Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#14293) mongi válasza szumo (#14291) üzenetére


mongi
senior tag

Nekem is volt ma egy vevőm, aki notebookot akart. Apuka és pici fiacskája :
-Helllo! Tudnálagyereknekgépet?
-hello! Természetesen tudunk, milyet szeretnétek?
- Na gyere azt mond el mit akarsz. Amúgy részletre lenne...
Gyerek előlép:
-Nekem egy Asus G73-as kellene, core i7 szenibridzses négymagos turbókóros, meg dzsíforsz gétéix 460-al. Ja a hárddiszk ugye hétezerkéccázas? Mert lassú nemjóám. :Y :C

Apuka közbeszól:
-Há' me' ezt mondták, ez má' jó hekker gép, és a gyerek most megy infósnak a főiskolára...Otthon is van ilyen aluházas brutál gépe, meg bazinagy hűtője.Nagy brutál gépe van.
Itt még elvagiztak 3-4 percet, amíg megnéztem mit tudunk ebből megvalósítani. Közben persze lightosan lefikázta az amd-t, meg kérdezgetett, hogy volt-e már hasonló drága gáp itt eladva (hozzáteszem, egy kis településen vagyunk, inkább falu mint város, eladott gépek a 400-600 euró közé esnek)...
Végre meglett a keresés vége:
-nos akkor ezt tudjuk hozni: ASUS G73SW, sandy bridge-es core i7,6gb ram, 750hdd 7200-as, 17,3+ full hd kijelző...stb. Az ára ezerxxx euro lenne.
-Na akkor ez kell mert kell a gyereknek programozni. De ez az utolsó, hogy én vettem a gépet neked gyerek!Akkor rendeld meg! :Y
-Khhmmm... nemoda buda, no meg Kristus koporsóját sem örizték ingyé... előleg 10%. :K
-Höööö! Én csak akkor fizetek, ha itt az árú!
:F
-Na jó, de kölcsön papírok itt vannak már, alá is írtad, elöleg is meg van állapítva...
Tudod mit? papírok itt vannak, holnap behozzátok a pénzt és majd lerendelem akkor holnap.

Na ez így rendeződött, ha megrendelést nem is, de egy lehetőségét összeraktuk.

.......................................................................... Gondolj ide amit akarsz.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.