Hirdetés

2024. április 23., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#13251) r4z válasza cbmfan (#13250) üzenetére


r4z
nagyúr

Adj neki egy SanDisket és tegyél rá egy Windows háttérképet. Problem solved :))

I don't love people. I love 911s, Astral Projection and french fries, in that order.

(#13252) cbmfan


cbmfan
senior tag

szvsz ez lesz:

Close the world, ʇxƎu ǝɥʇ uǝdo

(#13253) eziskamu válasza localhost (#13238) üzenetére


eziskamu
addikt

Régen divat volt egyes helyeken még egy CD-ért is névre szóló számlát adni. Most már nem divat :) ? Akkor név alapján vissza is lehetne keresni :) .

(#13254) localhost válasza eziskamu (#13253) üzenetére


localhost
Közösségépítő

A képzeletbeli példa egyébként más-más termékkel de legalább 168-szor esett meg velem.
De ezt egy ʇʞɹɐɯɐ!pәɯ méretű áruházban is képes előadni az okos vevő 7 évvel a vásárlás után, nem is sejtvén, hogy az a személy, akivel beszél, még nem is dolgozott ott akkor. De én itt vettem! :))
Te most egy egyszemélyes kisboltra gondolsz. Én nem :))

[ Szerkesztve ]

¤ Most már biztos: teljesen normális vagyok! ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... Mondták itt ezek a hangok is a fejemben. :)) ¤ My IP is: 127.0.0.1

(#13255) cbmfan válasza eziskamu (#13253) üzenetére


cbmfan
senior tag

ez ismerős téma.

exmelóban havonta egyszer huszadika körül egyik közeli bolt főnöke körbejárta boltokat, egy darab cdt vett számlára. utolsó alkalom akkor volt, amikor a szokásos kamu név helyett a saját cégének a nevére állítottam ki a számlát. kissé ledöbbent, amikor észrevette :D azután nem láttam többet.

kérdeztem többi boltban, hogy miért csinálja ezt. állítólag a számla sorszáma alapján saccolja meg a forgalmat... de minek?

Close the world, ʇxƎu ǝɥʇ uǝdo

(#13256) eziskamu válasza localhost (#13254) üzenetére


eziskamu
addikt

Hát kétszemélyesben már láttam.

(#13257) LamerGyuri


LamerGyuri
senior tag

Nem tudja véletlenül valaki, hogy hány óra van?
Csak hogy pontosan tudjam, hány órát kell még várnom a következő kiborulós sztorira...

"Egy Gyűrű mind fölött, Egy Gyűrű kegyetlen, Egy a sötétbe zár, bilincs az Egyetlen."

(#13258) mephi666 válasza cbmfan (#13255) üzenetére


mephi666
nagyúr

ha így van, akkor csak időpazarlás... mellesleg bizonytalan információhoz is jut, tehát duplán hülyeség :) (gondolom a cd-nek legalább hasznát vette, mert ha nem, akkor triplán) a forgalom nem attól függ, hogy hány db számlát állít ki a bolt: lehet, hogy csak 20-at, de mindegyiken több komoly gép/alkatrész szerepel, de az is lehet, hogy 500-at ilyen 100ft-os tételekkel :K

[ Szerkesztve ]

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#13259) eziskamu válasza cbmfan (#13255) üzenetére


eziskamu
addikt

Na ezért kell valami algoritmussal ütközésmentesen véletlenszerűsíteni a sorszámot, mondjuk valami hash az aktuális dátumból. :DDD

(#13260) Mercutio_ válasza Mercutio_ (#13221) üzenetére


Mercutio_
félisten

Noti-tápcsatis kérdésre senki? :U

A hányós történetről még az jutott eszembe, hogy vendéglátós cimborák annó az ilyen delikvenst büntetésből/nevelési célzattal alaposan megforgatták a saját termésében :D

Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRA:Orient Bambino II Bigsize, FANTASY könyvek, Garis keskeny MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

(#13261) mephi666 válasza Mercutio_ (#13260) üzenetére


mephi666
nagyúr

úristen, akkor lehet, hogy 10 éve egy ilyen vendéglátó egységbe tértem be, amikor 4-5órás filmszakadásom volt és a város határában kezdtem magamhoz nyakig összehányva? :Y (mai napig nem tudom, hogy mi történt velem aznap éjszaka kb 01:30-tól 06:00-ig... 1-2 kép rémlik meg néhány teleportálás, de semmi több)

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#13262) Luighi válasza Mercutio_ (#13260) üzenetére


Luighi
aktív tag

Postázd le hozzánk Szegedre, megcsináljuk :)

(#13263) Badman 4ever válasza Luighi (#13262) üzenetére


Badman 4ever
őstag

Hogy megy a bolt a tér túloldalán? Az ablakból pont rálátok. :)

[ Szerkesztve ]

Android: elavult, mókolt Linux kernelre rágányolt virtuális gép. Macrohard SpyDOS 11 - Something went wrong. :( Vigyázat, a pingvin harap! Házi szerver Tualatin Pentium III-S 1.4 GHz alapon, Ryzen nagyvas, Bulldozeres AMD laptop és Pine64 PinePhone - Arch Linux mindegyiken. Ender 3 Pro rules!

(#13264) stol válasza Mercutio_ (#13260) üzenetére


stol
addikt

Miskolcon ki tudom cserélni :DDD

(#13265) localhost


localhost
Közösségépítő

Privát kérésem

Kedves feleségem vigasztalhatatlanul szomorú, letörött a kedvenc csészéjének füle.
Ezt a családban csak HP-s csészének hívtuk, a felirata miatt. Nem volna valamelyőtöknek egy elheverő példány ugyanilyenből? Az sem baj, ha nem HP feliratozású, csak a formája legyen egyenes vonalú. Ez a nejem kedvenc kávéscsészéje volt. Érdekes a fazonja, mert nem klasszikus csésze alakú, hanem olyan mint egy egyenes vonalú bögre, csak egy emeletesben. A kék bögrét csak a méretarány miatt tettem a képekre.
Már sok kifejezetten csésze feliratozással is foglalkozó marketingcéget kerestem, ilyen alakú csésze sehol nincs. Ha nektek volna, megköszönném.
Képek egyszer és ismét

[ Szerkesztve ]

¤ Most már biztos: teljesen normális vagyok! ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... Mondták itt ezek a hangok is a fejemben. :)) ¤ My IP is: 127.0.0.1

(#13266) jozsi252 válasza localhost (#13265) üzenetére


jozsi252
veterán

Van UHU plus nevű ragasztó, 2 komponensű amelyek epoxid-gyantából állnak. Garantáltan megfogja ragasztani a kis fület :K

Ja és praktikerbe van ilyen ragasztó

[ Szerkesztve ]

iPhone 13 Pro Max

(#13267) localhost válasza jozsi252 (#13266) üzenetére


localhost
Közösségépítő

LOCTITE porcelán pillanatragasztóval próbáltam, két napig tartott, de levált. Meg aztán nem szerencsés forró kávés csésze fülének ragasztottnak lennie, hátha az ölébe ömlik.
Köszönöm az ötletet, mint látható a csészét nem dobtuk ki :))

¤ Most már biztos: teljesen normális vagyok! ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... Mondták itt ezek a hangok is a fejemben. :)) ¤ My IP is: 127.0.0.1

(#13268) jozsi252 válasza localhost (#13267) üzenetére


jozsi252
veterán

Igaz, erre nemgondoltam, nemtúljó dolog ragasztásra bízni egy forró csésze akármit. Meg hát a hőtől fene tudja mennyire lágyul meg az adott ragasztó, bár ezis komponensfüggő, ezért mondtam hogy az epoxid talán jólenne, mivel 20-90 fok között van a hőtűrése.

És ahol vettétek ott nemtudsz érdeklődni hogy nincs-e ilyen?

[ Szerkesztve ]

iPhone 13 Pro Max

(#13269) localhost válasza jozsi252 (#13268) üzenetére


localhost
Közösségépítő

A HP-s bögrét nem venni szokás, hanem nagykertől, beszállítótól, partnertől KAPNI.
Mint a Microsoftos toll, Inteles sapka vagy Gigabyte-os nyakbaakasztó, HAMÁS bögre, Canonos sörnyitó.
ÉPPEN EZ OKBÓL kérdeztem ezen a fórumon a boltos kollégáimat.

[ Szerkesztve ]

¤ Most már biztos: teljesen normális vagyok! ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... Mondták itt ezek a hangok is a fejemben. :)) ¤ My IP is: 127.0.0.1

(#13270) cbmfan válasza localhost (#13269) üzenetére


cbmfan
senior tag

Canonos fél literes melegen tartó fém bögrém van :D meg egy 3 decis HSBCs.

mai meló: 22 gép+szerver hegesztése irodában. minden tökéletesen ment, 0 hiba, egyetlen kábelre se sikerült rosszul rárakni RJ45 csatit.

viszont: az iroda főnöke annyira volt b*zi, hogy ha leköptem volna, sistereg.

óránként kérdezte, hogy kérek-e valamit, kávét, teát, sütit... tizedik után elküldtem a közeli Burger Kingbe kajáért :DDD. és hozott! :D adnám pénzt, de mondja, hogy "ugyan, ez benne van a munkadíjban", és vigyorog...

délután bemászok asztal alá, kábelezem be fixen berakott gépet (táp lemaradt...), erre rácsap a seggemre. "bocsi, véletlen volt!" az, persze...

később ezt eljátszotta még egyszer, kimásztam, nézek rá kissé mérgesen. ember megijed... nos, én mint írtam, majdnem 2 méter vagyok, és ~150 kiló. ő volt 160 centi, 50 kiló vasággyal... jobb kézzel elkaptam ingét, megemeltem szemmagasságba, és mondom neki, hogy "még egy ilyen drága barátom, és repülsz az iroda túlfelébe."

azt a rémült arcot kellett volna látnotok :D azóta nem láttam. holnap megint megyünk hálózatot belőni, kíváncsi vagyok, hogy mi lesz...

Close the world, ʇxƎu ǝɥʇ uǝdo

(#13271) sutykuru válasza cbmfan (#13270) üzenetére


sutykuru
tag

kávé helyett kloroform :D

(#13272) cbmfan válasza sutykuru (#13271) üzenetére


cbmfan
senior tag

nem kávézok :D csak az általam vett vizet/gyümölcslevet viszem. de ezentúl inkább nem fogadok el tőle semmit :D

Close the world, ʇxƎu ǝɥʇ uǝdo

(#13273) sutykuru válasza cbmfan (#13272) üzenetére


sutykuru
tag

de azért gyanakodj, ha meló után fájna az ülés :D

(#13274) erikke17 válasza cbmfan (#13270) üzenetére


erikke17
őstag

Mindig olvasom a hozzászólásaid jókat nevetek némelyiken :D A Hányós részegen is jót nevettem. De ez a irodafőnök pfúú te olyan sallert kapott volna tőlem ha nekem csinált volna ilyet :D
De szó szerint igy meg mondtad neki? még egy ilyen drága barátom, és repülsz az iroda túlfelébe :D

||Wot / WarThunder - Erixx93|| Steam - erixx18 ||Xbox Series X - Erikk24 || BMW R1200GS || Opel Astra F X16XEL|| BMW E39 530d 142kW||DJI Mavic Pro||

(#13275) cbmfan válasza erikke17 (#13274) üzenetére


cbmfan
senior tag

ezt mondtam :D remélem, hogy csak akkor látom, ha muszáj... főnök még nem tudja, de ő is olvassa ezt a topikot :D

[ Szerkesztve ]

Close the world, ʇxƎu ǝɥʇ uǝdo

(#13276) gabyka válasza cbmfan (#13275) üzenetére


gabyka
aktív tag

Bezzeg ha az iroda főnöke nő lett volna...te kis undi... :DDD

(#13277) SpeedR válasza cbmfan (#13270) üzenetére


SpeedR
őstag

ÁÁ, ilyen nincs... :C Ezeket a történeteket ziher, hogy csak kitalálod. Ennyi fogyatékos nincs az egész Földön, mint ahánnyal te egy héten összefutsz. :DDD :)) :))

A hányós videót nyugodtan felteheted. Ha nem felismerhetők a rajta levők, akkor nem követsz el vele jogsértést.

(#13278) erikke17 válasza cbmfan (#13275) üzenetére


erikke17
őstag

Az kemény lehetett xD Lehet főnököd meglátja miféle alak van ott 2x is meg gondolja be e lépjen oda :D Máskor meg ha ott vagy hátad mögé mindig figyelj :D, ja és a szappanra is vigyázz le ne essen :D

SpeedR - Én el tudom képzelni az a tag milyen állapotban lehetett ha olyan rendet csinált :D Szóval ha fel is kerülne a videó tuti nem ismernénk fel :D

[ Szerkesztve ]

||Wot / WarThunder - Erixx93|| Steam - erixx18 ||Xbox Series X - Erikk24 || BMW R1200GS || Opel Astra F X16XEL|| BMW E39 530d 142kW||DJI Mavic Pro||

(#13279) cbmfan válasza SpeedR (#13277) üzenetére


cbmfan
senior tag

hányszor lövitek még el ezt a poént? :D

elég a boltot felismerni, máris szopó. ergo video nuku.

nem kamu, ez igaz. ezért hoztam fel már párszor, jöhet meló BP és környékén (bocs, főnök :D)

[ Szerkesztve ]

Close the world, ʇxƎu ǝɥʇ uǝdo

(#13280) zoo8800 válasza cbmfan (#13270) üzenetére


zoo8800
veterán

le kellett volna hánynod :K

rip and tear, until it is done

(#13281) eziskamu válasza cbmfan (#13270) üzenetére


eziskamu
addikt

De finnyás vagy, se a pasik, se az öregecske feleségek nem jönnek be neked. Ejnye :DDD

[ Szerkesztve ]

(#13282) cbmfan válasza eziskamu (#13281) üzenetére


cbmfan
senior tag

ugyanmár :) ajánlj egy göndör gyári vöröst (hajh, szép emlékek...), vagy valami ázsiait, akkor beszélhetünk a témáról :D

[ Szerkesztve ]

Close the world, ʇxƎu ǝɥʇ uǝdo

(#13283) eziskamu válasza cbmfan (#13282) üzenetére


eziskamu
addikt

És ázsiai nőt? ;]

(#13284) cbmfan válasza eziskamu (#13283) üzenetére


cbmfan
senior tag

na jó, azt is :DDD

[ Szerkesztve ]

Close the world, ʇxƎu ǝɥʇ uǝdo

(#13285) gabyka válasza cbmfan (#13282) üzenetére


gabyka
aktív tag

A szomszédom (szegény, Isten nyugosztalja) mondotta volt: "először is este beleültetném egy lavor vízbe, oszt ha reggel is vörös (ott alul) akkor jöhet. Nekem ilyen föstött ne gyüjjön..." :DDD

(#13286) szumoo válasza localhost (#13265) üzenetére


szumoo
senior tag

Megnéztem pár oldalt, de nem találtam ilyen bögrét. Amit tudok javasolni, hogy reklámajándék honlapokat nézz meg, hátha találsz vhol. Igaz ezekkel az a gond, hogy nem biztos, hogy kapsz 1db-ot :(
Holnap megkérdem kollégám, hogy látott-e mostanság vhol ilyen forma bögrét. :)

A nyúlon túl?

(#13287) nyunyu válasza eziskamu (#13259) üzenetére


nyunyu
félisten

Na ezért kell valami algoritmussal ütközésmentesen véletlenszerűsíteni a sorszámot, mondjuk valami hash az aktuális dátumból. :DDD

Sajnos sorfolytonosnak kell lennie a szamlaszamnak, APEH eloiras.

Hello IT! Have you tried turning it off and on again?

(#13288) nyunyu válasza localhost (#13265) üzenetére


nyunyu
félisten

Érdekes a fazonja, mert nem klasszikus csésze alakú, hanem olyan mint egy egyenes vonalú bögre, csak egy emeletesben

Pedig hasonlo letezik teljesen feliratmentesen is, legalabbis mostani melohelyen ilyesmi nagyobb atmeroju, mint magas, henger alaku cseszebol szoktam kavezni.
Mondjuk az nem ilyen csillogo feher, hanem inkabb olyasmi a szine, mint az Arcopal tanyeroknak/cseszeknek/bogreknek.

Jovo heten megnezem, hatha van valami markajelzes az aljan.

[ Szerkesztve ]

Hello IT! Have you tried turning it off and on again?

(#13289) nyunyu válasza cbmfan (#13270) üzenetére


nyunyu
félisten

délután bemászok asztal alá, kábelezem be fixen berakott gépet (táp lemaradt...), erre rácsap a seggemre. "bocsi, véletlen volt!" az, persze...

Kilos aranylanc megvolt, meg aznap is borotvaval fesulkodott?

Legalabb nem kerte meg a kezedet, mint exkollegamet a Belgrad rakparti intezmeny tulaja :DDD

Hello IT! Have you tried turning it off and on again?

(#13290) maláj válasza cbmfan (#13270) üzenetére


maláj
őstag

bejött a tagnak a s*gged - mi ezen olyan fura a mai világban ??? ;]

(#13291) cbmfan válasza nyunyu (#13289) üzenetére


cbmfan
senior tag

na erről mesélj kicsit, hogy is volt ez? :D

maláj: na mi van, neked bejön ez a téma? :DDD

[ Szerkesztve ]

Close the world, ʇxƎu ǝɥʇ uǝdo

(#13292) maláj válasza cbmfan (#13291) üzenetére


maláj
őstag

nem tudok választani a hányás és a seggcsapkodás között :U
mind a két dolog oly' csábító :DDD

(#13293) stol válasza maláj (#13292) üzenetére


stol
addikt

Inkább a hányás és hangos fingás :DDD
De lehet a seggbebaxást kormányzati szinten teszik kötelezővé 2012-től. :DDD
Régen tiltották, most elnézik, jövőre kötelezővé teszik a homoszexualitást lassan. :W

(#13294) localhost válasza szumoo (#13286) üzenetére


localhost
Közösségépítő

Kösz, már írtam, hogy vagy 10 reklámajándék céget kerestem meg. Nincs. Ilyen forma csésze nincs. Nekem nem kávéscsészére, hanem ugyanilyen alakú csészére lenne szükségem.
Mindjárt írok a HP-nak :)

[ Szerkesztve ]

¤ Most már biztos: teljesen normális vagyok! ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... Mondták itt ezek a hangok is a fejemben. :)) ¤ My IP is: 127.0.0.1

(#13295) Mercutio_ válasza Luighi (#13262) üzenetére


Mercutio_
félisten

Luighi, Stol:R tartok tőle, hogy a tápot drága Királyi postánk meglovasítaná, meg ugye oda-vissza postával együtt mennyi lenne a költség? :U

Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRA:Orient Bambino II Bigsize, FANTASY könyvek, Garis keskeny MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

(#13296) sutykuru válasza localhost (#13294) üzenetére


sutykuru
tag

olyan nem jo, aminek az aljan van egy szűkítés? mint a hagyományos csészéken

(#13297) Mania válasza localhost (#13294) üzenetére


Mania
senior tag

Tesco-ban vettem Luminarc félét...az ugyanilyen.Egyszerű, fehér... :)

[ Szerkesztve ]

(#13298) szumoo válasza localhost (#13294) üzenetére


szumoo
senior tag

Akkor benéztem. :B Mi sem találtunk sehol. :(

A nyúlon túl?

(#13299) biker válasza localhost (#13294) üzenetére


biker
nagyúr

dy sincs senkinek? ;]

Elektromos autó töltő berendezések | Mesterséges növényvilágítás | Mai ajánlatunk: www.gerisoft.hu | www.e-autotoltokabel.hu | www.agrar-vilagitas.hu |

(#13300) cbmfan


cbmfan
senior tag

kész minden...

buzeráns kitalálta, hogy +4G ram szerverbe. jó. főnök el, hozza, rakom be egyik pulton. odajön mögém, és mondja: azért lehetünk barátok? (magamban mi a k.... anyádat akarsz...) pumpa fel, rövid és tömör válaszom: akarsz repülni? erre ismét besz*rt, nem láttam többet.

sztori vége. legalábbis remélem...

Close the world, ʇxƎu ǝɥʇ uǝdo

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.