Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#29951) KaiotEch


KaiotEch
nagyúr

Lehet nem ugyan arra a mesére gondolunk :D

(#29952) LamerGyuri válasza KaiotEch (#29951) üzenetére


LamerGyuri
senior tag

Meleg hangvételű hirdetés, na meg a telefonja. Azt írja, több is van neki; vajon hány darab lehet még? :DDD

"Egy Gyűrű mind fölött, Egy Gyűrű kegyetlen, Egy a sötétbe zár, bilincs az Egyetlen."

(#29953) ViZion válasza LamerGyuri (#29952) üzenetére


ViZion
félisten

Logikus, ha vn egy mittomén 30k kütyüm, amin lenne 5 k javítás, akkor eladom inkább féláron. Korrekt, nem? :DDD

Hold on, trying to give a fuck... Nope, not Happening • Powered by Fedora Linux • "Az élet olyan sz@r, szerencsére a felén már túl vagyok" Al Bundy

(#29954) oriic válasza m3tr0 (#29946) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Majd rájössz te is egy idő után, hogy ingyen nem vállalunk már el semmit. :D

Live-Die-Respawn

(#29955) Pttypang válasza oriic (#29954) üzenetére


Pttypang
veterán

Sot, minel kozelebb van a privat szferadhoz, annal dragabban. :)
[privat szfera = otthonod pl]

[ Szerkesztve ]

Everybody lies.

(#29956) TaaT


TaaT
veterán

Szerintetek mit csinálnak? :)

Give them hell Ukraine!

(#29957) #64791808 válasza m3tr0 (#29940) üzenetére


#64791808
törölt tag

Valoban, igen rovid idon belul zaklatni fognak, de - a legnagyobb joindulattal elve irom - meg is erdemled. 3 ora ingyenmunka utan en is hivnalak, fel kene asni a kertet is, meg a garazst kimeszelhetned.

Senkinek nem dologozom ingyen. Igen, meg anyamnak sem. Sut nekem rantotthust, vagy valami. Ha barkinek ingyen dolgozol, az onnan kezdve meg lesz gyozodve arrol, hogy a te munkad nem er ellenszolgaltatast. Ez a mentalitas juttatta oda a magyar IT szektor jelentos reszet, hogy a minimalbernek orul egy szamtechbolti elado.

(#29958) macilaci78 válasza cbmfan (#29948) üzenetére


macilaci78
nagyúr

Méretre vágott szálcsavarral, vagy hernyócsavarral összefognám és falburkolatot, vagy asztallapot csinálnék belőle. Asztallap esetén valami ragasztott üveget rá...

Lehetne egy moddingversenyen, Veletech-en dekoráció is. :K

Ha minden kötél szakad, nem kell félni az akasztástól!

(#29959) KaiotEch válasza TaaT (#29956) üzenetére


KaiotEch
nagyúr

Szerintem ramot töltenek le.

(#29960) #64791808 válasza KaiotEch (#29959) üzenetére


#64791808
törölt tag

:C Kellene like gomb :)

(#29961) ollie válasza KaiotEch (#29959) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Ja, szívószállal, az egyik USB porton keresztül, töltenek egy kis rampasztát a gépbe.

***

(#29962) hoax válasza gozso (#29949) üzenetére


hoax
aktív tag

Ezek vannak amikről én tudok:

Raidmax Scorpio V Pink
Aerocool Dead Silence Cube Pink Window

Egérből pedig ez:

Sharkoon SHARK Force pink

Don't panic!

(#29963) bullseye válasza hoax (#29962) üzenetére


bullseye
addikt

Csókolom nagypapa, "*nem* Barbie rózsaszín vagy Kevin-kék a cél"!

'Micsoda nyűg" by Rest (FA Brotherhood) │ Szarkazmus valószínűsége: 70%

(#29964) #90933760 válasza gozso (#29949) üzenetére


#90933760
törölt tag

[link] (Ez még nekem is tetszik.)
[link]

(#29965) JackFeryll válasza gozso (#29949) üzenetére


JackFeryll
őstag

Steelseries egerek ?
Ha jól tudom rosszat nem nagyon gyártanak.
Razerből is van rengeteg edition, de nem tudom ajánlani őket annyi probléma van velük.
Ha nem gamer akkor pedig a garanciára és a megbízhatóságra kell alapozni. (Logitech esetleg?)

Billentyűzetre meg nem költenék sokat mert ha nem mechanikus akkor teljesen felesleges a nulla forintos eszközre pénzt költeni. (maximum egy háttérvilágítás erejéig mert az hasznos)
A mechanikus drágább lenne. (illetve eléggé le van korlátozva az ember a magyar nyelvvel)

A monitor nagyon fontos, a felső kettő inkább részletkérdés meg geek-ség kérdése. Ennyi pénzért lehet IPS paneles, "PWM mentes", pivotolható, talpnál forgatható, magasságban állítható, dönthető monitorokat kapni.(kábelrendezés is megoldott) A mai daraboknak a megjelenése is modern, ez elég kell legyen. Nehogy valami fix TN paneles szemetet vegyünk azért mert más a színe.

A fullHD alap, 16:10 (mondjuk 1920x1200) értelmesebb, de drágább és nem hiszem hogy 11 évesen programozna :). Nagyobb felbontásokról szerintem jelen esetben nincs értelme beszélni.
Méretben mi lenne a jó ? (szerintem 20"-24" játszik)

Amúgy ebben az árkategóriában Dell, ASUS és HP van, talán NEC-nek a legeslegalja. (ami teljesen jó, csak ők inkább felsőbb szegmensekben tevékenykednek)

[ Szerkesztve ]

(#29966) Mercutio_ válasza gozso (#29949) üzenetére


Mercutio_
félisten

Antec NSK 310-150?
Silverstone SG05 Lite fehér?
Sharkoon CA-I vagy CA-M ezüstben?

Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRA:Orient Bambino II Bigsize, FANTASY könyvek, MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

(#29967) ViZion válasza JackFeryll (#29965) üzenetére


ViZion
félisten

"Billentyűzetre meg nem költenék sokat mert ha nem mechanikus akkor teljesen felesleges a nulla forintos eszközre pénzt költeni."
pfff... boltosként ezt leírni? Azért ahogy a mechák között, úgy a nem mechanikusak között is van hatalmas szórás. Persze, excelre mindegy.

Hold on, trying to give a fuck... Nope, not Happening • Powered by Fedora Linux • "Az élet olyan sz@r, szerencsére a felén már túl vagyok" Al Bundy

(#29968) hoax válasza bullseye (#29963) üzenetére


hoax
aktív tag

Upsz....! Ezt benéztem... :DDD
Na mindegy, fogjátok fel úgy, hogy ezeket ne!

Don't panic!

(#29969) JackFeryll válasza ViZion (#29967) üzenetére


JackFeryll
őstag

Nem vagyok boltos :)

Csak arra gondoltam, hogy felesleges 15-20 ezerért "full extrás" gamer billentyűzetet venni mert nem éri meg. (rubber dome-os, most az ilyen extrém ergonómikus csodáktól eltekintve)
Persze nem mindegy hogy mit vesz az ember, de szerintem a drága rubber dome-os billentyűzetnek nincs létjogosultsága.

Közben amúgy rájöttem hogy az egér + billre egyben van a keret és nem tudom milyen arányban akarják megosztani.
Mindegy igazából a monitor az igazán fontos a kommentemben.

[ Szerkesztve ]

(#29970) KaiotEch válasza JackFeryll (#29969) üzenetére


KaiotEch
nagyúr

Igazad van tök felesleges volt 22eFt-os kidobni a Logitech K800-ra. Mindjárt elcserélem egy megsárgult Chicony-ra.

[ Szerkesztve ]

(#29971) 5teve válasza 5teve (#29942) üzenetére


5teve
senior tag

passzolok, ha "értegyüttök" :)

szerk: már mögen nem találjátok az off gombot...

[ Szerkesztve ]

tel: 7o-373-oo29 *** NO SMS!!! *** brit tudósok szerint 10 fogorvosból 8 az 2.

(#29972) JackFeryll válasza KaiotEch (#29970) üzenetére


JackFeryll
őstag

Ha a wireless lét neked elengedhetetlen volt akkor persze ahhoz mérten kellett a legjobbat választanod adott keretből, amennyiben nem akkor jól mondod: rossz vásárt csináltál. Amennyiben ez téged nem zavar és elégedett vagy engem sem. Nem mondtam egy szóval sem hogy gagyit kell venni, vagy hogy mind egyre megy, csak annyit hogy nem érdemes sokat költeni rá mert nem éri meg.
Egyébként nem fogok szélmalomharcot vívni senkivel. A kérdezőnek válaszoltam elsősorban.

[ Szerkesztve ]

(#29973) gozso


gozso
senior tag

köszönöm mindenki segítségét, egyelőre a silverstone tetszik. sajnos itthon nem nagyon találok :(

esetleg, ha van még ötlet jöhet :R

fél vese eladó..., szivárványhártya ugyanitt

(#29974) fi:zi'k válasza gozso (#29949) üzenetére


fi:zi'k
nagyúr

Monitor: HP Pavilion 23xi (szvsz pofás és még IPS is)
Ház: Bitfenix Prodigy (van fehér)
Egér Logitech M525 (van fehér-piros)
Bill: passz

(#29973) gozso
Szerintem ez a Silverstone egy fiatal kamasz lány szobájába nagyon kocka és ipari.

[ Szerkesztve ]

96.5% MORE WUB-WUB ◄◄|►► Hirdetéseim: https://goo.gl/khUC1Y ◄◄

(#29975) gozso válasza fi:zi'k (#29974) üzenetére


gozso
senior tag

:C érdekes, monitorból én is ezt választottam

ház tippet köszönöm, tetszik és kapható nálunk is

fél vese eladó..., szivárványhártya ugyanitt

(#29976) KaiotEch válasza gozso (#29975) üzenetére


KaiotEch
nagyúr

Monitorból inkább DELL S2240L, mert abban még sminkelni is tudja magát olyan tükrös :D

(#29977) wolfman válasza m3tr0 (#29940) üzenetére


wolfman
veterán

Régen megtanultam, akárki akármi bajjal megkeres, az nem lesz meg 10 perc alatt, de nagy eséllyel 1 óra alatt sem.

„Ami mérhető, mérd meg! Ami nem mérhető, tedd mérhetővé!” – Galileo Galilei

(#29978) macilaci78 válasza wolfman (#29977) üzenetére


macilaci78
nagyúr

Nekem már sikerült 10 percen belül, ráadásul telefonon.
"Nem enged be a freemail. :("
"Csak a @ elõtti részt írd be..."

Ha minden kötél szakad, nem kell félni az akasztástól!

(#29979) westcoastog


westcoastog
veterán

Régi, 2004 körüli dvd író, megpusztulhat attól hogy kiírtam vele 3 dvd-t 16x-os sebességen?
Ma telepítettem volna xp-vel egy gépet, de kénytelen voltam kérni kölcsön dvd meghajtót mert nem akarta olvasni a lemezt már telepítéskor sem, winen belül se.

3000 forintot elkérni pofátlanság volt egy öreg acer lapos és egy marha régi asztali gép pucolása és telepítése után? :)
Mondjatok már viszonyítást ár ügyileg mennyit legyen pofám kérni ha hoznak néha nekem gépet hogy csináljam meg. :D

Laptopokért kérek 2 rugót, abban teljes szétszedés, takarítás pasztázás, újratelepítés benne van.

[ Szerkesztve ]

(#29980) Josi válasza westcoastog (#29979) üzenetére


Josi
aktív tag

Na ezért vannak ott az árak ahol vannak.
Ebből csak az újratelepítés több mint 2 ezer.
Mennyi időd is ment rá?

''Ne ess pánikba, és mindig tudd, hol a törülköződ'' Ford Prefect után szabadon

(#29981) Jazzos válasza westcoastog (#29979) üzenetére


Jazzos
tag

Nálunk telepítés (full driverezéssel, frissítéssel) 5k
komplett tisztítás, pasztázás 5k

ha jó napunk van, egyben 8k-ért megcsináljuk...

(#29982) westcoastog válasza Josi (#29980) üzenetére


westcoastog
veterán

Szoptam vele rendesen, a laptopot nem szedtem szét teljesen, elég volt az alját leszedni, ott csak ventit takarítottam mert pamacsos volt.
Első telepítés fölment, driverek is felmentek, újraindítás után pedig nem indult be az xp mert nem találta a system mappát. -,-

Még egy újratelepítés, indulás után drwtsn explorer állandóan leállt minden, vírusirtó telepítője is, de ez megjavult. Délután 4 körül kezdtem neki a gépnek, este 8-kor vitték el, vele párhuzamosan kiporoltam az asztali gépet, kiírtam nekik 3 fontos mappát az asztalról (előre szóltam hogy adatmentésért felelősséget nem vállalok, nem az én dolgom menteni) Azzal elment 40 perc.
Ma meg míg telepítgettem, próbáltam bebootolni, de csak nem akarta olvasni, huszadjára bekapta a lemezt és olvasta, utána kiírta hogy tegyem be a lemezt, akkor mentem el kölcsön olvasóért, onnan már meglett hamar.

(#29981) Jazzos
Akkor azért viszonylag elég olcsón dolgozok így szabad hétvégéimen, már mikor hoz valaki valamit. :U
De hát h kell az a kis pénz..

Viszont azt most hogy magyarázzam ki hogy nálam döglött meg a dvd írójuk? Öreg volt és ezek szerint nem tetszett neki a majd max sebességgű írás?

[ Szerkesztve ]

(#29983) ViZion válasza Jazzos (#29981) üzenetére


ViZion
félisten

Ennyi sztem korrekt.
Ebben benne van a szopódriveres gépek installja is, de mentés az extra, 2-8k Ft. Csak olvashatót vállalok, ilyen halottról, formázottról visszahozást nem. Amikor lenne egy tera adat és le kellene válogatnia, akkor néz rám, mint a véres rongyra... Inkább leCarom, időben is jobb.

westcoastog: viszonylag olcsón, mert relatíve nem vagy egészen normális. Mentés 3k + install 5k + takarítás 3k, ennyit mondasz. Ha nincs szopó (pl. van lapos, amit molekulára kell bontani), akkor átadáskor azt mondod, h 11k helyett 8k, mert jófej vagy.

Hold on, trying to give a fuck... Nope, not Happening • Powered by Fedora Linux • "Az élet olyan sz@r, szerencsére a felén már túl vagyok" Al Bundy

(#29984) westcoastog válasza ViZion (#29983) üzenetére


westcoastog
veterán

Fú, azt hiszem ebből lenne borravaló rendesen.
Csak beböfögnék ennyi pénzt inkább hagynák úgy ahogy van. :D
Ha még hivatalos szerviz lennék, nem csak így hétvégente elvállalgatni a dolgokat.

(#29985) biker válasza westcoastog (#29982) üzenetére


biker
nagyúr

4000/ óra, és akkor is ennyi, ha nézem, hogy nő a bitkolbász

Elektromos autó töltő berendezések | Mesterséges növényvilágítás | Mai ajánlatunk: www.gerisoft.hu | www.e-autotoltokabel.hu | www.agrar-vilagitas.hu |

(#29986) Mercutio_ válasza westcoastog (#29984) üzenetére


Mercutio_
félisten

Ha hivatalos szerviz lenél ennek a dupláját, számlával tripláját kérnéd.

A másik, hogy majd akkor vakarod a fejed, amikor nem csak egy cd-olvasó, hanem az egész noti fossa össze nálad magát, és saját zsebből kell venned bele új alaplapot. Ebbe belegondoltál már? ;]

[ Szerkesztve ]

Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRA:Orient Bambino II Bigsize, FANTASY könyvek, MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

(#29987) westcoastog válasza biker (#29985) üzenetére


westcoastog
veterán

dupla sry.

[ Szerkesztve ]

(#29988) westcoastog válasza biker (#29985) üzenetére


westcoastog
veterán

Uh, az igen. :)

(#29986) Mercutio_
Bele bizony, szerencsére még nem rontottam el semmit. :DDD

[ Szerkesztve ]

(#29989) opr válasza westcoastog (#29982) üzenetére


opr
veterán

Azt, hogy olcsón dolgoztál-e, egyszerű kiszámolni.
- Hány órát szívtál vele? Őszintén, rohangálással, mindennel együtt
- Mennyit is kértél el ezért?
- Mennyire is jött ki az órabéred?
- Mire is elég 1 órányi béred?
- Ezután két dolgot szokás tenni:
a) kiszámolod, hogy ez hogy viszonyul a normál, főmunkaidős béredhez. Ha több, mint az, örülsz. Ha kevesebb, rájösz, hogy hülye voltál.
b) Keress egy terméket, amit ennyiből pont meg tudsz venni. Ezután kérdezd meg magadtól, hogyha valaki megkérdezi tőled, hogy 1 órát a haverokkal/családdal szeretnél lenni, vagy inkább kérsz egy olyan terméket, melyiket választanád.

Tipp-jellegű levezetés:
- szívtál kb 5 órát
- kaptál ezért (bruttó, hiszen számlával dolgozol, mint mindenki, ugye?! :DDD ;]) 3.000ft-ot
- az órabéred ezalapján ~600ft -> kb ennyibe kerül egy doboz viszonylag normális tusfürdő. Esetünkben erre cseréltél el a barátokkal/ pihenéssel/ hobbival/ családdal/ tömeggyilkossággal/ spongyabobnézéssel/ akármivel is eltölthető idődből egy órányit.

Ezután mondd meg Te, hogy szerinted sokat, vagy keveset kértél.
Én mindig így szoktam kiszámolni a dolgokat. :)

[ Szerkesztve ]

"Programozó vagyok. Ez azt jelenti, hogy amit leírok, megtörténik." :D “The only valid measurement of code quality is What-The-F**ks/Minute.” - Robert Martin

(#29990) quailstorm válasza Mercutio_ (#29986) üzenetére


quailstorm
nagyúr

én viszont most pont hasonló cipőben járok, igaz én voltam a balfasz egyértelműen :W

(#29989) opr : és mi van ha csóró vagy, többért, meg még nagyon annyiért se hoznak semmit?

[ Szerkesztve ]

(#29991) westcoastog válasza opr (#29989) üzenetére


westcoastog
veterán

Szép kis módszer. :D
Hálistennek nem megy el erre minden hétvégém, de amikor betalálnak ismerősök, vagy ismerősök ismerősei hogy megcsinálnám e a gépüket, akkor azért nem tudok nemet mondani párezer forintnak. :D

Bár a tegnapi szívások után azon is elgondolkodtam hogy még pénzért se szivatom magam inkább. :DDD

(#29992) Mercutio_ válasza westcoastog (#29991) üzenetére


Mercutio_
félisten

Azt az időt - ha abból van több és nem a pénzből - én tanulásra fordítanám, hosszú távon többet hoz...

Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRA:Orient Bambino II Bigsize, FANTASY könyvek, MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

(#29993) ViZion válasza Mercutio_ (#29986) üzenetére


ViZion
félisten

+1
Nah, szerencsére kihaltak a mercury/kobian lapok. A helyi PC szerviz és bolt lelkesen árulta ezeket, a minőségi Codegány tápokkal, házakkal. Mindenki boldog volt... egy darabig.

Odáig fajult a dolog, h amikor régi asztalihoz hívtak bizonyos tünetekkel (random lekapcsol, nem kapcsol be, etc...) akkor mondtam, h azt nem vállalom, vigye oda, ahol vette. Volt ismerős, aki rámtukmálta. Hazahoztam, elég is volt neki a rázkódás a kocsiban, soha többé nem indult. Visszavittem, elmondtam, h ez van, be sem kapcsol már. Kicsit lesápadt... Ezután ezeknek elején megmondom, csak deszka (meg minden)+táp cserével javítom. Ennyi.

opr: korrekt levezetés. Ismerős máshogy számol: munkahelyen van X Ft órabére. Túlórára több. Maszekra a túlóra jó másfélszeresével számol, mert az alatt nem érdemes nekilátni. És keresik, van munkája. Kecskeméti ismerőst kihívták telepíteni... 3000 Ft/h mert a helyszínen kellett. Otthon megoldotta volna 5k-ért, így ott nézte a monitort, felrakta a drivereket, etc. 3× annyiért. És ebben semmi átbaszcsi nincs, West így számolj, mert különben lesz sok szopós melód 0 pénzért...

Hold on, trying to give a fuck... Nope, not Happening • Powered by Fedora Linux • "Az élet olyan sz@r, szerencsére a felén már túl vagyok" Al Bundy

(#29994) #90933760 válasza westcoastog (#29991) üzenetére


#90933760
törölt tag

Még régebben én is szerelgettem így gépeket, de egy idő után tele lett a fszom az egésszel és hagytam a francba, senkiét soha többet, se családtagét, ha megsértődik ha nem, leszarom. Persze nem volt rossz pénz, csak az ember az értékes szabadidejét bassza el másnak az eszméletlen hülyeségeikre, szopatja magát ezerrel ha tönkremegy valami te vagy a hibás stb.

Szoftveres hibák 99%-a Win összeomlása, persze a vinyó tele adatokkal, programokkal, cuccokkal, menteni sose mentettek, C partíció az egyedüli az univerzumban, minden programot ugyanúgy kell visszaállítani ahogy volt mert ha felcserélsz két ikon már nem tudja mi van, internetéhez a felh.nevet/jelszót azt se tudja hogy létezik stb. Így inkább pucoltam a Wint újrahúzás helyett, csak az meg olyan lett amilyen. Nem is lett volna érdemes újrahúzni, mert egy hét se kell és ugyanolyan lesz.
Hardveres hibáknál meg az ezer éves szar alaplapot javítsd meg, mondom ez lehetetlen kell egy másikat venni. De az jajj drága, inkább javítsam meg akkor is, próbáljam meg. Ahhhh....
Meg mikor a ramok miatt nem indult el egy gép, csak meg kellett mozgatni annyi volt a baja, de vagy százszor voltam ott emiatt mert ha hirtelen felállt az asztaltól és belerúgott akkor nagy eséllyel megint leállt, végül zsepit tömködtem közéjük hogy feszüljenek, ami működött is egy darabig azt hittem végre oké, aztán megint nem volt jó. Oda se mentem többet.

Egy gyerek megkért tuningoljam a gépét hogy jobban menjenek a játékok meg hogy kevés a ram, mondom milyen gép, hát ő nem tudja. Adtam neki pendrive-ot rajta az Everesttel, hogy futtassa a riportot azt lecsekkolom majd, erre visszahozza nem tudom mit csinált a géniusz de csak az Everest másolata volt rajta. Ha ennyire nem ért hozzá akkor hogy tudott játszani a gépen, egyáltalán hogy kapcsolta be, hogy találta meg melyik az USB port?
Makogott valamit a gépről hogy két ram van benne 1 Giga az egész, elég hülye voltam mert megvettem neki újonnan a 2x512 DDR ramot mondom akkor megmarad a dual és lesz 2 Gigája. Persze kiderült, hogy csodálatos SD-DDR foglalatos s478 alaplap és SD ramok voltak benne így kúrható az egész történet, nem akarta a ramokat kifizetni végül merthogy nem jók. Katasztrófa. Aztán végül betettem a saját gépembe a 2x1 Giga mellé így lett 3 Giga ramom dualba, nem jártam annyira pórul szerencsére.

De ezt a végtelenségig lehetne folytatni mik voltak, pedig csak 1-2 évig szerelgettem így gépeket, de elég volt bőven belőle...
Kínlódjatok ti szervizesek az ilyenekkel. ;]

(#29995) westcoastog válasza #90933760 (#29994) üzenetére


westcoastog
veterán

de egy idő után tele lett a fszom az egésszel és hagytam a francba, senkiét soha többet, se családtagét, ha megsértődik ha nem, leszarom.

Tegnap már eljutottam erre a szintre, annyira felhúzott agyilag ez a két vas.
Lehet ez lesz, most csak kellett hirtelenjében az a kevés pénz, de nem nagyon akarom ezt csinálni már. :)
Szép kis történetek, ez a két gép is hasonló, az egyiken valami tömött kacsa szintű tuning windows xp, a másik gép meg pusztán 6 éve volt újrarakva, brutál lassú volt.
Megőszültem ettől a két géptől.

(#29996) Pttypang válasza #90933760 (#29994) üzenetére


Pttypang
veterán

Ha nagyon vagyik ra az ember, gyakorlatszerzesnek jo, de egy ido utan felesleges a dolog, en mar mindenre reinstallt mondok, adatmentes nincs, meg amugy se foglalkozok vele, vigye el szervizbe, mondja h ujratelepitest ker aztan jonapot :DDD

Everybody lies.

(#29997) quailstorm válasza ViZion (#29993) üzenetére


quailstorm
nagyúr

Mo-ról valóban eltűntek, de a piacról nem. Épp mostanság néztem. gémer táp
"Prémium" alaplapok.

Suliban próbálok tapasztalatot szerezni, meg hogy tudjunk dolgozni a gépen, munkakörülményt teremteni. Én vagyok az rgazda 3, gimnazistaként heti 2-3 órában tolom a suli szekerét. Találtunk viszont egy Tomato dobozt. De csak egy van belőle. Tudjátok mit jelent ez? Bizony ez volt valamikor a szerver. Ha nem lesz mit csinálni akkor megkeressük hova lett a tartalma.

Amúgy Szegeden hirdetem magam, házhoz nem megyek és relatíve kivédett leírással. Egyetlen ember jelentkezett eddig érdemben, német tanárnő, nem ért hozzá, de nem is buta, két lapos rendbevágása 5k HUF. Nekem megérte...
Abból is megtanultam mi a helyzet a különböző UEFI verziókkal, min megy a 8.1 és min indul a 7 is. Mert ez ám egy fasza most divatos HP Baytrail volt legacy mode és UEFI CSM nélkül. Kénytelen voltam kipofozni a rajta lévő 8.1-et, ami mellesleg legális volt. De inkább a warez 7 kellett volna :U
Másik az sima ügy volt, Intel HD2000 nem tudom melyik szériás, talán Sandys volt az a lapos és Samsung.

Teló ügyben meg szó szerint ilyen utolsó menedékként mindenféle lehetetlen baromsággal keresnek. Ha egyszer mobilbótból egy ügyfelet nem halászok el a majdnemfőnöktől, akkor még ennyi se lett volna. De a vége már annak is sok befürdés volt. Annyira rossz állapotból kellett volna visszahozni telókat, hogy lehetetlen meg anyagilag nem éri meg. Egy ideje nem volt itt. Mondjuk abba az is beletartozik hogy a Sygicék megkergültek.

[ Szerkesztve ]

(#29998) ViZion válasza quailstorm (#29997) üzenetére


ViZion
félisten

Jááájjj... elbaCCtad vele a napomat :O
Kihalhatna már ez a Mercury, amilyen cuccaik voltak...

Hold on, trying to give a fuck... Nope, not Happening • Powered by Fedora Linux • "Az élet olyan sz@r, szerencsére a felén már túl vagyok" Al Bundy

(#29999) Mercutio_ válasza ViZion (#29998) üzenetére


Mercutio_
félisten

Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRA:Orient Bambino II Bigsize, FANTASY könyvek, MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

(#30000) cbmfan


cbmfan
senior tag

trololo :DDD

Close the world, ʇxƎu ǝɥʇ uǝdo

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.