Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#13089) tserrof77


tserrof77
senior tag

Azt hiszem, a lentebb részletezendő ügyletnek még lesz folytatásom:

Indiai réjbennapszemüveges csóka beslattyog. De legalább köszön.

- Csá. Kéne tőttő.
- Telefonhoz nem árulok.- próbáltam kerülni a dolgot. Ezek állandóan ilyenekért szoktak bejönni hozzám. Teszkós "biztonsági" kamera vad villogásba kezdett, mozgásérzékelős lévén. :DDD
- Ilyen izé, nótbukkhoz kéne. Hápés.
- Hány wattos kell? És milyen dugós?
- 90W-os, kis dugós -itt még kezdtem bizakodni, hogy lehet, hogy tényleg értelmes vásárlóval hozott össze a sors.
- Eredetit tudok adni 9900Ft-ért.
- Annyi sok.
- Pedig ahhoz csak azt ajánlom. Az univerzálisokkal sorozatosan szopni szoktam, HP, Acer esetében

Ekkor pechemre észrevette a még dobozban levő, de már felcímkézett, 6000Ft-os univerzális töltőket.
- Ilyet kérek.
- Neeeeee... De ezt nem ajánlom hozzá, mert nem méretpontos a csatlakozója, meg ezek csak 2 pólusúak, így nem fogja tölteni az akkudat.
- Jó az, úgyiscsak irogatni kőőő. Ezakkó mennyi? 6eze'?
- Igen... De mondom, ugyan drágább, de az eredetit ajánlom.
- Figyimá, mondom, nincs rá pézem, jóleszez. Jó ez hápéötvenöthő'
HP 550 létezik, 55-ösről nem hallottam, pedig egy ideje laptopozok már :U
- Jónak kell, de nekem fenntartásaim vannak vele, mint mondtam.
- Add, mer' mingyá szakad az eső...
-Legalább tisztább leszel...
- Esetleg nem tudod behozni a gépet, hogy kipróbálhassuk vele?
- Nem, mer be vannak zárva (kár hogy nem a börtönbe a többi közé) meg nincsenek otthol.
- Kérsz még mást? ezt csak udvariasságból szoktam megkérdezni, kár is volt.
- Nem. Ja, de olyan izé világítósegeret még aggyá, óccsót.
- Genius Netscroll 1500Ft-ért.
- Kirakatba vót 1000-ér!
- Az péeskettes, nem jó a laptopodhoz.
- Nem nekem lesz. itt már :W
- De mihez lesz?
- Hát a laptophoz.
- Akkor azért kell USB-s.
- Milyen?? Nekem világítós kell!
- Az a csatlakozója... Itt már félig sírtam.
- Jóvan, akkó mennyi?
- 7500,-
Pénztárgépbe beütöm, majd várom a húszezrest, mert valami azt súgta, hogy a tízezrestavisszajáróbólkivevős trükk következik. De nem. Bár, amikor elővett egy nagy köteg tízezrest, akkor majdnem falnak mentem. Nesze, bazz, ezért dolgozok, hogy ezeknek a segélye meglegyen. :W Visszaadok, csávó el. Ja, kifelé már nem köszönt...

Valami azt súgja, záros határidőn belül be fognak legalább ketten még jönni és hoznak egy égett notit, amit állítólag majd az általam eladott töltő "tett" tönkre :U De ne legyen igazam...

[ Szerkesztve ]

Két informatikus beszélget: Neked milyen hosszú volt az eddigi legjobb kapcsolatod? Válasz: 8Mbites DSL 2 év hűségnyilatkozattal :)) Laptopszerviz (is)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.