Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#30151) tserrof77 válasza azbest (#30150) üzenetére


tserrof77
senior tag

Igen, meg pl ázusz r01x-es eeepc.. a weblapjuk szerint cserélhető ramos, de ramfedél nem volt. Szétkaptam, forrasztva volt az 1GB DDR3... :W Ügyfél meg hápog, hogy most hogyhasználrajtavindózhetet??? .. háát.. majd jó lassan... :(

Két informatikus beszélget: Neked milyen hosszú volt az eddigi legjobb kapcsolatod? Válasz: 8Mbites DSL 2 év hűségnyilatkozattal :)) Laptopszerviz (is)

(#30152) ViZion válasza azbest (#30150) üzenetére


ViZion
félisten

+1
de az ilyen vékonyakról már le szokták felejteni sokszor...
Milyen praktikus a kevés ram miatt cserélni vasat :DDD

Hold on, trying to give a fuck... Nope, not Happening • Powered by Fedora Linux • "Az élet olyan sz@r, szerencsére a felén már túl vagyok" Al Bundy

(#30153) TESCO-Zsömle válasza ViZion (#30152) üzenetére


TESCO-Zsömle
félisten

Főleg, ha laptopgyártó az illető... :C

Sub-Dungeoneer lvl -57

(#30154) Penge_4 válasza tserrof77 (#30151) üzenetére


Penge_4
veterán

"a weblapjuk szerint cserélhető ramos, de ramfedél nem volt."

Csak azt nem értem, hogy ilyenkor hol van a fogyasztóvédelem. Mert azt már megszokhattuk, hogy xy viszonteladó tévesen (és legfőképpen hiányosan) írja ki a specifikációkat, de mikor már a gyártó oldalán is rosszul van megadva ilyen lényegi információ...

(#30155) KaiotEch válasza wolfman (#30145) üzenetére


KaiotEch
nagyúr

Érdekes, amikor hozzám hozzák a gépet javításra, egy full újratelepítésért és adatmentésért(min. 1 nap, mert őskövületeket hoznak), ha elkérek 3eFt-ot, akkor a kapuba néz rám, hogy "Vaze ezért fizetni is kell? Hát nem hoztam magammal pénzt"...

[ Szerkesztve ]

(#30156) #64791808 válasza wolfman (#30145) üzenetére


#64791808
törölt tag

Nem rosszabb az, mint pl Szombathely és környéke. A családom Csabai származású, én Gyulán születtem.

(#30157) Ygg válasza #64791808 (#30156) üzenetére


Ygg
senior tag

Szombathelyen is nehéz normális árat elkérni.
De a veszteséges, időelb@szó kuncsaftokat, akik jülyének néznek, azt le kell pattintani.

(#30158) Josi válasza Ygg (#30157) üzenetére


Josi
aktív tag

Igazolom. :(

''Ne ess pánikba, és mindig tudd, hol a törülköződ'' Ford Prefect után szabadon

(#30159) wolfman


wolfman
veterán

Kérdezek is már valamit, nem csak mondok. :)

Találkoztatok már ezzel a problémával (hibaüzenettel)?

C:\Users\Wolfman\AppData\Local\Temp\120654Log.iniis lost (a számok helyén más szám is lehet)

fejlécben AsusSetup szerepel, szóval Asus használókat sújtja ez a kór. :(
Megoldás?

„Ami mérhető, mérd meg! Ami nem mérhető, tedd mérhetővé!” – Galileo Galilei

(#30160) localhost válasza wolfman (#30159) üzenetére


localhost
Közösségépítő

No Asus No Cry

¤ Most már biztos: teljesen normális vagyok! ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... Mondták itt ezek a hangok is a fejemben. :)) ¤ My IP is: 127.0.0.1

(#30161) Jazzos válasza localhost (#30160) üzenetére


Jazzos
tag

Ez minden márkára igaz. :D

(#30162) Pötyi válasza localhost (#30160) üzenetére


Pötyi
őstag

"Hogyha nem vagy ánusz, alaplapod: ASUS"

:DDD

QNX is cool!

(#30163) StSanya válasza wolfman (#30159) üzenetére


StSanya
őstag

Esetleg: [link]

"Használati utasítás amatőröknek való! A profik rengeteg ideig szívatják magukat, majd fórumoznak egy kicsit..."

(#30164) wolfman válasza StSanya (#30163) üzenetére


wolfman
veterán

de imádom ezt a regisztrálj hogy bármit tudj csinálni. :(

„Ami mérhető, mérd meg! Ami nem mérhető, tedd mérhetővé!” – Galileo Galilei

(#30165) StSanya válasza wolfman (#30164) üzenetére


StSanya
őstag

Nem kell regisztrálni, megoldások voltak, illetve a végén is egy link...

"Használati utasítás amatőröknek való! A profik rengeteg ideig szívatják magukat, majd fórumoznak egy kicsit..."

(#30166) #90933760


#90933760
törölt tag

Lyalyy. Egyik távolabbi rokonom felhív, hogy blablabla kapott egy mailt miszerint egy ázsiai rokona meghalt és ő az egyetlen örököse, az ázsiai bíróság keresi meg kéri hogy adja meg az adatait, mert örökölt egy valag pénzt és átadnák meg stb. Jó mondom töröld. De mivan hogy ha mégis? Mondom mi van hogyha mégis törölnéd. De hát izé, azért ez nem úgy van. Mondom csatolmány vagy link van-e benne? Azt mondja nincs csak szöveg. Jó akkor küld át, megnézem.
Gépies tört magyar, benne van a szövegben is, hogy 2012 a kitalált dátum, édes isten. Küldő meg atjhsfzsbvohni12345@hotmail..... Visszahívom, elmagyaráztam neki hogy ez mi és töröld ki a faszba. Közli, hogy hát ő azért átküldte a könyvelőjének nézze meg. Jó, rendben, ha legközelebb ilyet kapsz akkor neki küld egyből, csá.....

:U

[ Szerkesztve ]

(#30167) StSanya válasza #90933760 (#30166) üzenetére


StSanya
őstag

Küldd át neki: [link] vagy [link]

[ Szerkesztve ]

"Használati utasítás amatőröknek való! A profik rengeteg ideig szívatják magukat, majd fórumoznak egy kicsit..."

(#30168) MasterMark válasza StSanya (#30167) üzenetére


MasterMark
titán

De mi van, ha mégis? :DDD

Switch Tax

(#30169) ViZion válasza wolfman (#30159) üzenetére


ViZion
félisten

Töröld az Asus AI suite, meg live update progikat a francba...

Nem kamu az afrikai örökség! Utalj nekik, kapod majd a nagy lóvét! :D

Hold on, trying to give a fuck... Nope, not Happening • Powered by Fedora Linux • "Az élet olyan sz@r, szerencsére a felén már túl vagyok" Al Bundy

(#30170) Met válasza #90933760 (#30166) üzenetére


Met
nagyúr

Van neki ázsiai rokona?:)

"If in doubt, flat out!" Colin McRae

(#30171) bambano válasza MasterMark (#30168) üzenetére


bambano
titán
LOGOUT blog

[link]

Egy átlagos héten négy hétfő és egy péntek van (C) Diabolis

(#30172) Armahun válasza Met (#30170) üzenetére


Armahun
addikt

Most írták neki, hogy meghalt.

Ha szerinted egy tárgy lehet Ő, akkor te is az vagy. Jó étvágyat evés előtt illik kívánni. A már evő embert ezzel étkezévében megszakítani igen nagy illetlenség.

(#30173) ollie válasza Met (#30170) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

A magyarok Ázsiából jöttek, szóval kell lennie. ;]

***

(#30174) Ygg válasza ollie (#30173) üzenetére


Ygg
senior tag

Ez még nem 100%-ban bizonyított.

(#30175) TESCO-Zsömle válasza Ygg (#30174) üzenetére


TESCO-Zsömle
félisten

Igaz. Jöhettünk a Szíriuszról is.

Sub-Dungeoneer lvl -57

(#30176) Ygg válasza TESCO-Zsömle (#30175) üzenetére


Ygg
senior tag

Ennyi erővel.

Azokat a dolgokat nem tudjuk, amik most zajlanak.
50 évvel ezelőttiekben vannak kétes pontok, tisztázatlan részek.

Akkor több ezer, tízezer évvel ezelőttieknél?

Egy valószínűleg kimondásához is bátorság kell szerintem.

(#30177) oriic válasza Met (#30170) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Mar nincs. :D

Live-Die-Respawn

(#30178) mephi666 válasza oriic (#30177) üzenetére


mephi666
nagyúr

meg minden 5. ember kínai, kína pedig ázsiában van... van erről egy vicc is:

Minden ötödik ember kínai. Mi is öten vagyunk a családban, tehát valaki kínai. Lehet apu, vagy anyu. Lehet a bátyám Sanyi, vagy az öcsém Ho-Xiao-Pen. Szerintem Sanyi az.

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#30179) MBazsee


MBazsee
tag

Volt 3-4 éve egy ügyfelünk, aki egy ilyen emailre (kölcsönt ajánlottak neki) válaszolt, pontosabban nem csak válaszolt, hanem elég jól ellevelezgettek (ha lesz időm lementem időrendben). Sőt, még pénzt is utalt! :)

(#30180) shteer válasza MBazsee (#30179) üzenetére


shteer
titán

Es megkapta az orokseget?

..szerintem jónak tűnik

(#30181) Alg válasza shteer (#30180) üzenetére


Alg
veterán

okorseget akartál írni gondolom...

;]

"I love not man the less, but Nature more" // Giant TCR Adv. '16 Di2 // Fenix 7 SS // FiiO BTR3 + Truthear ZERO

(#30182) MBazsee válasza shteer (#30180) üzenetére


MBazsee
tag

Hitelt ajánlottak neki... nigériából. :)

(#30183) tserrof77


tserrof77
senior tag

...alacsony az a kerítés, ezt már mondtam párszor...

Két informatikus beszélget: Neked milyen hosszú volt az eddigi legjobb kapcsolatod? Válasz: 8Mbites DSL 2 év hűségnyilatkozattal :)) Laptopszerviz (is)

(#30184) shteer válasza Alg (#30181) üzenetére


shteer
titán

valojaban :D

..szerintem jónak tűnik

(#30185) macilaci78 válasza Alg (#30181) üzenetére


macilaci78
nagyúr

Szerintem örökséget. ;]

Ha minden kötél szakad, nem kell félni az akasztástól!

(#30186) fabko válasza wolfman (#30159) üzenetére


fabko
tag

Ezt én is megkaptam, minden indításnál 3 példányban. Szét túrtam a registryt is, hiába. Azt tudom, hogy töröltem a temp mappát, utána kezdte. Semmilyen asus cucc nincs fenn, csak a driverek. Aztán egyéb okok miatt is reinstall lett a vége. Akkor eltünt végre :D

[ Szerkesztve ]

(#30187) ViZion


ViZion
félisten

Nálunk ez a tipikus céges "Whaling" jön naponta: DHL csomagját feladták, úton van, akármi... csomagkövetési infók itt. Nem kér értesítést itt... meg minden link kb. csak eredjél az oldalukra. Érdekes, h ilyen pénisznövelősek nincsenek, lehet azt a szolgáltató szűri.

Hold on, trying to give a fuck... Nope, not Happening • Powered by Fedora Linux • "Az élet olyan sz@r, szerencsére a felén már túl vagyok" Al Bundy

(#30189) fabko válasza fabko (#30186) üzenetére


fabko
tag

Talán tedd újra az összes asus cucc driverét ami a gépben van, egy próbát megér.

(#30191) wolfman válasza fabko (#30186) üzenetére


wolfman
veterán

AsusSetup nevű "valami" adta ezt a hibaüzenetet. Felpakoltam a TuneUp programot, abban van olyan szekció, hogy windowssal induló programok kikapcsolása. Ott volt egy olyan, hogy AsusSetup. Kikapcsoltam, most nincs hiba. :) Nekem ennyi elég. :)
Haver régebben úg oldotta meg, hogy kikapcsolta a windows hibaüzenetek mutatását. :D

„Ami mérhető, mérd meg! Ami nem mérhető, tedd mérhetővé!” – Galileo Galilei

(#30192) PH 5.5 válasza fabko (#30186) üzenetére


PH 5.5
aktív tag

Néhányszor előfordult nálam is, innen kell törölgetni: [HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\Microsoft\Windows NT\CurrentVersion\Schedule\TaskCache\Tree\ASUS\

- Where are you from? - Budapest. - Bucharest? - No, Budapest, Chain Bridge, Gulash... - Ah, Viktor Orban! - No-no, Bucharest

(#30200) tserrof77


tserrof77
senior tag

Ha már nemiszervezés folyik, akkor én ma igen közeli ismeretségbe kerültem eggyel...

Egyszerűen induló szitu, Dell notiba kéne hdd helyett ssd, odd marad, hdd ki kisházba. "Papíron" kb fél órás meló, sokat mondtam. Aha, persze... az első indításig ugyan látta az ssd-t és az odd-t, de reset után ssd sehol. Miajó.... :Y Áramtalanít, ugyanez. Naneeee... OK, briósfrissítés. Ugyanez :U :Y :W Újraszétszed (mert ez a kis drága csak ramfedéllel bír, hdd az alós fedél és alaplap "között"). Szétszed, próba ssd (32GB királygyors) be, simán megy, többszöri reset után is. Egyre érdekesebb... Cseréltem odd-t is, 4 fajtával is ugyanez... :W :W

Most ott tartok, hogy odd helyén mégiscsak optibay keret, benne a régi hdd, így "talán" stabil. De 11 óra óta ezzel szórakozik. Na, EZ vetekszik az ámbráscetével...

[ Szerkesztve ]

Két informatikus beszélget: Neked milyen hosszú volt az eddigi legjobb kapcsolatod? Válasz: 8Mbites DSL 2 év hűségnyilatkozattal :)) Laptopszerviz (is)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.