Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  Spórolós topik

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-02-06 13:42:52

LOGOUT.hu

Spórolós topik

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#5001) #49155328


#49155328
törölt tag

;] 🤭

(#5002) Ance válasza MADcat (#4997) üzenetére


Ance
őstag

Ja. A csirke az köret. :D

(#5003) Soulfly842


Soulfly842
addikt

Ha már így szóba került:

Utóbbi időkben pl. lidl húskínálat sokat javult, de egy dolgot ne vegyetek soha:

Pulyka darált húst :D

Minősíthetetlen az íze a normál pulykahúshoz képest. Ezeket a darált húsokat darálva nem szabad venni - minden xarral kezelve vannak...

Virsli témában jöttem olvasni, s arra jutottam, hogy továbbra is jó nekem ez ügyben a lidl. Már kérdeznem sem kellett :)

Egyébként a baromfi virsli íze is jobb a lidl-ben, mint máshol - nem csak a sertés/pulyka.

(#5004) raziel01 válasza Soulfly842 (#5003) üzenetére


raziel01
veterán

Az 500 Ft körüli baromfivirslire gondolsz? Márkát most nem tudok fejből.
Azon én is meglepődtem, hogy egész jó ízre is. Bár mechanikusan lefejtett húsból van de nem volt egyáltalán semmi baj vele pedig azt hittem majd kutyáknak kell odaadni.

Pennyben sikerült venni a tegnap említett ínyenc virslit is meg a roppanósat is. Ahogy látom most egész jól felkészültek. Pont az eladó csaj töltötte fel azokat a virsliket amikből már kevés volt. A roppanós 1100 Ft/kg-ost kóstoltam, tényleg finom. Abból még lehet veszek a héten ha járok arra. :R

(#5005) kdavid86 válasza Soulfly842 (#5003) üzenetére


kdavid86
tag

Mi az ALDI-ban tapasztaltuk a daralt pulykahussal, hogy valami borzalmas lett. Az elmult kb fel evben mindig kifogtunk tiszta ecetes illatu es borzalmas izu darabot. Elotte nagyon szerettuk es az arahoz kepest nagyon finom volt, de most ehetetlen. Viszont a sertes meg kifejezetten finom lett es semmi ilyet nem tapasztaltunk nala (kicsit erdekes is, hogy a sertes daralt 1.5-2x annyiba kerul mint a pulyka daralt)

(#5006) Digitalpimp válasza kdavid86 (#5005) üzenetére


Digitalpimp
senior tag

Soha nem vennék darált húst egyik boltban sem, semmilyen "húsból". Tessék egész húst venni és otthon darálni.

"...a popszakmában sokminden fontosabb, mint maga a zene. Azt a legjobb kikapcsolni." Ford Fairlane kalandjai "Vihar előtti csend, nem jó itt senkinek, csak az a pár szemét érzi jól magát, aki a képernyőről felém integet, az a sok nagy magyar, az a sok jóbarát!" PiCsa

(#5007) #65537792 válasza Digitalpimp (#5006) üzenetére


#65537792
törölt tag

És amit ott előtted darálnak le, azt sem?

(#5008) Soulfly842 válasza raziel01 (#5004) üzenetére


Soulfly842
addikt

Van kisebb kiszerelésű is, ott már nem fejtett húsból van. Az előbbi is meglepően jó, ahhoz képest még a mikrózástól/sütéstől sem puffad fel úgy mint a minősíthetetlen társai. Sőt kifejezetten vállalható.

Viszont van kisebb kiszereléső is ~300 Ft körül, az már nem fejtett hús, ha jól emlékszem.

[ Szerkesztve ]

(#5009) DrBubo77 válasza Digitalpimp (#5006) üzenetére


DrBubo77
addikt

És aki egy évben 2-3x eszik darált húst, az is vegyen egy drága húsdarálót? Mert egy olcsó daráló nem biztos, hogy le tudja darálni a húst.

ÉN VAGYOK a feltámadás és az élet. (János 11:25)

(#5010) rushty


rushty
senior tag

A vegán darált milyen?

Revolut meghívó pü-ben

(#5011) raziel01 válasza DrBubo77 (#5009) üzenetére


raziel01
veterán

Én biztos nem darálnék otthon. Csak a macera van vele és lehet mosogatni.
Ezek az előrecsomagolt darálthúsok se rosszak de univerben daráltattam már húst és ízre nem volt jobb viszont valamennyivel drágább volt.

(#5012) Digitalpimp válasza #65537792 (#5007) üzenetére


Digitalpimp
senior tag

Azt se. Mert csak félig az jön ki, mint amit belerakatsz.

DrBubo77: Aki csak ha 2-3-szor eszik egy évben, az meg meg tudna lenni nélküle is. :)
Nekem is egy olcsó Momert darálóm van, nem volt még semmi nyűgje, pedig már 3 éve használjuk.

raziel01: 1kg akciós sertés comb 1200.-Ft. A múltkor valamelyik szórólapon volt akciós darált hús majd 800.-Ft-ért. Azért én inkább mosogatok...

[ Szerkesztve ]

"...a popszakmában sokminden fontosabb, mint maga a zene. Azt a legjobb kikapcsolni." Ford Fairlane kalandjai "Vihar előtti csend, nem jó itt senkinek, csak az a pár szemét érzi jól magát, aki a képernyőről felém integet, az a sok nagy magyar, az a sok jóbarát!" PiCsa

(#5013) Peterhappy válasza rushty (#5010) üzenetére


Peterhappy
őstag

ERRE gondolsz?

Nem leszek népszerű, de én teljesen oda vagyok érte. Eszméletlen intenzív íze és illata van, én bolognainak, fasírtnak, stb. imádom. Nem olcsó, de hetente legalább egyszer telepakolják vele a közeli lejáratos fagyót, 50%-os áron pedig már egészen baráti.

A burgerpogácsa is pazar, csak azt sajnos ritkán olcsósítják.

Feleségem vegetáriánus, én még nem, de kb. tizedére esett vissza a húsfogyasztásom idén.

(#5014) fateless válasza Peterhappy (#5013) üzenetére


fateless
veterán

Tyű, 4,4k? Az biza sok

"A HELYESEN alkalmazott bölcsesség a hasznos" Prédikátor könyve 10:10

(#5015) #49155328 válasza fateless (#5014) üzenetére


#49155328
törölt tag

Zöldborsóért meg búzáért. :N
Jól lehúzzák a vegánokat! :C

(#5016) Paxker315 válasza Peterhappy (#5013) üzenetére


Paxker315
addikt

makróösszetétele milyen? Mert ugye normális esetben azért eszünk húst, mert fehérje, teljes értékű, s nincs benne szénhidrát. Ezek az "alternatív" húsok hogy teljesítenek ilyen téren? :)

https://dynotech.hu/ - Új, kultúrált környezet, könnyen megközelíthető : )

(#5017) Peterhappy válasza fateless (#5014) üzenetére


Peterhappy
őstag

Igen, bár én még soha életemben nem vettem teljes áron :K
Általában lövök két dobozzal 1200-ért, és van olyan íze, hogy ebből a bő fél kiló jobban feldobja pl. a bolognait, mint egy-másfél kiló hús.

Töltött kápiba, rakott kelbe is hibátlan volt legutóbb, hambit is csináltunk már vele, de hangsúlyozom, én nem feltétlenül azért eszem, mert nagyon vega akarok lenni, hanem mert - szerintem - baromi finom :B

(#5018) #49155328 válasza Paxker315 (#5016) üzenetére


#49155328
törölt tag

Hoppá most nézem itt az ivóvízért fizetsz! :C :C :C

Összetevők: ivóvíz, savanyított csiperkegomba (csiperkegomba, ivóvíz, étkezési só, étkezési sav: citromsav; antioxidáns: aszkorbinsav), finomított kókuszzsír, 9% zöldborsófehérje, 7,4% búzafehérje, repceolaj, 3,8% szójafehérje, szójaliszt, fűszerek, emulgeálószer: metil-cellulóz; étkezési só, aromák, zöldborsó-keményítő, élesztőkivonat, bambuszrost, színező hatású céklalésűrítmény, tartósítószerek: kálium-szorbát, nátriumacetátok; füstaroma.

zsír : 14g
ch : 5g
fehérje : 18g

Ennyiért már lazac, bárány, nyúl, stb minőségi húst kapsz. :U

[ Szerkesztve ]

(#5019) Peterhappy válasza #49155328 (#5018) üzenetére


Peterhappy
őstag

van itt minden, mint a búcsúban :)

Hiába kapsz minőségi húst, ha valaki nem eszik/ehet húst, nem fogja megvenni a minőségit.

(#5020) Paxker315 válasza Peterhappy (#5019) üzenetére


Paxker315
addikt

A nem eszik részt értem, a nem ehet részt nem. Miért ne ehetne valaki? :F

https://dynotech.hu/ - Új, kultúrált környezet, könnyen megközelíthető : )

(#5021) fateless válasza Peterhappy (#5017) üzenetére


fateless
veterán

Egy próbát megér, ha akciós lesz

"A HELYESEN alkalmazott bölcsesség a hasznos" Prédikátor könyve 10:10

(#5022) Peterhappy válasza Paxker315 (#5020) üzenetére


Peterhappy
őstag

Egeszsegugyi vagy vallasi okokbol.

En pl. bojt idoszak alatt kaptam ra.

(#5023) MADcat válasza Peterhappy (#5022) üzenetére


MADcat
MODERÁTOR

Hitvallás. Klasszikus.
Hitvallás. Étkezés.

Ne kezdjük el. Tartsuk tiszteletbe. Egyik fél se essen a másik nyakának.

Egyetlen atombomba képes elrontani az egész napodat!

(#5024) pohár


pohár
félisten

Gazdagréti SPAR, volt vagy 4 fajta illatban, és van tus+deo, tus+stift kombó is

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#5025) #49155328 válasza pohár (#5024) üzenetére


#49155328
törölt tag

1150ert volt deo,stift,tusfürdő kombó az volt a BB szerintem.
Be is táraztam.

(#5026) Drughi válasza pohár (#5024) üzenetére


Drughi
addikt

Rossmanban ugyanez van, csak ott el lehet lőni a 10%-os kupont is.

(#5027) Top cat válasza raziel01 (#4988) üzenetére


Top cat
őstag

A Lides sertésrudacskát megnézted?

Azt hiszem megvan miért nevezték át. Van benne: zöldborsórost, gluténmentes búzarost, egyiptomi útifűmagrost. Tartalmazhat zellert, szóját,mustárt, tejet.

(#5028) pohár válasza #49155328 (#5025) üzenetére


pohár
félisten

hát nekem most ez van elérhető csak sajnos, nincs mit tenni :D

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#5029) AssAssynn


AssAssynn
őstag

Hentesnél kérhetitek, hogy darálja le nektek a húst.

"Igen nagy hiábavalóság – mondja a Prédikátor –, minden hiábavalóság!" (Préd 12,8)

(#5030) DrBubo77 válasza AssAssynn (#5029) üzenetére


DrBubo77
addikt

Én úgy szoktam. Sokkal egyszerűbb és kevesebb macerával jár, mint otthon vacakolni vele.

ÉN VAGYOK a feltámadás és az élet. (János 11:25)

(#5031) Mr.Csizmás válasza #49155328 (#5018) üzenetére


Mr.Csizmás
Topikgazda

inkább az s-budget (asszem azt is a regnum csinálja :U)

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#5033) headhunter


headhunter
addikt

(#5034) Ciccuka válasza headhunter (#5033) üzenetére


Ciccuka
veterán

Hasznos grafikon.

Cicák támogatása: www.fos.hu/1176

(#5035) twollah1976 válasza headhunter (#5033) üzenetére


twollah1976
őstag

Lassan mar ott tartok, hogy raszokok a pranaevesre.

\m/ Minden lehetséges, kivéve forgóajtón átsíelni... \m/

(#5038) fess válasza twollah1976 (#5035) üzenetére


fess
őstag

csak ne szokjon rá mindenki, mert akkor sötét lesz:DDD

(#5039) w.miki


w.miki
veterán

Tesco-ba megy ma valaki? Van egy kuponom -1400/7000 Ft, ma lejár.
Aki küld priviben egy email címet, átküldöm neki.

[ Szerkesztve ]

Olcsó kütyük: http://tiny.cc/fbkutyu

(#5040) UHHH válasza w.miki (#5039) üzenetére


UHHH
senior tag

A kupon tuti a kártyádhoz van rendelve, szóval a kártyaszámod is küldd el a szerencsésnek! :D Illetve a vonalkódját a kártyádnak, hogy leolvastassa majd.

Huawei 4G+ router eladó: https://hardverapro.hu/apro/huawei_b525_s-23a_lte_cpe_cat6_fuggetlen_4g_sim_ka/friss.html

(#5041) twollah1976 válasza w.miki (#5039) üzenetére


twollah1976
őstag

Inkább a pénzt küld el neki.

\m/ Minden lehetséges, kivéve forgóajtón átsíelni... \m/

(#5042) w.miki válasza UHHH (#5040) üzenetére


w.miki
veterán

...ha kapok emil címet...

Olcsó kütyük: http://tiny.cc/fbkutyu

(#5043) DJGABI válasza UHHH (#5040) üzenetére


DJGABI
addikt

amit nyugodtan el is küldhet.. nem igazán tudnának visszaélni vele. tavaly már adtam át így kupont én, legalább fel lett használva

<< "stabil, de mégse" >> << MX440 FTW! >>

(#5044) 123xyz válasza UHHH (#5040) üzenetére


123xyz
tag

És ez mégis mennyire tuti? Van konkrét tapasztalatod? Csak mert van olyan FB csoport, ahol állandó jelleggel küldözgetik egymásnak a tagok a tescos kuponokat, de ha kéne hozzá mások klubkártyája is, akkor biztos nem pörögne ennyire a dolog...

[ Szerkesztve ]

(#5045) UHHH válasza 123xyz (#5044) üzenetére


UHHH
senior tag

Ha van ilyen FB csoport, akkor biztos megy más kártyájával is. Ami fura, de végülis, most foglaltam reggel 9-re a mai napra Telekomos időpontot a telekomos weben.

[ Szerkesztve ]

Huawei 4G+ router eladó: https://hardverapro.hu/apro/huawei_b525_s-23a_lte_cpe_cat6_fuggetlen_4g_sim_ka/friss.html

(#5046) twollah1976 válasza UHHH (#5045) üzenetére


twollah1976
őstag

Ma ugyan olyan szombat van, mint maskor.

Max visszamesz az idoben.

\m/ Minden lehetséges, kivéve forgóajtón átsíelni... \m/

(#5047) iceQ!


iceQ!
addikt

Sziasztok,

18.,19. kerület ,Gyál, Vecsés közelében van valahol steak akció? Nem tudja esetleg valaki?

Amiből lekvárt lehet főzni abból pálinkát is! A csavargó embert nem lehet munkára fogni! Samsung S23 Ultra Dual SIM | Notebook: HP Omen | Car: Volkswagen Passat B6 1.9 PD TDi BLS

(#5048) bul07


bul07
nagyúr

Jövök megint egy édesség ajánlással, már ha nem gond
Már majdnem elfogyott mikkor gondoltam megosztom hogy más is ki tudja próbálni

Dr Gerard Malti Keks
320g-os vettem a helyi piacon 600Ft-ért

Kis videó[link]
(Nagyon roppanós és nehéz volt úgy vágni hogy ne pattanjon ki)

Nagyon ropogós omlós a keksz belül, nem is annyira édes és a tej csokisat szeretem a csoki se annyira édes, kb 4napja bontottam ki nem puhult meg a keksz


[ Szerkesztve ]

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#5049) iceQ! válasza bul07 (#5048) üzenetére


iceQ!
addikt

Melyik piac?

Amiből lekvárt lehet főzni abból pálinkát is! A csavargó embert nem lehet munkára fogni! Samsung S23 Ultra Dual SIM | Notebook: HP Omen | Car: Volkswagen Passat B6 1.9 PD TDi BLS

(#5050) bul07 válasza iceQ! (#5049) üzenetére


bul07
nagyúr

Komádi
De ezek vándor árusok máshol a környékbeli piacokon is feltűnhetnek, de akár Debrecenbe is onnan is járnak ki
Édesget árusítóknál szinte biztos van

[ Szerkesztve ]

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  Spórolós topik
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.