Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#30035) ViZion válasza Mercutio_ (#29999) üzenetére


ViZion
félisten

köszi, megnyugodtam... :DDD

biker: vírus- baktérium- és gombaírtás is van ott! Szvsz olcsóbb újat venni, ehhez kesztyűben sem nyúlnék ;]

MurdR: ez normális. Haver felesége vett fos AMD lapost, majd felhívnak, h nézzem meg, mert melegszik, nem fut a játék, stb. BAZZZMEG ELŐTTE HÍVNI? Vigye ahol vette és panaszkodjon.

orichalcos: ilyenekért nem kár, menjen máshová ingyenélősködni.

Habib[HUN]: házhoz nem megyek ki, mert felhívnak, h kiesett a lankábel csak, mire kiérek előkerül 3 gép, 2 router, playstation, TV, búvárszivattyú. Apjuk faCCát. Volt, aki keresett, h sürgős, élet-halál. Mondom gyerekkel itthon vagyok, beteg. áthozza, megcsinálom. Fúúú, akkor nem. Jah, akkor tényleg szüksége lett volna rám gondolom... SEHOVA nem megyek ki. Pár régihez igen (jellemzően nyugdíjasok), de oda is csak a normálisakhoz. Volt akihez kimentem, megnézem, ez a baja. Hááát ő beszélt fészen az infós ismerős rokon akárkivel, aki szerint meg amaz a baj. Akkor basszál egyedül, meg a retard távgyógyász infósoddal. ;] és otthagytam. + 1 a vízdíjas árazásra, arról nem is beszélve, h felénk árajánlatért is le kell coppni a "MESTEREKET". Kőművestől 2 hónapja várok egyet, ácstól 2 hete. Eljöttek, felmértek, várok... :W

Hold on, trying to give a fuck... Nope, not Happening • Powered by Fedora Linux • "Az élet olyan sz@r, szerencsére a felén már túl vagyok" Al Bundy

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.