát, akkor melyik másik fogja felezni a sebességét. Vagy ha használsz M.2-t, akkor esetleg kompletten kikapcsol az egyik slot.

[ Szerkesztve ]

Itt streamelek játékot időnként: https://www.twitch.tv/relaks__

(#40919) Mercutio_ válasza Silεncε (#40909) üzenetére


Mercutio_
félisten

szvsz nvme-re ha nem virtualizálsz/videó vágsz, konvertálsz felesleges költeni, a 128 és a 256GB között ellenben max 50% az árdifi, így alapból érdemes utóbbit választani.

Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRA:Orient Bambino II Bigsize, Parnis Pilóta, FANTASY könyvek, Garis keskeny MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

(#40920) -=RelakS=-


-=RelakS=-
veterán

Én kérek elnézést, remélem, nem kell az ünnepek alatt ilyenben turkálnotok:

Itt streamelek játékot időnként: https://www.twitch.tv/relaks__

(#40921) SP4C3 válasza -=RelakS=- (#40920) üzenetére


SP4C3
veterán

Hasonlóban igen:

-JNA- Yugoslav National Army // ⍟T-34-85⍟ // MSI H81M-P33 / Intel Xeon E3-1220 v3 @ 3.5GHz / 16GB DDR3 @ 1600MHz / Gigabyte RX470 4GB. sp4c3.speedtestcustom.com

(#40922) ViZion válasza SP4C3 (#40921) üzenetére


ViZion
félisten

hangelnyelő bevonat. Hol itt a baj? :U

Hold on, trying to give a fuck... Nope, not Happening • Powered by Fedora Linux • "Az élet olyan sz@r, szerencsére a felén már túl vagyok" Al Bundy

(#40923) Gyuri27 válasza ViZion (#40922) üzenetére


Gyuri27
félisten

Simán penicilint lehet belőle előállítani. :K

Amd - Radeon - Ryzen

(#40924) 5teve válasza SP4C3 (#40921) üzenetére


5teve
senior tag

lyally de szép hp8200sff (8300). :D
ez kompresszor ready. :) de tudok adni tunyacsunyatáp csápmenteset. :D

gyuri: mennyémá' ha lehetne az összes koszos sff-et már rá tukmáltam volna gedeonékre.

[ Szerkesztve ]

tel: 7o-373-oo29 *** NO SMS!!! *** brit tudósok szerint 10 fogorvosból 8 az 2.

(#40925) Utka


Utka
tag

Én ezt javaslom :

;]

Víg napot polgártárs! Nem értek a lovakhoz.

(#40926) Elemental


Elemental
addikt

A toner veszélyes hulladék, vagy dobható kommunális szemetek közé?

(#40927) wolfman válasza Elemental (#40926) üzenetére


wolfman
veterán

A kiürült és a teli is veszélyes. Azért mert üres, maradékként még van benne minimális. legalábbis mikor nekem le kell adjam, mindkettő a veszélyes kategóriában van.

„Ami mérhető, mérd meg! Ami nem mérhető, tedd mérhetővé!” – Galileo Galilei

(#40928) Elemental válasza wolfman (#40927) üzenetére


Elemental
addikt

Köszi!

(#40929) Utka válasza Elemental (#40926) üzenetére


Utka
tag

.
Javaslom nézd meg a sarki tonerboltot.
Van ahol az üreset megveszik/beszámítják töltöttbe.

Víg napot polgártárs! Nem értek a lovakhoz.

(#40930) Josi válasza Utka (#40929) üzenetére


Josi
aktív tag

Sajna már nemigen.
Csak néhány eredeti 1x futott tonert vesznek meg pénzért.
Viszont ha veszel tonert, akkor a régit leadhatod az eladónál és ő köteles átvenni.
(de csak olyant, ami tőle származik)

''Ne ess pánikba, és mindig tudd, hol a törülköződ'' Ford Prefect után szabadon

(#40931) Spet válasza Josi (#40930) üzenetére


Spet
addikt

(de csak olyant, ami tőle származik)

Nem. Bármilyen hasonló termékkategóriába tartozó eszközt leadhatsz vásárláskor.

Származzon az a rokonságtól, vagy a kert végéből.

Eladó Seiko 7016-5000 Seiko Monaco

(#40932) TaaT válasza Elemental (#40926) üzenetére


TaaT
veterán

Nálunk az infó raktáros azt mondta hogy van ami mehet kommunális hulladékok közé, a többi meg a veszélyes hulladék tárolóba.

Give them hell Ukraine!

(#40933) Mercutio_ válasza TaaT (#40932) üzenetére


Mercutio_
félisten

infó raktáros
Oximoron:DDD

Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRA:Orient Bambino II Bigsize, Parnis Pilóta, FANTASY könyvek, Garis keskeny MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

(#40934) lezso6 válasza Mercutio_ (#40933) üzenetére


lezso6
HÁZIGAZDA
LOGOUT blog

Dehogy, az infó raktáros az a könyvtáros.

A RIOS rendkívül felhasználóbarát, csak megválogatja a barátait.

(#40935) wolfman válasza Mercutio_ (#40933) üzenetére


wolfman
veterán

Kevés az ember, összeolvasztják a munkaköröket. :D

„Ami mérhető, mérd meg! Ami nem mérhető, tedd mérhetővé!” – Galileo Galilei

(#40936) Utka válasza TaaT (#40932) üzenetére


Utka
tag

.
Helyesen:
" Infó: Nálunk a raktáros azt mondta hogy...."
:))

Víg napot polgártárs! Nem értek a lovakhoz.

(#40937) Pötyi válasza Utka (#40936) üzenetére


Pötyi
őstag

A mi cégünknél is van egy-két visszafoglalkoztatott nyugdíjas szaki. Na, azok tényleg mindent _is_ tudnak! Azok tudják, hogy hol jön be a telefonkábel az irodaházba - mert az egyik már 1970-ben is itt dolgozott, látta, amikor behúzták és emlékszik rá! (Olyan szobákat mutattak nekem, amelyeknek még a létezéséről sem tudtam, pedig 20+ éve itt koptatom a széket. Itt lehet kimenni a tetőre, de bentről nem látszik, hogy az ablak mellett indul a létra a homlokzaton, meg lentről, az utcáról nézve se, mert két emelettel lejjebb van egy lépcsőszerű törés, szűkül a ház keresztmetszete, az kitakar mindent. Vagy nemcsak az alagsorból lehet lemenni a pincébe, hanem a konyhából is, mert ott van a zsírülepítő és van egy kisebb, szűkebb lépcső!) Aztán amikor hárman nézzük rendszergazdák, hogy miért nem tud belépni egy júzer, miért nincs olyan beléptető kiszolgáló, amelyik teljesíthetné a belépési kérelmet, holott egy másik, már belépett gépről simán pingelhető a szerver, akkor a hatvanéves vén F. Asztor benyögi a sarokból, hogy nézzük meg a kliens gépen az időt, hátha nem szinkronizált a time server és az eltérő idő miatt lejártnak hiszi a kerberos tikett tízperces default élettartamát. Hárman néztünk egyszerre a sarok felé, mintha dróton mozgatták volna a fejünket. Honnan a fenéből tud ez a nyugger ilyesmit, amikor egész életében a céges pénzügyi programot tódozta-foltozta?!?

:DDD

[ Szerkesztve ]

QNX is cool!

(#40938) FoxiestFox válasza Pötyi (#40937) üzenetére


FoxiestFox
félisten

De jó hsz :D Ezekért járok én ide :R

(#40939) oriic válasza Pötyi (#40937) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

OK, nálam ez a nap kommentje. :D :C

Live-Die-Respawn

(#40940) -=RelakS=- válasza Pötyi (#40937) üzenetére


-=RelakS=-
veterán

Amúgy igaza volt? :DD

Itt streamelek játékot időnként: https://www.twitch.tv/relaks__

(#40941) Pötyi válasza -=RelakS=- (#40940) üzenetére


Pötyi
őstag

Naná! Beléptem ez-a-gép-rendszergazdaként, beállítottam az időt, kábé fél órával tért el, aztán simán be tudott lépni a júzer a tartományba. A szerveren meg NTP leállítás-újraindítás.

De ez már réges-régi történet egy messzi-messzi galaxisból...

:DDD

QNX is cool!

(#40942) wolfman


wolfman
veterán

Nagybátyám talált be.
No, te értesz ezekhez a kütyükhöz, te vagy benne jártas. Vsn otthon szettopboxunk. Gyerekek eltökítették a távirányítóját. Mit tudnék vele csinálni?
- Menjek megkeressem?
- Nem úgy, hanem másikkal nem működik?
- De, univeerzálissal. Venni kell.
- Áh, mindegy.
Volt még egy problémája valami T-home nettel kapcsolatos, de azt le se tudom írni, annyira fingom nincs mit akart szegény, lényeg hogy azt is úgy érzem ingyen kellett volna.

„Ami mérhető, mérd meg! Ami nem mérhető, tedd mérhetővé!” – Galileo Galilei

(#40943) Utka válasza Pötyi (#40937) üzenetére


Utka
tag

Jessz!! :D

Amúgy ezt a hozzászólást szívesen idézném egy itteni másik ;) Phorumban ....
éppen ez a téma volt terítéken.

Víg napot polgártárs! Nem értek a lovakhoz.

(#40944) tope válasza Pötyi (#40937) üzenetére


tope
addikt

És ez a vicc, hogy ez tényleg nem vicc, kb ami létezett 40-50 éve, azokról csak az ilyen lassan kihalt emberek tudnak csak.

(#40945) elessar válasza wolfman (#40942) üzenetére


elessar
tag

Mennyire okos a telefonja? Hátha van benne távirányító.

(#40946) wolfman válasza elessar (#40945) üzenetére


wolfman
veterán

60+ az illető, neki nem fekszik a tapifon.

Arról nem is beszélve, hogy drágalátos T-home most megint újfajta távkapcsokat ad a settopjaihoz, egy az egyben úgy néz ki mint középkategóriás samsung tévék irányítói. Na most fateromék nagy nehezen megszokták a régit, jó is volt, most jöttek az új irányítók, olyan közel vannak a gombok, hogy faterom virsli ujjaival képtelen kényelmesen nyomkodni. Ettől függetlenül is a tévkapocs megér egy anyázást a működését illetően. :(

[ Szerkesztve ]

„Ami mérhető, mérd meg! Ami nem mérhető, tedd mérhetővé!” – Galileo Galilei

(#40947) Speed® válasza wolfman (#40942) üzenetére


Speed®
HARDVERAPRÓD

Legalább tudod mit vegyél neki Karácsonyra, aminek örülne :)

(#40948) n4n3x


n4n3x
csendes tag

Na, heti termés:

Gyerek felkeresett, br 220, gépet akar.
Nem az én városomba való, mondom arc leszek, összerakom neki excelbe, megjelölöm beszállítókat, cikkszámot, aztán valami helyi kiskerbe megrendeli összerakatja.
Az excelemet kirakta valami faszom pc cuccos csoportba, és 2 héten keresztül másolgatta nekem a kommenteket. 24/7
Annyiban maradtunk hogy akkor hallgass rájuk, aztán letiltottam.
Ez a kép meg most jött szembe:

[ Szerkesztve ]

(#40949) oriic válasza n4n3x (#40948) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

A kepert jarna a ban :DDD

Live-Die-Respawn

(#40950) Silεncε válasza oriic (#40949) üzenetére


Silεncε
őstag

Őszintén, én ezt most nem értem :( :B

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.