Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  Spórolós topik

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-02-06 13:42:52

LOGOUT.hu

Spórolós topik

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#8601) mazsi válasza BiP (#8600) üzenetére


mazsi
senior tag

A leolvasó hibás beolvasásnál még többet is villan ha próbálkozik...

Egy bontatlan, és egy extrával megpakolt DJI Tello drón eladó.

(#8602) bul07


bul07
nagyúr

Ti megennétek egy így kinéző jégkrémet?
[kép] , [kép]

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#8603) Zsoleszhun válasza bul07 (#8602) üzenetére


Zsoleszhun
addikt

Nyáron biztos :)

Mi a baj vele?

¯\_(ツ)_/¯

(#8604) sambenez válasza bul07 (#8602) üzenetére


sambenez
addikt

Szerintem semmi baja.

(#8605) bul07 válasza Zsoleszhun (#8603) üzenetére


bul07
nagyúr

(#8604) sambenez

Olyan mintha megolvadt volna és össze lenne esve a tetteje
De tényleg úgy nézet ki
A kanált azért tettem oda hogy mennyire mélyen nem volt ott semmi, amúgy ennyire[kép], [kép]

Én nem ettem meg ment a kukába

Amúgy írtam a forgalmazónak, majd ha lezárult akkor leírom mi lett

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#8606) sambenez válasza bul07 (#8605) üzenetére


sambenez
addikt

Ha megolvadt volna akkor pont hogy nincs hely mellette mert szétterül a dobozban. Inkább olyan mintha betöltéskor lett volna fagyosabb és ezért nem töltötte ki a dobozt a széléig.

(#8607) Kaba


Kaba
veterán

Aki lemaradt a Jameson whyskiről.Jövő hét csütörtöktől lesz megint leárazva a pennyben,ezúttal az újságos akciók között 4000Ft-ért.

(#8608) bul07 válasza sambenez (#8606) üzenetére


bul07
nagyúr

Hát pedig sok jégkrém úgy olvad hogy összeseik, van ebben tapasztalton mert általában min 1óra eltelik mire újra fagyasztóba tudom tenni a jégkrémeket miután megveszem

És egyes fajták először összesnek majd utána lesznek folyósak

Na de ez 3percet se volt fagyasztás nélkül mire újra fagyasztóba tettem, meg máskor ez a fajta teljesen kitölti a dobozt

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#8609) bul07


bul07
nagyúr

Nézzetek rá a Tesco kuponokra
Nekem van okt 1-24-ig szóló 8800/1300Ft-os kupon

[ Szerkesztve ]

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#8610) #49155328 válasza Kaba (#8607) üzenetére


#49155328
törölt tag

4000-ert fasza kajszi pálinkát vettem /liter és 51 fokos. ;]

(#8611) Top cat válasza BiP (#8598) üzenetére


Top cat
őstag

Nem tudom megnézni a pontokat. Már korábban írtam, hogy nem megy az app már a telefonomon. Egy ismerős telefonján léptem be és aktiválás után csináltam a QR kódról egy képernyőmentést, majd elküldtem magamnak.

Bár lehet, hogy elég csak egyszer csinálni képet a QR kódról. Csak be kell aktiválni valahol a kívánt kuponokat a profilra. Mert úgy vettem észre, hogy a QR kód nem változik. Na majd egyszer teszek egy próbát. :D

(#8612) erdey_a válasza Kaba (#8607) üzenetére


erdey_a
őstag

annyiért már drága ;]

Vérboci

(#8613) Nikaré válasza erdey_a (#8612) üzenetére


Nikaré
őstag

Jah, lemaradtam én is az előző eksönről, pedig egy flaskával vettem volna.
:B

[ Szerkesztve ]

(#8614) bugizozi válasza #49155328 (#8610) üzenetére


bugizozi
őstag

+1 én is így vagyok vele :K
de hozzáteszem ha már whiskey akkor ízre és ár/érték arányban ez a Jameson a legjobb

VCP7-DCV, CCNA ||| Ami működik, ahhoz nem szabad hozzányúlni!

(#8615) BiP válasza Top cat (#8611) üzenetére


BiP
nagyúr

A QR kód nem változik, az csak azt a sokszámjegyű profil kódot tartalamazza, ami a bal alsó sarokban szerepel, semmi mást.
Gondolom így rendelik hozzá a profilodhoz, minden más az appon keresztül megy. (mármint hogy mit aktiválsz, mit írnak jóvá, stb).

(#8616) #49155328 válasza bugizozi (#8614) üzenetére


#49155328
törölt tag

Ebben igazad lehet.
Viszont én whiskey-t mindig kéz alól veszek, antialkoholistáktól féláron. 🤭

Pl. Chivas Regal 18 0,7L 9000ft-ért. :DDD
Jellemzően januárban vásárolom fel a készletet.

[ Szerkesztve ]

(#8617) rushty


rushty
senior tag

Infláció [link]

Revolut meghívó pü-ben

(#8618) bugizozi válasza #49155328 (#8616) üzenetére


bugizozi
őstag

Sajnos nekem nincs antialkoholista ismerősöm :( :DDD

VCP7-DCV, CCNA ||| Ami működik, ahhoz nem szabad hozzányúlni!

(#8619) Digitalpimp válasza #49155328 (#8616) üzenetére


Digitalpimp
senior tag

Antik honnan kapnak whiskyt? Vagy megveszi a boltban teljes áron, aztán neked adja féláron? :D

"...a popszakmában sokminden fontosabb, mint maga a zene. Azt a legjobb kikapcsolni." Ford Fairlane kalandjai "Vihar előtti csend, nem jó itt senkinek, csak az a pár szemét érzi jól magát, aki a képernyőről felém integet, az a sok nagy magyar, az a sok jóbarát!" PiCsa

(#8620) #49155328 válasza Digitalpimp (#8619) üzenetére


#49155328
törölt tag

Ünnepek, ajándék, céges repi stb. Nem a boltban veszik.

(#8621) Top cat válasza Digitalpimp (#8619) üzenetére


Top cat
őstag

Lehet, hogy kamionról leesve kapják el. ;]

Valószínűleg ajándékként kapják. Nem túl sok üzleti érzékük van, ha eladják féláron. :D

(#8622) erdey_a válasza #49155328 (#8620) üzenetére


erdey_a
őstag

mondjuk így a kereslet és a kínálat nem feltétlenül találkozik. azt tudsz venni, ami van eladó.
persze ha a jelige "azt isszuk, ami van", akkor nincs gond :D

[ Szerkesztve ]

Vérboci

(#8623) sambenez válasza bugizozi (#8614) üzenetére


sambenez
addikt

Azért ez erősen ízlés dolga.
Ami neked ízre a legjobb az nekem simán lehet rossz, innen kezdve meg teljesen mindegy mennyibe kerül.

(#8624) sambenez válasza rushty (#8617) üzenetére


sambenez
addikt

Aha 5%.
"az étolajé 32,6, a margariné 15,4, a munkahelyi étkezésé 9,4, a baromfihúsé 9,2, a büféáruké 7,6, az éttermi étkezésé 7,3 százalékkal emelkedett. "

(#8625) szabi__memo válasza sambenez (#8624) üzenetére


szabi__memo
nagyúr

Ez pont annyi :)

(#8626) #49155328 válasza erdey_a (#8622) üzenetére


#49155328
törölt tag

Minden szart nem veszek meg de Chivas alatt nem igazán van portéka.
Ha nincs mit inni még mindig opció a pálinka főző mesterem. :DDD

(#8627) Top cat válasza Ciccuka (#8064) üzenetére


Top cat
őstag

Penny 10.14., csütörtök-től. Ez milyen minőség?

(#8628) Kaba válasza Top cat (#8627) üzenetére


Kaba
veterán

Felejtős.A Sparban is szokott lenni 24 darabos 1000 Forint körül.

[ Szerkesztve ]

(#8629) AssAssynn válasza Top cat (#8627) üzenetére


AssAssynn
őstag

Jó*, én is ilyet vettem múltkor. Írtam is róla. Kb., mint a Vanessa, de van némi különbség köztük. Most is azt várom, hogy mikor lesz újra ilyen 40 darabos kiszerelésben a Tescoban. (Penny nincs nálunk.)

* ez persze relatív. Nyilván nem olyan, mint a 200 ft/tekercses akármi.

[ Szerkesztve ]

"Igen nagy hiábavalóság – mondja a Prédikátor –, minden hiábavalóság!" (Préd 12,8)

(#8630) AssAssynn


AssAssynn
őstag

Nektek mennyi mosógép öblítő fogy el egy hónapban? Vagy máshogy kérdezve: egy nagyobb kiszerelésű flakon (2,5-3 liter) meddig elég?
Mivel ez sok mindentől függ, megköszönöm, ha odaírjátok, hogy mennyien vagytok egy mosógépre.
Nem rég vettem két 3 literest és most szóltak, hogy elfogyott. Kicsit sokallom...

"Igen nagy hiábavalóság – mondja a Prédikátor –, minden hiábavalóság!" (Préd 12,8)

(#8631) bul07 válasza AssAssynn (#8630) üzenetére


bul07
nagyúr

Számold ki
Kb 25-35ml elég egy mosásra(5Kg gép 5Kg mosási program), több inkább pocsékolás mint hatékony öblítés
1l öblítő így kb 25 mosásra elég (kimérni pontosan szinte lehetetten ezért lefele kerekítettem amúgy 28 lenne a szám)
3l öblítő 75 mosás
Ha ez a mennyiség 3hét (21 nap) alatt elfogy akkor naponta 3x kell mosni

Mosószerből kb 50ml egy mosás ha nem nagyon koszos és kemény a víz tehát 75mosás az 3.75l mosószer

Én kicsit pocsékolok ez ügyben 40ml öblítőt is szoktam használni mosásonként
Amúgy egy 1800ml nálunk hónapnál többet kibír, heti 4-5x mosunk, ha nincs extra agynemű vagy egyéb extra mosás

Szomszédom saccra 100ml többet tölt a mosógépbe öblítőből, és nem is silan öblítőből hanem az erősebbekből

[ Szerkesztve ]

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#8632) AssAssynn válasza bul07 (#8631) üzenetére


AssAssynn
őstag

Köszönöm a választ.
Direkt nem akartam matematikázni. Úgy persze kijönne, hogy egy mosásra hány millilitert töltenek bele szemre. Viszont szándékosan ilyen nagyvonalakban kérdeztem, hogy lássam más átlagfelhasználását. Ilyen egyszerű válaszokra gondoltam, hogy pl.: "ketten vagyunk, nekünk egy liter egy hónap", vagy "két gyerekkel, elfogy a 3 literes 2 hónap alatt". Csak, hogy nagyvonalakban betudjam lőni magunkat.
De te leírtad ezt is, úgyhogy köszönöm. :R

"Igen nagy hiábavalóság – mondja a Prédikátor –, minden hiábavalóság!" (Préd 12,8)

(#8633) bul07 válasza AssAssynn (#8632) üzenetére


bul07
nagyúr

Hogy meddig elég attól függ hogy aki bekészíti mennyit önt bele

Kell egy fix öblítős üveg aminek a kupakját meg kell jelölni hogy annyi öblítő elég és úgy adagolni, persze macera azt az üveget mindig feltölteni de akkor nem fordulhat elő hogy meglódul az öntés

Én mosószernél alkalmazom ezt, van egy fix amit mindig töltögetek, mert sokszor a vásárolt kiszereléseknek a kupakjai nem egyformák és mire belejön az ember sok megy feleslegesen a gépbe

És hogy így mennyire elég a mosások számától függ
Mi hárman vagyunk ahogy írtam heti 4-5 mosás

Nálunk én le is tiltottam mindenkit, csak én készítem be a gépet, mert sokszor azt tapasztaltam hogy zutty bele és már ment is majd 100ml öblítő egy mosáshoz

De tudok pontos számot is mondani
Rendelések
2019.11.28-án alza 4db 2.9l Lenor 3690Ft (318Ft/l)
2020.07.30-án emag 6db 1800ml Coccolino, 4565Ft (422Ft/l)

És minap kezdtem meg egy Coccolino-t, és még bontatlan 1db Lenor és 2db Coccolino
Így 2019 vége óta elhasználnunk 16.8l öblítőt(fentiekhez még hozzáadtam 1.8l mert ha jól emlékszek annyi még volt itthon az alzás rendelésnél), tehát havi ~700ml fogy(ez durván havi 20-21mosás)

De pl a törölközőket külön öblítő nélkül mossuk, mert ugye az öblítőnek víztaszító hatása van és ez törölköző esetén nem jó

Ez pl most jó áron van már ha át tudod venni személyesen, vagy automatából

Silan Aromatherapy Magic Magnolia öblítő, 2700ml
[link]
emagkupon
1259Ft 466Ft/l

Vagy

Lenor textilöblítő Spring Awakening, 2905ml
[link]
emagkupon
1249Ft 465Ft/l

Viszont én a Lenor textilöblítő Sensitive nem ajánlom majdnem illatmentes, így nem ér semmit, már aki nem érzékeny az öblítőre mert annak talán

[ Szerkesztve ]

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#8634) Keef_Lee válasza bul07 (#8633) üzenetére


Keef_Lee
senior tag

"De pl a törölközőket külön öblítő nélkül mossuk..."
Nem lesz kemény a törölköző?

(#8635) AssAssynn válasza bul07 (#8633) üzenetére


AssAssynn
őstag

Köszönöm még egyszer. Mosóporból már kerítettem egy saját kimérőt, mert amit adnak néhányhoz, abból 150gr is simán belemegy. :DDD Öblítőnél tényleg sok függ a kupaktól, mert ezeknek a 3 litereseknek marha nagy.
Te akkor az odafigyeléseddel jól tartod a flakonon található mutatót a mosások számát illetőleg. Nekünk attól jóval hamarabb elfogy. Lehet egyszerűen azt fogom csinálni, amit tanácsolsz. Kerítek egy kimérőt, amibe nem megy bele több 30-40ml-nél, és utána meg elkönyvelem, hogy fogy amennyi fogy.

"Igen nagy hiábavalóság – mondja a Prédikátor –, minden hiábavalóság!" (Préd 12,8)

(#8636) bul07 válasza Keef_Lee (#8634) üzenetére


bul07
nagyúr

Annyira nem

Sokat lehet olvasni róla de az öblítő mellőzését mindenhol leírják
[link], [link]

(#8635) AssAssynn

Öblítő esetén a gépen az adagolót nézem mivel felül töltős az ajtaján van az adagoló és átlátszó a nívója, amikkor meglátom hogy eléri a min szintet akkor hagyom abba a töltést

Amúgy ha véletlen mostanában vetettek Whirlpool mosógépet el ne felejtsetek regisztrálni az ajándék Ariel mosószer- és öblítő csomagra (2021.10.30-ig él, vagy készlet)
[link]
A Promóciós csomag („Promóciós csomag”):
2 x 2,64 l Ariel Colour mosógél (2 x 48 mosásra elegendő mosógél),
2 x 2,64 l Ariel Mountain Spring mosógél (2 x 48 mosásra elegendő mosógél),
3 x 28 db Ariel Allin1 mosókapszula (Ariel Allin1 PODS Mountain Spring vagy Ariel Allin1 PODS Colour&Style variációban),
1 x 210 gr Lenor Unstoppable Spring Awakening illatgyöngy (15 mosásra elegendő) vagy
8 x 0,93 l Lenor Spring Awakening öblítőszer (8 x 31 mosásra elengedő öblítőszer) vagy
4 x 1,8 l Lenor Spring Awakening öblítőszer (4 x 60 mosásra elegendő öblítőszer).

De van Whirlpool mosogatógépre is ilyen akció
(2021.11.30-ig él, vagy készlet)
[link]
JAR mosogatógép-kapszula csomaggal, mely 6 x 48 (összesen 288) db JAR kapszulát tartalmaz

Mindkét esetben fel vannak sorolva a típusok amikre érvényes

[ Szerkesztve ]

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#8637) Kaba


Kaba
veterán

Hétfőtől megint lesz ajándék gumicukor,és ír vajból is be lehet tárazni
489 Ft-ért a Lidl-ben.

(#8638) Digitalpimp válasza #49155328 (#8620) üzenetére


Digitalpimp
senior tag

Ok, de antinak minek vesz valaki piát ajándékba? :F

"...a popszakmában sokminden fontosabb, mint maga a zene. Azt a legjobb kikapcsolni." Ford Fairlane kalandjai "Vihar előtti csend, nem jó itt senkinek, csak az a pár szemét érzi jól magát, aki a képernyőről felém integet, az a sok nagy magyar, az a sok jóbarát!" PiCsa

(#8639) rushty válasza Digitalpimp (#8638) üzenetére


rushty
senior tag

Mert nem gondolnak rá, hogy van, aki nem tudja meginni. Nem csak joismerostol lehet kapni.

Revolut meghívó pü-ben

(#8640) #49155328 válasza Digitalpimp (#8638) üzenetére


#49155328
törölt tag

Szerintem, engedd el! ☝️ ;)

(#8641) 8 válasza Digitalpimp (#8638) üzenetére


8
senior tag

nem az a lényeg hogy tudottan antinak veszek piát.... egy üveg bor, whiskey, pálinka, stb mind standard ajándék
pl az üzleti életben, úgy, hogy aki (vagy ami, cég) adja általában fogalma sincs hogy aki kapja iszik-e, nem az a lényeg, hanem a gesztus.

pl karácsonyi céges ajándékkosárban szokott lenni (persze nem abban, amit a bányában dolgozó droidok kapnak), üzleti ajándékoknak is része lehet, menedzsmentben sokszor kap az ember felső kategóriás piákat is, nemzetközi cégeknél a látogató delegációk is szoktak adni.
Társadalmi szervezetben, egyesületben, klubban, alapítványban karácsonyra elismerik az évben legaktívabb tagokat és az ajándék része egy üveg bor.
Vagy valaki szívességet tett nekem és viszek neki egy üveg bort (úgy hogy fogalmam sincs iszik-e, a gesztus a lényeg)
stb stb

[ Szerkesztve ]

50.000Ft (!) jóváírás Gránit bank kétperces okostelefonos számlanyitáshoz, feltétel nélküli 0Ft/hó számlával. Mastercard Platinum bankkártya 2 évig ingyen. 500Ft PARKL kupon parkoláshoz. Raiffeisen ajánlókód számlanyitás akár +60k Ft. Revolut regisztrációhoz 8.000Ft tőlem. Privát üzenetben küldöm

(#8642) mike1334 válasza Digitalpimp (#8638) üzenetére


mike1334
veterán

A múltkor költöztem egyik irodából a másikba. A szekrényből kb 6 üveg bor, 1 üveg pezsgő, pálinka, ouzo és sör került elő...évek óta nem iszok alkoholt, és minden alkalommal igyekszem hangsúlyozni...elajándékoztam.

...unless the law provides otherwise. Guarantees not guaranteed!

(#8643) bul07 válasza 8 (#8641) üzenetére


bul07
nagyúr

Így van amúgy jobb helyeken a kis munkásokat is megtisztelik

Én is szoktam kapni ha véletlen úgy alakul, pedig én csak segítségnek sofőrnek meg pakolni szoktam menni
És sose iszok alkoholt, de elfogadom ha adják és utána lesz mit továbbajándékozni

.....................................

Más

Ha gyűjtitek a MOL pontokat akkor figyeljetek rá mert 2022 jan 9-én megszűnik a pontgyűjtés és beváltani e lehet majd utána
Használjátok el a pontokat

[ Szerkesztve ]

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#8644) Beni2360 válasza bul07 (#8643) üzenetére


Beni2360
félisten

Én is kaptam vagy 20 éve karácsonyra egy üveg szépen becsomagolt bort a sógornőmtől (tanárnő) és kibontva egy 2000 Ft-s volt a papír csomagolás alatt. Mondtam neki később, hogy azért ilyen drága ajándék nem kellett volna. El szégyellték magukat. Persze vissza adtam nekik.

Béni2360 - Redmi Note 8 Pro - Acer Aspire 5 A515-51G -- LG OLED55C8PLA - YAMAHA RX-V685 - Mission mx4 5.0 - Taga TSW-90 v.3 - QNAP TS-133 - Mini MX-G - MECOOL BB2 PRO- X96 MAX PLUS -ZIDOO Z1000 Pro

(#8645) bul07 válasza bul07 (#8602) üzenetére


bul07
nagyúr

Jégkrém
Mivel ígértem ha lezárult megírom

Tehát az ominózus jégkrém Family Frost egyik kocsijából vettem
-Október 4-én(hétfőn) írtam nekik emailt ahol csak leírtam hogy így nézett ki nem ettem meg kidobtam és arra kértem őket nézzenek utána, semmi követelőzés.
-Október 6-én(szerdán) jött válasz, hogy valószínűleg a adagoló gép hibás beállítása miatt lehetett ilyen
És hogy szeretnének kárpótolni egy prémium 850 ml jégkrémmel és az árát is visszaadják annak a jégkrémnek.
Válaszba elküldtem a címemet
- Ma Október 10-én(vasárnap) ép öcsémnél voltam a Újirázi búcsú után halom a jellegzetes zenét, na mondom akkor kocsiba és keressük meg hogy ne keljen otthon várni(mert éjszaka dolgoztam és már majd elalszok)
Megtaláltam kérdeztem hogy jeleztek e felé valamit a "Kis Pista utca 200" címre
Erre a hölgy hogy igen a jégkrém
Megmutattam neki is a képeket hagy lássa, elnézést kért többször is de mondtam ő aztán tényleg nem tehet semmiről
Visszaadta a 1500Ft-ot meg adott egy "FF extra" áfonya jégkrém-et

Simán előfordulhat hogy adagológép botlott meg és így sikerült adagolnia

Szerintem csillagos ötösre vizsgázott a Family Frost, ha minden cég így állna a panaszkezeléshez akkor egy szavunk se lehetne

[ Szerkesztve ]

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#8646) Zeki válasza bul07 (#8645) üzenetére


Zeki
nagyúr

EZ valóban ötös!

Nálam anno az Univer adott ingyen mustárokat, mert megreklamáltam, hogy mindig a termékeiket vesszük, de ez most borzasztóan tormás mellékízű, ami nem jó. Igazat adtak. Vagy az Auchan amikor a hamburgerükben lévő húst kifogásoltuk. Igazat adtak, 5000Ft kompenzálás. Ehhez képest a volt falunk egyetlen étterme (Nyúl ház), mikor megkritizáltam, hogy ha csirkecombok vannak a karácsonyi tálban, akkor miért csak egyet kaptunk, simán ők háborodtak fel és elhajtottak a picsába.

[ Szerkesztve ]

(#8647) bul07 válasza Zeki (#8646) üzenetére


bul07
nagyúr

Hát igen
Talán közeledünk nyugat felé ebben

Édesapám se kapta meg az ajándékcsomagot egy cégtől amit ígértek neki
Ő egy gumikesztyű egyik újját találta meg evés közben, lecsóban volt benne és mikkor főzte a csirkepörköltött nem bukott ki hogy benne volt, csak evés közben, a gyártó cégnek telefonált

Auchan
Debrecen
Akkor a sosorn még az Auchan-hoz tartozott az egyik büfé, és édesanyám éttelében talált valami csomagoló anyagott, olyan 1/4ehette meg mikkor megtallálta
Még nem tetszett a kiszolgálónak hogy megkértem hogy adjon helyette másikkat és ne csak kipiszkálja abból a csomagolóanyagot

[ Szerkesztve ]

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#8648) Skillet válasza 8 (#7455) üzenetére


Skillet
addikt

Hali
Segítsetek kérlek! Nincs tandil, gáz van :DDD
Sehol sem kapni. Mit érdemes venni helyette?
Ez csütörtöktől lesz Lidl-ben. Jó lehet? KATT

Mess With The Best! Die Like The Rest! 8G GALANT VR4^ever

(#8649) bazsimano válasza Skillet (#8648) üzenetére


bazsimano
őstag

igen mar egy ideje nincsen...mi vegul vettunk lanzat, emagos 3000 ezres kuponnal normalis aron jott ki...

(#8650) sambenez válasza Skillet (#8648) üzenetére


sambenez
addikt

Lehet ezért nincs Tandil.
"Nem bírta tovább a világjárvány kedvezőtlen hatásait, és csődöt jelentett a német Thurn GmbH, az egyik jelentős mosószer- és egyéb tisztítószer gyártó. A magyar vásárlók onnan ismerhetik a készítményeit, hogy ez a cég szállítja az Aldiban kapható egyes Tandil és Alio márkájú termékeket is. "

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  Spórolós topik
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.