Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  Spórolós topik

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-02-06 13:42:52

LOGOUT.hu

Spórolós topik

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#9351) IntelKiller7


IntelKiller7
veterán

Aki most venne nespresso kapszulat nezze meg a tescot.
mohacsi tescoban most vettem 2x10 Costa 7-es erossegu kv kapszulat 480Ft/doboz aron.

Battlefield Hungary FB csoport: https://tinyurl.hu/OrvU/ | XO GT: Alwin4K

(#9352) Soulfly842


Soulfly842
addikt

Upsz :)

(#9353) BiP válasza Soulfly842 (#9352) üzenetére


BiP
nagyúr

Jól kicentizted :)
2000ért lazacfilé, az sem rossz .

(#9354) Ciccuka válasza Soulfly842 (#9352) üzenetére


Ciccuka
veterán

Én 3x is használtam.

Cicák támogatása: www.fos.hu/1176

(#9355) bul07


bul07
nagyúr

Szerintetek préselt Persil kapszula folyadéka eltartható?

Lenne baja ha mondjuk 1év múlva kezdeném el használni a 5litert, ami kb 7-8 hónap alatt fogyna el utána, tehát kb két évet minőségromlás nélkül eláll

Esetleg ha valaki tudná hogy egy kapszulában hány ml folyékony anyag van és leírná az jó lenne
Gondolom nem sok

[ Szerkesztve ]

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#9356) AssAssynn válasza bul07 (#9355) üzenetére


AssAssynn
őstag

Hogy mi? :DDD Préselt persil kapszula? :B Erre a sztorira kíváncsi lennék.

"Igen nagy hiábavalóság – mondja a Prédikátor –, minden hiábavalóság!" (Préd 12,8)

(#9357) Ciccuka válasza bul07 (#9355) üzenetére


Ciccuka
veterán

Szerintem olyan, mint a sima mosószer. Lezárt edényben sokáig elállhat.

Cicák támogatása: www.fos.hu/1176

(#9358) BiP válasza bul07 (#9355) üzenetére


BiP
nagyúr

Tescós -2200Ft kupon?
Mennyi lenne amúgy az eredeti ár? Mennyire jönne ki egy mosás?

Én a héten vettem 5,28L-es (96mosás) Arielt az alzánál, 4e Ft. [link] Nem tudom, ezzel tud-e versenyezni.
Ill. vettem Persilt is, 5L-est (100mosás), szintén ~4e-ért. egy fehér+egy színes [link]
(de van Sensitive 3400-ért, ez bestbuy, akinek ilyen kell)
Nekünk is jó sokáig ki fog tartani, nem aggódom miatta, hogy megromlana.

A kapszulásnak nem vagyok híve. általában 2-3x annyiba kerül rengeteg felesleges műanyag, stb. De legalább trendi :)

szerk: most megnéztem a TEsco online-on. Hááát. Ariel termékek közül [link] pont a kuponosok közül mind 5799 Ft volt, szóval a minél nagyobb éri meg a legjobban. A kapszulás az 80Ft körülre jön ki, ami kapszulások között jó ár, de nem tud versenyezni a mosószerrel.
Mosószerek közül meg a legnagyobb (70-es) jön ki legolcsóbbra, de az is drága még.
Van náluk 5,28L-es akcióban, -50%, de még így is 4699, ami drágább, mint az alza. (igaz, nincs szállítási költség, ha a boltban veszed meg, míg alzánál lenne)

#9356 AssAssynn : szerintem úgy érti, hogy kinyomkodná a kapszulák tartalmát egy edénybe. (de lehet, hogy félreértettem)

[ Szerkesztve ]

(#9359) Ciccuka válasza BiP (#9358) üzenetére


Ciccuka
veterán

Tesco-ban is BF 50% áron van egyik nagy Ariel (90+) és 5k alatti az ára, de arra nem biztos, hogy jó az a kupon.

[ Szerkesztve ]

Cicák támogatása: www.fos.hu/1176

(#9360) bul07 válasza AssAssynn (#9356) üzenetére


bul07
nagyúr

Ami infót kaptam
Sérült áru
Valamivel leöntötték vagy megázott vagy kipukkant kapszula vagy mit tudom én, és nem megsemmisítették hanem eladták, aki meg megvette az a kapszulákból kipréseli a cuccot

5l ~3500Ft kézen közön keresztül

(#9357) Ciccuka

Én a bomlástól tartok, mert hogy ugye kapszula csak zárt és hogy nem e kezd e el lebomlani és veszít a hatásosságából, rosszabb esetben kárt tenni a ruha anyagában

(#9358) BiP

Milyen kupon?

Az jó ár csak nekem még a szállítás díját is bele kell kalkulálni +890Ft

Na meg ha számolunk
Rendes kb 40-50ml kell egy mosáshoz
Préselt, ha tippelni kellene 15-20ml nincs több egy kapszulában, tehát kettes szorzó

Préselt 5l az 250 mosás

Most amúgy emagról vettünk egy ilyen pakkot
Woolite finommosószer színes textíliákhoz, 3x 3,6l 180 mosás [link]
5000Ft és ingyenes a szállítás

Persze nem Ariel vagy Persil de már próbáltuk és a mi igényeinknek teljesen megfelel

És ugye ezért is kellene tárolni ha vennék a préseltet mert a 10.8l Woolite egy évre simán elég

[ Szerkesztve ]

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#9361) AssAssynn válasza BiP (#9358) üzenetére


AssAssynn
őstag

Így értettem én is, pont ezért kérdeztem rá. :DDD
De ha már ott a kapszula, akkor nem mindegy lenni, azt dobni a gépbe?

"Igen nagy hiábavalóság – mondja a Prédikátor –, minden hiábavalóság!" (Préd 12,8)

(#9362) AssAssynn válasza bul07 (#9360) üzenetére


AssAssynn
őstag

Ja, így már világos. :K Lehet ezt, a korábban linkelt cuccot veszi ő is, és kemény 100 ft haszonnal adja el neked. ;]

Különben erről jut eszembe. Mi garantálja, hogy azt adja el, amit mond, és nem sparos folyékony szappant?

"Igen nagy hiábavalóság – mondja a Prédikátor –, minden hiábavalóság!" (Préd 12,8)

(#9363) bul07 válasza AssAssynn (#9362) üzenetére


bul07
nagyúr

Nem nekem adja el hanem jó ismerősének aki nekem is tudna venni mintha magának venné
És kimentett kapszulát is árul csak az többre jön ki, de kevesebbre mint üzletbe kapható
De kapszulát én nem szeretem

Lehet rosszul volt tárolva és a kapszula anyaga elkezdett ragadni szivárogni és ugye ezek műanyag dobozba vannak így a folyadék kinyerhető

Szagán állagán azért lehet látni hogy mi van a eladott cuccban

[ Szerkesztve ]

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#9364) BiP válasza Ciccuka (#9359) üzenetére


BiP
nagyúr

Igen, ezt írtam is az utolsó 2 sorban, 4699. És arra biztosan nem jó a kupon, nincs a listán.

#9360 bul07 : Ja, értem.
Asszony hozott haza tesco-ból blokkon szereplő kupont. -2200Ft bizonyos Ariel termékekre. (online szerint ezek pont mind 5799, ebből jönne le.) Meg párhuzamosan van -50% bizonyosakra.
Ha megfelel a woolite, akkor az valóban jobb áron van.

[ Szerkesztve ]

(#9365) AssAssynn válasza bul07 (#9363) üzenetére


AssAssynn
őstag

Gondolom a gyárban dolgozik és a selejtes, megsemmisítésre ítélt darabokat hozza haza "okosba".
Mondjuk ezek a kapszulák több "színből" állnak, azaz több, különböző összetevőből, amik a mosás különböző fázisaiban olvadnak ki. Préselés után ezek mind együtt vannak, ami nem tudom mennyire jó.

"Igen nagy hiábavalóság – mondja a Prédikátor –, minden hiábavalóság!" (Préd 12,8)

(#9366) elistvan


elistvan
senior tag

Társasjáték:

A Piatnikboltban a Coppenhagen 12900 helyett 5500Ft a Rummikub Twist 7690 helyett 4500Ft illetve az Ubongo 9790Ft helyett 5499Ft ha épp valakit valamelyik érdekel.

Minőségi angol humor magyar felirattal: http://goo.gl/5kvyBr

(#9367) Soulfly842 válasza BiP (#9353) üzenetére


Soulfly842
addikt

Ennyi volt tervbe véve :D előtte való nap este vásároltam be, akkor jutott eszembe, hogy megnézem a lazacot, s láttam, hogy holnap lesz leértékelve :D

A szenzoros szappanadagolót meg pont terveztem (kézfertőtlenítőnek, lakás bejárathoz) így pont jó lett :)

(#9368) JóGéza válasza AssAssynn (#9365) üzenetére


JóGéza
aktív tag

Ingyen kapják. Negyedévente kapnak a cég termékeiből. Van amit kereskedelmi csomagolásban, van amit csak egy sima flakonba töltve.

(#9369) bul07 válasza AssAssynn (#9365) üzenetére


bul07
nagyúr

Hát szerintem meg egyszerre olvad az egész kapszula.

Honnan tudná a kapszula hogy 50perces mossás fut vagy 150perces

Legutóbb mikkor rákérdeztem a gyártónal kapszula mellé is ajánlotta az öblítő használattát

..................

Lehet napolom a témát és majd hab elfogy a mostani készlett visszatérek rá

[ Szerkesztve ]

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#9370) krizmo_ válasza AssAssynn (#9365) üzenetére


krizmo_
addikt

Én már oldottam fel ilyen kapszulát, és nem úgy tűnt, hogy ne egyszerre oldódódna fel. Az egyik kapszula kilyukadt és vitte magával a többit, kivettem őket a dobozból és egy flakonba tettem, majd engedtem rá vizet és felodottam őket, és így kerültek felhasználásra. Nem vettem észre semmi különöset, működtek rendesen.

(#9371) sambenez válasza elistvan (#9366) üzenetére


sambenez
addikt

Kár hogy az Ubongo az nem a 3D, az sokkal jobb mint ez a verzió.

(#9372) bul07


bul07
nagyúr

Sipo patika
BLACK PANDA - A SIPO PATIKÁK BLACK FRIDAY AKCIÓJA
November 26-28. között ingyenes szállítással és akár 70%-os akciókkal,
peeersze, hogy a SIPO-nál!
3 napon át óriási kedvezményekkel vár a SIPO WEBPATIKA! A karácsony közeledtével a "Hasznos ajándékok" kerülnek a középpontba!

Áraik olyanok amilyenek de ingyenes szállítás az ami fontos
Össze kell hasonlítani mi hol mennyi és ha megéri most ingyen szállítással lehet rendelni

Múltkori rendelésem

Novorin 0,1% oldatos orrcsepp 10ml O2-40
Lehet rendelek megint egyet, mert a lejárati dátuma amit küldtek 06.2025
Régen én nem használtam orrcseppet, ha megfáztam fújtam rendesen az orromat, aztán tettem egy próbát és cseppentés után mintha elvágták volna az orrfújást

Rovitex Rovimed Medicare mosható szájmaszk 1x GY6-07
Ezt nagyon tudom ajánlani, nagyon de nagyon kényelmes viselet
És ez nem sima szövet, hanem jó minőségű akár autoklávban sterilizálható

[ Szerkesztve ]

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#9373) gangstagergo


gangstagergo
senior tag

LENOR tavaszi ébredés 2,905 l (96 mosás) 433,39 Ft/1 l [link]

(#9374) Stylewars_kp válasza bul07 (#9369) üzenetére


Stylewars_kp
senior tag

Maga a kapszula anyaga később olvad el az összetétele miatt, ezért a mosás későbbi fázisába kezdődik az adagolás. Nekem az a pár ezer ft spórolás nem éri meg, hogy ilyennel mossak. Összefolynak a különböző részek még oké, de miközben kinyeri a sérült kapszulából koszolódik maga a mosószer, nem? Te meg azzal mosol?
Oké, persze tudom régen patakba mostak...meg gémes kút vasszöggel....meg megvolt az ősrobbanás vhs kazettán csak rávetted a Pretty Woman-t. :DDD

(#9375) bul07 válasza Stylewars_kp (#9374) üzenetére


bul07
nagyúr

Igen és mégis honnan tudja a kapszula hogy 50 vagy 150perces mosás megy (sőt vannak +200perces programok is)
Egyes gépeken van rövidebb is akár 30perces program
A kapszula dobozán ha jól emlékszek nincs megkötés hogy hány perces mosáshoz lehet használni

Jó legyen késleltetés, de mennyi, melyik gép melyik programjához van belőve

Ha első része 10perc múlva olvad a második meg 30perc, akkor mi van 30perces programnál, lejár de még a kapszula ott van nem feloldva

Van itthon kapszula Kép igaz majd két éve kaptuk a promóciós csomagot, de légmentesen lezárt kis zacskókban nem hiszem hogy bajuk lenne
Így tudok tenni egy olvadós próbát

De hát akkor mire jó a youtube két videó
Ebben kb 10percre teszi az egész feloldódását (úgy hogy nem piszkálják, gépbe azért kicsit más a helyzet a forgás miatt, ott szerintem harmad annyi idő se kell)
Ebben nem tudni az időt de egyszerre oldódik

Ariel saját videójába is tesznek öblítőt , így a kapszula csak parasztvakítás mert így is úgyis kell öblítő, már aki amúgy használ
Kapszulába nincs öblítő

...................

Minden attól függ hogy préseli hogy szennyeződik e, ezt viszont nem tudom hogy milyen módszerrel préseli, de ha a flakon száján belenézek simán lehet látni hogy úszkál e benne kosz

[ Szerkesztve ]

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#9376) Stylewars_kp válasza bul07 (#9375) üzenetére


Stylewars_kp
senior tag

Ha rám hallgatsz úgy csinálod ahogy akarod. :DDD

[ Szerkesztve ]

(#9377) bul07 válasza Stylewars_kp (#9376) üzenetére


bul07
nagyúr

Jelenleg mi így mosunk

Folyékony emagról Lanza Vanish, azt hiszem 2890Ft-ért vettem, olyan 50ml szoktam tenni a gépbe 31Ft/mosás

Öblítő jelenleg emagos COCCOLINO rendelés volt 4564Ft jött ki a 6db, olyan 25ml öblítőt használok 10.5Ft/mosás

De most volt az emagon kupon így ezeket ilyen áron sikerült

Woolite, 3x 3,6l[link], sikerült 3057Ft-ért, így egy mosás 50ml esetén 14.15Ft/mosás
(A 10.8l 216mosás, heti 4 az átlag nálunk 54hét, persze nem pontos érték mert van hogy kicsit kevesebb vagy több szalad a gépbe belőle)

Lenor textilöblítő Spring Awakening, 2905ml[link] , 2db vettem 1835Ft-ért, így egy mosás 25ml esetén 7.9Ft/mosás
(A 5.81l 232mosás, heti 4 az átlag nálunk 58hét, persze nem pontos érték mert van hogy kicsit kevesebb vagy több szalad a gépbe belőle)

........................

Ha már Woolite
4999Ft ért van most a 10.8liter az 50ml/mosással számolva 23.15Ft/mosás

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#9379) Keef_Lee válasza tlala (#9378) üzenetére


Keef_Lee
senior tag

Most a Lidli W5 Megapack 90 db-os 22,21 Ft/db.

(#9380) cd930 válasza Keef_Lee (#9379) üzenetére


cd930
aktív tag

Nem ugyanabban a ligában játszanak és a Jar Platinum All in One most bitang jó áron van 26 Ft-ért.

Árban jóval magasabb a Jar legjobb terméke, a Platinum Plus, most abból is van félárasnak mondható akció (32 Ft/db)
Én ebből (is) betáraztam most :)

[ Szerkesztve ]

20+ éve a Prohardveren

(#9381) Soulfly842 válasza cd930 (#9380) üzenetére


Soulfly842
addikt

Az a durva, hogy a Jar Platinum Plus-t nem vizsgálták a fenti tesztben. Igaz drágább, de még durvábban veri az egész piacot.

(#9382) Keef_Lee válasza cd930 (#9380) üzenetére


Keef_Lee
senior tag

Én egyszer egy teszt győztesének a W5-öt olvastam. Néhány éve :)
Ez a platinum még annál is jobb? :B

(#9383) Grundez88 válasza Soulfly842 (#9381) üzenetére


Grundez88
lelkes újonc

Így nagyon jó áron lett. 17.45 Ft/db. Volt egy 3k-s kupon sérült termék miatt.
[kép]

(#9384) Soulfly842 válasza Grundez88 (#9383) üzenetére


Soulfly842
addikt

Szuper :)
(Jar platinum plus készlet már Glamour napoknál fel lett töltve)

Nekem is volt ma egy vásárlásom, de ott kicsit cheat-eltem :DDD

[ Szerkesztve ]

(#9385) Grundez88 válasza Soulfly842 (#9384) üzenetére


Grundez88
lelkes újonc

Ezt hogy? Nekem is kellene. :DDD

(#9386) Soulfly842 válasza Grundez88 (#9385) üzenetére


Soulfly842
addikt

Párom munkáltatója adott 10K-t Emag-ra, egyfajta év végi juttatás. :)

(#9387) erdey_a válasza cd930 (#9380) üzenetére


erdey_a
őstag

mi az, hogy nem ugyanaz a liga? a jar ki is pakol a mosogatógépből? :D

Vérboci

(#9388) MittuDomain_ válasza Soulfly842 (#9386) üzenetére


MittuDomain_
őstag

Ez tök jó, nálunk is bevezethetnék.
Ha egy nagy munkáltató leszerződik, hogy 9e/db-ért vesz a dolgozóinak 100-150db 10e emag utalványt, az win-win.

Si tacuisses, philosophus mansisses.

(#9389) SyMbioTe válasza erdey_a (#9387) üzenetére

Sőt, úgy el mossa, hogy el se használja magát. :D

Mindenből van prémium, meg közepes meg vacak. A Jar meg akárhány helyről hallom meg akárhány tesztet olvasok mindenhol a legjobbnak mondják, nálunk is nagyon bevált.

„És akkor csodálkozunk a rendőr vicceken! Mi ez, szerencsepatkó? Az! Eddig jó kabala volt. Nem gondolod, hogy egy kicsit hülyén néz ki egy magyar rendőr 1980-ban egy lópatkóval a kocsijában? A materialista világnézet nevében lefoglalom!”

(#9390) erdey_a válasza SyMbioTe (#9389) üzenetére


erdey_a
őstag

azt értem, hogy annak mondják, csak ebben a szegmensben nem tudom elképzelni, hogy mi az a plusz amit a drágább termékek adnak.
aldis tablettát használunk eónok óta és még, koszos, foltos, mosatlan edényt nem vettem ki a gépből. múltkori emag akcióban valami golyós finisht vettem egy csíkkal. az is elmosogatott...

de lehet hogy a jobbnak mondott cuccok rövidebb programon is jó eredményt adnak, a budget vonal meg kevésbé?
mert mondjuk ezt még nem teszteltem, mindig a 3 órás programon mosogatunk.

Vérboci

(#9391) Zeki válasza bul07 (#9363) üzenetére


Zeki
nagyúr

Annyi a mosószer hamisító, mint a hazug politikus. Osztrák nagykerből jött eredeti... aha... kapszulákból kinyert... aha....

(#9392) Soulfly842 válasza Zeki (#9391) üzenetére


Soulfly842
addikt

Itt szabolcsban régebben nagyüzemű Ariel hamisítás is volt :D S nem csak a KGST-n árulták :D

[ Szerkesztve ]

(#9393) Zeki válasza Soulfly842 (#9392) üzenetére


Zeki
nagyúr

Egyszer megjátszottam sok éve, hogy 2 vaterás eladótól vettem 2 színes ruhákhoz való Arielt. Eredeti osztrák nagykeresek... azért olcsók....
Mind a kettő más színű és szagú volt. De a flakon ugyanaz, amibe minden hamis Arielt tesznek. Beküldtem őket a hazai forgalmazónak a Procter&Gamble-nek. Megállapították, hogy ez nem az ő termékük. Küldtek helyette valódi Arielt. Na az olyan volt mint a bolti.

Azóta falun a szüleim szomszédja is vett ilyen olcsó eredeti osztrák Arielt, mondom hadd lássam a kupakját. Belenéztem a kupakba, hamis. Ennyi. De ő elégedett vele. Oké, legyen, de ez hamis.

[ Szerkesztve ]

(#9394) SyMbioTe válasza erdey_a (#9390) üzenetére

Tesómék is Aldisat használnak, szintén meg vannak vele elégedve, de pár olcsóbbról lehet hallani, hogy nem oldódik fel rendesen, nem mos el annyira szépen, stb...

Az is lehet, nálunk sokszor megy fél órás program, ott se vettem még ki koszos cuccot (kivéve ha nagyon megtömtem az evőeszközös kosarat, akkor 1-1-nél maradt valami rajta)

„És akkor csodálkozunk a rendőr vicceken! Mi ez, szerencsepatkó? Az! Eddig jó kabala volt. Nem gondolod, hogy egy kicsit hülyén néz ki egy magyar rendőr 1980-ban egy lópatkóval a kocsijában? A materialista világnézet nevében lefoglalom!”

(#9395) Ciccuka


Ciccuka
veterán

A BF-es Ariel-re ami 96 mosásos, nem fogadta el a Tesco-ban a 2200-es kupont. :O

Cicák támogatása: www.fos.hu/1176

(#9396) Ciccuka


Ciccuka
veterán

Emag Pur:

Cicák támogatása: www.fos.hu/1176

(#9397) csondes


csondes
junior tag

Rossman Fa tusfurdok 1040 Ft/L

(#9398) BiP válasza Ciccuka (#9395) üzenetére


BiP
nagyúr

Mert a 96-osra nem szólt a kupon. De ezt írtam is tegnap.
(arra BF -50% szólt, azért volt 4699)

[ Szerkesztve ]

(#9399) Ciccuka válasza BiP (#9398) üzenetére


Ciccuka
veterán

Tudom, hogy nem arra szólt, csak kipróbáltam, hogy jó -e hozzá (hátha). A korábbi 2000-es se volt jó.

Cicák támogatása: www.fos.hu/1176

(#9400) BiP válasza Ciccuka (#9399) üzenetére


BiP
nagyúr

Mondjuk kódolva volt, hogy nem...
Nekem a múltkor a sparos -20% matricát nem fogadták el egy sárgacimkés cuccra, mondván az már akció, nem összevonható. Sajnos nem szeretetszolgálat egyik sem...

[ Szerkesztve ]

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  Spórolós topik
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.