Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  Spórolós topik

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-02-06 13:42:52

LOGOUT.hu

Spórolós topik

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#8801) Keef_Lee válasza erdey_a (#8795) üzenetére


Keef_Lee
senior tag

Remélem nyomtál neki egy kokit az elcseszett majd 50 évért. :D

(#8802) rgranc válasza Beni2360 (#8800) üzenetére


rgranc
aktív tag

Csak a kész pizzatészta feltekerve, légmentesen csomagolva (négyszögletes, kb tepsi méretű), illetve kis üvegben a kész paradicsomszósz (nagyon praktikus befőzéshez utána :D, kóstolókat asszony mindig ebbe készíti), semmi más.

(#8803) Beni2360 válasza Beni2360 (#8800) üzenetére


Beni2360
félisten

Megtaláltam. :C

[ Szerkesztve ]

Béni2360 - Redmi Note 8 Pro - Acer Aspire 5 A515-51G -- LG OLED55C8PLA - YAMAHA RX-V685 - Mission mx4 5.0 - Taga TSW-90 v.3 - QNAP TS-133 - Mini MX-G - MECOOL BB2 PRO- X96 MAX PLUS -ZIDOO Z1000 Pro

(#8804) rushty válasza sambenez (#8786) üzenetére


rushty
senior tag

Előbb-utóbb mindenki hazatér, ha nem talál magának idegenben párt.

Revolut meghívó pü-ben

(#8805) csondes


csondes
junior tag

Well Done hideg zsíroldó spray 750ml 489 ft penny kuponnal meg holnap

(#8806) rushty


rushty
senior tag

Egy brit Aldiban 166 forint az az élelmiszer, amiért nálunk 518 forintot kell fizetni

Revolut meghívó pü-ben

(#8807) Beni2360 válasza rushty (#8806) üzenetére


Beni2360
félisten

Na látod tudnak ezek spórolni, ha akarnak. Csóri a fizetésük. :DD
De lehet, hogy újra csomagolt termék. :O

[ Szerkesztve ]

Béni2360 - Redmi Note 8 Pro - Acer Aspire 5 A515-51G -- LG OLED55C8PLA - YAMAHA RX-V685 - Mission mx4 5.0 - Taga TSW-90 v.3 - QNAP TS-133 - Mini MX-G - MECOOL BB2 PRO- X96 MAX PLUS -ZIDOO Z1000 Pro

(#8808) #04441088 válasza rushty (#8806) üzenetére


#04441088
törölt tag

Aztan itt elunk vagy ott? :D Nezd meg hol mennyi az uzemanyag. Sajnos ebben a f*s orszagban vagyunk, de halisten en mar csak 1-2 evig.

(#8809) Nikaré válasza #04441088 (#8808) üzenetére


Nikaré
őstag

Miért, hová spórolod magad?

(#8810) #04441088 válasza Nikaré (#8809) üzenetére


#04441088
törölt tag

Amerikaban van rokon, oda. Jo messze innen szerencsere.

(#8811) Nikaré válasza #04441088 (#8810) üzenetére


Nikaré
őstag

Nem is csodálkozom ezen.
Utóbbi egy évben egyre többet beszélünk mi is erről az "el innen" mert megfolyt ez a gyűlölet ....
minden!
-
Amúgy tényleg bosszantó, hogy pl. ugyan azok a cégek boltok stb. olcsóbbak az ország határunkon túl mint itthon!!!

(#8812) #04441088 válasza Nikaré (#8811) üzenetére


#04441088
törölt tag

Sajnos dolgoztam kereskedelemben és ipari területen is. Az a durva, hogy sok itthon gyártott termék külföldre(Németország, Hollandia, Ausztria, Belgium, USA főleg) jobb minőségű alapanyagokból van gyártva és nem az ottani fizetéshez képest olcsóbb, hanem forintba átszámolva olcsóbb.
Tejüzemben is voltam még anno diákként, Alföldi Tej által gyárott dolgokat azóta nem eszek/veszek. A vajkrém, sajtkrém sok esetben olyan szinten romlott tejfölből van, hogy konkrétan elhányná magát az ember, ha azt látná, de egy kis újrafőzés, aroma, ízesítő és szódabikarbóna a megfelelő pH érték miatt mindent megold. Tejet is ha vesz az ember egy boltban érdemes a legolcsóbbat venni, nincs túl sok tejüzem az országban, ami habi hazai tej az nagyrészt Tolnatej(Tolle), szegedi Mizo, vagy székesfehérvári Alföldi Tej.
Sokszor láttam szlovák, cseh és román tejszállítókat tele érkezve...de persze minden magyar. :)Illetve sok esetben megy a gyártás egy adott megrendelésre 20-24 órán keresztül, aztán csomagoláscsere. Érdemes megnézni mit melyik gyár gyártott, mert sok esetben az olcsóbb nevenincs mások által szarnak nevezett termék ugyanott készült, mint a 'márkás'. Ami majdnem 2x annyiba kerül.

(#8813) erdey_a válasza #04441088 (#8812) üzenetére


erdey_a
őstag

micsoda megfejtések... :U

Vérboci

(#8814) #04441088 válasza erdey_a (#8813) üzenetére


#04441088
törölt tag

10ből 9 ember tudatlan. Képes megvenni a sor végén hatalmas akciós plakátokkal megjeltölt termékeket, akkor is, ha az másfél hete 30%-al olcsóbb volt. Én csak segíteni akartam, bár mások véleményét általában leszarom, ezt most is így van. :R

(#8815) BiP válasza #04441088 (#8812) üzenetére


BiP
nagyúr

Általában az embert azt a terméket kezdi kerülni, amelyik gyárban dolgozott, mert ott látja igazán, hogyan készül.
Ebben viszont nincs különbség, mindegyik ugyanolyan undorító, nem csak a tej,de a hústermékek, pékáru, minden más. Szóval ezen mentén semmi gyári élelmiszert nem szabad venni.

ami habi hazai tej
ezt nem értem. Elírás vagy szleng?

#8814 staker : Nem feltétlenül tudatlan, csak ha nem követi, hogy előtte mennyi volt, akkor nem tudja, hogy az akciós ár nem annyira akciós.
Ettől függetlenül valóban sok a tudatlan, akit megvezet a cimke. Pszichológia, ki van ez találva.

#8810 staker : Készülj fel, hogy ott sem kolbászból van a kerítés. Na meg ott is ugyanúgy sok a hülye.
De persze Amerika elég nagy, függ attól is, melyik részre mész, a rokonok tudnak-e segíteni talpra állni, stb.

[ Szerkesztve ]

(#8816) Skillet válasza BiP (#8815) üzenetére


Skillet
addikt

Habi=habiszti
KATT

[ Szerkesztve ]

Mess With The Best! Die Like The Rest! 8G GALANT VR4^ever

(#8817) BiP válasza Skillet (#8816) üzenetére


BiP
nagyúr

Köszi a linket, hasznos volt. Hallottam már, nagyjából be is tippeltem a jelentést, de sose tudtam, hogy maga a habiszti miből jön.
De így mondatban, élő szövegben szlengként, jelzőként használva sose találkoztam vele.

[ Szerkesztve ]

(#8818) Top cat válasza Nikaré (#8811) üzenetére


Top cat
őstag

Nagyon off, de talán most sikerül.... :DDD

(#8819) osztraksajt


osztraksajt
őstag

Aki Ausztria felé jár, most sokat foghat az étolajon. Hétvégi termés a határtól 5km-re, Billa. [kép]

(#8820) bul07 válasza osztraksajt (#8819) üzenetére


bul07
nagyúr

Ez eurós ár?
2.38 euró nem kevés magyar forint

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#8821) Nikaré válasza Top cat (#8818) üzenetére


Nikaré
őstag

:DD
Megspóroltál egy hosszú keresést!

(#8822) osztraksajt válasza bul07 (#8820) üzenetére


osztraksajt
őstag

2L

Alatta látod a liter árat is.

[ Szerkesztve ]

(#8823) bul07 válasza osztraksajt (#8822) üzenetére


bul07
nagyúr

Hú azt nem láttam pedig. ..

Ú így tényleg remek ár

Kis csoró osztrákok, oda kell az olcsó olaj :DDD

Mondjuk mi románból hozatjuk, most blok szerint 460Ft-ért hozta a szomszéd nagyváradról és egy random helyről nem ment utána esetleges akciónak

[ Szerkesztve ]

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#8824) BiP válasza bul07 (#8823) üzenetére


BiP
nagyúr

Megnyugodtam, hogy nem csak én voltam vak. Elsőre nézem, ez annyira nem is kedvező. Aztán feltűnt, hogy jaaaaa, 2L. Úgy már más.

(#8825) Top cat


Top cat
őstag

Penny 10.28.,csütörtök-től.

(#8826) Zeki válasza Top cat (#8825) üzenetére


Zeki
nagyúr

Ez a mentolos csoki ugyanúgy nem gyerebe, mint a csípős csoki.

(#8827) rushty válasza Zeki (#8826) üzenetére


rushty
senior tag

+1 majdhogynem vallatós, kiköpős

[ Szerkesztve ]

Revolut meghívó pü-ben

(#8828) fateless válasza rushty (#8827) üzenetére


fateless
veterán

Nálunk nagy kedvenc

[ Szerkesztve ]

"A HELYESEN alkalmazott bölcsesség a hasznos" Prédikátor könyve 10:10

(#8829) headhunter


headhunter
addikt

Bundázott tőkehalfiléből, kinek sikerült "bezsákolni"? [link]

Berettyóújfaluban "sáskajárás" volt a hűtött részlegen...

(#8830) rushty válasza headhunter (#8829) üzenetére


rushty
senior tag

Más nem volt, amit akartam. Aji Gumicukor sem.

Revolut meghívó pü-ben

(#8831) raziel01 válasza headhunter (#8829) üzenetére


raziel01
veterán

Kecskeméten nem volt egyik nap se amikor néztem.
Vicc. Nem értem miért kell nagy akciót hirdetni rá ha készlet meg nincs.

(#8832) sambenez válasza Zeki (#8826) üzenetére


sambenez
addikt

Pedig mind a kettő remek dolog. :D

[ Szerkesztve ]

(#8833) rushty válasza BiP (#8817) üzenetére


rushty
senior tag

A Habibi pedig [link] a friss migránsok szava.

Revolut meghívó pü-ben

(#8834) Digitalpimp válasza fateless (#8828) üzenetére


Digitalpimp
senior tag

Az After Eightel pariba van? Én imádom, viszont már az sem olyan, mint régen. Már túl édes a csokija.

"...a popszakmában sokminden fontosabb, mint maga a zene. Azt a legjobb kikapcsolni." Ford Fairlane kalandjai "Vihar előtti csend, nem jó itt senkinek, csak az a pár szemét érzi jól magát, aki a képernyőről felém integet, az a sok nagy magyar, az a sok jóbarát!" PiCsa

(#8835) Ra3 válasza Digitalpimp (#8834) üzenetére


Ra3
őstag

Fogkrémes csoki :DDD

''...te vagy a Jedi-ből az Onedin Kennedy?''

(#8836) Top cat válasza Zeki (#8826) üzenetére


Top cat
őstag

Ízlések és pofonok. :D Nekünk bejön.

#8834 Digitalpimp
Étcsoki, úgyhogy nem édes. 500Ft nem nagy ár érte. Veszel egyet és kipróbálod.

(#8837) Zirowe válasza raziel01 (#8831) üzenetére


Zirowe
nagyúr

Tegnap este gyakorlatilag semmi nem volt ami kuponos a lehel téri lidlben, de volt, aminek a helye se volt meg a kuponos címkével.
És akkor még volt arca a pénztárosnak appos flyert tuszkolni nekem, mert nem csippantottam a qr kódom..

We've jumped way beyond the Red Line. Limited supplies. Limited fuel, and now no hope! But I promise you one thing. On the memory of those lying here before you, we shall find it. And Earth will become our new home. So say we all!

(#8838) csondes


csondes
junior tag

Nesquik instant cukrozott kakaóitalpor vitaminokkal 1200 g 1499ft Auchan kuponnal

(#8839) Kaba válasza Zirowe (#8837) üzenetére


Kaba
veterán

Ilyenkor üt vissza a "korlátlanság",egyrészt jó,mivel több terméket is lehet egy kuponnal vásárolni,másrészt a jobb ajánlatoknál vannak akik mindjárt kosárszámra vásárolnak és így a készlet hamar kifogy.

(#8840) fateless válasza Digitalpimp (#8834) üzenetére


fateless
veterán

After eight-et már több éve nem vettünk. Anno, mikor utoljára vettünk, akkor az azért finomabb volt, de már régi az emlék. Azóta szinte midnig "hamisítványt" vettünk. Az ízhez pedig hozzá lehet eléggé szokni (én pl már ki nem állhatom az eredeti kola ízét, és a cukorpótlósat szeretem - átszoktunk).
Ugyanakkor nekünk a penny-s jobban bejött, mint a lidl-ös (pedig lehet, hogy ugyanott gyártják, és csak azért gondoljuk így, mert olcsóbb :B )

"A HELYESEN alkalmazott bölcsesség a hasznos" Prédikátor könyve 10:10

(#8841) Skillet válasza DJGABI (#8789) üzenetére


Skillet
addikt

KATT
Ez az új csomagolása. Kaptam párat a nagytétényi úti Lidl-ben. Szerintem lehet, hogy nem állandó termékük vagy passz. Most sem a pizzák között volt, hanem az akciós helyen. Nagyon finom.

Mess With The Best! Die Like The Rest! 8G GALANT VR4^ever

(#8842) raziel01 válasza Skillet (#8788) üzenetére


raziel01
veterán

Van a 245 Ft-os pizzájuk. Szerintem az is egész jó.
Miskolcon csinálják tavaly rákerestem.

(#8843) csondes


csondes
junior tag

JAR-ok egesz jo aron

[ Szerkesztve ]

(#8844) raziel01 válasza csondes (#8843) üzenetére


raziel01
veterán

Ezek tényleg annyira jók?
200 Ft-os pennys meg Aldis 1 literes mosogatószert szoktam venni és az is gyönyörűen oldja a zsírt.

(#8845) Igric válasza raziel01 (#8844) üzenetére


Igric
tag

Igen, szerintem a jar a legjobb kézi mosogatószer. Pur meg ezek elbújhatnak mellette, nem kell 1 dl-t a szivacsra önteni, hogy történjen valami, nem híg mint a libafos stb. :DD

(#8846) krizmo_ válasza raziel01 (#8844) üzenetére


krizmo_
addikt

Hogyne, Paxker315 még sampon/tusfürdő helyett is ezt használja. :DDD

(#8847) Skillet válasza Igric (#8845) üzenetére


Skillet
addikt

Nekem nem jön be. A világ összes vize nem elég leöblíteni :U

Mess With The Best! Die Like The Rest! 8G GALANT VR4^ever

(#8848) Keef_Lee


Keef_Lee
senior tag

Fürdőszobai mérleget milyet érdemes most venni? néztem egy kicsit, de elpilledtem bele gyorsan, mert annyi féle van.

(#8849) krizmo_ válasza Keef_Lee (#8848) üzenetére


krizmo_
addikt

Semmilyet, úgy tudom gonosz mind. :DDD ;]

(#8850) Keef_Lee válasza krizmo_ (#8849) üzenetére


Keef_Lee
senior tag

Ne is mondd egy AEG digi, ami most bedöglött. Az volt egyik pillanatról a másikra a hiba, hogy 40 kilóval többet mutat. Elemet is kivettem (reset), stb. de ez így maradt.
Jöhet a másik.

[ Szerkesztve ]

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  Spórolós topik
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.