Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  Spórolós topik

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-02-06 13:42:52

LOGOUT.hu

Spórolós topik

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#8901) Beni2360 válasza Top cat (#8895) üzenetére


Beni2360
félisten

Hol találom azt az QR kódot?

Béni2360 - Redmi Note 8 Pro - Acer Aspire 5 A515-51G -- LG OLED55C8PLA - YAMAHA RX-V685 - Mission mx4 5.0 - Taga TSW-90 v.3 - QNAP TS-133 - Mini MX-G - MECOOL BB2 PRO- X96 MAX PLUS -ZIDOO Z1000 Pro

(#8902) Kaba válasza Beni2360 (#8901) üzenetére


Kaba
veterán

Főoldalt kiválasztod, azután a Lidl Plus kártyára kell kattintani.

[ Szerkesztve ]

(#8903) Skillet válasza Beni2360 (#8901) üzenetére


Skillet
addikt

Megnyitod az alkalmazást és ott van alul. Egy K.Nagy narancs színű nyíllal jelöltem :DDD
KATT

Mess With The Best! Die Like The Rest! 8G GALANT VR4^ever

(#8904) k-dani válasza Gézengúz (#8899) üzenetére


k-dani
csendes tag

Múltkor sem értettem, miért kell képernyőmentés, a QR kódot net nélkül is meg lehet nézni.

(#8905) Beni2360 válasza Skillet (#8903) üzenetére


Beni2360
félisten

Szuper :R az első alkalommal nem volt ott. Most, hogy még nyitottam ott virított a kék gomb.:Y

[ Szerkesztve ]

Béni2360 - Redmi Note 8 Pro - Acer Aspire 5 A515-51G -- LG OLED55C8PLA - YAMAHA RX-V685 - Mission mx4 5.0 - Taga TSW-90 v.3 - QNAP TS-133 - Mini MX-G - MECOOL BB2 PRO- X96 MAX PLUS -ZIDOO Z1000 Pro

(#8906) Gézengúz válasza k-dani (#8904) üzenetére


Gézengúz
addikt

Hogy átküldjem bárkinek, az egyéni kupont, amit én nem használok fel.

(#8907) Kaba válasza k-dani (#8904) üzenetére


Kaba
veterán

A QR kód megjelenik net nélkül is,de a kuponok azok viszont nem,ezért kell őket aktiválni előre vagy lementeni.

(#8908) Top cat válasza Gézengúz (#8899) üzenetére


Top cat
őstag

és Druss

Amíg ment az app gond nélkül tudtam képernyőképet csinálni. Azóta egy ismerősével (Redmi Note 9), ugyanúgy lehet.

(#8909) bul07


bul07
nagyúr

Ha Lidl kaparós sorjegyén azt találjátok hogy
1sb bármely helyben sütött édes vagy sós pékáru.
Akkor mindenképp külön rakjátok a kiszemelt pékárut, mert ha van más pékáru is akkor a legolcsóbb-nak az árát veszi
Azért nem mindegy hogy egy briós 79Ft-os árát vonja le vagy egy kalács 319Ft-os árát

Amúgy van mától akkumulátor töltő
Meg a Berettyóújfalusiban akciós a AAA elem

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#8910) Gézengúz válasza Top cat (#8908) üzenetére


Gézengúz
addikt

Note 8T

[ Szerkesztve ]

(#8911) Kaba válasza bul07 (#8909) üzenetére


Kaba
veterán

A nyereményjáték szabályzatában is le van írva,hogy több mint 1 db pékárú esetén a legalacsonyabb árú számít.
A pékárú nyereménynél viszont csak annyi ír,hogy helyben sütött.
Így elvileg kenyeret vagy kalácsot is lehet választani nyereménynek?

[ Szerkesztve ]

(#8912) zsiz válasza Gézengúz (#8910) üzenetére


zsiz
őstag

Kíváncsiságból megnéztem és nálam sem engedi. (Poco X3 Pro)

Opel Astra G Bertone Coupé X18XE1 | GTA Online: zsiz88 |

(#8913) Top cat válasza bul07 (#8909) üzenetére


Top cat
őstag

Ez az Aerocell nem igazán jött be. Egy kislámpába elég hamar merülni kezdett.

#8910 Gézengúz
Lehet, hogy a tied már újabb app verzió és abban már letiltották.

Ez a legújabb verzió: Version:14.43.0
Uploaded:October 13, 2021

[ Szerkesztve ]

(#8914) bul07 válasza Kaba (#8911) üzenetére


bul07
nagyúr

Én a 319Ft-os "nagy" kalácsot vettem a kuponért

Oké hogy a hátára oda van írva na de azt ki olvassa :DDD

(#8913) Top cat

Nekem bevált van olyan mint a piros Panasonic, a Duracel is kicsit jobb nálam érzésre

[ Szerkesztve ]

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#8915) Top cat válasza bul07 (#8914) üzenetére


Top cat
őstag

Nekem az Energizer elemek váltak be. Mondjuk az más árkategória. :)

(#8916) Kaba válasza bul07 (#8914) üzenetére


Kaba
veterán

Pedig az apróbetűs részekekben szoktak a csavarok lenni.
Akkor ezek szerint nincsen értékre korlátozva,a lényeg,hogy helyben sütött legyen.

(#8917) BiP válasza Top cat (#8913) üzenetére


BiP
nagyúr

Az appban lehet képernyőmentést csinálni, csak a QR kódos oldalon van letiltva.

Ez az Aerocell ránézésre nem jön be. Általában az ár szokta tükrözni a tartósságot. Aztán persze lehet, hogy ez üdítő kivétel, én már nem merek próbálkozni ismeretlen márkákkal.

#8911 Kaba : csak annyit ír, hogy helyben sütött, és a vásároltak közül a legolcsóbb. Úgyhogy akkor lehet így trükközni, hogy 1db kalácsot veszel, és akkor az a legolcsóbb.

Ha már helyben sütött. Amikor Lidl-ben vásárolok, mindig virslis párnát veszek reggelire. Ezen a héten pont arra volt akciós kupon. Meg is örültem az akciónak. Vagyis csak a lehetőségnek, mert hát pont emiatt csak kapni nem lehetett :(

#8916 Kaba : Na igen, apróbetű. Érdemes mindig figyelni, mert egyszer megszívtam már, hogy a kedvezmény csak minden 2. termékre érvényes csak.
Meg nem mindegy, melyik kupon hányszor jó, adott termékek közül melyik ízűre vonatkozik az akció, stb.stb.

[ Szerkesztve ]

(#8918) Skillet válasza Top cat (#8908) üzenetére


Skillet
addikt

Szerintem már senkinek sem engedi, már ha a legfrissebb app van fent. Pár hete még én is lementettem és átküldtem asszonynak.

[ Szerkesztve ]

Mess With The Best! Die Like The Rest! 8G GALANT VR4^ever

(#8919) MittuDomain_ válasza BiP (#8917) üzenetére


MittuDomain_
őstag

Most kíváncsiságból teszteltem, mert régen hagyta menteni.
Anyukám így használja, mert okostelefonos antitalentum.

Mártényleg nem hagyja.

Si tacuisses, philosophus mansisses.

(#8920) BiP válasza Skillet (#8918) üzenetére


BiP
nagyúr

Ja, csak közben (pr hete. Értsd: kevés hete) volt egy kötelező frissítés. Addig nem is engedte használni.

(#8921) 8 válasza MittuDomain_ (#8919) üzenetére


8
senior tag

iphone-on engedi

50.000Ft (!) jóváírás Gránit bank kétperces okostelefonos számlanyitáshoz, feltétel nélküli 0Ft/hó számlával. Mastercard Platinum bankkártya 2 évig ingyen. 500Ft PARKL kupon parkoláshoz. Raiffeisen ajánlókód számlanyitás akár +60k Ft. Revolut regisztrációhoz 8.000Ft tőlem. Privát üzenetben küldöm

(#8922) Laca1212 válasza 8 (#8921) üzenetére


Laca1212
őstag

+1

(#8923) #49155328 válasza Skillet (#8918) üzenetére


#49155328
törölt tag

De minek lementeni ha offline is elérhető :F

(#8924) Timeola válasza #49155328 (#8923) üzenetére


Timeola
aktív tag

Valakik továbbadják a kuponokat, akkor kell hozzá a kártya is..

(#8925) Skillet válasza #49155328 (#8923) üzenetére


Skillet
addikt

Egyszerű. Múltkor asszony volt vásárolni (amúgy én szoktam intézni), így nekem az appban hiába voltak aktiválva a kuponok, ha ő nem tud a kasszánál villantani egy QR kódot, akkor bukta. Képernyőkép, aztán átküldtem neki, használta, örültünk, ennyi. De már nem lehet róla képernyő képet menteni. Marad a másik készülékkel fotózás...
Trükközni mindenképpen lehet, szóval nem tudom miért erőlködnek ennyire :N

Mess With The Best! Die Like The Rest! 8G GALANT VR4^ever

(#8926) k-dani válasza Kaba (#8907) üzenetére


k-dani
csendes tag

Még mindig nem értem. Nem aktiválásról volt szó, meg a kupon megnézéséről, mert ezekhez tényleg kell net. A QR kód megjelenítéséhez viszont nem kell net, legalábbis Androidon, itt meg mindenki arról akar képernyőmentést. De miért?

Szerk.: látom már, valaki át akar küldeni kupont. Ekkor tényleg lehet hasznos, minden más esetben felesleges. Szerintem.

[ Szerkesztve ]

(#8927) 123xyz válasza Skillet (#8925) üzenetére


123xyz
tag

Hülye kérdés, de nem lehet ugyanazzal a fiókkal belépni az asszony telefonján is, hogy ne kelljen képernyőképpel / fényképpel szórakozni? Van ilyen limit, hogy 1 fiókkal csak 1 készüléken lehet belépni? Mert ha nincs korlátozva a belépés, akkor nem értem miért kéne képet küldözgetni.

A másik részét illetően, hogy miért erőlködnek: talán azért, mert egyesek elkezdték csoportokban megosztogatni a saját QR kódjukat, amivel nem feltétlenül másoknak segítenek, hanem maguknak hoznak hasznot (pl. pontgyűjtés, vásárlások után járó kupon, stb), ami, hát hogy is mondjam, nem a legtisztább dolog. A Lidl-nek amúgy is az lenne az érdeke hogy mindenki, aki szeretné igénybevenni a kedvezményeket, az regisztráljon, ne random emberektől szerzett kuponokat használjon. De ez csak az én véleményem, lehet más (is) van a háttérben.

(#8928) 123xyz válasza k-dani (#8926) üzenetére


123xyz
tag

"látom már, valaki át akar küldeni kupont." - pontosabban a kártyáját (annak QR kódját) akarja megosztani, hogy valaki más felhasználhassa az appban előre beaktivált kuponokat :)

[ Szerkesztve ]

(#8929) BiP válasza 123xyz (#8927) üzenetére


BiP
nagyúr

Pl.asszony telóján nincs fent az app és nincs mobilnet. Akkor van értelme a küldözgetésnek.
QR kód publikálása meg simán nonszensz, az már szerintem túlmegy a rendszer kijátszásan is.
Én még nem találkoztam vele, mondjuk nem is vagyok benne mindenféle csoportokban.
Bár gondolom az lehet benne, hogy olyan is tud így olcsóbban vásátolni, akinek nincs regisztrációja. A tulaj meg jól jár a gyűjtéssel. Win-win, bár alapból hülyeség máséval vásárolni, hiszen tök ingyenes az app.

(#8930) Beni2360 válasza 123xyz (#8927) üzenetére


Beni2360
félisten

Én regeltem a tabon, majd a telcsire is letoltottam az appot és beleptem az adatokkal. Mindkét helyen muxik. A tabon könnyebb keresni a mérete végett.

Béni2360 - Redmi Note 8 Pro - Acer Aspire 5 A515-51G -- LG OLED55C8PLA - YAMAHA RX-V685 - Mission mx4 5.0 - Taga TSW-90 v.3 - QNAP TS-133 - Mini MX-G - MECOOL BB2 PRO- X96 MAX PLUS -ZIDOO Z1000 Pro

(#8931) DJGABI válasza Gézengúz (#8910) üzenetére


DJGABI
addikt

másik telefonnal lefényképezni? :DDD

<< "stabil, de mégse" >> << MX440 FTW! >>

(#8932) 123xyz válasza BiP (#8929) üzenetére


123xyz
tag

"Pl.asszony telóján nincs fent az app" - remélem, érzed hogy ez a példa sántít egy kicsit, mert egyszeri eset lehet, ha hirtelen kell valami... De utána a következő vásárlásig viszont semmiből nem tart telepíteni az appot, hogy legközelebb már kéznél legyen :U

"mondjuk nem is vagyok benne mindenféle csoportokban." - lehet te csinálod jól :DDD
Mindenesetre itt egy példa:

És az is igaz, hogy win-win lehet, csak szvsz nem fair ha közben nem írják ki, hogy ezzel ők maguk is nyernek, pl a múltkori pontgyűjtés során. De ez persze csak a személyes álláspontom, hogy az lenne korrekt, ha kiírnák a posztba, hogy ezzel ők is jól járnak, és nem (feltétlenül) azért osztják meg ezeket, hogy másoknak segítsenek.

"bár alapból hülyeség máséval vásárolni, hiszen tök ingyenes az app." - ezért nem értem én sem az egész sztorit. Maximum a vásárlás után járó egyedi kuponokat lenne értelme talán megosztani, mert azokat nem mindenki kapja meg, az összes többit felesleges.

[ Szerkesztve ]

(#8933) 123xyz válasza Beni2360 (#8930) üzenetére


123xyz
tag

Köszi, akkor ezt tisztáztuk is: ha közös kártyahasználat a cél (pl. családtagoknak), akkor sokkal egyszerűbb az adott fiókkal több készüléken belépni, mint a QR kódot osztogatni :)

[ Szerkesztve ]

(#8934) Top cat válasza k-dani (#8926) üzenetére


Top cat
őstag

Mondok még egy esetet. Ha nem megy az app a telefonon, mint pl. az enyémen. Csak ezért nem fogok másikat venni. Pláne a mostani árak mellett. :(

(#8935) Horec


Horec
tag

[mobile pocket] vagy ehhez hasonló app nem opció a qr kód tárolására?
A fő tulajdonos aktiválja a kupont lidl appban, utána asszony, gyerek, nagyi csak lecsippantja kasszánál a másodlagos appból.

(#8936) Mr.Csizmás válasza Top cat (#8934) üzenetére


Mr.Csizmás
Topikgazda

desktopon emulalni a kupon aktivalasnal, es kiszedni a QR kodot? :F

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#8937) Top cat válasza Mr.Csizmás (#8936) üzenetére


Top cat
őstag

Az én Wolfdale-met kicsinálja bármilyen emulátor. :)

(#8938) Skillet válasza 123xyz (#8927) üzenetére


Skillet
addikt

Nem tudom, be lehet-e lépni két vagy több telefonról, de nem is érdekel. Asszony és én sem szoktunk olyan appokat telepíteni, ami számunkra felesleges. Neki pl a Rossmann meg a DM app fent van, mindig lesi is, van-e új akció, kupon, tököm :D de én letojom. Tuti nem fogom feltelepíteni. A kedvedért sem :)
De a vonalkód le van mentve nekem is, és mindig használom is. De remélem érted azt, hogy az azért eléggé fura, hogy ezen a semmin rugózol. Vannak más felhasználási szokások is, amik merőben eltérhetnek a tieidtől ;)

Mess With The Best! Die Like The Rest! 8G GALANT VR4^ever

(#8939) Skillet válasza Horec (#8935) üzenetére


Skillet
addikt

Dehogynem. Nekem is van ilyesmi. A simple pay-en belül van egy olyan, hogy hűségkártyáim. Ott van benne nekem az összes cucc kódja. Rossmann, Auchan, DM, MOL, metro stb stb... Ezek semelyikének nincsen fent nekem az applikációja.

Mess With The Best! Die Like The Rest! 8G GALANT VR4^ever

(#8940) 123xyz válasza Skillet (#8938) üzenetére


123xyz
tag

"De remélem érted azt, hogy az azért eléggé fura, hogy ezen a semmin rugózol." - Bocs, ha túlzásnak érződött, egyáltalán nem állt szándékomban akkora ügyet csinálni ebből. Engem személy szerint nem is zavar, hogy nem lehet a QR kódról screenshotot csinálni, nem én indítottam ezt a szálat :DDD Csak úgy voltam vele, jobb egyszer tisztázni a dolgokat, aztán később akkor hátha nem futunk újabb köröket feleslegesen a témával. Vagy akkor már lesz mire visszautalni. És legalább kiderült, hogy működőképes alternatíva a több eszközre történő bejelentkezés.
"Vannak más felhasználási szokások is, amik merőben eltérhetnek a tieidtől" - Erre pedig annyit, hogy egyáltalán nem akarok ráerőltetni semmit sem másokra :)

[ Szerkesztve ]

(#8941) Skillet válasza 123xyz (#8940) üzenetére


Skillet
addikt

Tuti, hogy működőképes. De ha a téma legközelebb is felmerülne, az akkor sem lesz igaz mindenkire, hogy töltse le az appot :) ezer oka lehet rá valakinek, hogy miért nem. Muternak és asszonynak is sokáig 16-os tárhelyű telója volt. Már semmit sem tudtak telepíteni. Azóta mindkettőnek vettem másik telefont, de attól még mindketten hozzászoktak, hogy feleslegesen nem telepítenek fel semmit.
De lehet olyan is, aki mai napig nem tud appokat telepíteni tárhely hiány miatt. :N :K

Mess With The Best! Die Like The Rest! 8G GALANT VR4^ever

(#8942) 123xyz válasza Skillet (#8941) üzenetére


123xyz
tag

"akkor sem lesz igaz mindenkire, hogy töltse le az appot" - Nem is azt írtam, hogy mindenkinek így kell tennie :U , csak hogy (általánosságban) egyszerűbb (szerintem). De ezzel a magam részéről el is engedem a témát, kellőképpen túltárgyaltuk. :)

(#8943) BiP válasza 123xyz (#8932) üzenetére


BiP
nagyúr

Egyetértek.
Én se látom sok értelmét családon belül a küldözgetésnek, csak próbálom én is megérteni, mások miért csinál(hat)nak ilyet, erre próbáltam egy scenariot felvázolni.
De pl. Skillet felvázolta a saját verzióját, ez is lehet egy ok.

win-win téma: itt is egyetértek. Mint pl. webáruházak kuponjai esetében is szerintem illik jelezni, ha ezzel a kupon megosztója is jól jár. (pl. osztalék jár új ügyfél behúzásáért, stb).
Csak én ugye nem találkoztam még ilyen megosztással, ezért nem tudtam elképzelni, ki milyen formában teszi ezt.

#8935 Horec : Minek erre külön app? CSinálni kell egy képet a QR kóddal, oszt szevasz.

#8936 Mr.Csizmás : emulálni?
Minek?! Kell csinálni egy képet róla. Vagy le kell fotózni.
Vagy még egyszerűbb: A QR kód alatt ott az ügyfélszám. A QR kód ezt a számot jelenti. Bármivel le lehet generálni, és akkor nem kell screenshottal szarakodni.

[ Szerkesztve ]

(#8944) Mr.Csizmás válasza BiP (#8943) üzenetére


Mr.Csizmás
Topikgazda

jó, de mögé a kuponokat valahogy aktiválni kell hetente.

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#8945) BiP válasza Mr.Csizmás (#8944) üzenetére


BiP
nagyúr

Én a küldözgetés helyett mondtam, mint alternatíva.
A kupon aktiválgatás rész mehet az eredeti loginnel.
Úgy vettem, hogy valaki azért küldözget, mert a saját telóján nem megy, de házastársén meg megy.

De ha valaki nem a küldözgetés miatt csinálná, hanem csak simán nem megy a telóján, és szeretné használni az appot arra lehet megoldás. Talán.

(#8946) erzol


erzol
őstag

xiaomi mi 11i eu rom.
Simán megy a képernyő fotó.
Lehet valami régió trükk?
Gomb kombinációval vagy állapotsávból nem megy?

(#8947) Soulfly842


Soulfly842
addikt

A QR kódot még repülőgép üzemmódban is meg lehet nyitni :)

Nem kell hozzá net. Tényleg csak a kedvezményeket kell aktiválni előtte.

Nekem sem megy a képernyőfotó. Note 9 512 GB T-s dual független. A képernyőrögzítést is tiltja a házirend.

[ Szerkesztve ]

(#8948) erdey_a válasza erzol (#8946) üzenetére


erdey_a
őstag

régi az appod. frissítsd és nem fog működni meglátod.

Vérboci

(#8949) Soulfly842 válasza erdey_a (#8948) üzenetére


Soulfly842
addikt

Biztos megunták, hogy valaki 6*1500 -at fizetett és 6 csomag gumicukrot vitt :DDD

[ Szerkesztve ]

(#8950) MADcat válasza arcsin (#8511) üzenetére


MADcat
MODERÁTOR

Nálam is megjött. Ma hozta.
Csomagolás rendben. Ízre kiderül.

Egyetlen atombomba képes elrontani az egész napodat!

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  Spórolós topik
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.