Hirdetés

2024. április 23., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#40651) ViZion válasza ViZion (#40648) üzenetére


ViZion
félisten

Nah, hívtam a polgárt, h saját hosszabbító+tápkábellel megyek... nem kell, a fia bekapcsolta, azóta is sok ki-bekapcs és jó... WTF? :U
De legalább megúsztam, amúgy is fáradt voltam, egy színt építettünk, most dobtam rá a tetőt. Annyit létráztam, h ott is izomlázam van, ahol izmom sincs...

Hold on, trying to give a fuck... Nope, not Happening • Powered by Fedora Linux • "Az élet olyan sz@r, szerencsére a felén már túl vagyok" Al Bundy

(#40652) Sethdobaloah válasza ViZion (#40651) üzenetére


Sethdobaloah
senior tag

Az RGB színtéren belül kb hol keressem a tetővel rendelkező színeket? :P

...csak én vagyok helikopter?

(#40653) ViZion válasza Sethdobaloah (#40652) üzenetére


ViZion
félisten

Gondolom városi betyár vagy... így linkelném a leírását, amit kikugliztam: [link]
;] :D bocs
Amúgy a tető színeket RAL skálán adják meg, az RGB kevés lenne.

Hold on, trying to give a fuck... Nope, not Happening • Powered by Fedora Linux • "Az élet olyan sz@r, szerencsére a felén már túl vagyok" Al Bundy

(#40654) azbest válasza ViZion (#40648) üzenetére


azbest
félisten

Áh, már mindent értek. 3 évig működött. Szóval nem kell kikapcsolni, ha egyszer szivatóval elindul :D
A fia most bekapcsolta, a power gombbal és azóta jó, már csak a resetet nyomkodja.. vagy a monitor kapcsoló gombját ;]

Bár hasonló vicces story az volt még, amikor a power gomb ragadt be és azért kapcsolt le.

[ Szerkesztve ]

(#40655) Sethdobaloah válasza ViZion (#40653) üzenetére


Sethdobaloah
senior tag

Én kérek elnézést, vicces akartam lenni. Itt csak villamos kocsiszín van :)

...csak én vagyok helikopter?

(#40656) -=RelakS=- válasza azbest (#40654) üzenetére


-=RelakS=-
veterán

Na és amikor kihívtak, hogy folyton resetel a gép?
Egy fekvő házat képzelj el, épp elég hellyel egy stóc papírnak előtte.
Minden alkalommal, amikor valaki a stóc papírhoz hozzányúlt, elég volt, hogy a reset gombot megnyomja :W :C

Itt streamelek játékot időnként: https://www.twitch.tv/relaks__

(#40657) ViZion válasza Sethdobaloah (#40655) üzenetére


ViZion
félisten

... villamos kocsiszín az sárga, ez meg épület... :o
;] itt csak Te vagy helikopter! :D

Hold on, trying to give a fuck... Nope, not Happening • Powered by Fedora Linux • "Az élet olyan sz@r, szerencsére a felén már túl vagyok" Al Bundy

(#40658) scarabaeus válasza -=RelakS=- (#40656) üzenetére


scarabaeus
őstag

Úgy húsz évvel ezelőtt egy gép javításába én is belefolytam. Desktop ház, szerencsétlen belső kialakítással, CRT monitor. (Talán annak voltak olyan Molex csatlakozói is, amelyeket puszta kézzel nem lehetett kihúzni, nemcsak én próbáltam :) ). Gép kész, működik, ház lecsuk. Működik. Ügyfélnél helyére kerül, majd jön vissza, hogy nem jó. Hm. Összerakva megint megy minden, mint azelőtt. Aztán rátettem a dög monitort a fekvő házra, és se kép, se hang. :) Ez volt a különbség. Meg lett oldva végül.

Quoth the Raven "Nevermore."

(#40659) *Ropi* válasza ViZion (#40651) üzenetére


*Ropi*
félisten

Hja, a Photoshop tud veszélyes lenni...Izomláz, ínhüvely gyulladás, stb...Amúgy milyen színt építettetek? :DDD

Szerk.: Már látom. :D

[ Szerkesztve ]

Weboldalam: http://karpatisandor.hu

(#40660) ViZion válasza *Ropi* (#40659) üzenetére


ViZion
félisten

PS-el nem tartott volna eddig, nem fáradtam volna el ennyire és ócóbb lett volna... :o
Csak az nem az.

Hold on, trying to give a fuck... Nope, not Happening • Powered by Fedora Linux • "Az élet olyan sz@r, szerencsére a felén már túl vagyok" Al Bundy

(#40661) pikszel válasza ViZion (#40660) üzenetére


pikszel
őstag

:DDD

„Az egyedüli létező dolgok az atomok és az üres tér; minden egyéb puszta képzelet”

(#40662) KaLeun válasza wolfman (#40632) üzenetére


KaLeun
senior tag

Évek óta nem foglalkozom más gépével, tavaly tettem egy kivételt egy "mindenki használja a gépet a családban szinte 0-24-ben, de senki nem ért hozzá" helyen. Miután elmentem rá vagy fél órára frissített egyet a windows. Nem akarták megvárni ezért jól ki is húzták a konnektorból, bónuszként visszakapcsolták megnézni ha ezzel vége a frissítésnek és párszor még eljátszották ezt amíg nem magyarul írt ki valamit a gép. Szerencsére csak az mbr szállt el.

Cila

(#40663) Mercutio_ válasza KaLeun (#40662) üzenetére


Mercutio_
félisten

Funkcionális analfabéta, az ilyen mehet tiltólistára.

Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRA:Orient Bambino II Bigsize, FANTASY könyvek, Garis keskeny MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

(#40664) *Ropi* válasza ViZion (#40660) üzenetére


*Ropi*
félisten

Ugye még nem kaptál se bőrkeményedést, se vízhólyagot a PS-től (vagyis az egértől meg a Wacom táblától)? :DDD Én sajnos már nem is egyszer, amikor napi szinten 16 órás retusmaratonokat tartunk szezon végén, hogy ne maradjunk le az anyagokkal. :N

Weboldalam: http://karpatisandor.hu

(#40665) shteer válasza KaLeun (#40662) üzenetére


shteer
titán

Kihúzták mert kiírta, hogy ne kapcsolja ki :D

..szerintem jónak tűnik

(#40666) Silεncε válasza shteer (#40665) üzenetére


Silεncε
őstag

Úgy voltak vele, hogy velük nem baszik ki. Mondhatni, meghackelték a rencert' :W

(#40667) n4n3x válasza ViZion (#40627) üzenetére


n4n3x
csendes tag

konnektort mérd ki feszmérővel, ha az jó, akkor adj nekik árat egy új vagy használt felújított gépre, meg monnd hogy ilyen régi vackokkal te már nem foglalkozol.
Hümmögnek, majd átgondolják, aztán vagy nem keresnek fel többet, vagy megrendelik, de akkor legalább az plusz pénz.

(#40668) -=RelakS=-


-=RelakS=-
veterán

Bocsánat, de ezt kolléga találta :D
Wolfman jut csak eszembe, pedig ha minden igaz, csak ezt az egy oldalt kéne visszaolvasnom további jelöltekért :DDD

Itt streamelek játékot időnként: https://www.twitch.tv/relaks__

(#40669) n4n3x válasza -=RelakS=- (#40668) üzenetére


n4n3x
csendes tag

ez súlyos :DD

Amúgy elfogytak a sztorik vagy mitörtént?

(#40670) Spet válasza n4n3x (#40669) üzenetére


Spet
addikt

Ezután a kép után? Nincs olyan sztori ami űberelné :DDD

Eladó Seiko 7016-5000 Seiko Monaco

(#40671) customer114 válasza -=RelakS=- (#40668) üzenetére


customer114
senior tag

Hmm, ez jól jönne a poloskák ellen. :K

(#40672) scarabaeus válasza Spet (#40670) üzenetére


scarabaeus
őstag

Hány meg hány olyan sztori volt itt már eleve!

Quoth the Raven "Nevermore."

(#40673) ViZion


ViZion
félisten

Haver gyerekének a kb. 5-6 éves hurka gépébe kellene VGA, Fortnite-hoz. Olyan 10k a keret...
Elvileg vmi 4 GB ram, duálkór procis gép, word-jutub-faszbúk az simán megy...
PCIe az biztos, de mit? :U
jó kör lesz, már látom. 10-30 fps-el nem lesznek boldogok.

Hold on, trying to give a fuck... Nope, not Happening • Powered by Fedora Linux • "Az élet olyan sz@r, szerencsére a felén már túl vagyok" Al Bundy

(#40674) Spet válasza ViZion (#40673) üzenetére


Spet
addikt

800x600-as felbontáson a határ a csillagos ég. ;]

Eladó Seiko 7016-5000 Seiko Monaco

(#40675) Gézengúz válasza ViZion (#40673) üzenetére


Gézengúz
addikt

Ebbe a keretbe apróról GTX650 belefér. Látok is.

(#40676) ViZion válasza Gézengúz (#40675) üzenetére


ViZion
félisten

nem fHD-n tolja, 730 GT, esetleg 750 Ti hátha még belefér neki... 1050Ti@4GB van nekem, azzal vállalható fHD-n is, kompromisszumokkal.

Hold on, trying to give a fuck... Nope, not Happening • Powered by Fedora Linux • "Az élet olyan sz@r, szerencsére a felén már túl vagyok" Al Bundy

(#40677) Gézengúz válasza ViZion (#40676) üzenetére


Gézengúz
addikt

730 jobb mint a 650? 750 oké, ha belefér.

(#40678) 5teve válasza ViZion (#40676) üzenetére


5teve
senior tag

kérdezd már meg, hogy inkább 3 számmal kisebb cipőt akar hordani, de k*rva olcsóért, vagy jót/kényelmeset de +pénzért? :D
a játék az szórakozás, tehát nem kenyérre kell.
vagy nem ért hozzá és te kell útbaigazítsd, hogy trabanttal is lehet menni a nürnburgringre, de ne igazán számítson 300km/h sebességre, vagy te kell útbaigazítsd, hogy vagy hallgat rád, vagy inkább menjen a gyerekkel horgászni. :)

[ Szerkesztve ]

tel: 7o-373-oo29 *** NO SMS!!! *** brit tudósok szerint 10 fogorvosból 8 az 2.

(#40679) wolfman válasza 5teve (#40678) üzenetére


wolfman
veterán

Ezt már mondtam párszor. Az a hülye téveszme kering az informatikáról, hogy hát mivel mindenkinek van, sokan játszanak is, biztos nem lehet olyan drága egy játékos gép. A mostanit vették 40e-ért (ami persze semmire nem jó, de ő úgy érzi, hogy villámgyors), ha most meg rákölt +20eFt-ot ,akkor már tuti VGA-t lehet beletenni amivel minden menni fog. Hát nem! Rettenet el vannak sokan tévedve az árakkal.
Vagy hogy a kisfiam barátja is most kapott egy 80eFt-os gépet és hibátlanul fut neki a Fortnite. Aha, én meg azt mondom, hogy
1. Nem a Fortnite-al játszik
2. vagy nem FullHD-n játszik
3. vagy 20FPS-el játszik
4. vagy nem 80eFt volt az az ár
5. vagy csak VGA lett véve nem egy teljes gép
6. előzőek mindegyike egyszerre!

Nemrég egyik ismerős laposába kellett SSD, lehet meséltem is itt. A lényeg, hogy kicseréltem az 5400rpm-es HDDt egy Samsung 840 EVO SSD-re. Visszaadtam, jelezték, hogy ők nem érzik, hogy gyorsabb lenne. :D Nem akarom elhinni, hogy a 45mp-es boot utána a 10mp nem tűnik fel nekik. Vagy hogy rákattintanak a Chrome ikonra és 2mp után írhatják amit keresnek, nem pedig 15mp-ig matekoznak.

„Ami mérhető, mérd meg! Ami nem mérhető, tedd mérhetővé!” – Galileo Galilei

(#40680) ViZion válasza 5teve (#40678) üzenetére


ViZion
félisten

Gyereknek lesz, nyilván nem ez az elsődleges. Lehet mondani az okosságokat, de ahol több gyerek is van, ott azért nem könnyű a hónap végéig kihúzni. Elmondom a lehetőségeket, ennyi. Nem fogom erőltetni, nem az én dolgom, h mire költ. Győzködésből is megjöttem, ha a vevő (általánosságban, nem a mostani páciens) meg is veszi a jobbat, ott marad benne, h ehh, az olcsóbb is elég lett volna, ezek átbtak. Nem mindenki ilyen, de sokan. Hiszen úgyis a haszon a fontos. Jah, nyilván, mert ezen meg lehet gazdulni'...
Kaptam közben teszt oldal linket, elég szerény a gépigénye, mondjuk ahhoz a Worms 3D grafhoz kell is ;]

Hold on, trying to give a fuck... Nope, not Happening • Powered by Fedora Linux • "Az élet olyan sz@r, szerencsére a felén már túl vagyok" Al Bundy

(#40681) quailstorm válasza ViZion (#40676) üzenetére


quailstorm
nagyúr

750Ti fullHD, ~80FPS körül megy a Fortnite, 60 alá sose, persze minden full minimumon, skálázás nincsen.
De igaz, van mellette egy i5-3470, ami nem kétmagos harmatgyenge. Meg 8GB RAM.
Hogy a 10k-s VGA elég lesz-e, hát goodluck :DDD szerintem nem.

[ Szerkesztve ]

(#40682) Mercutio_ válasza wolfman (#40679) üzenetére


Mercutio_
félisten

Nem érzi?
Tedd vissza a vinyót, rögtön érezni fogja ;]

Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRA:Orient Bambino II Bigsize, FANTASY könyvek, Garis keskeny MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

(#40683) n4n3x


n4n3x
csendes tag

Ügyfél kb 2 hete kért árajánlatot gamer gépre.
Kapott is 180-ért, monitor nélkül.
Végül nem kérte, mert valahonnan vett 'jobbat olcsóbban, monitorral együtt, de köszöni'
Ma kaptam tőle Facebookon az üzenetet, hogy lurkó felrakta a Witcher 3-at, aztán kapott egy ilyen ablakot, erre mi a megoldás. :U

Mondtam nekik hogy el kellett volna fogadni a küldött excelemet.
Egyébként az 'új gép'-üket nézve át is baszták őket, mert 90 000 ft-ért nem egy 775-ös 2G ramos celeront kellett volna venni :C

[ Szerkesztve ]

(#40684) macilaci78 válasza n4n3x (#40683) üzenetére


macilaci78
nagyúr

erre mi a megoldás - nem tudom, ezt a típust nem ismerem :U

Ha minden kötél szakad, nem kell félni az akasztástól!

(#40685) -=RelakS=- válasza n4n3x (#40683) üzenetére


-=RelakS=-
veterán

Ez milyen krumpli, hogy még DX11 sincs rajta? :C

Itt streamelek játékot időnként: https://www.twitch.tv/relaks__

(#40686) Elemental válasza macilaci78 (#40684) üzenetére


Elemental
addikt

Ennyi.

HÁNY és HÁNY ilyen eset lesz még...

(#40687) wolfman válasza macilaci78 (#40684) üzenetére


wolfman
veterán

Nem tudom, a gépek amiket én szoktam összetenni nem szoktak ilyet kiírni!

„Ami mérhető, mérd meg! Ami nem mérhető, tedd mérhetővé!” – Galileo Galilei

(#40688) cbmfan válasza Elemental (#40686) üzenetére


cbmfan
senior tag

:kma: :DDD

Close the world, ʇxƎu ǝɥʇ uǝdo

(#40689) n4n3x válasza -=RelakS=- (#40685) üzenetére


n4n3x
csendes tag

alaplapi NForce chipset integrált kártyája..

80 000-ért fasza biznisz monitorral együtt, janem.. :U :C

(#40690) -=RelakS=- válasza n4n3x (#40689) üzenetére


-=RelakS=-
veterán

Mondom, hogy krumpli :D
nForce ... ezt is rég hallottam már. Vagy még létezik amúgy?

Itt streamelek játékot időnként: https://www.twitch.tv/relaks__

(#40691) shteer válasza -=RelakS=- (#40690) üzenetére


shteer
titán

2009 óta nem

..szerintem jónak tűnik

(#40692) -=RelakS=- válasza shteer (#40691) üzenetére


-=RelakS=-
veterán

:DD :C

szaGértő ügyfél? :W :))

Itt streamelek játékot időnként: https://www.twitch.tv/relaks__

(#40693) scarabaeus válasza -=RelakS=- (#40692) üzenetére


scarabaeus
őstag

Hát nem? Vett jobbat olcsóbban, monitorral együtt! Kisebb kozmetikai hibákból kifolyólag néhány hibaüzenet, de nem az a lényeg! :D

Quoth the Raven "Nevermore."

(#40694) TaaT válasza macilaci78 (#40684) üzenetére


TaaT
veterán

"nem tudom, ezt a típust nem ismerem"

Már nem ismerem. :)

Give them hell Ukraine!

(#40695) Mercutio_ válasza TaaT (#40694) üzenetére


Mercutio_
félisten

Nálam is standard az "ilyen régi cuccokkal nem foglalkozom":N

Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRA:Orient Bambino II Bigsize, FANTASY könyvek, Garis keskeny MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

(#40696) n4n3x


n4n3x
csendes tag

Most elvileg visszavitték ahhoz, akitől vették, ha lesz fejlemény úgy is leírom. :P

(#40697) wolfman válasza n4n3x (#40696) üzenetére


wolfman
veterán

Miután kértek tőled árajánlatot, de vettek egy szart olcsóbban, ám ezután mégis a te véleményedet kérik, hogy mi lehet a másik helyről beszerzett szar baja, sztem nem fontos, ha nem követed tovább az eseményeket.

„Ami mérhető, mérd meg! Ami nem mérhető, tedd mérhetővé!” – Galileo Galilei

(#40698) *Ropi*


*Ropi*
félisten

Megkaptam az év spam-jét. :D

"Tisztelt Ügyfelünk!

Az idén kifizetett összes adót az online ügyfelek számára ellenorizték. Az év végén jelentkezzen be az alábbi linkre, és hajtsa végre az alábbi lépéseket: Adja meg nevét, vezetéknevét és azonosítószámát, és erosítse meg e-mailjeit. Biztosítjuk, hogy jogod van az ebben az évben fizetett pénz visszaszerzésére

Ellenorizze most <--- itt egy kínai oldalra mutató link volt. :D

Kérem jelentkezzen be az adóvisszatéritési oldalra,hogy visszaigényelheti az alapokat.

Kiemelt figyelemre számíthatnak a virágot, koszorút és mécseseket árusítók. A NAV munkatársai a nyugta- és számlaadást, az online pénztárgép megfelelo üzemeltetését, valamint az alkalmazottak bejelentését vizsgálják.

Hírlevelünkre ne válaszoljon, a feladó e-mail címére ne írjon levelet, mert ezeket a rendszer nem tudja fogadni."

Ezért jó biztonsági ellenőrzés meg captcha helyett a magyar nyelv, mert Google (f)ordító nem boldogul vele. :D

Weboldalam: http://karpatisandor.hu

(#40699) customer114 válasza *Ropi* (#40698) üzenetére


customer114
senior tag

Mécseseket árulok, kérlek priviben küldd el a linket. Köszönöm!

(#40700) Speed® válasza n4n3x (#40696) üzenetére


Speed®
HARDVERAPRÓD

"Az üzletet megkötöttük, úgy vetted meg, ahogy láttad.
Nézd, annyit segítettem, amennyit csak tudtam.
Látod azt a kocsit! Használd!
Lépj le amíg még van lábad ami elvigyen."

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.