Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#41201) Silεncε válasza cbmfan (#41199) üzenetére


Silεncε
őstag

Neeeeeeemár ez kész :C :C Mondjuk arra kíváncsi lennék, mi a f@szt akart egy PC-s boltban hót részegen?

(#41202) -=RelakS=- válasza Silεncε (#41201) üzenetére


-=RelakS=-
veterán

MÉÉEZSÖÖ!
fordítás:
Legyen olyan kedves, és csapoljon nekem még egy korsó sört!

Itt streamelek játékot időnként: https://www.twitch.tv/relaks__

(#41203) dingdongkng válasza foxymaci (#41200) üzenetére


dingdongkng
tag

Azért az se Szabó Ervin könytába illő. És a gazdája segített takarítani legalább?

A kávéautómata előtt mind egyenlők vagyunk...

(#41204) cbmfan válasza -=RelakS=- (#41202) üzenetére


cbmfan
senior tag

valószínűleg pont ezt, csak eltévesztette a házszámot :D

Close the world, ʇxƎu ǝɥʇ uǝdo

(#41205) Speed® válasza cbmfan (#41195) üzenetére


Speed®
HARDVERAPRÓD

Nekem volt anno egy durva napom, durva végkifejlettel, inkább le sem írom..de a lényeg, előfordul, hogy hányattatott sors jut az alkatrészeknek :DDD

(#41206) n4n3x


n4n3x
csendes tag

tudom, olvastam, kb 1 hét alatt az összes kukaidőmet rááldoztam hogy átnyálazzam a topikot.

cbmfan: tudom, olvastam :D :D

[ Szerkesztve ]

(#41207) n4n3x válasza Speed® (#41205) üzenetére


n4n3x
csendes tag

amúgy várjuk a történetet.. :)

(#41208) Speed® válasza n4n3x (#41207) üzenetére


Speed®
HARDVERAPRÓD

Kizárt :)

(#41209) 5teve válasza Speed® (#41208) üzenetére


5teve
senior tag

na! come out! :D

tel: 7o-373-oo29 *** NO SMS!!! *** brit tudósok szerint 10 fogorvosból 8 az 2.

(#41210) Speed® válasza 5teve (#41209) üzenetére


Speed®
HARDVERAPRÓD

[link] - vannak dolgok, amiket jobb elfeledni :DDD

(#41211) cbmfan válasza Speed® (#41210) üzenetére


cbmfan
senior tag

nyuszi vagy? :DDD

Close the world, ʇxƎu ǝɥʇ uǝdo

(#41212) Speed® válasza cbmfan (#41211) üzenetére


Speed®
HARDVERAPRÓD

(#41213) cbmfan válasza Speed® (#41212) üzenetére


cbmfan
senior tag

mondom én... :D

Close the world, ʇxƎu ǝɥʇ uǝdo

(#41214) Speed® válasza cbmfan (#41213) üzenetére


Speed®
HARDVERAPRÓD

Hányszor írjam, nem publikus x)

(#41215) n4n3x


n4n3x
csendes tag

#41146 folytatódik:
A tőlem vásárolt Dell [Latitude e5430] azt produkálja hogy 1 percenként lefagy aztán megy tovább.
Most nem ír vissza.

+Kaptam ma egy laptopot hogy 'egyszercsak valamit kiírt külföldiül' [2 diplomás tulaj - egyébként ezekhez a diplomákhoz úgy tudom dukál valami nyelvvizsga is vagy nem?] - winyó kuka - 0% kondíció sentinelben..
Most átklónoztam AOMEI backuppal egy SSD-re, aztán most fut az SSD-n a checkdisk - egyébként kopaszon nem indult meg mert win boot logó után fekete kép, egérkurzor nélkül..

(#41216) -=RelakS=- válasza n4n3x (#41215) üzenetére


-=RelakS=-
veterán

Dukálni dukál, de ha szlovák+orosz nyelvvizsgája van, akkor írhat neki angolul, amit akar :D

[ Szerkesztve ]

Itt streamelek játékot időnként: https://www.twitch.tv/relaks__

(#41217) dingdongkng válasza -=RelakS=- (#41216) üzenetére


dingdongkng
tag

Meg azért, ha perfekt is angolul, a "boot device not found press ctrl+alt+del to restart" felirat, nem biztos, hogy megmarad neki, mert ugyan érti benne a szavakat, de azt nem, hogy ez milyen üzenetet hordoz ez a mondat.

A kávéautómata előtt mind egyenlők vagyunk...

(#41218) wolfman válasza cbmfan (#41199) üzenetére


wolfman
veterán

Hol van ez a számtechbolt? Valahol Mordor közelében lehet, mert ennyi ork nincs máshol.

(#41206) n4n3x: nem túl szerencsés fosós, hányós, maga alá hugyozós történetek idejekor az 'átnyálazni' szót használni. Inkább csak egyszerűen olvass vissza. :)

[ Szerkesztve ]

„Ami mérhető, mérd meg! Ami nem mérhető, tedd mérhetővé!” – Galileo Galilei

(#41219) opr válasza dingdongkng (#41217) üzenetére


opr
veterán

Anno meg egyetemista koromban, mikor az egyik bolcseszlanyka, akinek karbantartottuk a gepet (is ;]) felhivott azzal a szoveggel, hogy nem jo a gepe, valami csizma eszkozrol hadoval, nezzunk mar ra, tagra nyilt a szemem rendesen. Bevallom, beletelt par percbe, amig leesett, mirol van szo. :DDD

[ Szerkesztve ]

"Programozó vagyok. Ez azt jelenti, hogy amit leírok, megtörténik." :D “The only valid measurement of code quality is What-The-F**ks/Minute.” - Robert Martin

(#41220) Gyuri27 válasza wolfman (#41218) üzenetére


Gyuri27
félisten

A tiszántúlon vannak sötétebb helyek. Ahol sokkal rosszabbak is vannak mint az orkok.
De ez gyula betonjáról lehet nem látszik. :DDD :P

Amd - Radeon - Ryzen

(#41221) -=RelakS=- válasza dingdongkng (#41217) üzenetére


-=RelakS=-
veterán

Ki a fene az a Falióra Generális, és miért akarja olvasni a floppymat?!

Itt streamelek játékot időnként: https://www.twitch.tv/relaks__

(#41222) wolfman válasza opr (#41219) üzenetére


wolfman
veterán

Nem mondtad neki, hogy 'kislány, kislány. Te sz.pni jársz ide.' :)

„Ami mérhető, mérd meg! Ami nem mérhető, tedd mérhetővé!” – Galileo Galilei

(#41223) dingdongkng


dingdongkng
tag

Mindenféle helyekre linkeltem már be ezt az embert, de rá kellett jönnöm, hogy ez az ideális helye, ennek az embernek. Én már jártam jófogáson (:D), de szerintem ez az internet legalantasabb neppere.

Neve: "ingyen futárral bárhova kérhető" (nagyon remélem, hogy helyesen likeltem :D)

Kérdésekkel nem elriasztani, szeretném még sokáig olvasni szellemi teljesítményeit :D.

A kávéautómata előtt mind egyenlők vagyunk...

(#41224) Silεncε válasza opr (#41219) üzenetére


Silεncε
őstag

"egyik bolcseszlanyka, akinek karbantartottuk a gepet (is ;])" - na csak jó valamire ez az egyetem ;] ;]

(#41225) dingdongkng válasza Silεncε (#41224) üzenetére


dingdongkng
tag

Ja, azt hittem a bölcsészek :D.

[ Szerkesztve ]

A kávéautómata előtt mind egyenlők vagyunk...

(#41226) n4n3x válasza n4n3x (#41215) üzenetére


n4n3x
csendes tag

#41146 folytatása:
állítólag már be se kapcsol..
meg az RJ-45-ös csati se működik rajta.
Ha nálam bekapcsol, garanciáztatni még mindig le tudom, mert A kategóriás Marseus laptop..

(#41227) Silεncε válasza dingdongkng (#41225) üzenetére


Silεncε
őstag

opr szerintem nem (az aláírása alapján :D ). Mondjuk nálunk infón is vannak olyan csajok, hogy hubzmeg, csak ők már tudják egyedül karbantartani a gépüket :O :(

(#41228) n4n3x válasza dingdongkng (#41217) üzenetére


n4n3x
csendes tag

elvileg nagy betűkkel kiírta hogy:
"HDD SMART ERROR, PLEASE BACK UP YOUR DATA AND REPLACE THE HARD DISK!"

Egyébként HP Elitebook 800-as..

(#41229) dingdongkng válasza Silεncε (#41227) üzenetére


dingdongkng
tag

De a bölcsész csaj az csak bölcsész :D!

Ezeket a hubazmeg infós csajokat megnézném, mert sajnos még nem volt hozzájuk szerencsém... :DD

A kávéautómata előtt mind egyenlők vagyunk...

(#41230) DJGABI válasza opr (#41219) üzenetére


DJGABI
addikt

tegnapi sztori: itt volt a riasztós emberke, szerelés közben egyszercsak felhívják hogy baj van, valami olyasmit írt a a riasztó hogy "kár szervíz" mondja mi az immobilizer hogy ilyet ír. aztán utána azért kiderült hogy "call service" volt az a szöveg valószínűleg

<< "stabil, de mégse" >> << MX440 FTW! >>

(#41231) opr válasza Silεncε (#41224) üzenetére


opr
veterán

Igen igen, ilyen teren egy szavam nem lehetett se az egyetemre, se (plane) a kolira. :K

dingdongkng: Van sok infos lany is, aki szep, de amugy nalunk anno a matematikus lanyok mindent vittek. Valami eszmeletlen gyonyoru lanyok voltak ott, raadasul nagyresze hihetetlen intelligens, jo humoru, stb. Na, ott azert par fokkal nehezebb volt zsakolni, nem is sikerult olyan sokszor. :(

Merugye, egy bolcseszlanynak siman beadod, hogy azert akarod felverni rajta a tojasokat mattreszegen, mert osszetol titeket az univerzum, meg amugy is, a csillagok is ugy allnak, es hogy ennek ala kell vetni magad, aztan ha holnap jozanul is igy erzitek, akkor minden csodas lesz es dildoszarvu unikornisok fogjak az egre huzni a szivarvanyt, ami boldogsag-agyhullamokbol szintetizalodik. Na, hasonlo szoveget eltolsz egy gyonyoru matematikus-lanynak proba-szerencse alapon, es nem csak hogy aznap este single player lesz a kufirc, de onnantol kb az egesz tarsulatnal elvagtad magad. Mondjuk ott nem is egyejszsakasra ment az ember, azok a lanyok mar mas kategoria, ott szarabb volt, ha csak egy ejszakara sikerult megszerezni, mint ha egyaltalan nem sikerult volna. :)

[ Szerkesztve ]

"Programozó vagyok. Ez azt jelenti, hogy amit leírok, megtörténik." :D “The only valid measurement of code quality is What-The-F**ks/Minute.” - Robert Martin

(#41232) Silεncε válasza dingdongkng (#41229) üzenetére


Silεncε
őstag

Pedig vannak, bár lehet csak nekünk volt szerencsénk ;]

DJGABI: annyira elb@szták, hogy már kiírta, kár bele a szervíz, ennek már lőttek :(

opr: mivel nem vagyok kolis, így nekem maradt a szívás része :O

[ Szerkesztve ]

(#41233) dingdongkng válasza n4n3x (#41228) üzenetére


dingdongkng
tag

Na jó, de neked van ehhez előképzettséged. Egy átlag user, meg:

- Mi az az okos hiba?

- Mi az a kemény lemez (Deep Purple)?

- Mi az hogy tolassak az adataimmal?

De amúgy nem véletlen, hogy amikor valami baja van az autódnak, egy sárga LED gyullad meg ami a laikusnak a motort ábrázolja, és nem azt írja ki a kijelzőre (pedig ki tudná...), hogy "nem tudtam IMA kódot generálni a befecskendező rendszerednek, most megállok".

Egy átlag júzer ettől szívbajt kapna...

A kávéautómata előtt mind egyenlők vagyunk...

(#41234) Pötyi válasza opr (#41231) üzenetére


Pötyi
őstag

Én is visszagondoltam boldogult főiskolás éveimre és a koleszra. Könnyek szöktek a szemembe.

Nem véletlenül használjuk a "nimfomániás bölcsészlány" jelzős szerkezetet azóta is...

:DDD

QNX is cool!

(#41235) Silεncε válasza Pötyi (#41234) üzenetére


Silεncε
őstag

Ez most csúnya lesz: ha már a képzésüknek nincs értelme, legalább hasznos legyen az a pár év ;] :P

(#41236) opr válasza Pötyi (#41234) üzenetére


opr
veterán

Ugye hogy ugye?! :DDD

[ Szerkesztve ]

"Programozó vagyok. Ez azt jelenti, hogy amit leírok, megtörténik." :D “The only valid measurement of code quality is What-The-F**ks/Minute.” - Robert Martin

(#41237) dingdongkng válasza opr (#41236) üzenetére


dingdongkng
tag

Na, majd amint visszakeveredek rendesen a suliba, bepróbálkozom. :D.

Felkeltettétek a kíváncsiságomat.

A kávéautómata előtt mind egyenlők vagyunk...

(#41238) Pötyi válasza Silεncε (#41235) üzenetére


Pötyi
őstag

Szóval a műszaki informatika karon sok volt a hím. Ezért felvettük a kapcsolatot a zsámbéki tanítóképző főiskolával, ahol meg női túlsúly volt. Emlékszem, még '98-ban én voltam a dídzsé a zsámbéki főiskola pinceklubjában, egy közös bulin. Oszt amikor beraktam a Penge I-ből a jellegzetes zenét a diszkójelenetből, még én is meglepődtem, mert az ottani csajok felmásztak a legnagyobb hangfal tetejére és elkezdték a fejük felett pörgetni a melltartóikat...

Nem volt nálam konzerv vér, hogy visszaadjam a buli eredeti hangulatát a filmből, úgyhogy kénytelen voltam pezsgővel locsolni őket...

:DDD

[ Szerkesztve ]

QNX is cool!

(#41239) thesound válasza Pötyi (#41238) üzenetére


thesound
őstag

Nice :DDD

Vannak a léleknek régiói, melyekbe csak a zene világít be. - Kodály Zoltán

(#41240) -=RelakS=- válasza dingdongkng (#41233) üzenetére


-=RelakS=-
veterán

"egy sárga LED gyullad meg ami a laikusnak a motort ábrázolja, és nem azt írja ki a kijelzőre"

"Fényszóró szintszabályozás meghibásodott."

leokézom

"AFL-fényszóró"

Szerinted mit éreztem a felárral megtoldva kb félmilliós rendszernél? Úgy pláne, hogy akárhogy gúvasztottam a szemem, szerintem minden működött, ahogy kell XD

[ Szerkesztve ]

Itt streamelek játékot időnként: https://www.twitch.tv/relaks__

(#41241) opr válasza Pötyi (#41238) üzenetére


opr
veterán

Bizony, az a zene valahogy meg 2005-2008 kozott is ugyan ezt a hatast valtotta ki, ahanyszor felkeverte a DJ, kiveve, hogy esetunkben az asztalokon tancoltak a holgyemenyek.
Nem mondom, hogy eletem legjobb "pillanatai" kozott vannak ezek az estek, de a top50 listaban azert boven benne vannak. Barmikor eszembejutnak ezek az emlekek, csak mosolygok, mint a tejbetok. :DDD

"Programozó vagyok. Ez azt jelenti, hogy amit leírok, megtörténik." :D “The only valid measurement of code quality is What-The-F**ks/Minute.” - Robert Martin

(#41242) dingdongkng válasza -=RelakS=- (#41240) üzenetére


dingdongkng
tag

Ja, sajnos mostanában az autógyártók teljesen megőrültek a világítástechnika kapcsán. Ugye annó az volt az első ilyen húzás, amikor az indexet beletették a tüköházba (meg a külső hőm. szenzort), és akkor milyen jól 200k-volt egy tükör. Aztán a kanyarkövetők - a bmw rendszer ami nem cserélhető az a legjobb - aztán xenon a magasságállítóval meg a mosóval (jó lehet a sorrend nem precíz itt), meg most a LED-es menetfény (aktív hűtés kell neki :D :D). Stb.

A kávéautómata előtt mind egyenlők vagyunk...

(#41243) BlacKSouL válasza dingdongkng (#41242) üzenetére


BlacKSouL
addikt

[link]

Amúgy jellemzően nem a menetfénynek kell aktív hűtés, hanem a ledes fényszóróknak.

[ Szerkesztve ]

Aláírás (nem kötelező megadni)

(#41244) -=RelakS=- válasza dingdongkng (#41242) üzenetére


-=RelakS=-
veterán

Az én LED-es csodalámpámban nem biztos, hogy van aktív hűtés. Helyette télen, ha lefolyik rajta a hólé, az biza úgy odafagy, hogy autópályán 50-100km-enként megállhatnék levakarni róla, ha látni is akarok a fényében XD

Itt streamelek játékot időnként: https://www.twitch.tv/relaks__

(#41245) Silεncε válasza opr (#41241) üzenetére


Silεncε
őstag

Én is hallottam már 1-2 durvább bulizós sztorit ismerősöktől, hát vannak érdekes dolgok :D Én nem járok buliba (mióta egyetemen vagyok, egyszer se voltam, pedig már második évemet taposom), de hogy egyesek milyen állatba képesek lemenni, az azért elgondolkodtató :U

(#41246) dingdongkng válasza BlacKSouL (#41243) üzenetére


dingdongkng
tag

Igen, ez így igaz, természetesen a tompítottra, és a távolságira gondoltam.

Szimpla pongyolaság (objektív tévedés) volt részemről...

A kávéautómata előtt mind egyenlők vagyunk...

(#41247) BlacKSouL válasza -=RelakS=- (#41244) üzenetére


BlacKSouL
addikt

Ahogy a fűtött első szélvédők, úgy hamarosan a ledes lámpaburkolat is fog kapni valami fűtést :) Ha más nem a saját (mindeddig hátrafelé elvezetett) hulladékhőjüket fogják a búra alá keringetni.

Aláírás (nem kötelező megadni)

(#41248) -=RelakS=- válasza BlacKSouL (#41247) üzenetére


-=RelakS=-
veterán

Értékeltem volna :D
Ahogy a fűtött szélvédőt is, ehelyett már csak holmi pára és jégmentesítő hegyilevegő befújása elérhető egyes modelleknél (Opel Astra K pl.)

Nemkicsit beszürkült megint a topik :D

Itt streamelek játékot időnként: https://www.twitch.tv/relaks__

(#41249) pycur


pycur
tag

Néha jó nézni ilyen szürkezónás híreket is. :)

Az agy a hardver, az ész a szoftver, az IQ pedig a verziószám. :D

(#41250) macilaci78 válasza dingdongkng (#41223) üzenetére


macilaci78
nagyúr

És belinkeli az árukeresőt, ahol kiírja, hogy Legutolsó ismert ár (2011. 02. 20.): 185 014 Ft A lényeget aláhúztam. :DDD

Egyetemi évek...Én nem voltam akkor már kollégista, jól elvoltam gólyatáborban... Na, nem a sajátomban (közgáz), hanem pár évvel később főgólyának álcázott meglepetésvendégként a tanárképzős gólyatáborban. 260-an voltunk összesen, ebből csak 60 fiú összesen. Haver meg sírt, hogy itt nem lehet csajozni.
Mondtam neki, hogy figyi, van itt 200 csaj, a fele úgy jött, hogy van pasija, a többi itt bepasizott, akkor is maradt még 40 szingli. Odamész mindhez, hogy "jössz d*gni?" és ha csak minden tizedik mond igent, már nincs magányos estég... De ott nem lehet csajozni...:W
Nem vagyok egy matyóhímzés, de habparti után a zuhanyból kijövet két csaj megkérdezte, hogy megmosnám-e a hátukat? "Bocs, már zuhanyoztam." Akkor még úgy tudtam, hogy van élettársam... :B

Ha minden kötél szakad, nem kell félni az akasztástól!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.