Hirdetés

2024. június 24., hétfő

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#2677) Djuree


Djuree
félisten

hello skacok!

gondoltam ezt ide kéne írnom.
vettem az aqua-ban kb. 1 hónapja 2*1gb ddr2 geil ultra 800-as ramot.
namost, tiszta szar tőle a gép (biztos hogy a mem miatt, mert az előző 2*512 a-data extreme vitestával nem volt ilyen gond).

1. kékhalálok, úgy hogy minden alapon megy.

2. Ha egy kicsit emelem a memó órajelét a procc húzásával pl. 800-->840 (így a procc ugyen 200*10-->210*10, ezt bírnia kell, a-dataval ment 2500-on gond nélkül, szóval nem procc limit), és az időzítéseket felveszem az ebben a lapban elérhető legnagyobbra (6-6-6-18-2T), akkor is kisípolja a ramot (fesz-t ebben a lapban max. 1.95V-ot lehet adni (a min. működési frekije a memónak 1,8V, szóval frekihiány sem lehet)) és csak bios reset segít, pedig ez minimális tuning, de már ezt sem bírja (mág1szer mondom ennél sokkal nagyobb tuning ment az a-dataval, szóval nem más a limit, mint a mem).
persze tudom hogy a szegényes tuningra nincs gari, de arra van hogy alapon van minden és kékhalálokat dobál így is.
bios a legujabb...

namost a fő kérdés: visszaviszem az aqua-ba, azt megcsinálhatom-e hogy nem küldik el gariztatni, javítani, cserélni stb. hanem visszaadják a vételárat? nem akarok ugyanilyen szar ramot kapni vissza (úgy néz ki a lapom nem komálja a geil-t).
visszaadják a vételárat? :F (az a baj ha még felajánlják azt a lehetőséget hogy a pénzt nem kapom vissza, de választhatok másik ramot, ilyen árban, az sem jó, mert nincs másik jó ramjuk ami jó lenne nekem. a-data vitseta extreme-t vennék csak és kizárólag)

ja, én 33k-ért vettem, most asszem 26k ott. a vételárat adják vissza (ha visszaadják, vagy a mostani árat?)

és tud valaki ilyen ramot, hogy hol lehet kapni (nem láttam sehol :( )?
a-data vitesta extreme edition 2*1gb 800+ ddr2

légyszi válaszoljatok mert nagyon fontos!
thx :R

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.