Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  Spórolós topik

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-02-06 13:42:52

LOGOUT.hu

Spórolós topik

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#8101) sambenez válasza Ciccuka (#8100) üzenetére


sambenez
addikt

Az auchan kuponokat is aktiválni kell. Ráadásul nem appban, hanem a weben.
Egyébként az user error ha valaki a kasszánál kezd ilyennek szarakodni.

(#8102) Kaba válasza Ciccuka (#8100) üzenetére


Kaba
veterán

A Lidl-es megoldás jobb mint a Tescós.A kuponokat előre aktiválva már semmi dolgod nincsen a kasszánál,ezenfelül a kupont számtalanszor használhatod,ellentétben a tescossal,ahol csak egyszer.

[ Szerkesztve ]

(#8103) AssAssynn válasza Ciccuka (#8100) üzenetére


AssAssynn
őstag

Szerintem is lehetne egyből aktív. Felesleges nyomkodás az egész. Ráadásul lehet olyan is, hogy a kupon szerint beraksz valamit a kosárba, de elfelejted aktiválni, és végül teljes áron fizeted. Vagy ez a cél, hogy benézd néha? Hát elég prosztó lenne, ha így lenne.

#8102Kaba A lidl kupon nem csak egyszer, egy vásárlásnál használható? :F Ezek szerint ha pl. egyet fizet, kettőt kap akció van, akkor betehetek 10db-ot és csak 5db-ot fizetek?

[ Szerkesztve ]

"Igen nagy hiábavalóság – mondja a Prédikátor –, minden hiábavalóság!" (Préd 12,8)

(#8104) Ciccuka válasza AssAssynn (#8103) üzenetére


Ciccuka
veterán

Valamikor volt olyan, hogy nem vette be egyből hiába kattintottam rá.

Vannak olyan kuponok, amik kb. 20-as vagy 99-es db számban limitáltak. Némelyiket vissza lehet aktiválni utána is.

[ Szerkesztve ]

Cicák támogatása: www.fos.hu/1176

(#8105) Kaba válasza AssAssynn (#8103) üzenetére


Kaba
veterán

A kuponokat többször fel tudod használni(kivéve az ajándék termékeset),de ha kedved tartja vehetsz egyszerre is 99 darabot.
A kupon előre aktiválva érvényes marad a felhasználásig,így otthon beaktiválod előre azokat a termékeket,amelyeket meg szeretnél vásárolni,így semmit sem tudsz elfelejteni.

[ Szerkesztve ]

(#8106) AssAssynn válasza Ciccuka (#8104) üzenetére


AssAssynn
őstag

Mondjuk az nem mindegy, hogy többször visszaaktiválható, vagy egy aktiválásra működik korlátlan számban. Mert azért végigvárni a sort minden alkalommal elég sok idő.

#8105Kaba Na, ezt a darabszámot megnézem majd akkor legközelebb, mert mondjuk 1-et fizet 2-őt kap akciónál ez 50%. Így hazavinni a fél készletet azért elég komoly lenne.
Szerk.2.: Köszi. :R

[ Szerkesztve ]

"Igen nagy hiábavalóság – mondja a Prédikátor –, minden hiábavalóság!" (Préd 12,8)

(#8107) BiP válasza Ciccuka (#8100) üzenetére


BiP
nagyúr

a béna vásárló az app nélkül is béna vásárló. Aki feltartja a sort, az megoldja készpénzes fizetéssel is, pl. bepakol a kosárba, majd akkor jön rá, hogy fizetni is kéne, és ahhoz elő kéne venni a pénztárcát.

#8103 AssAssynn : Szerintem is felesleges nyomkodás. De a lényeg a pszichológián van. Nem adják "ingyen" a kedvezményt, aki lusta, vagy elfelejti, az nem kap. És a lényeg az elkötelezettség kialakítása meg jutalomérzetet, ezáltal függőséget kialakítani. (máskor is oda menj inkább, ne máshova).

#8106 AssAssynn : Kuponfüggő, de a legtöbb az olyan, hogy 1x aktiválod, de több darabra is jó. Nem kell sokszor sorba állni emiatt.

[ Szerkesztve ]

(#8108) #49155328 válasza Kaba (#8102) üzenetére


#49155328
törölt tag

Szerinted!

Pár napja, összes kupon aktív, le is csippant, digit blokk megvan és mégsem vonta le a kedvezményt!
Csajnak mondom most mivan? Ez van, hívjam majd az ügyfél szolgálatot. :U
Még besértődött mikor visszavetettem vele mindent. ;]
Direkt lassan rakodok hogy bosszantsam őket. :D

[ Szerkesztve ]

(#8109) Kaba válasza #49155328 (#8108) üzenetére


Kaba
veterán

Nálam eddig mindig működött.Valószínű csak peched volt,hogy elcsíptél egy rendszerhibát vagy már többször jártál így?

[ Szerkesztve ]

(#8110) Soulfly842 válasza rushty (#8099) üzenetére


Soulfly842
addikt

de az nem egy 300 forintos ajándék, hanem a duplájától is több :D

(#8111) AssAssynn válasza BiP (#8107) üzenetére


AssAssynn
őstag

Köszönöm, így már bátrabban fogom bepróbálni legközelebb. :K

"Igen nagy hiábavalóság – mondja a Prédikátor –, minden hiábavalóság!" (Préd 12,8)

(#8112) bul07 válasza Kaba (#8109) üzenetére


bul07
nagyúr

Nem, rendszer szintű a hiba
Én az appban is láttam figyelmeztetést minap hogy problémák vannak

Mint az én esetembe is volt nemrég[link]

Azóta se történt semmi péntekig kivárok akkor újra hívom őket

[ Szerkesztve ]

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#8113) Stylewars_kp válasza bul07 (#8112) üzenetére


Stylewars_kp
senior tag

Tegnap este jött frissítés.

(#8114) bul07 válasza Stylewars_kp (#8113) üzenetére


bul07
nagyúr

Hát nálam 4napja volt frissítve[kép]
És most nincs hogy lenne rá [kép]

De érdemes figyelni hogy tényleg adja e a kedvezményt

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#8115) BiP válasza AssAssynn (#8111) üzenetére


BiP
nagyúr

Azért meg kell nézni, melyik kupon mire szól.
Én ma jól megszivattam magam. A Pringles koppintás hengeres chips le volt kuponozva, vettem is egyet, qztán utána vettem észre, hogy csak minden 2-ra érvényes az ár. Szopi, mert amúgy nem vettem volna.
(Cserében hétvégén kapartam egy akciós macska jutalomfalatot, egyet fizet kettőt kap, abból betáraztam 8at, mert 99x felhasználható kuponon jött)

(#8116) Zirowe


Zirowe
nagyúr

Sziasztok, ha már a lidlről van szó, kérdés: ma vásárolnék cég részére pár dolgot, hogyan tudok áfás számlát kérni?
Simán a pénztárnál vagy az appban állítsak be vmit?

We've jumped way beyond the Red Line. Limited supplies. Limited fuel, and now no hope! But I promise you one thing. On the memory of those lying here before you, we shall find it. And Earth will become our new home. So say we all!

(#8117) bul07 válasza Zirowe (#8116) üzenetére


bul07
nagyúr

Minden üzletben van egy kártya készítő gép
Odamész érintő képernyős, bepötyögöd a céged adatait majd ott helyben elkészíti a kártyát

Kasszánál szólsz hogy számlás lesz oda adod a kész kártyát lehúzza és kész, a blokk már cégre fog szólni

[ Szerkesztve ]

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#8118) DJGABI válasza Zirowe (#8116) üzenetére


DJGABI
addikt

nálunk pénztárak mellett van valami kios-k, ott lehet valami kártyát csinálni, asszem az kell céges vásárláshoz. [link] itt azt írja appból is lehet

<< "stabil, de mégse" >> << MX440 FTW! >>

(#8119) zoltan6


zoltan6
őstag

sorry rosz topik :R

[ Szerkesztve ]

(#8120) Zirowe


Zirowe
nagyúr

Köszönöm. :R

We've jumped way beyond the Red Line. Limited supplies. Limited fuel, and now no hope! But I promise you one thing. On the memory of those lying here before you, we shall find it. And Earth will become our new home. So say we all!

(#8121) Laca1212 válasza DJGABI (#8118) üzenetére


Laca1212
őstag

Virtuális Vásárlói Kártya
Készítse el és vigye magával bárhova virtuális vásárlói kártyáit (egyedi QR-kódok)!
Kártyáit a kasszáknál megtalálható QR-kódolvasó terminál elé tartva azonosíthatja magát ÁFÁ-s számla igénylés vagy termék visszahozatala esetén. A kártyák létrehozásához kattintson az alkalmazásban a "Több..." menüpontra, majd a "Virtuális vásárlói kártya" elemre!

Kár, hogy ez a "Több" menüpont nincs iOS app-ban. Androidon van?

(#8122) DJGABI válasza Laca1212 (#8121) üzenetére


DJGABI
addikt

én is azt néztem. de ez nem az új Lidl plus app, hanem ez [link]

<< "stabil, de mégse" >> << MX440 FTW! >>

(#8123) Gézengúz válasza BiP (#8115) üzenetére


Gézengúz
addikt

Pont erről beszélgettünk asszonnyal tegnap kocsiban, hogy vajon hanyan szívják még meg ezt, mi ugyanúgy. Tutti bele van tervezve a benézés faktor is.

(#8124) Stylewars_kp válasza bul07 (#8114) üzenetére


Stylewars_kp
senior tag

14.41.2 a verziószámom. Mondjuk Én ájfónos vagyok.

(#8125) Soulfly842 válasza BiP (#8115) üzenetére


Soulfly842
addikt

Tök ugyanígy jártam, de szerencsére Nyíregyen vannak olyan aranyosak az eladók, hogy jelezte egyből a pénztránál: Nem akarok-e kettőt vinni, mert akkor a második kedvezőbb áron van. Azt mondtam, hogy rendben.

Mondta is, hogy beüti, ha így megfelel és akkor már csak vissza kell menni egyért és rendben vagyunk. :)

Az oridzsihez képest viszont alapban is nevetségesen olcsó, s minőségben nincs eltérés... (a zasszonypajtás szereti)

[ Szerkesztve ]

(#8126) BiP válasza Soulfly842 (#8125) üzenetére


BiP
nagyúr

Szerencsés vagy.
Én is szeretem, de eredeti áron nekem már túl van a lélektani határon (a Pringles meg egyértelműen túlárazott), de 300-ért jó lett volna.

De ha már chips, jövő héten szept.20-22 között akciós lesz a 100grammos Chio a Lidlben. (399 239-ért.)

[ Szerkesztve ]

(#8127) SyMbioTe válasza BiP (#8126) üzenetére

Pfuu, pedig a pringles az baromi jó. :K
Mondjuk én könnyen vagyok, pár havonta egyszer-kerszer veszek chipset, akkor szoktam azt, ha gyakran vennem, tuti én se venném azt.

„És akkor csodálkozunk a rendőr vicceken! Mi ez, szerencsepatkó? Az! Eddig jó kabala volt. Nem gondolod, hogy egy kicsit hülyén néz ki egy magyar rendőr 1980-ban egy lópatkóval a kocsijában? A materialista világnézet nevében lefoglalom!”

(#8128) SzGee válasza SyMbioTe (#8127) üzenetére


SzGee
aktív tag

én amikor UK-ben éltem, nagyon rászoktam, mondjuk kb 1,3 font volt egy 165g-os, ami nevetséges ár érte, főleg hogy itthon kb 1000 Ft ez, de szinte az összes édesség sokkal olcsóbb, a KitKat gyakorlatilag ingyen van kint :)

If you leave me, can I come, too?

(#8129) Top cat válasza bul07 (#8114) üzenetére


Top cat
őstag

Hogy ekkora neked az app, 586MB ? Nálam csak 74MB. :D


#8127 SyMbioTe
Lesz a Lidlben 09. 20. hétfőtől eredeti Pringles 800-ért.

Nekem jó a Lidl saját márkása is, de csak a hullámos. Annál többet nem adok ki chipsért. :)

(#8130) bazsimano


bazsimano
őstag

Sziasztok!
Mososzer ajanlas? Eddig aldis tandil a rozsaszin kek de mar nincsen!
Szoval varom az ajanlatokat! :R :R

(#8131) zoltan6 válasza bazsimano (#8130) üzenetére


zoltan6
őstag

Spárban most a Tomi egész jó árban van,spar appban van supershop kupon.

(#8132) fradi81 válasza bazsimano (#8130) üzenetére


fradi81
veterán

Hali, egy ideje ezt: [BIONUR-COLOR-10-liter]

moto g72, Ninebot d28e

(#8133) rushty


rushty
senior tag

Gumimaci zaba [link]

Revolut meghívó pü-ben

(#8134) bul07


bul07
nagyúr

Ilyen 700Ft-is kupon másnak is lesz?
Vagy ez lenne a jóváírásom????

[ Szerkesztve ]

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#8135) vgyuri válasza bul07 (#8134) üzenetére


vgyuri
őstag

Én is kaptam 7.000 -700 Ft-os kupont, kapartam.

(#8136) bul07 válasza vgyuri (#8135) üzenetére


bul07
nagyúr

Én nem kapartam, csak ránéztem holnaptól milyen kuponok lesznek és megjelent ez is

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#8137) solor válasza bul07 (#8134) üzenetére


solor
tag

Nálam is megjelent, holnaptól aktiválható

(#8138) BiP válasza bul07 (#8134) üzenetére


BiP
nagyúr

Nálam is van ilyen, holnaptól.
De amúgy egyszer én is kapartam egy ilyet. Azt is többször fel lehetett használni, meg gondolom majd ezt is az érvényességi idő alatt. Értsd: többször kell 7000 felett vásárolni. És ha azt nézem, minél közelebb vagy a 7e-hez, az majdnem 10% kedvezmény.

OFF: kicsi a kép, elsőre úgy olvastam, hogy sajttal szart pogácsa :)

(#8139) ayo


ayo
addikt

Sziasztok, Tesco kupont csak egyszer lehet felhasználni? Mármint küldtek postán és appban is van, ha appban felhasználom, akkor a papír alapú is érvénytelen lesz?

http://jateknaplo.blog.hu

(#8140) Kaba válasza ayo (#8139) üzenetére


Kaba
veterán

Csak egyszer lehet felhasználni,ezután deaktiválják,így az azonos papiralapú és az appos is érvényét veszti.

[ Szerkesztve ]

(#8141) ayo válasza Kaba (#8140) üzenetére


ayo
addikt

Kár, köszi szépen :)

http://jateknaplo.blog.hu

(#8142) Kaba


Kaba
veterán

Az appos myspar kuponnal egy aktiválással hány termék vásárolható?
Az akciós újságban a szupershop kártyás ajánlatok érvényesítéséhez,elég az appos szupershopkártyás QR kódot beolvasni,vagy a fizikai szupershop kártyát kell használni?

(#8143) bazsimano


bazsimano
őstag

van mostansag emagnal valami akcio wc papirra? :D ugy latom csak zewa van aranyaron... :)
:R

(#8144) Kaba válasza bazsimano (#8143) üzenetére


Kaba
veterán

8082-es hsz.alapján a Pennyben lesz holnaptól.

(#8145) Timeola válasza ayo (#8139) üzenetére


Timeola
aktív tag

Igen ahogy írta Kaba csak egyszer lehet, ráadásul nem is érdemes rápróbálni, mert kapásból fagyasztja a kasszát sok esetben /önki.-re gondolok/. Ha megnézed a vonalkódja ugyanaz mindkettőnek.

(#8146) Kaba válasza Kaba (#8142) üzenetére


Kaba
veterán

Megválaszolom,mivel ma kipróbáltam.
Az aktivált kuponnal csak egy termék vásárolható és akupont nem lehet újra felhasználni.
Az appban levő QR-s szupershopkártya helyettesíti a fizikait és ugyanazt a kedvezményt is adja,

(#8147) Top cat válasza Kaba (#8142) üzenetére


Top cat
őstag

Szerintem elég csak az app. A fizikai kártya csak a pontbeváltáshoz kell.

A kuponnal hány termék vásárolható meg jó kérdés. Mivel nincs írva darabszám nem egyértelmű. Ebben a videóban a csaj 3-at is vesz a rizsből kuponnal. Persze ez nem releváns. :D De leírást sehol nem találtam a darabszámra vonatkozólag.

Próbáld ki valami olcsóval, hogy veszel belőle kettőt. :)

(#8148) Kaba válasza Top cat (#8147) üzenetére


Kaba
veterán

Az appos szupershopkárya ugyanúgy jó és a myspar kupon csak egyszer és egy termékre használható.

(#8149) Top cat válasza Kaba (#8148) üzenetére


Top cat
őstag

Megelőztél. :DDD

Egyszer használható? Na szép. Akkor a Lidl a legjobb. :)
Mondjuk a Spar amúgy is drága.

Szerk.
Ne felejts el pörgetni naponta a pontokért. :D

[ Szerkesztve ]

(#8150) Kaba válasza Top cat (#8149) üzenetére


Kaba
veterán

Igen a Spar drágább,mint Lidl és a Penny.
Viszont most éppen fut egy jó Lavazza akció.Az összes Lavazza le van árazva 40%-kal(szupershop kártyás akció).
Ma vettem pl.Lavazza Qualita Oro szemes kávét 3360 Ft-ért(ritkán ilyen olcsó) és aránylag friss 2 hónappal ezelőtti pörkölésű volt .

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  Spórolós topik
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.