Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#29501) gozso válasza localhost (#29500) üzenetére


gozso
senior tag

és duplázza a kapacitást! de bezony ám!

fél vese eladó..., szivárványhártya ugyanitt

(#29502) SityiSXT válasza gozso (#29501) üzenetére


SityiSXT
őstag

Ah, a jó öreg Stacker... Meg tán az MS-DOS 6.xx-ben is volt valami hasonló okosság.

(#29503) Josi válasza virkir (#29499) üzenetére


Josi
aktív tag

Háde. :D

''Ne ess pánikba, és mindig tudd, hol a törülköződ'' Ford Prefect után szabadon

(#29504) Josi válasza gozso (#29501) üzenetére


Josi
aktív tag

A kapacitás duplázásához ki kell lyukasztani. :)

''Ne ess pánikba, és mindig tudd, hol a törülköződ'' Ford Prefect után szabadon

(#29505) Speed®


Speed®
HARDVERAPRÓD

(#29506) Jazzos válasza Speed® (#29505) üzenetére


Jazzos
tag

Uff, és pont nincs semmi akció a Zarénában. :D

(#29507) cbmfan


cbmfan
senior tag

ebből a modemből találtam egyet piacon. NMHH betiltotta 2005-ben :DDD

[ Szerkesztve ]

Close the world, ʇxƎu ǝɥʇ uǝdo

(#29508) Pttypang válasza gozso (#29501) üzenetére


Pttypang
veterán

De en mar igy is letoltottem egy giga ramot :O

Everybody lies.

(#29509) localhost válasza Pttypang (#29508) üzenetére


localhost
Közösségépítő

Innen ?http://www.downloadmoreram.com/

¤ Most már biztos: teljesen normális vagyok! ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... Mondták itt ezek a hangok is a fejemben. :)) ¤ My IP is: 127.0.0.1

(#29510) Pttypang válasza localhost (#29509) üzenetére


Pttypang
veterán

Is!

Everybody lies.

(#29511) pycur válasza shteer (#29498) üzenetére


pycur
tag

Hát higgyétek el, pár hete jártam úgy, hogy átméreteztem egy winyót és ment volna az install, a telepítő azt mondta nincs d meghajtó. Minipe szerint volt, sajátgépben elérhetetlen, partiton manager szerint hibátlan. Ghostal próbáltam menteni a tartalmát, szerinte bad sectoros, hdd sentinel szerint 1 db bad sector volt.
120gb laptop winyó. Nagy mázlimra a getdataback látta a tartalmát, így pár fájl kivételével le tudta menteni a fontosakat, de ő is bad sectorokra panaszkodott másolás közben... Uccu neki regenerator...0-50gb tiszta, 55 körül fogott 2000-et, akkor kikapcsoltam, 60-tól újra ráküldtem és 110-ig tiszta volt, 115 körül megint fogott egy gócpontot. 0-50 és 60-110-ig lett jó. Ezek alapján particionáltam, azóta is használja. Az hogy eddig ez hogy nem derült ki, hogy hibás azt nem tudom, de vsz köze van hozzá annak, hogy errefelé 40gb-ra csinálgatták a c-t és a maradék a d. Na én ehhez pont hozzányúltam, mert ugye user hova mentené a cuccait, mint az asztalra, de nem volt hely átrakni a d-re.
Szóval a sentinel nem szentírás. A 99% kondíció leesett 5%-ra :D

Az agy a hardver, az ész a szoftver, az IQ pedig a verziószám. :D

(#29512) ViZion válasza pycur (#29511) üzenetére


ViZion
félisten

+1
100/100 vinyót is küldtem már gariba...

Locco: köszi a ramot! Éreztem, h vmi átbaszás van a rambiznicben! :D :R

Hold on, trying to give a fuck... Nope, not Happening • Powered by Fedora Linux • "Az élet olyan sz@r, szerencsére a felén már túl vagyok" Al Bundy

(#29513) localhost válasza ViZion (#29512) üzenetére


localhost
Közösségépítő

Tolts le gigahertzet is !
http://downloadmoreghz.com/

[ Szerkesztve ]

¤ Most már biztos: teljesen normális vagyok! ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... Mondták itt ezek a hangok is a fejemben. :)) ¤ My IP is: 127.0.0.1

(#29514) KaiotEch válasza localhost (#29513) üzenetére


KaiotEch
nagyúr

Tárhelyet nem lehet letölteni? Kifogytam belőle. Akkor most töröljek le valamit, hogy letölthessek még 500GB tárhelyet? ;]

(#29515) #90933760 válasza localhost (#29513) üzenetére


#90933760
törölt tag

Jó hogy ilyenek nincsenek magyarul, mert akadna pár alkalom hogy a fejünket foghatnánk.

(#29516) VegyesTamás válasza #90933760 (#29515) üzenetére


VegyesTamás
senior tag

Csináljunk :D

[ Szerkesztve ]

Tiktokpomfrit /VTMDrifting/ Youtubeon és Facebookon és tiktokon - Drift, Vlog, Sztorik Dániából, tiktokon dánul, magyar tiktok - DánKrumpli

(#29517) biker válasza localhost (#29513) üzenetére


biker
nagyúr

letöltöttem, újra is indítottam, de nem lett gyorsabb.
Mit rontottam el?
HEELLP

Elektromos autó töltő berendezések | Mesterséges növényvilágítás | Mai ajánlatunk: www.gerisoft.hu | www.e-autotoltokabel.hu | www.agrar-vilagitas.hu |

(#29518) gozso válasza biker (#29517) üzenetére


gozso
senior tag

előtte töredezettség-mentesíteni kell a herzeket... meg a vinyót. kétszer. esetleg háromszor, különböző programokkal, egyszerre! ;]

fél vese eladó..., szivárványhártya ugyanitt

(#29519) ViZion válasza gozso (#29518) üzenetére


ViZion
félisten

kamu az egész! Mindenki tudja, h pc protect és pc speedup keresőszóra kieső találatokból kell legalább 2 GB-nyit telepíteni, utána minden rendben lesz. :K

Hold on, trying to give a fuck... Nope, not Happening • Powered by Fedora Linux • "Az élet olyan sz@r, szerencsére a felén már túl vagyok" Al Bundy

(#29520) shteer


shteer
titán

Shuttle SB95P10 csodába vajon honnan a csudából lehet tápot keríteni?

And finally let's examine the power supply unit of the SB95P V2. Silent X is a series of power supply units from Shuttle, which are notable for increased power capacity and an improved cooling system at a low noise level. This power supply unit is a champion in its segment, it provides up to 350W. Interestingly, the motherboard is powered only by +12V lines, so the model uses two cables with an unusual configuration instead of the standard ATX power connector (20- or 24-pin). There is only one cooling fan in the power supply unit. But it's rather large in diameter and we didn't manage to hear it, even when we slowed down all other fans in the system. The set of power connectors for peripheral devices is limited to two ATA and three SATA connectors. So you'll have to use a power converter (comes with the bundle) to power a floppy drive. Converters for additional devices are up to you to buy.
Read more at http://ixbtlabs.com/articles2/mainboard/barebone-shuttle-sb95p-v2.html#gKESm1CLpyZz0lrW.99

..szerintem jónak tűnik

(#29521) Josi válasza shteer (#29520) üzenetére


Josi
aktív tag

JTC kft (nagyker) tart többféle Shuttle tápegységet.

''Ne ess pánikba, és mindig tudd, hol a törülköződ'' Ford Prefect után szabadon

(#29522) thesound válasza ViZion (#29519) üzenetére


thesound
őstag

Én úgy tudom ez csak akkor működik, ha a ramot wifi spray-vel kezelt wifin töltik le.

;]

[ Szerkesztve ]

Vannak a léleknek régiói, melyekbe csak a zene világít be. - Kodály Zoltán

(#29523) Akybron válasza thesound (#29522) üzenetére


Akybron
aktív tag

Tápegységekkel is vigyázni kell. Ha füstöl, akkor futtatni kell a nosmoke.com-ot!

73&DX HA5OJN

(#29524) Fecogame


Fecogame
veterán

Ugyan nem számtech bolt, hanem leendő rendszergazdáknak tartott óra, de ide tartozik:

Az egyik meg nem nevezett műszaki szakközépben tartok órákat leendő rendszergazdáknak. Mindent elmondtam nekik a dolgozat előtti órákon, többször is, a leendő kérdések válaszait direkt kiemelve. Ma irattam velük ebből egy egyszerű dolgozatot. Többek között ezek a kérdések voltak benne:

Melyik az asztali számítógépek tápegységében lévő két leggyakoribb ventillátor méret?

Tanuló válasza: nagy, kicsi

Milyen két fő típusa van a szünetmentes tápegységeknek?

Tanuló válasza: szünetmentes, félszünetmentes

Milyen konkrét programmal tesztelhetünk memóriát?

Tanuló válasza: Memóriatesztelő programmal

És ők lesznek a leendő rendszergazdáink... :O

Lassú a mobilinterneted? 4G/LTE antennák, közvetlenül raktárról ---> http://bit.ly/LTE_Antennak

(#29525) ViZion válasza Fecogame (#29524) üzenetére


ViZion
félisten

Ha jönnének az ufók legyalulni a földet, akkor nem kellene meglepődni, h sokan kérni fogjuk, h TEGYÉK MEG! :O

Szerintem amúgy a Te hibád, túl összetettek, csavarosak a kérdések. ;] :DDD

Hold on, trying to give a fuck... Nope, not Happening • Powered by Fedora Linux • "Az élet olyan sz@r, szerencsére a felén már túl vagyok" Al Bundy

(#29526) Pttypang válasza Fecogame (#29524) üzenetére


Pttypang
veterán

Ha kepesek a kuglit hasznalni, szoval fel tudjak fogni, mi az a kulcsszavas kereses, akkor ellesznek, csak picit lassan fognak dolgozni :)

Everybody lies.

(#29527) macilaci78 válasza ViZion (#29525) üzenetére


macilaci78
nagyúr

Jaja, igazad van. Lehetett volna igaz/hamis is, btw 0/1 is. ;]

Milyen fajta szünetmentes van?
Fekete, csonthéjszínű. ;]

Ha minden kötél szakad, nem kell félni az akasztástól!

(#29528) wolfman válasza macilaci78 (#29527) üzenetére


wolfman
veterán

Nálunk a cégnél két típust találni! Működőt és nem működőt. :)

„Ami mérhető, mérd meg! Ami nem mérhető, tedd mérhetővé!” – Galileo Galilei

(#29529) TESCO-Zsömle válasza Fecogame (#29524) üzenetére


TESCO-Zsömle
félisten

Erről haverom művtöri dogája jut eszembe:

K: Mi az impresszionizmus?

V:
Impressz - benyomás
ion - töltéssel rendelkező részecske
izmus - valamiben való hit, vallás.

[ Szerkesztve ]

Sub-Dungeoneer lvl -57

(#29530) macilaci78 válasza TESCO-Zsömle (#29529) üzenetére


macilaci78
nagyúr

Mint ahogy az első világháborút a második hívta életre. Ugyanis amíg nem volt második, addig nem kellett külön jelölni az elsőt.

Ha minden kötél szakad, nem kell félni az akasztástól!

(#29531) VegyesTamás válasza Fecogame (#29524) üzenetére


VegyesTamás
senior tag

Azért az komoly fejtörésre ad okot, hogy Mezőgazdasági Gépésztechnikus létemre ezek a kérdések nem okoznak gondot...fogok csinálni egy rendszergazdait, hogy erről is legyen papírom :D :C

Tiktokpomfrit /VTMDrifting/ Youtubeon és Facebookon és tiktokon - Drift, Vlog, Sztorik Dániából, tiktokon dánul, magyar tiktok - DánKrumpli

(#29532) Petyyyyy válasza Fecogame (#29524) üzenetére


Petyyyyy
addikt

Ha ráviszi őket a szükség/kényszer, akkor majd megtanulják és megtapasztalják, sőt meg is jegyzik a választ pl. ezekre a kérdésekre is. Egyébként ouch.

Szemed az úton, pedál a padlón || Whatever, Im the star

(#29533) Pttypang válasza Petyyyyy (#29532) üzenetére


Pttypang
veterán

Az áram alatt levő és nem lévő alkatrész közötti különbséghez hasonloan :)

Everybody lies.

(#29534) Bjørgersson válasza Fecogame (#29524) üzenetére


Bjørgersson
félisten

Debrecen? :)

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#29535) #90933760 válasza Fecogame (#29524) üzenetére


#90933760
törölt tag

80, 120, újabbakban 140.
Szinuszos, kvázi szinuszos. Ajánlott a szinuszos.
Memtest86 bootolva.

Hol vehetem át a diplomámat?

(#29536) Fecogame válasza #90933760 (#29535) üzenetére


Fecogame
veterán

Ahol odaadják :D

kovy29: Nem :)

Lassú a mobilinterneted? 4G/LTE antennák, közvetlenül raktárról ---> http://bit.ly/LTE_Antennak

(#29537) 5teve válasza Pttypang (#29533) üzenetére


5teve
senior tag

azok teljesen egyformás, csak a fogásuk más.

tel: 7o-373-oo29 *** NO SMS!!! *** brit tudósok szerint 10 fogorvosból 8 az 2.

(#29538) Akybron válasza #90933760 (#29535) üzenetére


Akybron
aktív tag

Ecseri piacon :)

73&DX HA5OJN

(#29539) MurdR


MurdR
veterán

Még most is könnybe lábad a szemem ha rá gondolok...

Tegnap találkoztam egy barátommal, mesélte hogy elhelyezkedett egy műszaki adás-vételi boltban.

Megy be dolgozni, és épp akkor adott el a főnöke egy Dell Alienware M18 notit.
Megtörtént az adásvétel, a vevő elment. Haver megkérdezi a főnökétől, hogy mennyiért adta el. (Arab a főnöke)
Mondta, hogy 15-ért vette, és gyorsan eladta 35-ért. Azt hitte, hogy a sekélyes magyar tudása miatt mondta hogy 15 és 35, közben pedig biztos 150 és 350re gondolt. Hát nem. 15000ért vette, 35000ért eladta.

Még most is a sírógörcs van rajta. De rajtam is.

MacBook Air 2020 - iPhone SE 2020 - iPad 8

(#29540) wolfman válasza MurdR (#29539) üzenetére


wolfman
veterán

Ha barátod főnöke nem csinál még ilyen "akciózást", akkor ez már el is könyvelhetjük a vásárló részéről az év üzletének.

„Ami mérhető, mérd meg! Ami nem mérhető, tedd mérhetővé!” – Galileo Galilei

(#29541) azbest válasza MurdR (#29539) üzenetére


azbest
félisten

Mondjuk ilyen áron megvételnél nem lepődnék meg, ha orgazda lenne :U

(#29542) localhost


localhost
Közösségépítő

Emlékeztek ?
100-ból nagyon erős pc, 22" v. 24" ledes monitor, jogtiszta win, office, vírusvédelem, wireless bill. + egér...
Nos idelinkelek egy gépet ez lett 8 gb ramra, 1tb hdd-re plusz Vga-ra bővíttetve vevő által.
Szerintetek kijött neki 100-ból ?http://www.finnpc.net/hasznalt-szamitogep-dell-optiplex-990

¤ Most már biztos: teljesen normális vagyok! ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... Mondták itt ezek a hangok is a fejemben. :)) ¤ My IP is: 127.0.0.1

(#29543) Habib[HUN] válasza localhost (#29542) üzenetére


Habib[HUN]
senior tag

Alapjában a véve a géppel semmi gond nincs. Van is valami hasonlóm a boltban pillanatnyilag. Amíg nem kell bele komolyabb vga elég is a teljesítménye. Ha jól emlékszem ilyen 30-50 watt környéki tdp-s vga-kat bír ez a táp ami benne van (sacc/kb. Nem egy gamer gép na :)
Viszont a maradék dolog, kizárt hogy kijöjjön neki 100 ezer forintból :) Már ott dől meg a dolog, hogy jogtiszta office kell neki :) Talán egy első generációs i5-el, office nélkül 100 alatt lehetne maradni. Mondjuk ott se biztos a 8 giga ram, na meg a jó vga. Kicsit szoros a költségvetés.

Mondjuk amikor jön Hümérke, hogy ő 30 ezer forintból akar World of Tanks futtatásához gépet, akkor az még nagyobb kihívás...

[ Szerkesztve ]

(#29544) ollie válasza localhost (#29542) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Nem.

***

(#29545) wolfman válasza Habib[HUN] (#29543) üzenetére


wolfman
veterán

Az a baj a WoT-al, hogy olyan embereknek tetszik, akiknek nincs pénze értelmes gépre, hanem inkább ingyen vagy olcsóbban szeretnék megoldani.

„Ami mérhető, mérd meg! Ami nem mérhető, tedd mérhetővé!” – Galileo Galilei

(#29546) localhost válasza Habib[HUN] (#29543) üzenetére


localhost
Közösségépítő

Már maga a gép több volt 100-nál, oszt még monitor se sehol...

¤ Most már biztos: teljesen normális vagyok! ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... Mondták itt ezek a hangok is a fejemben. :)) ¤ My IP is: 127.0.0.1

(#29547) Habib[HUN] válasza localhost (#29546) üzenetére


Habib[HUN]
senior tag

Nem olyan régen adtam el hasonló dell gépet, egy kicsit erősebb procival, 8 giga rammal. Az egy 7010-es volt, és 3470-es i5 volt benne. Na ott a csak a gép volt bruttó 105 ezer forint... na és ott is csak 250-es vinyó volt. Oké win7 prof ahhoz is járt... Erre még egy monitor, vga, extra vinyó.... Office. Sansztalan a dolog. Még úgy is ha nem számol az ember az extra cuccokra árrést. Mert ugyebár ingyen dolgozunk :)
A legközelebb az igényéhez talán ez lett volna [link]
A legkisebb all in one gépem. Mondjuk ebbe aztán vga-t nem rak :)

[ Szerkesztve ]

(#29548) Habib[HUN] válasza wolfman (#29545) üzenetére


Habib[HUN]
senior tag

A Wot-nál csak azért akadok ki, mert ismerem, játszom is. Tudom, hogy a grafikájához képest horror a gépigénye. Néha olyan hulladékokon találom feltelepítve, hogy nem is értem hogy gondolják a játékosok. Átlag 10 fps már valakinek folyamatos játékélményt produkál :) Ha valami általam ismeretlen játékhoz keresnek gépet, akkor megnézem a hivatalos gépigényt. Mondjuk nálam levedlett vállalati gépek vannak, így nem kifejezetten gamer masinák :)

(#29549) localhost válasza Habib[HUN] (#29547) üzenetére


localhost
Közösségépítő

Árajánlatot tőlem is kapott... Drágállotta, pedig abban a jelenlegi gépéről program és adatmigráció is benne volt.

[ Szerkesztve ]

¤ Most már biztos: teljesen normális vagyok! ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... Mondták itt ezek a hangok is a fejemben. :)) ¤ My IP is: 127.0.0.1

(#29550) Habib[HUN] válasza localhost (#29549) üzenetére


Habib[HUN]
senior tag

Tipikus amúgy :) Kérnek egy ajánlatot, az ember összerak valami értelmeset. Erre elmegy máshova, gyengébb gépet vesz jóval többért. Én már ezt megszoktam, nem nagyon bosszankodom miatta. A "legkellemesebb" viszont az, hogy hozzám akarja hozni ha valami elromlik. Na ilyenkor hajtanám el a fenébe legszívesebben. Viszont mivel nem enyém a bolt, így jó borsos órabérért, szívesen foglalkozom vele...

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.