Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  Spórolós topik

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-02-06 13:42:52

LOGOUT.hu

Spórolós topik

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#9251) sambenez válasza fateless (#9248) üzenetére


sambenez
addikt

Nem a Lidl plus, hanem a sima Lidl alkalmazásban van a virtuális kártya.

(#9252) Gézengúz válasza bul07 (#9243) üzenetére


Gézengúz
addikt

Köszi!

Meg se fordul mások fejében, hogy valakinek nincs regisztrációja oda?

(#9253) Kaba válasza Gézengúz (#9252) üzenetére


Kaba
veterán

Nem is az Emag oldalát ajánlottam neked,hanem két topikot,ahol az összes ajánlat megtalálható volt.

(#9254) fateless válasza sambenez (#9251) üzenetére


fateless
veterán

Igen, már meglett, ahogy írtam is. Köszi.

"A HELYESEN alkalmazott bölcsesség a hasznos" Prédikátor könyve 10:10

(#9255) AssAssynn válasza fateless (#9248) üzenetére


AssAssynn
őstag

Na várj, eddig az volt, hogy a blokk ellenében simán visszavették. Most már kell ez a hercehurca hozzá?

"Igen nagy hiábavalóság – mondja a Prédikátor –, minden hiábavalóság!" (Préd 12,8)

(#9256) Paxker315 válasza bul07 (#9250) üzenetére


Paxker315
addikt

Ha rám hallgatsz, nem szórakozol a xilometazolinos cseppekkel. Ha nem akarsz függő lenni. Ha van rá lehetőség, fújkálj el 2-3 flaska Rinogerminát (drága...), ha nincs, figyelj a szigorú orrlégzésre és tengervizes szpré (Mare!) szükség esetére. Egyébként a novorin jó, régen én is használtam, de, szerencsére március óta nem kell velük szórakoznom :) :)

[ Szerkesztve ]

https://dynotech.hu/ - Új, kultúrált környezet, könnyen megközelíthető : )

(#9257) Soulfly842 válasza AssAssynn (#9255) üzenetére


Soulfly842
addikt

Lidl-je és eladója válogatja, hogy mennyire rugalmas.

Van amelyik automatikusan inkább elővesz egy saját kártyát, hogy ne szöszöljenek vele feleslegesen.

Én benne hagytam a tárcában azt a lidl kártyát, amit kb fél perc regisztrálni, a kihelyzett gépeken.

Eleinte nekem se volt, többször megoldották, s ha egy-egy kínlódni akaróval összehozott a sors, akkor megmondtam, hogy ne kínlódjunk már feleslegesen, hívjon akkor egy üzletvezetőt elbeszélgetésre és tegyen elém egy vásárlók könyvét, ha eddig megoldották, akkor most is megfogják... :D

Eluntam a hajcihőt, csináltam egy kártyát és odaadom inkább, ha valamit cserélni kell, vagy visszavenni.

(#9258) sambenez válasza AssAssynn (#9255) üzenetére


sambenez
addikt

Régen is kellett a plasztik kártya. Annyi változott most jó a digitális is.

(#9259) Ciccuka válasza Soulfly842 (#9257) üzenetére


Ciccuka
veterán

Oda igazából hiába írsz már be. Letojják magasról.

Régen ha beírtál (néhány évvel ezelőtt), akkor kaptál valami kupont kárpótlásképp, de ma már csak sajnálkozó levelet fogsz kapni maximum.

Cicák támogatása: www.fos.hu/1176

(#9260) Soulfly842 válasza Ciccuka (#9259) üzenetére


Soulfly842
addikt

Ne légy naív, főleg, ha nincs rálátásod csak első bliccre mondod:
Ó de dehogynem xyx napon belül válaszadási kötelezettségük van, vagy máskülönben törvénybeli kötelezettségüknek Egy-egy ilyen multi cégnél komoly procedúra van azzal, központ irányába jelenzni, számonkérés, dolgozni kell vele, válaszadási kötelezettség, macera.

Ezt mindenesetben kezelniük kell. De gyakorlatban így együttesen seperc alatt azt mondják inkább, hogy jó megoldjuk. Soha nem volt szükség még a megfelelő kiállással a tényleges beírásra... :D Csak jó kiállás kell. Ezért kell ezzel együttesen hívni az ÜV-t is. Megoldja :DDD Főleg az ilyen bizz-bass' ügyet, amibe értelmetlen bele menniük egyáltalán ... :D

[ Szerkesztve ]

(#9261) Ciccuka válasza Soulfly842 (#9260) üzenetére


Ciccuka
veterán

Nekem azt mondták nyugodtam írjak bele úgyse lesz semmi se. Írtam bele és tényleg nem lett semmi se.

Az elmúlt 3 évben legalább 5x írtam (Aldi, Lidl, Tesco) és nem lett semmi foganatja. Elnézést kértek azt annyi.

Lidl-nél pl. állandóan az visszatérő a gond, hogy nem lehet megvenni a leakciózott árcímkés (30%) akciós cikkeket (mondjuk ruhát, állítólag akcióváltáskor szokott gond lenni gyakran náluk). A kassza nem viszi se hogysem: "cikk nem eladható" a vezető hiába jön oda, ő se tud segíteni. Pedig rajt van az ára pontosan és az ajánlatnak minősül.

[ Szerkesztve ]

Cicák támogatása: www.fos.hu/1176

(#9262) AssAssynn válasza sambenez (#9258) üzenetére


AssAssynn
őstag

Nekem sose kértek ilyet, de akkor gondolom megoldották más kártyájával, ahogyan írják is. Mondjuk nem tudom mire kell ez a plasztik.

"Igen nagy hiábavalóság – mondja a Prédikátor –, minden hiábavalóság!" (Préd 12,8)

(#9263) Ance válasza AssAssynn (#9262) üzenetére


Ance
őstag

Számviteli okokból szerintem tartalmaznia kell a számlának, hogy kinek fizet ki összeget.

(#9264) fateless válasza sambenez (#9258) üzenetére


fateless
veterán

Meg még az is változott, hogy elvitték a gépet (Pápán legalábbis), amin a plasztik kártyát csináltam régen, szóval csak az app marad opcióként

"A HELYESEN alkalmazott bölcsesség a hasznos" Prédikátor könyve 10:10

(#9265) Ciccuka


Ciccuka
veterán

Lidl Plus app-nál újra lehet képernyőmentést készíteni a QR-kódra.

Cicák támogatása: www.fos.hu/1176

(#9266) MittuDomain_


MittuDomain_
őstag

Lidl Plus app issue.
Elvileg mától lehetett volna feloldani a sajátmárkás mogyoróvajat, 800 helyett 425,- Ft a 400g-os, instant get.
Ma reggelre kikerült a listából, több más dologgal együtt. Látott már ilyet valaki?

Si tacuisses, philosophus mansisses.

(#9267) Itsu válasza MittuDomain_ (#9266) üzenetére


Itsu
tag

tegnap átnéztem az ajánlatot,nekem már akkor sem volt bent az.

(#9268) Kaba válasza MittuDomain_ (#9266) üzenetére


Kaba
veterán

Biztos hiba csúszott a rendszerbe.Roszabb lenne,ha listázva lenne és nem lehetne érvényesíteni.

[ Szerkesztve ]

(#9269) Gézengúz


Gézengúz
addikt

Végre valami értelmes, mi ennek az ára egyébként?

Pörgetős volt amúgy!

Kaba

Köszönöm!

[ Szerkesztve ]

(#9270) Kaba válasza Gézengúz (#9269) üzenetére


Kaba
veterán

750 Ft

(#9271) maroni válasza Gézengúz (#9269) üzenetére


maroni
aktív tag

Én ma vettem 10 dbt! Ráadásként volt még 7000/700 kuponom is! Többet is lehet egyszerre!

(#9272) sambenez válasza Gézengúz (#9269) üzenetére


sambenez
addikt

Nekem még soha nem pörgetett értelmes dolgot. Mondjuk a kaparós sem adott soha semmit ami kellett volna.

(#9273) Kaba válasza maroni (#9271) üzenetére


Kaba
veterán

Lehet,de párosával érdemes venni.

[ Szerkesztve ]

(#9274) Drughi válasza Gézengúz (#9269) üzenetére


Drughi
addikt

Hol kell pörgetni?

(#9275) Kaba válasza Drughi (#9274) üzenetére


Kaba
veterán

A főoldalon vásárlás után.

(#9276) Ciccuka


Ciccuka
veterán

Aldi-ban is szépen megdrágult az utóbbi időben sok minden:
Kenyér 750-es 189-ről 229-re (Lidl-ben 299-be kerül a kilós)
Zsír 189-ről 349-re
Kifli-zsemle 22-ről 27-re

[ Szerkesztve ]

Cicák támogatása: www.fos.hu/1176

(#9277) Kaba válasza Ciccuka (#9276) üzenetére


Kaba
veterán

Majd Januárban nézd meg ezeket az árakat újra.

(#9278) Ciccuka válasza maroni (#9271) üzenetére


Ciccuka
veterán

Nekem csak szerdáig volt Lidl 7000/700 kuponom (de az többször felhasználható).

[ Szerkesztve ]

Cicák támogatása: www.fos.hu/1176

(#9279) bul07 válasza Ciccuka (#9276) üzenetére


bul07
nagyúr

ÓÓÓ szegény városiak :) (városon van Lidl. Penny, Tesco stb)

Nálunk falkun már egy ideje 439Ft a legolcsóbb 1Kg kenyér

Kifli, zsemle, legolcsóbb 49Ft

Olyan jó falun élni sok mindentől elzárva :(

[ Szerkesztve ]

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#9280) Skillet válasza bul07 (#9279) üzenetére


Skillet
addikt

:R

Mess With The Best! Die Like The Rest! 8G GALANT VR4^ever

(#9281) krizmo_ válasza bul07 (#9279) üzenetére


krizmo_
addikt

Sütni kell otthon, én is ezt teszem, így mindig van friss kenyér/pékárú és független vagyok a boltoktól. :) Valamint ez a legspórolósabb megoldás. ;)

(#9282) Zeki válasza krizmo_ (#9281) üzenetére


Zeki
nagyúr

Nekünk az még nem jött be.

(#9283) bul07 válasza krizmo_ (#9281) üzenetére


bul07
nagyúr

Ó sütni, főzni is nyűg

Úgy irigylem a városiakat hogy tudnak házhoz rendelni

Nekem egy nyomorult pizza miatt min 35Km autóznom kell a legközelebbi helyre, ami nem is igen finom
Ami ízlik az oda vissza 55Km

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#9284) SyMbioTe válasza bul07 (#9283) üzenetére

Vagy kényelmes az ember, de cserébe fizet, vagy sütöget otthon, de nem kell annyit fizetni. Ez egy ilyen bicikli. :D

Amúgy nem akarok izé lenni, de pizzát a legkönnyebb otthon csinálni, pláne ha esetleg dagasztó gép is van.
Liszt, só, élesztő, víz -> összegyúr / dagaszt, pihentet, kisodor és lehet rakni a feltétet. :K

„És akkor csodálkozunk a rendőr vicceken! Mi ez, szerencsepatkó? Az! Eddig jó kabala volt. Nem gondolod, hogy egy kicsit hülyén néz ki egy magyar rendőr 1980-ban egy lópatkóval a kocsijában? A materialista világnézet nevében lefoglalom!”

(#9285) Top cat válasza krizmo_ (#9281) üzenetére


Top cat
őstag

Független vagy a boltoktól? ;]

A lisztet is otthon csinálod? Élesztő? (jó, mondjuk ott van neked pompi :D )
Cukor, só?

Nem hiszem, hogy van otthon búza meződ és cukorrépa ültetvényed meg só bányád, malmod. ;]

(#9286) krizmo_ válasza SyMbioTe (#9284) üzenetére


krizmo_
addikt

Én kovászból csinálom, pár napot simán elpihenget a hűtőben, így több részletben is elkészíthető. :)
Ha van kedved benézhetnél hozzánk a főzőcskés topikba, szoktunk pizzat is sütni. ;)

#9283 bul07
Ne legyen az! :N Sütni/főzni nagyon jó dolog, én nagyon szeretek... Bár városban lakom, de kb. soha nem rendelek ételt, mire ideér elkészítem. :DDD

#9285 Top cat
Kenyér/pékárú tekintetében vagyok független. Amúgy, a lisztet malomtól veszem. :P

Nem hiszem, hogy van otthon búza meződ és cukorrépa ültetvényed meg só bányád, malmod. ;]
Még nincs! :DDD

[ Szerkesztve ]

(#9287) bul07 válasza SyMbioTe (#9284) üzenetére


bul07
nagyúr

Nem éri meg anyagilag szerintem
Tészta megcsinálás, feltétek, munka, takarítás és már majd ott van mintha vettem volna
Persze a feltét az több rajta de a éttermin is elég van hogy jól lakj, és az ízt meg ugye meg kell találni
(Nekem nincs rabszolga(asszony :DDD ) aki megcsinálná és csak úgy elém tolná :DDD , amúgy én azt nagyon letudom nézni ha valaki elvárja a feleségétől hogy még munka után szolgálja ki a családot, ő meg sörözve bevágódik a tv elé vagy nyomkodja a telefonját, számítógépet.)

Berettyóújfaluban egy 50cm Pizza legutóbb 3150Ft volt dobozban, kívánság 5feltét (alap sajt nélkül)
Bakelit, árlista[kép] [kép], június 7. képek
Júniusban volt egy mellényúlásom és azóta csak egyszer ettem pizzát azt is kaptam
Rendeltem egy mézes mustáros alapú pizzát és ananász is volt rajta. Ajánlásra.
Hát volt olyan rossz hogy megundorodtam a pizzáktól, olyan édes émelygős volt, nem is bírtam megenni csak másfél szeletett a 50cm-ből

[ Szerkesztve ]

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#9288) SyMbioTe válasza krizmo_ (#9286) üzenetére

Néhanapján benézek, szeretek alapvetően a konyhába, csak még nem vagyok túl jó benne. :))
Az egyik zsemle receptedet csináltuk egyszer, első próbálkozásra egész jó lett a végeredmény. :D

bul07:
Lehet, bár én alapvetően szeretem csinálni, kivéve a takarítás részét. :DDD
Én nem is mondtam olyat, hogy az asszony csinálja meg, ezzel ugyanígy vagyok ahogy te, ő nem rabszolga. :K

[ Szerkesztve ]

„És akkor csodálkozunk a rendőr vicceken! Mi ez, szerencsepatkó? Az! Eddig jó kabala volt. Nem gondolod, hogy egy kicsit hülyén néz ki egy magyar rendőr 1980-ban egy lópatkóval a kocsijában? A materialista világnézet nevében lefoglalom!”

(#9289) Ance válasza bul07 (#9287) üzenetére


Ance
őstag

Kézzel mondjuk 15 perc, géppel 5 perc egy pizza tészta. Utána 1-2 órát áll, ha megfelelő tésztát választasz és sütheted. Persze nyugodtan fizethetsz kb. 1000 forintos bekerülési költség helyett 3ezret egy kihűlt, kiszáradt pizzáért, de én ezt még városban sem tenném, pedig ott lakom. Kb. 10 éve rendeltünk pizzát utoljára, de ma már senki nem enné meg itthon.

Mellesleg a pizza kiváló a maradék felhasználásra is, így azzal is költséget kímélsz.

(#9290) bul07 válasza Ance (#9289) üzenetére


bul07
nagyúr

1000Ft hogy
200-300Ft egy pizza szósz, tészta legyen 100Ft +sok munka, soknak tojás sajt egyebek ez nem áll meg 1000Ft alatt (10-20deka sajt már 400Ft)
És még a mosogatás takarítás

Azt nem vitatom hogy a vége lehet jobb, de ettem én már kutya rossz házit
Na meg amire kitapasztalja ember hogy miből mennyit a tésztába, hogy milyen hőfokon mennyi ideig sütni
(Nekünk gázos a sütőnk(olcsóbb kategóriából) már új korában is féloldalasan sütött, egyik oldalán melegebb van)

Amúgy nekem mindegy hogy kihűl, én úgyis szeretem ha nem jobban :DDD

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#9291) Skillet válasza krizmo_ (#9281) üzenetére


Skillet
addikt

Mi itthon sütjük a kenyeret (géppel), de szerintem drágábbra jön ki, mint a bolti. Mondjuk mi fele sima liszt, fele teljes kiőrlésű búzalisztet használunk, illetve olíva olajat.
De ha valakinek van jó receptje, szívesen kipróbálnánk.
Egyébként a gépben nem lesz olyan a kenyér, mint a bolti, olyan roppanós héjú. Sütőben meg passz, talán még nem próbáltuk.
Illetve jöhetne valami ütős pizzatészta recept is! :D

Mess With The Best! Die Like The Rest! 8G GALANT VR4^ever

(#9292) MADcat válasza Skillet (#9291) üzenetére


MADcat
MODERÁTOR

Sütőben, jénai, vagy simán tepsi. Elhagytuk a gépet mi is régóta.

Egyetlen atombomba képes elrontani az egész napodat!

(#9293) SyMbioTe válasza Skillet (#9291) üzenetére

Én a Magyarósi receptjét használom, nekem ez eddig nagyon bejött. :K

„És akkor csodálkozunk a rendőr vicceken! Mi ez, szerencsepatkó? Az! Eddig jó kabala volt. Nem gondolod, hogy egy kicsit hülyén néz ki egy magyar rendőr 1980-ban egy lópatkóval a kocsijában? A materialista világnézet nevében lefoglalom!”

(#9294) Top cat


Top cat
őstag

Penny, 11. 25, csütörtök-től.

(#9295) maroni válasza Ciccuka (#9278) üzenetére


maroni
aktív tag

Igen naponta kimaxolom!
Egy pizza max 500 ft házilag vettem egy ferrari pizzasütőt 28000 ft
kb 1 hónap alatt bejött az ára , rendes éttermi pizzát süt!

[ Szerkesztve ]

(#9296) rushty válasza Top cat (#9294) üzenetére


rushty
senior tag

Talán az egyetlen jó csoki .. (Milka, Mars vonal már nem olyan nálam sok éve, ha elém teszik elfogy egyben, de nincs rá vadászat)
mondjuk várom mikor lesz újra 250... :D

[ Szerkesztve ]

Revolut meghívó pü-ben

(#9297) Zeki válasza rushty (#9296) üzenetére


Zeki
nagyúr

(#9298) Gézengúz válasza Zeki (#9297) üzenetére


Gézengúz
addikt

Most kóstoltam ezt, a mandulásat, Nekem bejött. Szombatig ennyi. Aldi szintén.

[ Szerkesztve ]

(#9299) Ciccuka válasza bul07 (#9283) üzenetére


Ciccuka
veterán

Lehet kapni ilyen kövön sütött (hűtött) pizzát, amit 10 perc alatt ki tudsz sütni hagyományos sütőben. Egész jó eredményt lehet elérni.

Aldi-ban szoktunk venni ilyet:

Ha házilag szeretnél készíteni, akkor a Gyermelyi Pizzaliszt talán most a legolcsóbb liszt, ami már elfogadható eredményt ad + Aldi-s élesztő.

Hardcore pizza és kenyér topik

[ Szerkesztve ]

Cicák támogatása: www.fos.hu/1176

(#9300) rushty válasza Gézengúz (#9298) üzenetére


rushty
senior tag

Egyszer kóstoltam asszem, a kéket, jó is volt, de nem ragadt meg az élmény, hogy újra keressem. De most hogy mondjátok mandulásra lehet benevezek.

A pralinéjükre lettem volna kíváncsi (a pennyshez képest, mert ilyen Merci se hoz lázba), pár hete volt akció. Majd ha lesz, addig ráér. :D

[ Szerkesztve ]

Revolut meghívó pü-ben

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  Spórolós topik
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.