Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  Spórolós topik

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-02-06 13:42:52

LOGOUT.hu

Spórolós topik

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#9601) MittuDomain_ válasza csondes (#9592) üzenetére


MittuDomain_
őstag

:R
Az utolsó 1db kávét vittem el, ha már a teáról lemaradtam.
Nagyon köszi. :)

Si tacuisses, philosophus mansisses.

(#9602) Csabex válasza MittuDomain_ (#9601) üzenetére


Csabex
őstag

Akkor te jól jártál, mert elírás volt :DDD Máris 3490/Kg.

"The quieter you become, the more you are able to hear..." ― Ram Dass

(#9603) MittuDomain_ válasza Csabex (#9602) üzenetére


MittuDomain_
őstag

Nem, csak már nem eMAG a forgalmazó. Szerintem órákig elérhető volt.

Si tacuisses, philosophus mansisses.

(#9604) Mr.Csizmás


Mr.Csizmás
Topikgazda

ha jót akartok inni, pellini. ák-n van olcsóbb, de ott nincs ingyen szállítás. (tavaly? vagy tavasszal? a sparban vettem ennyiért, még a drágulások előtt)

Csabex ha emagnál lefogy a raktárkészlet, random régebbi árat mutat a nem elérhető mellé.

[ Szerkesztve ]

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#9605) Csabex válasza MittuDomain_ (#9603) üzenetére


Csabex
őstag

Jaaa, azt hittem elírás.

"The quieter you become, the more you are able to hear..." ― Ram Dass

(#9606) Geo19870322


Geo19870322
tag

Sziasztok.
Hol érdemes étolajat venni? Durván felent az ára :W
Tartós tejet esetleg? :C :C

[ Szerkesztve ]

(#9607) Lackki


Lackki
senior tag

troll szagot érzek

Privátot hamarabb észreveszem

(#9608) bul07 válasza Geo19870322 (#9606) üzenetére


bul07
nagyúr

Ha van Román szomszéd ismerős szólni neki hogy hozzon 100-150Ft-al olcsóbb kint
Mi a szomszéddal szoktunk hozatni 20-30l egy alkalommal
Auchan nem akciósan és nem is a legolcsóbb hely 6.99Lei (~518Ft) [link]

....

Ajánlás mert megkóstoltam(most is az rágom)

Penny
[kép] róla

Igaz hogy múlt hét csütörtök óta kapható, de a Berettyóújfalusi boltban volt még sok csomaggal
Így simán lehet hogy még máshol is akad belőle
Jó íze van nincs keserű utóíze

[ Szerkesztve ]

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#9609) fateless válasza bul07 (#9608) üzenetére


fateless
veterán

Van több ismerős, de Pápáig akkor sem hozza el :DDD

"A HELYESEN alkalmazott bölcsesség a hasznos" Prédikátor könyve 10:10

(#9610) maroni válasza fateless (#9609) üzenetére


maroni
aktív tag

Onnét meg az osztrákok a gyerek a pennyből 5 eurért 5 literest hozott októberben meg 25dkg vajat is 1.19ért + nutellát szoktam hozatni! Biztos van más is, de nem néztem.

[ Szerkesztve ]

(#9611) Dluinet válasza maroni (#9610) üzenetére


Dluinet
nagyúr

Osztrákoknál decemberben már €7,9 volt az 5 literes.

"Mindig is első szerettem volna lenni!" - II. János Pál pápa

(#9612) maroni válasza Dluinet (#9611) üzenetére


maroni
aktív tag

Igaz repceolaj most volt a lidlben 3l 2.99, de ott is figyelni kell , ottani Lidl plusz appos.

[ Szerkesztve ]

(#9613) joey1980


joey1980
lelkes újonc

Rossmannban 999 Ft a Wilkinson borotva egy fejjel. Épp ilyet használok, még Tescótól kaptam ajándékba rendelés mellé. Nekem bevált.
568 Ft a Nivea For Men golyós deók.

(#9614) csondes


csondes
junior tag

Halls cukorkak 119 ft
nem nagy sporolas de ha ingyen viszik....

(#9615) freelancer68


freelancer68
tag

Hamarosan nem lesznek lejárathoz közeli leértékelések, ugyanis azt a törvényt készül elfogadni a 133 legbátrabb képviselő, amivel ezeket a termékeket lejárat előtt 48 órával "be kell szolgáltatni" az államnak. És ugyan ebben a törvényben emelik is a boltokra kivetett adót. Szóval még azt is sajnálják tőlünk, hogy leértékelve vegyünk húst, vagy tejterméket, vagy éppen zöldséget, gyümölcsöt. Na, és ki fogja ennek az egésznek a kárát látni? Persze, hogy a vásárlók. Jönnek az áremelések, és még az akciók is eltűnnek! Bővebben:
[link]

(#9616) Nikaré válasza freelancer68 (#9615) üzenetére


Nikaré
őstag

Még el sem olvastam, de már idegesít....
A nagyszüleimtől hallottam a "beszolgáltatásról" , hát az nem éppen jóléti intézkedés volt.
Oké és az állambácsi mit csinál az ilyen lenyúlt termékekkel?????

(#9617) marcusa válasza freelancer68 (#9615) üzenetére


marcusa
addikt

Én nem látom ezt rossz dolognak, így majd nem 5-ikén kerülnek leértékelésre a 6-ikán lejáró dolgok, hanem mondjuk 2-án, és ha egy halvány remény is van arra, hogy az állam valami segélyszervezetnek vagy hajléktalanszállóknak továbbítja az ételeket, sokkal jobban járunk, mintha bezúznák őket. Mert amiket nem visznek el a lejáratig, azokat egyszerűen bezúzzák, mennek a szemétbe.

Egy közeli családtagom dolgozott a tesco-ban, és ami lejárt azt nem lehetett ingyen elhozni még a dolgozóknak sem, azt be kellett zúzni. :(

[ Szerkesztve ]

:-)

(#9618) Ciccuka válasza freelancer68 (#9615) üzenetére


Ciccuka
veterán

Előtte 72 órával is le tudják értékelni akár, ha akarják.

marcusa
Tesco Gyakran a garanciális okból visszavitt eszköz pl. fúrógép ment bele egyenesen a kukába. Nem küldték szervizbe, nem adták oda senkinek se. Nem kezelték egyáltalán elektronikus hulladékként (nem számított az se, ha volt benne akku), ahogy illett volna. Simán a szeméttelepen végezte.

Persze a szeméttelepen már jó előre várták, ha a Tesco-tól ment a kukásautó.

[ Szerkesztve ]

Cicák támogatása: www.fos.hu/1176

(#9619) joey1980 válasza freelancer68 (#9615) üzenetére


joey1980
lelkes újonc

Elsőre nekem is ez jutott eszembe. De ha belegondolsz, inkább még több dolgot fognak leértékelni, hogy még kevesebbel kelljen foglalkozni, mert különben nőne az adminisztráció. Két nappal tovább is lesz az akciósoknak szavideje, lehet akár többet venni belőlük. Még azt sem tartom kizártnak, hogy lejjebb is viszik az árat, csak ne kerüljön a rendszerbe, mert az költség. De meglássuk, az élet mit hoz.

(#9620) Ra3 válasza marcusa (#9617) üzenetére


Ra3
őstag

Redditen is nagyot ment ez a téma, sok hozzászóló volt aki élelmiszerbanknak meg helyi egyesületnek dolgozik, nem nevesítve de a német láncokat emlegették leginkább hogy sokszáz kiló tőlük kapott élelmiszert szétosztanak heti szinten a rászorulóknak, volt aki napi 50-100kg-nyit említett.
Amit kidobnak abból a legtöbb sérült / szennyezett / kiömlött, stb, szóval a rendszer már régóta elég jól működik, az ilyen állami beletaknyolások nálunk általában "jól" szoktak működni.
Kb. 7-800 érintett üzlet van az országban, valamiért vannak kétségeim afelől hogy sikerül államilag kiépíteni egy olyan rendszert ami 2 nap alatt összeszedi és eljuttatja a megfelelő helyre a megromlás előtt a lejáró élelmiszereket.
Ez egy átgondolatlan baromság amivel mindenki szívni fog, a végén így vagy úgy mi fizetjük a költségeket, a kormány meg majd villoghat hogy mennyit segített megint, esetleg egykét kormányközeli vállalkozót megdobhatnak jóáras megbízásokkal a logisztikára / raktározásra.

Ha tényleg segíteni akarnának egyszerűbb és hatékonyabb lenne ha nem b@szogatnák hanem támogatnák az ezzel foglakozó civil szervezeteket, meg mondjuk az egybites kék plakátokon a hergelés helyett egy kicsit ezt népszerűsítenék.

[ Szerkesztve ]

''...te vagy a Jedi-ből az Onedin Kennedy?''

(#9621) csondes válasza csondes (#9511) üzenetére


csondes
junior tag

ujra van
Olympos citromlé 50%, 1,5 l 369 ft

(#9622) Top cat válasza Ra3 (#9620) üzenetére


Top cat
őstag

Szó sincs itt semmilyen segíteni akarásról. Egyértelműen a multik szívatása a cél.

(#9623) rushty válasza freelancer68 (#9615) üzenetére


rushty
senior tag

a kisember

Revolut meghívó pü-ben

(#9624) Ciccuka válasza joey1980 (#9619) üzenetére


Ciccuka
veterán

Már írtam korábban is, hogy a Lidl-ben kb. 6-8 évvel ezelőttig egész jó leárazások voltak. Pékárura a zárás előtt gyakran rányomták az 50%-ot. Lejáratos felvágottak, sajtos, húsok, szendvicsek stb. szinte mindig voltak tűrhetően leárazva, de mostanában már csak nagy ritkán raknak rá max 30%-ot azt jólvan nesze, de inkább 10% és a 20% a jellemzőbb, ami kb. a semmi. Ha valami le van értékelve és akciós is, akkor nem lehet már összevonni a két kedvezményt se.

Akármikor megyek a leárazott hűtőpolc szinte mindig tele van így élelmiszerrel. Ha ott látok valakit általában, az megnézi, hogy mi van ott aztán szomorúan realizálja, hogy nincs számára semmi érdekes. Fogalmam sincs mit csinálnak azzal a sok élelmiszerrel, ami ezek miatt ott megmarad.

[ Szerkesztve ]

Cicák támogatása: www.fos.hu/1176

(#9625) Ra3 válasza Ciccuka (#9624) üzenetére


Ra3
őstag

Simán el tudom képzelni hogy megoptimalizálták azóta a beszerzési rendszert, ha elég jól be tudják lőni egy kiegyensúlyozott forgalmú üzletben hogy miből mennyi fogy akkor nem nagyon vannak lejáró cuccok.
Ezt szerintem nem űrtechnika megcsinálni egy jól összerakott raktárkezelő rendszerrel, ráadásul a befektetés mértékéhez képest nagyot nyer rajta, valójában nagyon meg lennék lepve ha ezek a hatékonyságra kifeszült német multik még nem csinálták volna meg.
Nálunk amúgy van egy aldi ami kicsit kiesik a többi üzlettől, ott a tojás rendszeresen 30%-ra van leárazva, meg a hús/tejpultban is elég gyakoriak a 30-50%-os leárazások.

''...te vagy a Jedi-ből az Onedin Kennedy?''

(#9626) Stylewars_kp válasza Ciccuka (#9624) üzenetére


Stylewars_kp
senior tag

Kuka, tesscó meg a rászorulóknak, nagycsaládosoknak, stb szokta odaadni. Pékárút és a gyümölcsöt tuti, többit nem tudom.

(#9627) MittuDomain_


MittuDomain_
őstag

Én azt látom, ezzel megint csak a tűközelben járnak jól, mi és a láncok is csak szívnak.
Begyűjtő rendszer kimegy állami koncesszióba egy vagyonért, teljesne gazdaságtalanul üzemel a mi adó forintjainkból, és előlünk veszik el a lehetőséget, hogy a rövid szav idős dolgokat megvegyük.
Kb analóg az évek óta működő Jónak lenni jó kampánnyal (a kezdeményezéssel teljesen egyetértek), amire (magára a kampányra) annyi pénzt szórnak el, ami jelentősen meghaladja a bevételeket. Ha csöndben odaadnák ezt az összeget a választott szerveztnek, mindenki sokkal jobban járna.
Ez még a régi Aranyág műsorok utóérzése, a különbség, hogy akkoriban csak köztévé volt és nuku internet, szóval volt értelme.

Si tacuisses, philosophus mansisses.

(#9628) marcusa válasza MittuDomain_ (#9627) üzenetére


marcusa
addikt

De én még mindig nem értem hogy mi vásárlók miért buknánk a lehetőséget hogy a rövid szav idős dolgokat megvegyük? Eddig leakciózták a holnap-holnapután lejáró dolgokat, most majd a 4-5 nap múlva lejáró dolgokat akciózzák le, mert ha nem, akkor ingyen be kell adniuk a közösbe. Az én nézőpontom szerint ezzel jól járunk.

:-)

(#9629) BiP válasza marcusa (#9617) üzenetére


BiP
nagyúr

ha egy halvány remény is van arra, hogy az állam valami segélyszervezetnek vagy hajléktalanszállóknak továbbítja az ételeket, sokkal jobban járunk, mintha bezúznák őket.

És a nyuszi meg a mikulás is létezik. Hiú remény.

#9628 marcusa : A boltok biztos reagálnak majd rá.
De árfelhajtó hatása biztosan lesz. Hiszen az 5nappal ezelőttit korábban még teljes áron tudta adni, ha azt is már akciózni fogja, akkor csökken a bevétele, ergo valahova be fogja építeni az árba.

[ Szerkesztve ]

(#9630) rushty válasza marcusa (#9628) üzenetére


rushty
senior tag

Dehogy, ha -10%-on lerabolják. Amit enélkül elvihettél volna későbbi órában -50-nel is. :P

Revolut meghívó pü-ben

(#9631) marcusa válasza BiP (#9629) üzenetére


marcusa
addikt

Komolyan úgy gondolod, hogy 48 óra ennyit fog számítani egy terméknél aminek mondjuk 500 nap a szav ideje? Én pl odavagyok a tengeri herkentyűkért, garnéla, királyrák, stb. Ezek jellemzően 1-2 évig jók, mégis csak az utolsó 2 napban kapnak akciót, most majd az utolsó 5 napban fognak. De még a tejtermékek, pl túrórudi amit rendszeresen akcióznak az utolsó nap 30%-kal, amúgy hónapokig jók. Én meg nézem és azért nem veszem meg, mert 1 nap alatt nem ennék meg a leakciózott csomagból 5db-ot, de ha 5 nappal előbb akciózzák, akkor viszont simán. Nekem továbbra is pozitívnak tűnik. :)

:-)

(#9632) fateless válasza Ra3 (#9620) üzenetére


fateless
veterán

Mi két városban is elhozzuk (egyikben a Tesco-ból, másikban Tescoból és Aldiból) az élelmiszert. Megy a családok átmeneti otthonába, a félutas házba, bántalamazás elől menekülöknek, hajléktalan szállónak, lakásotthonba gyerekeknek, helyi szegregált telepre alkalmanként, valamint minket megkereső rászorulóknak. Van, hogy egy nap csak 30kg élelmiszer, de olyan is van, hogy 200kg, nagyon változó. Ahogy számoltuk, éves szinten több millió Ft-nyi élelmiszert jelent ez a rászorulóknak. Mindezt a Magya Élelmiszerbank Egyesülettel együttműködve tesszük.

Az elmúlt két napban beszélgettünk arról, vajon mi várható ezután. Többféle variációt felvázoltunk mi, akik inkább elszenvedői, mint ezt befolyásoló érintettek vagyunk. Arra jutottunk, hogy a legvalószínűbb az lesz, hogy megszavazzák ezt a törvényt, majd létrejön egy cég (pl egy KHT), akik annyit fognak csupán tenni, hogy a mostani folyamatba bekapcsolódnak (Tesco, Aldi, stb és az élelmiszerbank, valamint egyéb civilek közé) "közvetítőként". Ennek köszönhetően meg fog növekedni a papírmunka (ami így sem kevés), a létrehozott cég pedig megkapja az új törvényben megfogalmazott "élelmiszermentési bírság" (röviden: adó) egy jelentős hányadát, és természetesen "megfelelő" emberek kerülnek ennek a fontos területnek a csúcsára vezetőként. Persze dolguk nem lesz, hiszen ez már egy jól bejáratott rendszer, de ideális, hiszen könnyen lehet fejni, és nem az államkasszát károsítja meg.
Persze az is előfordulhat, hogy nem ez og történni, és van egy remek koncepciójuk arra nézve, hogy miként lehet még jobban hasznosítani ezeket a termékeket, de valahogy kétlem, hogy egy állami rendszer a civileknék - ahogy most zajlik - hatékonyabban fogja ezt végezni. Jelenleg még kivárunk, hogy pontosan mi lesz belőle, De ha elveszik ezt tőlünk, akkor nem tudjuk még, mit fogunk mondani az általunk segítetteknek, hogy mi várható februártól.

Ami személy szerint engem kifejezetten frusztrál az egészben, hogy nem az történt, hogy megkérdezték a jelenleg működő segítő rendszert, hogy mit látnának szükségesnek, hogyan lehetne jobbá tenni azt, sőt, az egész folyamatból valahogy olyan szinten hagyták ki a jelenegi működést, mintha nem is lenne semmi, és ők hoznák el végre a valódi és hatékony segítséget, hogy ezzel semmibe veszik a sok éves munkáját a civileknek, ráadásul tönkre is teszik azokat a csatornákat, amik sok ember számára egy utolsó mentsvár volt.

MOD
marcusa #9617
"ha egy halvány remény is van arra, hogy az állam valami segélyszervezetnek vagy hajléktalanszállóknak továbbítja az ételeket, sokkal jobban járunk, mintha bezúznák őket"
Jelenleg ez történik minden olyan településen, ahol van olyan önkéntes szervezet, aki ezt felvállalja. Az én félelmem pont az, hogy ezt lehetetlenítik el. Az ilyen szervezetekkel való kommunikáció hiánya is erre mutat...
Pedig azt is megtehetnék, hogy az ilyen folyamatot támogatnák (akár anyagilag az élelmiszermentési bírságból). Egy nap az élelmiszer elhozása városon belül 1-1,5 óra a két boltból. A kiosztás nem olyan sok, kb 1-1,5 óra, a papírozás viszont megint legalább ennyi, de inkább 2 óra. Ez napi 4-5 órás feladat, majdnem egy teljes állásnyi idő egy héten. Most ez megy sok önkéntes bevonásával (csak a mi városunkban olyan 25-30 ember vesz benne részt), ami nem kerül az állam pénzébe, az üzemanyagot, megfelelő HACCP zsákokat is mi vásároljuk hozzá, fizetjük a postázást, nyomtatást, egyebet mondhatni saját zsebből. Már ha csak ennek a költségét támogatnák belőle, akkor is azt mondanám, hogy valamit tettek, hogy előre lépjünk. De ezekhez nem lenne szükség új szervezet felállításához. Na, jól van, nem megyek ezzel tovább, mert csak durcásabb leszek a gondolattól...

[ Szerkesztve ]

"A HELYESEN alkalmazott bölcsesség a hasznos" Prédikátor könyve 10:10

(#9633) Laci4


Laci4
senior tag

Sziasztok!

Talán itt fér el legjobban..
Márka Zéró Cola-t keresek.
Tescoban ahol általában vettük nagyon felment az ára, már ha van.. tegnap pl. nem is kaptunk. (cca. 200 => 300Ft /2,5l)
Feleségem ezt szereti, ez kell! ;) :D

Neten nézelődtem, két helyen találtam normálisabb áron, de egyiknél rájön 2000Ft kiszállítás, 2-3 zsugornál nem éri meg..
A másikhoz el tudok menni, de csak 2 zsugi van raktáron..

Nem látott valaki valahol 200-250 környéki áron ilyet?
Márka Cola zéró

Jah.. Bp, Rákospalota, Újpest +- 10km körzetben mondjuk.. hacsak nincs olcsó kiszállítás :B
Vagy persze játszik országos bolt hálózat, megnézem.. (Auchanban pl, nem is volt Zéros.. )
Köszke! :R

(#9634) csondes válasza Laci4 (#9633) üzenetére


csondes
junior tag

itt?
https://www.magyardrogeriakft.hu/marka-cola-zero-25l-22013

(#9635) AssAssynn


AssAssynn
őstag

Rossz lehet úgy élni, hogy még azt sem tudod, miről szól egy törvény, de te már felidegesítetted magadat. :DD

"Igen nagy hiábavalóság – mondja a Prédikátor –, minden hiábavalóság!" (Préd 12,8)

(#9636) Laci4 válasza csondes (#9634) üzenetére


Laci4
senior tag

Köszi, hogy foglalkoztál vele.. :R
Igen, ezt találtam én is, itt 2000 a szállítás.. 2 max 3 zsugornál nem éri meg.. de ha más nem lesz, lehet majd innen rendelek több zsugit..
Ezen kívül a rojik van.. holnap úgyis kell mennem be a fehér út felé, onnan már nincs messze.. ez jó lenne, de csak két zsugorral van náluk.. max. elhozom azt a kettőt.

(#9637) BiP válasza marcusa (#9631) üzenetére


BiP
nagyúr

Nagyon félreértettél. 500 nap? Ki nem szarja le, már bocs.
Nyilván, egy olyan terméknél, ami 2 évig jó, az el se jut odáig, hogy utolsó 2napban akciózzák. De ha mégis, 3 nap nem fog számítani.
De egy tejterméknél, ami jó 1-2 hétig, ott számít az a 3 nap. Nem, nem a megromlásban. Hanem a boltnak, hogy mennyi ideig tudja teljes áron árulni, és mennyi ideig megy el akciósan.
Mert eddig mondjuk a 2 hetes polcon állásban 2 napig adta akciósan, most ezután kiesik 5 nap, ebből 3 nap akciósan, utolsó 2 nap meg kuka. És ott már nem mindegy.

#9632 fateless: sajnos nem ez lenne az első törvény, ahol a szakmabelieket vagy a hozzáértő és épp benne munkálkodó civileket nem kérdezik meg, és a fejük felett átalakítják a rendszert. Remélem, azért elfogadható megoldás születik.
Külön :R a munkátokért! :C

[ Szerkesztve ]

(#9638) bul07


bul07
nagyúr

Majd ennél is úgy szabályozzák mint a omline patikákat hogy milyen jó lesz mindenkinek

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#9639) marcusa válasza BiP (#9637) üzenetére


marcusa
addikt

Nem sok olyan terméket tudok, ami mindössze 2 hétig vagy kevesebbig lenne jó, de az én értelmezésemben még azoknál is a vásárlónak kedvez a dolog, mert eddig ha a tálcás csirkemellet a lejárat előtti napon leakciózták akkor 2-ből 1x már büdös volt, most hogy 3 nappal a lejárat előtt kell akciózni, ez a valószínűség jóval csökken. Én azt mondom várjuk ki a végét, nem feltétlenül lesz ez rossz nekünk, vásárlóknak. Előre nem éri meg görcsölni a dolgon, az még sosem segített. :N

:-)

(#9640) BiP válasza marcusa (#9639) üzenetére


BiP
nagyúr

Ez igaz, vannak termékek, ahol necces a lejárat, a csirkemell, felvágott ikyen, van, ahol meg elégge tájékoztató jellegű csak.

És az igaz, felesleges előre görcsölno, csak ugye az ember az elmúlt évek törvényhozási gyakorlata alapján előre izgult, hogy most épp mit b@$znak szét.

(#9641) csondes válasza Laci4 (#9636) üzenetére


csondes
junior tag

de bp-en atlehet venni szemelyesen is

(#9642) Paxker315


Paxker315
addikt

Óh. Tudja valaki, lehet-e normális öblítőszert venni 250ml körüli kiszerelésben ("minta")?

Idén is készülnék ajándékcsomagokkal minden társasházbéli lakásnak, ellenben, idén nincs kedvem sok liter öblítőt "szétlocsolni", és inkább kisebb, cukibb csomagocskákkal készülnék. Lehet kapni kis kiszerelésben EMBERI áron öblögetőket ? :) Emagon láttam, de számomra ismeretlen márkás, meg hát, a szállítás sem olcsó.. : )

https://dynotech.hu/ - Új, kultúrált környezet, könnyen megközelíthető : )

(#9643) Dluinet válasza maroni (#9612) üzenetére


Dluinet
nagyúr

Azt hozattam a héten.
Sógorom elhozta abból a boltból az összeset (6 flakonnal volt csak)

"Mindig is első szerettem volna lenni!" - II. János Pál pápa

(#9644) krizmo_ válasza Paxker315 (#9642) üzenetére


krizmo_
addikt

Csak tusfürdővel, testápolóval, samponnal, fogkrémmel stb... találkoztam eddig. Öblítő esetében csak promó cuccoknál láttam ilyesmit az ismertebb márkákból...

[ Szerkesztve ]

(#9645) headhunter válasza Ra3 (#9620) üzenetére


headhunter
addikt

"...Ez egy átgondolatlan baromság amivel mindenki szívni fog, a végén így vagy úgy mi fizetjük a költségeket, a kormány meg majd villoghat hogy mennyit segített megint, esetleg egykét kormányközeli vállalkozót megdobhatnak jóáras megbízásokkal a logisztikára / raktározásra..."

+1
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

#9624 Ciccuka

Lidl: -10, 20, 30%-os leárazás az elterjedt. (pl.: szalámi, virsli, tejtermékek, stb...)
-30% Non-Food termékek
-50%-kal láttam már akcióból visszamaradt termékeket. (pl.: Elem, bor, babapiskóta, stb...)

Penny: egyáltalán nem áraz le élelmiszert, még akkor sem ha aznap lejár. (Dolgozók sem vihetik el olcsóbban)

Tesco: ott ki lehet fogni -49, -69, -74%-os leárazásokat is. (joghurt, tej, túró rúdi, felvágottak, füstölt lazac, torta, stb... pl.: [link]
-75, -90% Non-Food

Spar: Max. -50% élelmiszer.

[ Szerkesztve ]

(#9646) zoltan6 válasza headhunter (#9645) üzenetére


zoltan6
őstag

A pennyt megcáfolnám,vettem már többször sárga 20%-os cimkés húst lejárathoz közelit.Csirkemellet,sertéshúst,darálthúst

(#9649) rushty válasza headhunter (#9645) üzenetére


rushty
senior tag

hústermékek -50, és ugye ott nem mindegy a lejárat

dolgozók sehol sem vihetik, a műszaki, non-food termékeket dugdosgatták félre régebben :D
amúgy ilyen magyar boltban most is megy az élelmiszer trükközés a dolgozóknak

[ Szerkesztve ]

Revolut meghívó pü-ben

(#9650) Paxker315 válasza krizmo_ (#9644) üzenetére


Paxker315
addikt

akkor nincs más hátra, mint venni ~600ml-est silanból (Supreme). Mivel csak hat lakásra terveztem vásárolni, így nem egy ökör ára, még a szaloncukor&tea&ajándéktasak&öblítő csomag sem. : ) : ) Ettől kisebb kiszerelést meg nem hiszem, hogy kapok bármiből :)

https://dynotech.hu/ - Új, kultúrált környezet, könnyen megközelíthető : )

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  Spórolós topik
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.