Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#3397) gforce9


gforce9
csendes tag

Tegnapi - tegnapelőtti szösszenet:

Csaj, hozza a gépet:
Vihar volt, villámlott, gép leállt, nem indul be, csak csipog mint a vesztés. Rövid hibakerasés után kiderül, az alaplap ellszállt, minden más túlélte.
Mondom neki, holnap jön új lap (754-es) beszerelelem, a procit csak akkor fogom tudni megnézni, mert itt ilyen lapom nincs polcon.
Mondja a csaj: Mindegy mennyibe kerül a javítás, fizet a biztosító. Csak kell áfás számla meg szakvélemény. (ezt úgy kicsit flegmába..fura is volt nekem)
Hát ok.
Másnap csörög a telefon:
Csaj: Megjött már az alaplap? (már közel sem olyan flegmán :D)
É: Még nem. A kollégám hozza, este lesz itt, akkor derül ki, hogy a proci él e még.
Csaj: Jajaj, remélem nem romlott el (kétségbeesett hangon)
É: Miért? Hát fizet a biztosító, nem tökmind1? :D
Csaj: Kiderült, hogy csak a házra van biztosítás, ingóságokra nincs.... Nem lehetne minél olcsóbban kihozni? :W
É: :W Hát 14000Ft lesz a lap hibafeltárással-szereléssel együtt. Ahogy itt a lap megnézem a processzort és telefonálok. Meddig hívhatom?
Csaj: Éjfélig is akár, olyan ideges vagyok, mert több pénzem nincs. :W
Este lap megjött 7 körül, belehajítom a gépbe, minden működik.
Hívom a csajt: Én vagyok a számítógép ügyében, működik minden a proci él.
Csaj: Jajajdenagyon jó, jajdeörülök, de aranyos vagy, húdejó... (áradozik nekem pár percet, mintha nekem bármi közöm lett volna ahhoz, hogy a proci jó e vagy nem :D)

Érdekes, amíg azt hitte, hogy van pénz sz*rásig, addig nyomta a flegmát.... amikor kiderült, hogy nincs biztosítás, ő fizet, rögtön én voltam a kurvarendes meg a nagyonfasza csóka. Elszomorítanak az ilyen emberek.


[Szerkesztve]

Minden problémára legalább 2 megoldás létezik. Ezek közül az egyiket én mindig tudom! :)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.