Hirdetés

2024. április 18., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#30301) Met válasza Mercutio_ (#30300) üzenetére


Met
nagyúr

PÜ ment

"If in doubt, flat out!" Colin McRae

(#30302) ValoVillam válasza Mr X (#30298) üzenetére


ValoVillam
tag

Az...

(#30303) bullseye válasza Mercutio_ (#30300) üzenetére


bullseye
addikt

Tudtommal most van ilyen trükközés, hogy ha valaki előre jelzi, hogy a boltban veszi át, akkor a kiértesítés nem számít szerződésnek, csak az amit a boltban aláír... (Persze erről könnyen le lehet szoktatni az ilyen cégeket, de az sem szép dolog.)

'Micsoda nyűg" by Rest (FA Brotherhood) │ Szarkazmus valószínűsége: 70%

(#30304) Mercutio_ válasza bullseye (#30303) üzenetére


Mercutio_
félisten

Hm, ez addig fog működni, amíg valaki fel nem nyomja őket ;]
Egyébként meg, mi van, ha az én nevemre szól a számla, de anyám veszi át és írja alá?

Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRA:Orient Bambino II Bigsize, FANTASY könyvek, MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

(#30305) ValoVillam válasza Met (#30299) üzenetére


ValoVillam
tag

Mit javasoltok tehát, mit tegyek?

Se szó se beszéd, ne levelezzek velük hanem utazzak fel kedden, és irány a bolt?

(Ugyebár most jön a Húsvét is, emiatt hétfőn sem tudok utazni és ügyintézni. Marad így összesen 1 munkanapom rá, mivel múlt héten szerdán vásároltam.)

Megvan amúgy
* a netes rendelésről szóló visszaigazolásuk is emailben, megrendelésszámmal stb., rajta "személyes átvétel" feltüntetve
* a számla amit az üzletben kaptam (amin viszont _egyetlen szó sem esik arról hogy eredetileg az interneten_ rendeltem a cuccost, és emiatt fel is hívtak még aznap hogy mehetek be érte átvenni)
* a doboz, és a készülék tartozékai, úgy ahogy átvettem

(#30306) Mercutio_ válasza ValoVillam (#30305) üzenetére


Mercutio_
félisten

Fogyasztóvédelmes topic

Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRA:Orient Bambino II Bigsize, FANTASY könyvek, MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

(#30307) localhost válasza Mercutio_ (#30306) üzenetére


localhost
Közösségépítő

Köszönöm, már szólni akartam, ez téma itt erősen offtopic.
Ez nem tanácsadó topic.

¤ Most már biztos: teljesen normális vagyok! ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... Mondták itt ezek a hangok is a fejemben. :)) ¤ My IP is: 127.0.0.1

(#30308) Chris Kiki válasza localhost (#30307) üzenetére


Chris Kiki
senior tag

Így van, ez az átlagéletkorról és a budapesti levegőről szól, ne offoljuk már szét ;]

Amiga 1200 - Blizzard 1230 MKIV 68030@50/68882@50 - 2MB Chip/128MB Fast - 4GB CF - Classic WB 3.1 - WHDLoad >>> and the Amiga lives forever

(#30309) Zolly444


Zolly444
aktív tag

Kerestek már valakinél sonkát? ;]

(#30310) localhost válasza Zolly444 (#30309) üzenetére


localhost
Közösségépítő

Nem.
Csak nylonharisnyát.

¤ Most már biztos: teljesen normális vagyok! ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... Mondták itt ezek a hangok is a fejemben. :)) ¤ My IP is: 127.0.0.1

(#30311) biker


biker
nagyúr

Demonstrációs célra keresek 1db fake sd kártyát vagy pendriveot, ami nem csak átcimkézett, hanem annak is mutatja magát. Pl 1gb 16gb helyett, vagy bármi, csak bedugva azt mutassa, ami rá van írva, és a valós területre még lehessen írni
Külső lehet szándékosan csúfított, csak demora kell!

Elektromos autó töltő berendezések | Mesterséges növényvilágítás | Mai ajánlatunk: www.gerisoft.hu | www.e-autotoltokabel.hu | www.agrar-vilagitas.hu |

(#30312) cbmfan válasza biker (#30311) üzenetére


cbmfan
senior tag

32, valójában 2 Gigás MicroSD?

Close the world, ʇxƎu ǝɥʇ uǝdo

(#30313) MurdR válasza cbmfan (#30312) üzenetére


MurdR
veterán

Aztán egyszercsak meglátjuk biker kolléga hirdetését az olx-en: 32GB-os microSD eladó garancia nélkül. ;]

MacBook Air 2020 - iPhone SE 2020 - iPad 8

(#30314) ViZion válasza MurdR (#30313) üzenetére


ViZion
félisten

új, csak kibontódott... :DDD

Hold on, trying to give a fuck... Nope, not Happening • Powered by Fedora Linux • "Az élet olyan sz@r, szerencsére a felén már túl vagyok" Al Bundy

(#30315) localhost válasza MurdR (#30313) üzenetére


localhost
Közösségépítő

"Kihasználtság miatt"

¤ Most már biztos: teljesen normális vagyok! ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... Mondták itt ezek a hangok is a fejemben. :)) ¤ My IP is: 127.0.0.1

(#30316) -=RelakS=- válasza biker (#30311) üzenetére


-=RelakS=-
veterán

Micro SD-ben van itthon márkátlan, Samsung, Kingstone :S

A leckét megtanultam, ebay-en nem rendelünk licitálós microSD-t:
1: vagy hamis
2: vagy drágább, mint a nem licitálós
3: vagy nem szállít Magyarországra

Mondjuk csak 1 kártya árát buktam el a sokból, a többié visszajött.

Az amúgy vicces, hogy egy kártya/pendrive ellenőrző cuccal úgy teleírtam az egyiknek a nem létező részét, hogy a maradék még használható is lenne, ha nem lenne olyan mérhetetlenül lassú :))

[ Szerkesztve ]

Itt streamelek játékot időnként: https://www.twitch.tv/relaks__

(#30317) cbmfan válasza -=RelakS=- (#30316) üzenetére


cbmfan
senior tag

h2testw a barátod :D aztán paypalon jelzed, képet mellékeled eredményéről, pénz vissza azonnal.

ez is Samsung volt. kétszer végighúztam rajta ujjam, jött le felirat. sebességre 12M olvasás, 8M írás, ergo annyira nem rossz.

Close the world, ʇxƎu ǝɥʇ uǝdo

(#30318) -=RelakS=- válasza cbmfan (#30317) üzenetére


-=RelakS=-
veterán

Tudom, azzal csináltam ezt a teleírós játékot :]

Más:
Azt itt korábban már olvastam, hogy számít a memória az alaplap és a VGA színe.
Ebben a cikkben mindent írnak, bár a színről nem esik szó.

Ilyesmit még nem keresett számtekboltban audiofil szakértő? :]

[ Szerkesztve ]

Itt streamelek játékot időnként: https://www.twitch.tv/relaks__

(#30319) 5teve válasza -=RelakS=- (#30318) üzenetére


5teve
senior tag

125k egy USB kábelért? ahha..
és ezt valaki legyártja, sőt meg is veszik. eszemf@szom megáll.

tel: 7o-373-oo29 *** NO SMS!!! *** brit tudósok szerint 10 fogorvosból 8 az 2.

(#30320) quailstorm válasza 5teve (#30319) üzenetére


quailstorm
nagyúr

Dátumot nézted?

(#30321) TaaT válasza 5teve (#30319) üzenetére


TaaT
veterán

Úgy úgy :K

[ Szerkesztve ]

Give them hell Ukraine!

(#30322) cbmfan válasza -=RelakS=- (#30318) üzenetére


cbmfan
senior tag

AudioQuest Diamond: 124 250 Ft

sokan még 250 forintot is sokallták A-B kábelért, mióta nem adnak nyomtatóhoz. elég kemény zenebuzinak kell lenni ahhoz, hogy valaki ezt megvegye.

Close the world, ʇxƎu ǝɥʇ uǝdo

(#30323) -=RelakS=- válasza quailstorm (#30320) üzenetére


-=RelakS=-
veterán

Ülj le és kapaszkodj!

Ez nem április 1, hanem audiofil!

Itt a prohardveren is van belőlük, és nem lehet megértetni velük a digitális jel mibenlétét :(
Jaigen, ha elmagyarázod nekik, trollkodsz velük.

Itt streamelek játékot időnként: https://www.twitch.tv/relaks__

(#30324) cbmfan válasza -=RelakS=- (#30323) üzenetére


cbmfan
senior tag

akkor vegyék azt. nekem jó az 1 dolláros aranyozott HDMI kábel egyenesen Szingapúrból :D

Close the world, ʇxƎu ǝɥʇ uǝdo

(#30325) quailstorm válasza -=RelakS=- (#30323) üzenetére


quailstorm
nagyúr

Audiofillel beszélsz.
Halottam már 20 ezres kábelt, hallgattam már CD-lejátszó (SACD) és erősítő közti interconnect kábelt, MC Phono korrektorokat. Hangfalban és hangkarban láttam mire kell a kábelcsere, aztán ott az áramsimító, meg a pneumatikus állvány.
Ja hogy ez mind analóg meg leginkább hanglemez? Az igaz.
USB-nél meg HDMI-nél tényleg baromság egy átlagosnál komolyabb kábel.

Amúgy tényleg egy rohadt nagy pénznyelő az egész, de azért az általam vázolt legtöbb esetnél vaktesztet simán bevállalnék olyannak, akinek kicsit is van füle.

[ Szerkesztve ]

(#30326) MasterMark válasza -=RelakS=- (#30323) üzenetére


MasterMark
titán

Attól hogy az információ digitális, a jel még analóg marad.

[link] Ha már a 200 ezres a drága.

[ Szerkesztve ]

Switch Tax

(#30327) quailstorm válasza MasterMark (#30326) üzenetére


quailstorm
nagyúr

Az meg a másik. CD lejátszónál ezt például nagyon nem lehet eljátszani, mert hiába bitekben van tárolva, attól az még ugyanúgy analóg módon van tárolva, és továbbítva.
Automatikus hibakorrekció szépen tud csúsztatni.

(#30326) MasterMark: hagyjad mán, abból 3db Van den Hul Frogot veszel :DDD

[ Szerkesztve ]

(#30328) DeFranco válasza MasterMark (#30326) üzenetére


DeFranco
nagyúr

és? szebben írja az 1-est?

digitális tartalom = meghatározott számosságú és sorrendű 1-esek és 0-k sorozata. amíg ezek az 1/0-k "olvashatóak" addig secko jedno hogy kenderkócon vagy unikornisszőrön dzsalik a szó.

azt meg hogy olvasható-e egy sima másolással ellenőrizheted. nincs itt varázslás.

(#30329) MasterMark válasza DeFranco (#30328) üzenetére


MasterMark
titán

De mivel a TMDS nem ellenőrzött adatátvitel, ezért a ha hiba van, azt a fogadó fogja kitalálni.

Amúgy tökmindegy, amíg 32 collos elcédé lettévéken próbálja bárki összehasonlítani, mert ott nem is lesz különbség.

Ja és ugye a hangról még nem volt szó.

[ Szerkesztve ]

Switch Tax

(#30330) Mercutio_ válasza DeFranco (#30328) üzenetére


Mercutio_
félisten

Nem egészen, mivel ugye jitter correction, egyéb hibajavítás, stb. esetén a hiba nagyságától függően már nem az eredeti bit lesz abban a digitális jelfolyamban, ami aztán D/A átalakításon esik át.
De ez már tényleg audiofeel b*zulás, és a mindennapokban nincs akkora jelentősége, de azt a tévhitet, hogy ami digitális jel csak 0/1 és innentől nincs tévesztés/adatvesztés ne nagyon terjesszük :N

Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRA:Orient Bambino II Bigsize, FANTASY könyvek, MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

(#30331) DeFranco válasza Mercutio_ (#30330) üzenetére


DeFranco
nagyúr

feltételezem ha a hibajavítás torzítana, akkor az egy sima állomány esetében is problémát jelentene. főleg ha az tömörített (lást még 14 lemezes arj floppyk problematikája) állomány. érdekes lenne akkor egy állomány futtatása is, hanem az a bit érkezne meg ami elindult.

analóg jelek esetében nem vitatom, hogy van különbség, digitális esetében én nem látom ennek a relevanciáját.

szerk: bár most hogy mondjátok, mintha a hitachi hdd-men szebbek lennének az excel sheetek mint a samsung ssd-n. valahogy több bennük a tér, meg elkülönülnek a cellák szépen, az fkeresben is több a dinamika.

[ Szerkesztve ]

(#30332) -=RelakS=- válasza MasterMark (#30326) üzenetére


-=RelakS=-
veterán

Erről valahogy a következő jut eszembe:

Analóg jel: Húzunk egy vonalat egy papíron, és meg akarjuk mérni, hogy hol is van az a vonal. Itatós papíron filccel egy szőrös gusztustalanság a végeredmény = zsizsikes kép, zúgó hang. Pauszon tussal szép lesz a vonal, könnyen mérhető = aranyozott nemtommilyen kábel.

Digitális jel: Előző esetek, csak leírunk egy számot. Az itatóson továbbra is gusztustalan, a pauszon továbbra is szép, de senkit nem érdekel, amíg a szám elolvasható. És igen, a szám pontosan olyan, mint az előző vonal: csak tinta a papíron. Viszont itt már nem ez a lényeg, hanem a vonal értelmezése.

Tehát amíg egy digitális jelben az analóg jelátmenet tisztán érzékelhető (emlékeim szerint ezt használják, mert a jelszint érzékelése bajosabb, és analóg, mert nem egyik pillanatról a másikra, hanem nano/piko másodpercek alatt változik meg a jel, sebességtől függően), addig lámpamadzag is lehet az összekötő.

Itt streamelek játékot időnként: https://www.twitch.tv/relaks__

(#30333) quailstorm válasza DeFranco (#30331) üzenetére


quailstorm
nagyúr

Még még, röhögni akarok, még tovább :))
Azt ugye tudod, hogy tömörítetlen hangnál és képnél nem egészen úgy működik a hibakorrekció, mint egy átlag fájlnál, ahol egybites a válasz az olvashatóságra? Bár ahogy elnézem, nem.

(#30332) -=RelakS=-: folytasd
zsizsikés 1-es, annyira zsizsikés, hogy már lehet, hogy nulla. De az is ami mellette van. Jajj nem jön ki a cheksum, találjunk ki valamit. Na és innentől fog szarul szólni a CD.

[ Szerkesztve ]

(#30334) DeFranco válasza quailstorm (#30333) üzenetére


DeFranco
nagyúr

jó hát nekem mindegy, én a halat is szálkával eszem, nem vagyok attól boldogtalanabb, ha valaki abban találja meg a boldogságot, hogy szenteltkábelen hallgatja az amúgy torrentről szeletenként más usertől összeszedett flacot.

én nem hiszek benne, de ez senkit ne zavarjon meg abban, hogy attól boldog ami neki tetszik.

(#30335) quailstorm válasza DeFranco (#30334) üzenetére


quailstorm
nagyúr

Csak az a baj, hogy ez nem hitkérdés.
Amúgy mondom, HDMI-ről fingom sincs, nem használjuk, nincs mire. Szeletes FLAC az kérem SPDIF-en megy egy nem drága Wolfson DAC-ba, onnan az erőlködőbe.
Ami izgalmasabb, az a SONY SACD, ott viszont meg kell venni. A másolt CD-nél meg kinyomni a hibakorrekciót. Pl CloneCD valamely verziója tudja úgy nyomni.

Amúgy félreértés ne essék, ez nem a saját cuccunk amiről beszélek, hanem haveré, de egy óra múlva ott leszek nála, tehát nem Taiwanon van...
Nekünk erre nincs fedezet.

[ Szerkesztve ]

(#30336) tgbrfv válasza bullseye (#30303) üzenetére


tgbrfv
tag

A compker is ezt a módszert követi.
Az arukereso.hu-n meg kétséges hitelességű pozitív értékelések húzzák fel az átlagot.

(#30337) DeFranco válasza quailstorm (#30335) üzenetére


DeFranco
nagyúr

amíg nem mérhető (objektíven, műszerrel, si mértékegységben), addig hitkérdésként tekintek rá.

(#30338) quailstorm válasza DeFranco (#30337) üzenetére


quailstorm
nagyúr

Miattad biztos nem ugrok bele, eddig sikerült kimaradni, ezután is fog. De ahogy ismerem a kollégát, biztosan mérhető... Csak engem marhára nem érdekel, csak rám ragadt, meg láttam/látom mit szenvednek.

(#30339) DeFranco válasza quailstorm (#30338) üzenetére


DeFranco
nagyúr

s lőn békesség és az emberekhez való jóakarat :)

[ Szerkesztve ]

(#30340) -=RelakS=- válasza quailstorm (#30333) üzenetére


-=RelakS=-
veterán

"zsizsikés 1-es, annyira zsizsikés, hogy már lehet, hogy nulla. De az is ami mellette van. Jajj nem jön ki a cheksum, találjunk ki valamit. Na és innentől fog szarul szólni a CD."

Vagy inkább közli a lejátszó, hogy nem tud vele mit kezdeni, kiírja a tv, hogy No Signal, ésatöbbi. Ha meg még küzd vele a lejátszó, nem a térérzet lesz kisebb, hanem időnként olyat reccsen a hangcucc, hogy kiugrasz a hajad alól.

Szerk: inkább áttettem off-ba.

[ Szerkesztve ]

Itt streamelek játékot időnként: https://www.twitch.tv/relaks__

(#30341) Mercutio_ válasza DeFranco (#30331) üzenetére


Mercutio_
félisten

Nem keverném a HDD*-n tárolt adatok hibajavítási megoldásait/redundanciaszintjét, akár a digitális hanghordozók, akár egyéb kevésbé veszteségérzékeny rendszerek hasonló vagy egészen más módszereivel.
Talán nem véletlen, hogy 1-2 félév digitális technikát tanulnak a villamosmérnökök...

Csak, hogy kicsit rávilágítsak mire gondolok: A mobiltelóknál is digitális a jelátvitel, mégse csak tiszta vétel van, vagy nincs vétel, a mai digitális átállás utáni TV-adás se analóg mégse csak tiszta vétel van, vagy no signal.

És mielőtt a nem verbális kommunikációból eredő esetleges dekódolási probléma félreértés miatt betennél a p*niszükön ingát lógatással helyét kijelölő, a homokágyra fektetett 1 kilós márványtömbre épített SACD-lejátszóhoz imádkozók csapatába jelzem, hogy a drága hang és HDMII kábeleket én is feleslegesnek tartom, szimplán csak arra a konkrét kijelentésre reagáltam, hogy ha valami 0/1 értékeket felvevő diszkrét értékekből áll, ott nem lehet különbség, csak meg kell nézni az ment-e be ami kijött.

* Esetleg olvas utána a WD Purple vinyóknak, hová ajánlják, hová nem és miért. Ott pl. simán megesik, hogy az ekceledben egyik nap még az volt, másnap már.... ;]

[ Szerkesztve ]

Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRA:Orient Bambino II Bigsize, FANTASY könyvek, MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

(#30342) MasterMark válasza Mercutio_ (#30341) üzenetére


MasterMark
titán

A Purple 24 órás használatra van ha jól tudom, megfigyelőrendszerekbe, ilyesmi.

Amúgy mi a vélemény róla? Nekem Red van, de későbbre tervezek még.

Switch Tax

(#30343) biker válasza cbmfan (#30312) üzenetére


biker
nagyúr

Érdekelne a kártya, tehát bedugom, infó szerint 32GB, de 2GB után lehal ugye?
Elrettentő példának menne, mert mindig megkeresnek, hogy nem rendelnék-e nekik innen-onnen, "mert te úgyis sokat rendelsz kínából"
Persze, telefon tokot, meg hasonló passzív cuccokat, nem veszek se memóriakártyát, se akku/powerbankot :)

sör,csoki, milyen valutába váltod?

------

Más, voltam faterkámnál szekrényt túrni, mert kellett egy ház (a tfx táp keresése zsákutca, minden szart annak hirdetnek, ami kicsi, de köze nincs a tfx méretszabványhoz)

Találtam nála egy régebbi félgépet, még nem teszteltem le, 1-2 nap, de egy Asrock P4i65G alaplap, 1,5GB ram, P4 2,8/800/1M HT proci, dobozos Saphire Radeon 3650 Dual-DVI + TV out kártya (512MB, AGP 8x)

Valakinek ér valamit? gyereknek, filmet nézőnek, akárminek?

Elektromos autó töltő berendezések | Mesterséges növényvilágítás | Mai ajánlatunk: www.gerisoft.hu | www.e-autotoltokabel.hu | www.agrar-vilagitas.hu |

(#30344) quailstorm válasza biker (#30343) üzenetére


quailstorm
nagyúr

A VGA könnyen el fog kelni. És nem én veszem meg :O

(#30345) cbmfan válasza biker (#30343) üzenetére


cbmfan
senior tag

régi PC-s vacok, főleg 2000 előttről. jöhet a lista, vagy 3 liter nem édesítős jobbfajta gyümölcslé :D

Close the world, ʇxƎu ǝɥʇ uǝdo

(#30346) mtade válasza biker (#30343) üzenetére


mtade
aktív tag

Tfx témában vele beszéltél?
Én már vagy 3at vettem tőle, mind kifogástalanul működött...

Thinking is the hardest work there is, which is probably the reason why so few engage in it. // Henry Ford

(#30347) Mercutio_ válasza MasterMark (#30342) üzenetére


Mercutio_
félisten

Purple kevésbé hibatűrő, olyan helyekre találták ki ha jól emlékszem, ahol nem gond ha nem stimmel pár bit, legfeljebb majd lesz ott egy pixel, vagy kiinterpolálja az sw (videó streamelési szolgáltató serverekbe)
Privát anyag arhíválására maradnék a red-nél.

Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRA:Orient Bambino II Bigsize, FANTASY könyvek, MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

(#30348) biker válasza mtade (#30346) üzenetére


biker
nagyúr

igen, ez sem jó méret.
Miután megvilágosítottatok, hogy ez tfx táp, utánajártam, 65x85x175mm a szabvány méret. Az én tápon 67x87x200mm, de nem tudok mit kezdeni a 85x90x230mm és hasonló méretekkel, amik messze túlméretesek.

szereztem egy üres házat táppal, most abban próbálom éleszteni a rendszert

Elektromos autó töltő berendezések | Mesterséges növényvilágítás | Mai ajánlatunk: www.gerisoft.hu | www.e-autotoltokabel.hu | www.agrar-vilagitas.hu |

(#30349) Pötyi válasza Mercutio_ (#30341) üzenetére


Pötyi
őstag

Azt írod: "a mai digitális átállás utáni TV-adás se analóg mégse csak tiszta vétel van, vagy no signal."

Én viszont határozottan emlékszem, hogy 2013-ban, a digitális átállás előtt voltak ilyen propaganda-filmecskék és pont ezzel az érvvel hírdették a digitális adás előnyét! Ott még az hangzott el, hogy vagy van kép, vagy nincs, de no more zavaros kép! (MindigTV kampány a set-top boxokért, vagy a digitális tuneres tévékért.)

Nomármost akkor ez az érved akár igaz, akár nem, innentől kezdve nem minket kell meggyőznöd az igazadról, hanem az Antenna Hungáriát, vagy a Nemzeti Média és Hírközlési Hatóságot, akik az ilyen tartalmú reklámokat nyomták.

Na peace!

:D

QNX is cool!

(#30350) -=RelakS=- válasza Pötyi (#30349) üzenetére


-=RelakS=-
veterán

Ami azt illeti, van nem teljesen tiszta vétel.
Igaz, nem zsizsikes kében jelentkezik, hanem elkockásodóban, néha hatalmasat ciripelő hangban, illetve hogy időnként elszáll a teljes jel.
Tehát míg analógban többé-kevésbé élvezhető marad a műsor, digitálisban a világból kiszaladsz, ha már labilis a vétel.

Az is igaz, hogy a működő-nem működő között igen kicsi a határvonal. Pl itthon az okozta a balhét, hogy kilazult az egyik satelit csatlakozó (vagy hogy hívják ezt a csavaros koax csatlakozót)

Itt streamelek játékot időnként: https://www.twitch.tv/relaks__

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.