Hirdetés

2024. június 22., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  StarCraft 2 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2013-02-08 11:43:51

LOGOUT.hu

A Blizzard 2007. május 19-én a Blizzard Worldwide International keretein belül bejelentette, hogy fejlesztik minden idők egyik legsikeresebb RTS-ének folytatását, a StarCraft II-t. A játék alapjaihoz nem nyúltak, a második részben is három fajjal szállhatunk harcba: a rovarszerű zerg-gel, a kolonizáló földlakó terran-nal és a hi-tech űrlény protoss-szal. Rengeteg új egység mellett régi ismerősökkel is fogunk találkozni, a történet pedig a Brood War után veszi fel a fonalat.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#23577) Tuco Ramirez


Tuco Ramirez
őstag

Sziasztok!

Tudna valaki segíteni abban, hogy mit kell csinálni Terranként ha a Protoss a mid game-ben hoz a sereggel 3-4 HT-t? Tudom, hogy elvileg EMP-zni kellene őket a Ghost-tal, de mivel mindig van velük Observer is, egyszerűen nem tudok a közelükbe férkőzni (a kisérő Zelák és Stalkerek miatt a többi egységgel még annyira sem). Pár Stormmal pedig valami elképesztő pusztítást lehet végezni egy bio Terran seregben, még akkor is ha viszonylag gyorsan reagálva stimmel igyekszem kiszaladni alóla. Újabb Stormok jönnek és eléggé vesszőfutás jellege van a dolognak. Próbálkoztam tankokkal is, de a charge Zelák és blinkes Stalkerek általában rövid úton kivégzik a tankokat. A legbosszantóbb az egészben az, hogy ha a HT-k energiája elfogy, a Protoss egyszerűen Archonná alakíthatja őket, ami szintén nagyon jól üti a Terran bio sereget...

Ötletek, tanácsok...? :F

WoT ID: Tuco_Ramirez74 SC2 ID: Peter 1714

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  StarCraft 2 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.