Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#24227) gozso válasza #64791808 (#24224) üzenetére


gozso
senior tag

gondolom elhiszitek hogy mindent elkövettem már... egyébként a sztori hosszabb, talán rávilágít az ügyfélre...

kezdetek: kell egy gép, de fekete legyen ám! állítása szerint ha minden fekete egy gépben, a káros sugarak kevésbé tudnak kijönni belőle, illetve a kozmikus sugárzás, és egyéb rezgéshullámok elnyelődnek. nem röhög, ez tök komoly, kb 1 óráig fejtegette...nos, lőn a konfig, mindenre igent mondott, a teljesítmény adatok nem nagyon rázták meg, csak FEKETE legyen a gép...
nem is volt gond, ház ugye van, fekete alaplap van, feket hűtőbordás ramokkat kicsit keresni kellett. közöltem: fekete hdd valószínű nem lesz, de az ssd az megoldható, chiftec-nek volt fekete tápja.... ismét mondom, az adatok nem érdekelték az ügyfelet, a konfig másodlagos szempont volt (asrock, i5, 8gb ram, coolermaster ház, chiftec táp, 2tb hdd, jogtiszta win, office) korrekt módon teljesen rám hagyta a dolgokat, de a szín mindig előkerült...

az összerakásnál elszorult a gyomrom: az alaplap hátlapi lemeze az nem fekete... illetve a kábelek (power switch, rst, hdd led stb... szintén színes...
leszállítva... hümmögés: ez így nem lesz jó... jönnek a sugarak majd...ok, kábeleket beharisnyáztam, megoldva... de a hátlap... kínomban mondtam hogy egy fényező haver megcsinálja 5k-ért.... bólintás, vigyem csináltassam. meglett...(kevesebb volt :)...)
viszont amikor kezdte feszegetni hogy a chipset hűtő, illetve a cpu cooler se fekete még... na, ott bedühödtem...
ja, igen a gép az jó, gyors meg minden... de a színe...

ezek után is én vagyok a hülye? :R

[ Szerkesztve ]

fél vese eladó..., szivárványhártya ugyanitt

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.