Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  Spórolós topik

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-02-06 13:42:52

LOGOUT.hu

Spórolós topik

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#9951) headhunter válasza raziel01 (#9939) üzenetére


headhunter
addikt

(#9952) bul07 válasza Lackki (#9932) üzenetére


bul07
nagyúr

Van amikkor igen van amikkor nem :DDD

(#9933) Csabex

Hát pedig pont ennél az ételnél sok törülközés nincs
Burgonya az burgonya

Max ha sok a fekete rész benn akkor nálam is nyílik a bicska
Na meg az 1Kg változat nálam megbukott a sok benne lévő kicsi miatt, nekem a 1-2cm darabkák nem hasárburgonya kategória, hanem törmelék kategória

Akkor gondolom lángost se eszel, na mert ott igazán lutri az egész, olaj éget e, tészta megkelt e rendesen, tejföl helyet nem a növényi frissföl, sajt nem e növényi kutyasz@r, tocsog e az olajtól a végeredmény

Nem beszélve a feldolgozott húsból készült bármi, tele mechanikailag lefejtett hússal

Ha így nézzük ne együnk semmit :DDD

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#9953) erdey_a válasza bul07 (#9952) üzenetére


erdey_a
őstag

ha már szóba hoztad a lángost; a lidlben kapható fagyasztott lángostészta fillérekben kerül és nagyon finom.
nyilván keleszteni és sütni kell, az olajszag nem megúszható, de a tésztával járó macera megúszható vele

Vérboci

(#9954) Csabex válasza bul07 (#9952) üzenetére


Csabex
őstag

Neeem, ennyire azért nem vagyok drasztikus, de nagyon jól eltaláltad :) Lángost ha fogyasztok, akkor csak megbízható helyről igyekszem. Balatoni szezonban dolgozó volt ismerős mesélte, hogy a szezon elején feltöltötték az olajat, a végén leengedték és kész. Volt egy külön hekknek, egy pedig lángosnak. Hát köszönöm....

A feldolgozott húsból is fogyasztunk ha megbízható a márka és a hely ahonnan vásároljuk.
Darált húst pl. sosem veszünk tálcásan, csak és kizárólag az általunk választott friss kinézetű húsból daráltatjuk le, de itt is benne van az, hogy darál bele maradékot, no meg ami a gépben marad, de az 1 Kg-nál vagy többnél is az már elenyésző. Azért is ennyi, mert egy jó része megy a fagyasztóba.

Igen, abban is igazad van, hogy ha így állunk hozzá, akkor valóban semmit nem kellene enni :) Én csak a saját egészségemre próbálok odafigyelni, nem is szajkózom itt a topikban az egészséges életmódot, mert mindenki a saját élete és egészsége ura. Sokak szerint az olcsóság nem egyenlő az egészséges életmóddal, de attól, hogy olcsó valami nem jelenti azt, hogy silányabb minőségű is, hanem azt, hogy pusztán jobb áron szerezte be az adott kereskedő.

"The quieter you become, the more you are able to hear..." ― Ram Dass

(#9955) raziel01 válasza erdey_a (#9953) üzenetére


raziel01
veterán

Én is szeretem. 350 Ft körül van akcióban és 8 db van benne.
Piacon meg 350 Ft 1 db sima. 700 a sajtos tejfölös. :D Úgyhogy lidl-ös nagyon jó.
Én úgy szoktam, hogy kiveszem este 9-10 óra körül. Reggel 6-7 kor pedig sütöm is.

(#9956) fradi81


fradi81
veterán

Kérdés nálatok hogy finom a fagyasztott lángos amikor nálunk nem volt az? Van róla kép valakinek vetnék rá egy pillantást lehet már ott kiderül valami :DDD

moto g72, Ninebot d28e

(#9957) bul07 válasza fradi81 (#9956) üzenetére


bul07
nagyúr

Nekünk se vált be, bár nálunk az utólagos kelesztéssel lehetett gond, egyszerűen nem akart megdagadni kiolvasztás után

De aztán lett egy lejárt csomag ami csak úgy ki lett rakva hogy kiolvadjon na az úgy megdagadt

(#9955) raziel01

Ne is mond ezt a 700-750Ft-os sajtos tejfölös árat, rablás
Én eddig is úgy kértem hogy egy sajtos tejfölös és rá egy sima, de mostanra már két simát veszek és otthon rárakok tejfölt meg sajtot
Olcsóbbra is jövök ki na meg tudom is milyen tejföl meg tejből készült sajt megy rá

[ Szerkesztve ]

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#9958) erdey_a válasza fradi81 (#9956) üzenetére


erdey_a
őstag

megtúrtam a galériát, de lángosos fotóm nincs.
úgy csinálom, ahogy rá van írva. kiveszem, bekenem vastagon olajjal (hogy ne száradjon ki), aztán egy tálcára rakom a tésztákat és lefóliázom.
alaposan ki kell olvadnia és picit kelnie kell. ez több óra.
majd széthúzkodom a tésztát, irány a forró olaj és nyami.
valamivel tömörebb, "haraphatóbb" állagú lesz, mint a piacos lángos.

Vérboci

(#9959) MADcat válasza erdey_a (#9953) üzenetére


MADcat
MODERÁTOR

Én azon is minőségromlást vettem észre. Amikor bejött sokat vettem, csináltuk. De most valahogy, nem jön be. :(

Egyetlen atombomba képes elrontani az egész napodat!

(#9960) erdey_a válasza MADcat (#9959) üzenetére


erdey_a
őstag

hát... én kint a kertben szoktam sütni, hogy a házat megkíméljem a szagoktól, úgyhogy talán szeptemberben vettem utoljára, akkor biztosan jó volt.

Vérboci

(#9961) bul07


bul07
nagyúr

Amúgy nálunk édesapám a minőség ellenőr lángos témába, kb fél egy évig lángost sütött(1989 körül), ő gyúrta a lángos tésztát is
Azóta se ettem olyan finom lángosokat, azóta se tudja még ő se úgy meggyúrni mert nagy tételben gyúrva valahogy más lesz ő szerinte

Volt egy walkie-talkie reggel mikkor felkeltünk csak szóltunk hogy két sajtos tejfölös rendel és hozta is be :DDD (9-10éves voltam akkor)
Sajnos befuccsolt mert a kamionok nem tudtak megállni előttünk a helyiek az a pár átmenő autós meg nem tartotta el

[ Szerkesztve ]

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#9962) grizlisandor válasza erdey_a (#9953) üzenetére


grizlisandor
addikt

Tavaly, mikor az élesztő hiány volt tesóm valahol olvasta, hogy valaki pizzát csinált abból a tésztából, akkor ki is próbáltuk és egész jó volt pizzatésztának is.

(#9963) MADcat válasza grizlisandor (#9962) üzenetére


MADcat
MODERÁTOR

Wow. Erre nem is gondoltam.

Egyetlen atombomba képes elrontani az egész napodat!

(#9964) bul07 válasza grizlisandor (#9962) üzenetére


bul07
nagyúr

Mondjuk lehet hogy ebből az okból veszek megint és kipróbálom

Van valami speciális eljárás?
Vagy csak kiolvaszt kinyújt a tepsibe és mehet rá minden ahogy kell

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#9965) rellif


rellif
senior tag

A Lidl-ben mai naptól akciós.

[ Szerkesztve ]

(#9966) grizlisandor


grizlisandor
addikt

Semmi extra, ki olvaszt, kinyújt, megpakol, süt és jó étvágyat! :)

Most mondja tesóm, hogy kenyérlángost is csináltunk belőle, csak én nem emlékszem rá. :B

(#9967) pohár válasza Csabex (#9933) üzenetére


pohár
félisten

mekis krumpli

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#9968) csondes


csondes
junior tag

DM-ben gyerek furdos dolgok jobb aron

(#9969) Beni2360 válasza pohár (#9967) üzenetére


Beni2360
félisten

Azt azért ne feledjük, hogy a hasabb burgonya amit sutesre akarsz annak vanak kimondottan sutesre való krumpli fajtajta, más fajtából sósem lesz finom sultkrupli.

Béni2360 - Redmi Note 8 Pro - Acer Aspire 5 A515-51G -- LG OLED55C8PLA - YAMAHA RX-V685 - Mission mx4 5.0 - Taga TSW-90 v.3 - QNAP TS-133 - Mini MX-G - MECOOL BB2 PRO- X96 MAX PLUS -ZIDOO Z1000 Pro

(#9970) Keef_Lee válasza Beni2360 (#9969) üzenetére


Keef_Lee
senior tag

Újabban így megy, de emlékszem, amikor még szüleimnek volt krumpli a kertben... Na az mindenre jó volt. Jobb, mint a mostani kifejezetten csak erre, vagy arra való.

(#9971) Hoffer válasza rellif (#9965) üzenetére


Hoffer
őstag

:R

(#9972) sambenez válasza Keef_Lee (#9970) üzenetére


sambenez
addikt

Igen, de ma már nincs olyan krumpli, csak ezek a "kitenyésztettek".

(#9973) rellif


rellif
senior tag

Az Aviko skin on fries burgonya nagy kedvenc nálunk.
Viszont nevetséges,hogy lassan 1000 Ft/kg-ra jön ki az ára.

(#9974) Digitalpimp válasza Keef_Lee (#9970) üzenetére


Digitalpimp
senior tag

Ja, régen bármelyik jó volt bármire, most meg.... :( Arról nem beszélve, hogy a boltban legtöbbször olyan a "minősége", hogy takarmányba nem menne el.

Más. Ma a Pennyben úgy jártam, hogy akartam venni puffancsot, oszt mindnek le volt járva a szavatossága már 27-28-án! :Y Mondom az ott sertepertélő nőcinek, hogy csókolom, ezekkel mi van, erre nyomja a nagy süket dumát, hogy pont most akarta összeszedni. Persze rá se bagózott előtte. Úgyhogy csak óvatosan, mert jó szokás szerint ilyenkor minden sz..t is el akarnak adni! Nézzétek a szavikat mindenen.

"...a popszakmában sokminden fontosabb, mint maga a zene. Azt a legjobb kikapcsolni." Ford Fairlane kalandjai "Vihar előtti csend, nem jó itt senkinek, csak az a pár szemét érzi jól magát, aki a képernyőről felém integet, az a sok nagy magyar, az a sok jóbarát!" PiCsa

(#9975) krizmo_


krizmo_
addikt

Karácsonyi csemege. :D Váci úti Lidl(feltételezem, máshol is előfordul):



(#9976) pohár válasza Keef_Lee (#9970) üzenetére


pohár
félisten

akkor szerintem csak szartak bele az emberek, krumpli krumpli... és akkor is biztos volt többféle krumpli, ami inkább sütésre, vagy főzésre, vagy salátához jobb, de nem érdekelt senkit, ugyanazt vette ugyanarra a célra mindig, nem variáltak

sőt, merem állítani, hogy ez mondjuk már 50 éve is így volt, nem egy újkeletű dolog :U

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#9977) Top cat válasza krizmo_ (#9975) üzenetére


Top cat
őstag

Ez a milka szaloncukor még így is drága.
Viszont a táblás csoki megéri, már ha azok kerülnek annyiba. :D Mert a sweet winter az ez.
A kirakottak meg winter biscuit kiadások.

#9976 pohár
Szerintem is így van. :K Csak a nosztalgia mondatja sok emberrel, hogy régen minden jobb volt. Pedig nagyon nem.

[ Szerkesztve ]

(#9978) rushty válasza pohár (#9976) üzenetére


rushty
senior tag

Igen, mind csirazott, most meg ahány beszerzés annyiféle csirazas/nemcsirazas, azonos helyen tárolva.

Revolut meghívó pü-ben

(#9979) sambenez válasza pohár (#9976) üzenetére


sambenez
addikt

Én nem emlékszem a gyerekkoromból ennyi féle krumplira. Az biztos hogy sárga meg piros nem volt. Határozottan egy féle krumplira emlékszem. Lehet a halódó nyugaton volt, de a dübörgő cocializmusban nem.

(#9980) dan1 válasza Top cat (#9977) üzenetére


dan1
tag

Mindkettő ennyi. Két napja vettem 5 darabot.

(#9981) Mr.Csizmás válasza sambenez (#9979) üzenetére


Mr.Csizmás
Topikgazda

[ABC krumplik] [nemesített nevekkel]

az A típusú burgonya főzés közben nem esik szét,a B típushoz az átmenetet képező, sütésre alkalmas fajták tartoznak,a C jelölésű pedig elsősorban pürének, vagy tészták és chipsek készítéséhez ajánlott, mert főzés közben szétesik.
Hozzátette: a boltokban és a piacokon árult csomagolt burgonya csomagolásán, az ömlesztve elhelyezett áru mellett pedig jól látható helyen kell feltüntetni az adott termék jelölését, elsődleges felhasználási területét.

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#9982) krizmo_ válasza Top cat (#9977) üzenetére


krizmo_
addikt

Nem ismerem annyira a Milkát, minden évben Stühmer szaloncukrot veszünk, szerintem az a legjobb. :)

(#9983) Top cat válasza dan1 (#9980) üzenetére


Top cat
őstag

Akkor megtévesztő a kiírás.

Mr.Csizmás
a boltokban és a piacokon árult csomagolt burgonya csomagolásán, az ömlesztve elhelyezett áru mellett pedig jól látható helyen kell feltüntetni az adott termék jelölését.

Legalább is kellene. Tavasszal vennünk kellet krumplit mert elfogyott a saját. A fószer a piacon azt mondta Balatoni Rózsát árul. Hát lehet, hogy volt benne olyan is. :DDD

krizmo_
A Stühmer szaloncukor is heroin árban van. :D

[ Szerkesztve ]

(#9984) sambenez válasza Top cat (#9983) üzenetére


sambenez
addikt

Vett a cimborám haragos pistás szaloncukrot, na az van heroin árban.

(#9985) Beni2360 válasza sambenez (#9979) üzenetére


Beni2360
félisten

De volt, Ella (piros) meg a Gülbaba (sárgás)

Béni2360 - Redmi Note 8 Pro - Acer Aspire 5 A515-51G -- LG OLED55C8PLA - YAMAHA RX-V685 - Mission mx4 5.0 - Taga TSW-90 v.3 - QNAP TS-133 - Mini MX-G - MECOOL BB2 PRO- X96 MAX PLUS -ZIDOO Z1000 Pro

(#9986) zsiz válasza Top cat (#9983) üzenetére


zsiz
őstag

"A fószer a piacon azt mondta Balatoni Rózsát árul."
Mert azt ismerik sokan, vagy legalábbis hallották már a nevét. Ha valami kevésbé ismertet mond, sokan elbizonytalanodnak és inkább nem vásárolnak. Valószínű nem is ő termelte, csak vette valakitől, valakiktől. Piacon kb. mindenki pont olyat árul, amilyet te éppen keresel :D
[videó]

Opel Astra G Bertone Coupé X18XE1 | GTA Online: zsiz88 |

(#9987) Top cat válasza zsiz (#9986) üzenetére


Top cat
őstag

Én is erre tippelek, hogy ezért mondta. Na de hogy 3 fajta legyen egy zsákban. :D

(#9988) Beni2360 válasza Top cat (#9987) üzenetére


Beni2360
félisten

Pedig van 3 az egyben. Főzős, sütnivaló és salátanak valo. Egyébként a vető burgonya keveredhetett. :DD

Béni2360 - Redmi Note 8 Pro - Acer Aspire 5 A515-51G -- LG OLED55C8PLA - YAMAHA RX-V685 - Mission mx4 5.0 - Taga TSW-90 v.3 - QNAP TS-133 - Mini MX-G - MECOOL BB2 PRO- X96 MAX PLUS -ZIDOO Z1000 Pro

(#9989) MADcat válasza Beni2360 (#9988) üzenetére


MADcat
MODERÁTOR

Ha már krumpli. Nem tudok olyat venni, ami ne főne meg rendesen. Most is krumpli salátát csinálok, de már rettegek, hogy vagy "nyers" lesz, vagy szétfő a francba. Nem ma kezdtem, nem user error. Sokan panaszkodnak erre.

Egyetlen atombomba képes elrontani az egész napodat!

(#9990) Beni2360 válasza MADcat (#9989) üzenetére


Beni2360
félisten

Igen tudom. Szeptemberben vettino a Pennyben Bellarosa krimit és az nem folt szét. Na ilyet vettünk télre is. Direkt ezt kerestem. És ízre is finom.

[ Szerkesztve ]

Béni2360 - Redmi Note 8 Pro - Acer Aspire 5 A515-51G -- LG OLED55C8PLA - YAMAHA RX-V685 - Mission mx4 5.0 - Taga TSW-90 v.3 - QNAP TS-133 - Mini MX-G - MECOOL BB2 PRO- X96 MAX PLUS -ZIDOO Z1000 Pro

(#9991) MADcat válasza Beni2360 (#9990) üzenetére


MADcat
MODERÁTOR

köszi a tippet :R

Egyetlen atombomba képes elrontani az egész napodat!

(#9992) Beni2360 válasza MADcat (#9991) üzenetére


Beni2360
félisten

Most olvasom mit művelt az android. :W

Béni2360 - Redmi Note 8 Pro - Acer Aspire 5 A515-51G -- LG OLED55C8PLA - YAMAHA RX-V685 - Mission mx4 5.0 - Taga TSW-90 v.3 - QNAP TS-133 - Mini MX-G - MECOOL BB2 PRO- X96 MAX PLUS -ZIDOO Z1000 Pro

(#9993) krizmo_ válasza MADcat (#9989) üzenetére


krizmo_
addikt

A doboz oldalára, amiben ömlesztve van fel szokták tüntetni a burgonya fajtáját, ha előre csomagolt, akkor a csomagoláson. pl. itt meg tudod nézni, hogy az adott krumplit mire érdemes felhasználni, ha ezt betartod, akkor nem ér csalódás.

[ Szerkesztve ]

(#9994) grizlisandor válasza krizmo_ (#9982) üzenetére


grizlisandor
addikt

A Milka marcipános szaloncukrot bárhol, bármikor meg tudom enni, meg a Bonbonetti zseléset is, a narancs citromosat. Körte alma zselés nem jött be.

A lányok vették több neves márka szaloncukrát, nem voltam elájulva egyiktől se. Talán az Hóvirág cukrászda által készített cukormentes szaloncukrok nem voltak rosszak, csak az meg horror áron ment.

(#9995) MADcat válasza Beni2360 (#9992) üzenetére


MADcat
MODERÁTOR

B tipusú burgonya, főzni való. A külseje szétnyílt mint a rózsa. A belseje éppen jó. Vágásra, három fele esik szét, na erről ennyit... :W :W

Egyetlen atombomba képes elrontani az egész napodat!

(#9996) 5w40 válasza MADcat (#9995) üzenetére


5w40
kezdő

Látod, megint csak a negatív hullámok, a károgás mindenért.

Gondolj arra, hogy nem kell szeletelni.

Bármilyen kérdésre, amelyeket felteszünk magunknak az életben, az összes választ megtaláljuk, ha mélyen magunkba nézünk.

(#9997) Keef_Lee


Keef_Lee
senior tag

A'sszem, nem sikerült spórolni, sőt lehet, hogy extra kiadás lesz...
Szfváron az Auchanba a 62-es út és az Auchan közötti szakaszt az M7-esen tettük meg oda-vissza is. Én úgy emlékeztem, hogy ez a szakasz ingyenes, de ma azt mondták a családban utólag, hogy azért van mind a két irányba a "kamera kapu", mert a megyei matrica bevezetése óta nem ingyenes már ez a szakasz sem.
Szóval kérdezem, hátha képben van valaki jobban: drága lesz ez a spórolósnak szánt Auchanos bevásárlás? :F

(#9998) Beni2360 válasza Keef_Lee (#9997) üzenetére


Beni2360
félisten

Van a neten matricára térkép a ki és behajtás is ott van leírva. Nézzél utána és már van olyan könnyítés, hogy ha belefutsz 1 órán belül meg veheted pótdíj mentesen a matricát.

[ Szerkesztve ]

Béni2360 - Redmi Note 8 Pro - Acer Aspire 5 A515-51G -- LG OLED55C8PLA - YAMAHA RX-V685 - Mission mx4 5.0 - Taga TSW-90 v.3 - QNAP TS-133 - Mini MX-G - MECOOL BB2 PRO- X96 MAX PLUS -ZIDOO Z1000 Pro

(#9999) BiP válasza Keef_Lee (#9997) üzenetére


BiP
nagyúr

Az egész M7-es díjköteles, nincs díjmentes szakasz.
Szóval ha volt ellenőrzés a kameráknál, akkor nem lesz olcsó.
Pótdíjak: [link]
Térképek: [link] ebből Fejér megye: [link]

[ Szerkesztve ]

(#10000) Mr.Csizmás válasza Keef_Lee (#9997) üzenetére


Mr.Csizmás
Topikgazda

csak a Bp körüli M0 ingyenes részben, a reptéri ág, meg vidéki töredék utak, amik nincsenek még bekötve/befejezve.

BiP gyorsabb volt, úgyhogy disclaimer hétfőtől szombattól:

Új útszakaszok 2022-ben az e-matrica rendszerben:
Miskolc-észak és Tornyosnémeti közötti szakasz az M30-as autópályán,Továbbra is díjmentesen lehet közlekedni az M30-as autópálya Miskolcot elkerülő szakaszán, Miskolc- dél és Miskolc-észak csomópontok között,Balatonszentgyörgy és Keszthely-Fenékpuszta közötti szakasz az M76-os autóúton,Sopron-kelet és Sopron-észak közötti szakasz az M85-ös autóúton,Abony és Törökszentmiklós-nyugat közötti szakasz az M4-es autóúton.(Az Innovációs és Technológiai Minisztérium 62/2021. (XII. 22.) rendelete alapján)

További változások 2022. január 1-től új megyei matrica kerül bevezetésre, így az új évben Jász-Nagykun-Szolnok megyei éves autópálya-matricát is vásárolhatunk, az Abony és Törökszentmiklós közti szakaszra.A Komárom-Esztergom megyei e-matrica az M1-es autópálya vonatkozásában a 48-as km-nél lévő Szárligeti-csomópont és a 112-es km-nél lévő M1-M19 csomópont között lesz érvényes.

ui: #10K :C

[ Szerkesztve ]

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  Spórolós topik
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.