Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#13301) sutykuru válasza cbmfan (#13300) üzenetére


sutykuru
tag

ugye nem fáj az ülés?

(#13302) cbmfan válasza sutykuru (#13301) üzenetére


cbmfan
senior tag

és neked? nincs buzulás :DDD

Close the world, ʇxƎu ǝɥʇ uǝdo

(#13303) erikke17 válasza cbmfan (#13300) üzenetére


erikke17
őstag

Úgy látszik tett még egy próbát :D De sikeresen el küldted melegebb éghajlatra :D

Akarsz repülni? Na ezt most igy elképzelem magam elé, pultnál csinálod a dolgod, odaballag mögéd, azért lehetünk barátok? Te megfordulsz vérnyomás az egekben, majd kiosztod :DD

||Wot / WarThunder - Erixx93|| Steam - erixx18 ||Xbox Series X - Erikk24 || BMW R1200GS || Opel Astra F X16XEL|| BMW E39 530d 142kW||DJI Mavic Pro||

(#13304) philoxenia válasza localhost (#13265) üzenetére


philoxenia
MODERÁTOR

Az oldalon lefelé a negyedik termék olyan alakú.....[link][link] ..és gondolom méretű... a miénk kb. másfél decis lehet...
Nekünk is van hasonló, ajándékba kaptunk egy párat, kis porcelán kávéskanállal kaptuk mi is, azon kávés díszítés van...

[ Szerkesztve ]

Később általában nem értek egyet azzal, amit korábban leírtam. Ehhez néha évek kellenek, néha percek csak...

(#13305) maláj válasza cbmfan (#13300) üzenetére


maláj
őstag

fényképezd le a s*gged, írd alá aztán had legyen már szerencsétlennek egy jó napja :DDD

(#13306) sasa311 válasza cbmfan (#13300) üzenetére


sasa311
veterán

:DDD

Es mondd, a passzatszelet szemelyesen fingtad, vagy csak iranyitottal?

(#13307) cbmfan válasza maláj (#13305) üzenetére


cbmfan
senior tag

hányszor mondjam még, hogy le lehet szállni a seggemről? :D

Close the world, ʇxƎu ǝɥʇ uǝdo

(#13308) stol válasza cbmfan (#13307) üzenetére


stol
addikt

Le? Nem ki? :DDD

"hányszor mondjam még, hogy KI lehet szállni a seggemből?"

Lássuk be, vannak előnyei...
Pl. lehet sunyiba fingani, bárhol, bármikor. Max huzatot éreznek mások :DDD
Aztán ott a szorulás is... ezesetben a wc csésze lefolyó átmérője nem léphető át :DDD
Aztán, az urológusnak fel se kell nyúlnia, csak benéz, mint a vaginába :DDD

Sőt, különböző kormányzati pártokba is felvételt nyerhetsz vele azonnal.

[ Szerkesztve ]

(#13309) cbmfan


cbmfan
senior tag

kész. vagy abbahagyjátok a buzulást, vagy nincs több sztori.

:D

Close the world, ʇxƎu ǝɥʇ uǝdo

(#13310) Balinov válasza stol (#13308) üzenetére


Balinov
félisten

a runcajsz puskaja effekt? :DDD
mi a kulonbseg a belgyogyasz es a khm, "mas" beallitottsagu kozott?
A belgyogyasz az erek kozott szelektal, a b*zi meg a szelek kozott erektal.

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#13311) Zolás válasza cbmfan (#13309) üzenetére


Zolás
addikt

Mi a baj csak nem forró a véred? :DDD :DDD

Csere érdekel komoly cucokra?Mik azok a Cucok??"A cucoknak két alfaja van.Van a komolytalan mindenhol megtalálható.A másik a komoly(cucokusz komolyikusz)na ez van neki ez sokkal ritkább"By:5teve

(#13312) _AnTi_ válasza erikke17 (#13303) üzenetére


_AnTi_
tag

Ettől melegebb éghajlatra?? :DDD

Ma kerestek nálunk billentyűzetre porvédőt - csak így meghúzódva jegyzem meg a sok nagyágyú között... :)

Szép vagyok és okos, ügyes és aranyos...

(#13313) sutykuru válasza _AnTi_ (#13312) üzenetére


sutykuru
tag

Azt szabad megkérdeznem, hogy ebben mi a furcsa, mert van ilyen termék.

(#13314) r4z válasza sutykuru (#13313) üzenetére


r4z
nagyúr

Én is használom a notijaimon, nem tudom, miért furcsa :F

I don't love people. I love 911s, Astral Projection and french fries, in that order.

(#13315) cbmfan válasza _AnTi_ (#13312) üzenetére


cbmfan
senior tag

átlátszó műanyag cucc, mai napig megvan C64Cmhez :D emlékszem, 4Mben vettem 185 forintért... ma már totál sárga, tele repedéssel, amit műtakonnyal javítottam anno :D

plusz van még winkey nélküli AT billzetre is valahol...

Close the world, ʇxƎu ǝɥʇ uǝdo

(#13316) shteer válasza Balinov (#13310) üzenetére


shteer
titán

és a szakács vs buzi?

a szakács a mai ebédedet kavargatja, a másik a tegnapit :DDD

..szerintem jónak tűnik

(#13317) grafmókus válasza shteer (#13316) üzenetére


grafmókus
tag

Találó, de pfejj :D

msn: kriszpet@hotmail.com

(#13318) gabyka válasza Balinov (#13310) üzenetére


gabyka
aktív tag

Villám atya mondott hasonlót a Danubigyuszban anno: "...mindig jobb az erek közé egy injekció, mint az ínyek közé egy erekció..." én kérek elnézést

(#13319) szumo válasza _AnTi_ (#13312) üzenetére


szumo
senior tag

Nekem van a Logitech wave hez, de kb 1x ha feltettem rá, amikor 2 hétre elutaztam, és úgy gondoltam, legyen haszna is, ne csak a port fogja a beugróban.

Én hiszek az ecset, és a nagynyomású levegő hatalmában :D

[ Szerkesztve ]

Minden apró probléma kis türelemmel, megoldhatatlan gonddá fejleszthető!

(#13320) _AnTi_


_AnTi_
tag

Akkor ezt benéztem... :B Én már vagy 10 éve nem láttam ilyet.
Emlékszem, régen szinte minden billentyűzethez adtak (végül is egy kb. 100 Ft-os műanyag cucc volt, ahogy cbmfan is írta).

szumo: Akkor ebben egyetértünk.
Erről jutott eszembe: múltkor volt egy srác aki "kitakarította" a billentyűzetét. Leszedte az összes gombot, lesikálta körömkefével, lemosta vízzel. Csak ott tévesztett, hogy - azon kívül, hogy a billentyűket nem jó sorrendben rakta vissza - hajszárítóval próbált rásegíteni a száradásra. Frankón össze is olvadtak a gombok. :)

[ Szerkesztve ]

Szép vagyok és okos, ügyes és aranyos...

(#13321) philoxenia válasza _AnTi_ (#13320) üzenetére


philoxenia
MODERÁTOR

Hát, a mai árak mellett, inkább veszek másikat, ha már nagyon koszos.... Kb. kétévente elég, mert nemigen eszek rajta és kezet is szoktam mosni ... Utána és előtte..... :D
A billentyűzeten nem a por a legnagyobb veszély amúgy sem, hanem a kézről rákerülő emberi szennyezés, zsír a bőrről, bőrdarabkák stb. ami nem is igen látszik....
Nagyon koszos helyre meg ott a vízhatlan, lemosható bill. .....

Később általában nem értek egyet azzal, amit korábban leírtam. Ehhez néha évek kellenek, néha percek csak...

(#13322) cbmfan válasza philoxenia (#13321) üzenetére


cbmfan
senior tag

koszos... na és? :D

2-3 havonta beáztatom, lezuhanyozom, felrakom reggel ferdén fregolira, estére kiszárad.

így használok ~3 éve egy feka kolinkot :D

Close the world, ʇxƎu ǝɥʇ uǝdo

(#13323) PH 5.5


PH 5.5
aktív tag

Moduláris HP (vagy DY?) billentyűzetet nyúzok már jó ideje, de nem nagyon féltem, mert ha valami komolyabb baleset érné, akkor szépen kiballagok a garázsba, ahol egy kartondobozban van még 19 darab, gyári zacsiban :)

Más: egész kellemes forgalomnövekedést generált ez a zivataros időjárás. A mai termés 4 tápegység, 3 alaplap, néhány hálókari beépítés a kipurcant integrált helyett, de volt egy olyan gép is, amiben a tápon kívül elment az integrált vga, miközben a monitornak semmi baja sem lett.
Ja, és behoztak egy felismerhetetlenségig összeolvadt dlink routert, amivel nem villám végzett, hanem állítólag egy párna alatt hagyták. Vajon zavarta őket a led-ek fénye?

- Where are you from? - Budapest. - Bucharest? - No, Budapest, Chain Bridge, Gulash... - Ah, Viktor Orban! - No-no, Bucharest

(#13324) biker válasza cbmfan (#13322) üzenetére


biker
nagyúr

ha 2-3 havonta lezuhanyozol, akkor hogy bukott rád a *zi kolléga :):):)
"2-3 havonta beáztatom, lezuhanyozom"

Elektromos autó töltő berendezések | Mesterséges növényvilágítás | Mai ajánlatunk: www.gerisoft.hu | www.e-autotoltokabel.hu | www.agrar-vilagitas.hu |

(#13325) localhost válasza biker (#13324) üzenetére


localhost
Közösségépítő

Érett, mint a sajt :(

¤ Most már biztos: teljesen normális vagyok! ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... Mondták itt ezek a hangok is a fejemben. :)) ¤ My IP is: 127.0.0.1

(#13326) engusz


engusz
veterán

Ti hogy vagytok vele? Szokott csörögni a telefon nyitva tartási idő előtt és után? Nálunk ezek rendszeres aktusok.

Nézzék meg közelebbről! Mert minél közelebb hiszik magukat, annál kevesebbet fognak látni.

(#13327) Balinov válasza engusz (#13326) üzenetére


Balinov
félisten

ez szerintem igy van minden helyen, ahol vevokkel/markakereskedokkel foglalkoznak. Nalunk is, tudja az egesz EMEA regio, hogy DUB 8.30-5-ig dolgozik GMT megis szinte minden nap latom a telefonon, hogy reggel 7-8 kozott, vagy delutan 5 utan (neha este 6-7 ora) keresnek. Email-es out of office uzenet meg annyi, mint szarnak egy pofon

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#13328) PH 5.5 válasza engusz (#13326) üzenetére


PH 5.5
aktív tag

Mindennapos dolog. Még ennél is idegesítőbb, hogy ebédszünet alatt is be akarnak jönni a boltba, rángatják az ajtót, csörgetik a telefont, pedig kint van a nyitva tartás öles betűkkel, plusz még egy "ebédelni mentem" tábla is.

- Where are you from? - Budapest. - Bucharest? - No, Budapest, Chain Bridge, Gulash... - Ah, Viktor Orban! - No-no, Bucharest

(#13329) Mercutio_ válasza PH 5.5 (#13328) üzenetére


Mercutio_
félisten

Ki kell rakni valami agresszív alak képét az ajtóra ebédidőben :DDD

Billzet takarítás: Gombok kis zacsiban be a mosógépbe, aztán szétteríteni valami ruhán vagy újságpapíron. A maradékot meg már poha szívófejes porszívóval is le lehet tisztítani, maximalisták a zugokban fültisztító pálcikát is használhatnak:D

Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRA:Orient Bambino II Bigsize, FANTASY könyvek, Garis keskeny MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

(#13330) engusz válasza Balinov (#13327) üzenetére


engusz
veterán

Balinov: de ilyenkor mit gondolhatnak? "Há, biztosan bent vannak a mandarinok, azé' felhívom őket."

PH 5.5: ó, nálunk még ebédszünet sincs, mert felváltva étkezünk. Meg se merném kavarni ezzel a minket felkeresők életét.

Amúgy meg egyre több az olyan betérő, akinek fogalma sincs mi az a webáruház. Szívem szerint csak a cég neve lenne kint a táblán, de sajnos az Önkormányzatnál "köteleztek" minket, hogy legyen kint a számítástechnika felirat is. Ez pedig sok olyat is vonz, akinek eszében sincs vásárolni, csak panaszkodik, hogy nem megy a Skype vagy éppen milyen gépe van otthon, amit majd _egyszer_ fejleszteni akar.

Nézzék meg közelebbről! Mert minél közelebb hiszik magukat, annál kevesebbet fognak látni.

(#13331) eziskamu válasza engusz (#13330) üzenetére


eziskamu
addikt

Akkor a számítástechnika felírat alá kéne még egy Vigyázat! Harapós kutya! felirat is :DDD

(#13332) PH 5.5 válasza eziskamu (#13331) üzenetére


PH 5.5
aktív tag

Nálunk van egy ilyen:

Néha ellenőrzést tart a műhelyben.

- Where are you from? - Budapest. - Bucharest? - No, Budapest, Chain Bridge, Gulash... - Ah, Viktor Orban! - No-no, Bucharest

(#13333) engusz válasza PH 5.5 (#13332) üzenetére


engusz
veterán

A miénk csak rémisztőbb... :D

Nézzék meg közelebbről! Mert minél közelebb hiszik magukat, annál kevesebbet fognak látni.

(#13334) szumo válasza engusz (#13326) üzenetére


szumo
senior tag

Ne is mond. Én/mi cégeket, kisvállalkozásokat szolgálunk ki leginkább, azok meg olyan lehetetlen időkben tudnak bejelentkezni, hogy csak na. Ja és persze mindenhol megy a sírás, hogy de hát neki bevétele is alig van és stb. Még jó, hogy nem én adok pénzt nekik, hogy megjavítottam a szutykukat.
A legrosszabbak, mikor régi ismerősök kerülnek a képbe. Bár a mostani régi ismerősömmel nem jártunk rosszul, mert most csinál egy tervezőirodát, és oda kell pár atomerőmű. :)
Viszont amíg azokat nem tudja megvenni, addig próbáltunk neki valami gépet összehozni. A végén még Tahitótfalu -ra is elmentünk, s így 3 gépből lett egy használható (nagyjából), mert a program keveselte a 4 magot és a 6GB ramot.

Minden apró probléma kis türelemmel, megoldhatatlan gonddá fejleszthető!

(#13335) engusz válasza szumo (#13334) üzenetére


engusz
veterán

Én még azt is furcsállom, hogy eddig senkit nem zavart a nyitva tartáson kívüli telefonálás. Még senki sem kért elnézést érte vagy kérdezte meg, zavar-e. Mintha természetes lenne. Aztán meg a másik oldalról... ha nem veszed fel, akkor lehet üzlettől esel el. Úgyhogy, inkább felveszem, aztán itt puffogom ki magam. :D

Nézzék meg közelebbről! Mert minél közelebb hiszik magukat, annál kevesebbet fognak látni.

(#13336) cbmfan válasza engusz (#13333) üzenetére


cbmfan
senior tag

Domo-kun! jó arc, valahol nekem is van egy ilyen :)

nyitvatartás előtt/után hívás: ez rendszeres. üzenetrögzítő van, minimum 5-6 rádumál rögzítőre. ha akarjátok, tolok pár sztorit arról is :)

szag: minimális, hatott a napi 28 sikálás...

Close the world, ʇxƎu ǝɥʇ uǝdo

(#13337) localhost válasza cbmfan (#13336) üzenetére


localhost
Közösségépítő

Ha van az üzik között olyan amelyik a halló én vagyok az..., tudja a kártyaolvasós, akkor jöhet.

¤ Most már biztos: teljesen normális vagyok! ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... Mondták itt ezek a hangok is a fejemben. :)) ¤ My IP is: 127.0.0.1

(#13338) cbmfan válasza localhost (#13337) üzenetére


cbmfan
senior tag

olyan nincs... sajnos.

viszont van pár szaftos, meló után otthonról mesélek :)

Close the world, ʇxƎu ǝɥʇ uǝdo

(#13339) engusz válasza cbmfan (#13338) üzenetére


engusz
veterán

Jöhet! :K

Nézzék meg közelebbről! Mert minél közelebb hiszik magukat, annál kevesebbet fognak látni.

(#13340) szumo válasza engusz (#13335) üzenetére


szumo
senior tag

Nekem a múlt hét volt olyan, hogy majdnem ott tartottam, hogy ha még valaki meglök az utcán/buszon/metrón/villamoson, azt beledöngölöm a földbe. Kedden szálltam le a buszról, egy nyanya szembe az árral, aztán elsodortam mindenkit aki az utamba került, majd mindenki anyát elküldtem a sarokra dolgozni, erre egy csaj aki utánam szállt le, mikor már elég messze járt, visszakiabál, hogy egész úton nem lehetett tőlem férni, mert olyan dagadt disznó vagyok. Mondtam neki, hogy nem mondott semmi újat, és továbbmentem. Másnap a metrón rapper gyerekek próbáltak rám, de mikor rájuk mozdultam, eszembe jutott, hogy nem jó, az ha 40kg os tacskókat csukok össze (legalább 60-70 kg lehetett volna bennük, hogy legyen mit ütni rajtuk).
Aztán most nincs bennem ilyen agresszivitás, bár csak kedd van, és éltet a hétvégi hamburgerparti reménye. ;]

Viszont az előbb kerestek ebben a negyedévben kb 7x az Észak Magyarországtól, hogy nem akarom e újra megrendelni a napilapjukat. Pedig jó rég nem lakom BAZ megyében és ezt minden alkalommal el is mondom nekik.

És ma pangás volt. Itt a jó idő, az emberek nem ülnek be a gépek elé, a kockákra lehet majd számítani, hogy a melegben csinálnak némi forgalmat. :P

Na jól elkapott a szófosás :P

Minden apró probléma kis türelemmel, megoldhatatlan gonddá fejleszthető!

(#13341) cbmfan válasza szumo (#13340) üzenetére


cbmfan
senior tag

nálam valahogy sose próbálkoztak. se lopni, se kötözködni, se semmi... nem mintha hiányozna :D

telefon előbb:

- xy számtechüzlet, tessék.
- jónapot, SD ramot szeretnék, négygigásat.
- SD rammal sajnos nem szolgálhatok, pláne négy gigással.
- hát de... ott van az árlistájukban!
- az Secure Digital memóriakártya, nem pedig ram.
- jaaa... akkor ez nem jó a hármasomba? (wtf? )
- ha nem telefonról, fényképezőgépről, vagy bármi hasonlóról van szó, akkor sajnos nem.
- bipbipbip...

tudom, klasszikus téma. de mi a hármas? pentium 3?

[ Szerkesztve ]

Close the world, ʇxƎu ǝɥʇ uǝdo

(#13342) r4z válasza cbmfan (#13341) üzenetére


r4z
nagyúr

i3 is lehet, meg Athlon X3, meg...

[ Szerkesztve ]

I don't love people. I love 911s, Astral Projection and french fries, in that order.

(#13343) cbmfan válasza r4z (#13342) üzenetére


cbmfan
senior tag

péhárom lesz az, mert erősen 50+ vidéki hangja volt...

hány ilyen volt évekkel ezelött... sógornak hármas gépe van, nekem meg négyes! néha benyögtem, hogy nekem 1400as Tualatin magos Pentium van. akkor csak néztek ki fejükből rendesen, hogy mit is mondtam...

jó is volt anno a DualTua vasam. mai napig bánom, hogy AMD-re váltottam... (754 3200+ A64. ratyibb volt, mint a DualTua...) kb. egy évvel később váltottam vissza intelre :D

apropó, 128/133 SDram valakinek? kétoldalas Adlas, Hyundai chipekkel. 8 évig használtam 333 celA-tól DualTuáig. stabilan megy 150 mhzen is, néha húztam 1580ra procikat :D

Close the world, ʇxƎu ǝɥʇ uǝdo

(#13344) r4z válasza cbmfan (#13343) üzenetére


r4z
nagyúr

Ez most nekem is kínaiul volt - hardverhez nem értek -, majd megyek a boltotokba idegelni téged, akármekkora ruhásszekrény is vagy! :D Seggrepacsi is lesz, ne aggódj :DDD

[ Szerkesztve ]

I don't love people. I love 911s, Astral Projection and french fries, in that order.

(#13345) FehérHolló válasza cbmfan (#13341) üzenetére


FehérHolló
veterán

ddr3
Továbbá a ddr3 is sdram. Nem az ipse volt hülye.

[ Szerkesztve ]

Skynet is real. It's called Google.

(#13346) cbmfan válasza FehérHolló (#13345) üzenetére


cbmfan
senior tag

nehogy már engem nézzetek hülyének :D

egybites júzer, azonnal levágom, hogy mi kell neki. lóf*szt 4Gs DDR3, ő csak az esdét, meg a méretet nézte. valamit kapisgált, hogy neki is esdé van, oszt' azjóaz.

Close the world, ʇxƎu ǝɥʇ uǝdo

(#13347) FehérHolló válasza cbmfan (#13346) üzenetére


FehérHolló
veterán

Értem.
Az árlistán sincs ott a ddr3 mellett az, hogy sdram.

Skynet is real. It's called Google.

(#13348) cbmfan válasza FehérHolló (#13347) üzenetére


cbmfan
senior tag

pontosan.

táblázatszerűen, fejlécen Memóriák (RAM), alatta pl.

"DDR3 Kingmax 1333Mhz 2Gb _______ 4550 Ft"

külön táblázatban Memóriakártyák. szvsz ez zavarta össze jómunkást.

[ Szerkesztve ]

Close the world, ʇxƎu ǝɥʇ uǝdo

(#13349) ati012 válasza cbmfan (#13348) üzenetére


ati012
senior tag

Üzenet rögzítős sztorikat mesélheted :)

Ma betéptem kollégával kegyetlenül.
Nem új keletű cucc, de még most is a hatása alatt vagyok.
A cucc neve: c!gány píííz.

Valamiért mindig megszagoljuk...de ez az orromat, a szememet még most is marja.

(#13350) cbmfan válasza ati012 (#13349) üzenetére


cbmfan
senior tag

phö, piás k*csögök! :D én bezzeg nem iszom, nem bagózom...

pár sztori.

szöveg: ön az xy üzletet hívta. nyitvatartási időn túl hívott, ezért kérjük, hogy a sípszó után hagyjon üzenetet. (rövid, egyértelmű.) időpont info nuku, azt nem rögzíti. 5 perc után bontja vonalat.

1) xy vagyok, és ezért meg azért hívom önöket, blablabla... na! van ott valaki? hogy az a (hosszú fütty)-ért nem válaszol??? akkor menjen a (még hosszabb fütty)ba!

2) hallóóóó haaaaaallóóóó hallom, hogy ott vannak! haaaallooooooo (ordítva) HAAAALLOOOOO... ez így ment 2-3 percig, utána feladta.

3) egy [random anyázás] adtak el nekem, ez nem működik! holnap bemegyek és (mit tudom én, hogy mi) lesz! (persze nem jött, kártyaolvasós utáni téma)

4) (valami öreganyó) szia Gizikém! tegnap kisunokám... satöbbi, 5 perc duma, elmesélte a történteket. szvsz észre se vette, hogy üzenetrögzítő, nem a Gizike.

5) xy vagyok az yz cégtől. szeretnék rendelni egy (passzolom már, hogy milyen) processzort! címemet tudják, pénteken megyek érte! (persze, ez így megy. főnöknek fogalma sem volt, hogy ki volt ez egyáltalán. és ez sem jött természetesen.)

hirtelen ennyi jutott eszembe. holnap visszahallgatom régieket, majd mondom azokat is :)

apropó kártyaolvasós. Fogyvéd Maristól nem kéne valami papírt kapnom a témáról?

plusz jött egy irodából négy totál retkes gép. kettő fagy, kettő nem indul. tuti kiszedek belőlük minimum 2 kiló port...

[ Szerkesztve ]

Close the world, ʇxƎu ǝɥʇ uǝdo

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.