Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  Spórolós topik

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-02-06 13:42:52

LOGOUT.hu

Spórolós topik

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#9451) Nikaré válasza bul07 (#9450) üzenetére


Nikaré
őstag

Nagyszerű, még egy lépés hátra.
Vagy valamely ....... közeli cég lépés előnybe lett/lesz hozva.

(#9452) bul07 válasza Nikaré (#9451) üzenetére


bul07
nagyúr

Ahogy én láttom a fizikai patikák érdekképviselette +narancs a hunyó. Nehogy már olcsóbban meg lehessen venni házhoz szállítással.

Engem annyira nem érint párszor rendelek évente, de akkor is egy lehetősséget vesznek ell megint.

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#9453) Frontiner


Frontiner
aktív tag

Sziasztok!

Van egy 3000 Ft értékű Douglas kuponom,melyet 15000 Ft feletti vásárlásnál lehet beváltani.
Akit érdekel és elsőnek jelentkezik érte privátban,annak szívesen odaadnám.
Online és személyesen is felhasználható, 2021.12.31-ig.

Üdv

 IPhone 15, AppleWatch SE, Airpods 2, MBA 13" 2015 

(#9454) Frontiner válasza Frontiner (#9453) üzenetére


Frontiner
aktív tag

"Elkelt"

 IPhone 15, AppleWatch SE, Airpods 2, MBA 13" 2015 

(#9455) Mr.Csizmás válasza Frontiner (#9453) üzenetére


Mr.Csizmás
Topikgazda

a T-s kupon az "common", mindenkinek ugyanazt küldték elvileg.

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#9456) krizmo_ válasza bul07 (#9450) üzenetére


krizmo_
addikt

De csak a vényköteles gyógyszerekre vonatkozik az új törvény, nem :F Korábban arról volt szó.

(#9457) BiP válasza krizmo_ (#9456) üzenetére


BiP
nagyúr

Az eddigi törvény szólt a vénykötelesről. Mostantól mindenre.
De okoska megmondta, nem szűnik meg az online rendelés, csak el kell menni érte a patikába :)

#9458 szabi__memo : Naugye. Csupa jót tesznek az emberrel, kedveznek a terveidnek :)
Meg ilyenkor a 4.hullám közepén tök hasznos patikába járni, zsúfolódni a többiekkel, akik közül sokan pont azért járnak amúgyis gyógyszertárba, mert kicsattannak az egészségtől.

[ Szerkesztve ]

(#9458) szabi__memo válasza BiP (#9457) üzenetére


szabi__memo
nagyúr

Az jó. Úgy is az volt a terv hogy 200km-t utazzak gyógyszerért :(

(#9459) Gézengúz


Gézengúz
addikt

Lidl-es ír vajat 35% kedvezménnyel, (899/579)max. 2 termékre valaki? Meg van mellette még egy 7000/700-as kupon is, párszor már levásároltuk, de még él. A leggyorsabb privát viheti. :U

(#9460) bul07 válasza krizmo_ (#9456) üzenetére


bul07
nagyúr

Egy egyszerű aszpirint nem tudsz majd rendelni vagy megfázásra pezsgőset, egy kenőcsöt aranyérre
Vedd meg 1.5-2x szorzóval a helyi patikában, már ha van mert hány de hány faluban nincs
Megint a olyanokkal szúrtak ki akik amúgy is halmozottan hátrányos helyzetben vannak

49Ft-os kifli mellé még felára gyógyszert is vegyem a helyi lehúzós patikába ami hetente egyszer van nyitva, és ez is csak azért van mert nem kell bérleti díjat fizessen a helyiségért

Talán a gyógynövényt hagyják meg amit majd lehet postázni

[ Szerkesztve ]

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#9461) krizmo_ válasza BiP (#9457) üzenetére


krizmo_
addikt

& #9460 bul07
Ez nagyon bosszantó. :( Így is mindig hatalmas sorok vannak a patikák előtt. Ez elég nagy butaság így... eddig többnyire online rendeltük azt a néhány dolgot, ami kell. :(((

(#9462) m0ski válasza bul07 (#9460) üzenetére


m0ski
aktív tag

Amit én egyelőre nem látok, hogy vajon mi lesz az étrendkiegészítőkkel, terhes- és egyéb vitaminokkal. Az én értelmezésemben azokat továbbra is lehet rendelni.
Aztán persze lehet, hogy pofára fogok esni :W
Mindenesetre várom a Magyar Közlönyt a részletszabályokkal.

(#9463) rushty válasza m0ski (#9462) üzenetére


rushty
senior tag

Gődény, Lenkeitől persze,hogy lehet. ;]

Revolut meghívó pü-ben

(#9464) fateless válasza rushty (#9463) üzenetére


fateless
veterán

Homeopátiás készítményeket továbbra is lehet gondolom ;]

"A HELYESEN alkalmazott bölcsesség a hasznos" Prédikátor könyve 10:10

(#9465) bul07 válasza m0ski (#9462) üzenetére


bul07
nagyúr

Na igen meg gondolom a vegyszereket is lehet majd tovább rendelni, az ilyen olyan izomnövelőket meg ki tudja milyen vegyszerekkel dúsított sz@rokat
De hát jó az nekik a kukijuk elsorvad(meg az agyuk) de az izmuk az nagy lesz :DDD ;] 🤣

[ Szerkesztve ]

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#9466) rushty válasza fateless (#9464) üzenetére


rushty
senior tag

Vagy jöhet a kínai gyógyászat [link]

Revolut meghívó pü-ben

(#9467) fateless válasza rushty (#9466) üzenetére


fateless
veterán

Van itt nekünk bika töke, minek a magyarnak tigris vessző? :DDD

"A HELYESEN alkalmazott bölcsesség a hasznos" Prédikátor könyve 10:10

(#9468) Paxker315 válasza krizmo_ (#9461) üzenetére


Paxker315
addikt

Pigvinéknél nem látom, lenne bármi említve, márpedig, a nem vényköteles kacatokat onnan szoktam szerezni (bár nagyrészt tápkiegekről van szó meg elmebeteg mennyiségű teáról, kozmetikumról, az meg nem gyógyszer). Amúgy meglepő, hogy itthon nem népszerű annyira a paracetamol (acetaminofen) szuicid jelölteknél, pedig "arra lett kitalálva" : ') Azt például én sem engedném csak úgy megvenni : )

[ Szerkesztve ]

https://dynotech.hu/ - Új, kultúrált környezet, könnyen megközelíthető : )

(#9469) bul07 válasza Paxker315 (#9468) üzenetére


bul07
nagyúr

Még várnak a részletszabályozásra
Addig még sok mindent belepakolhatnak mit lehet mit nem

[ Szerkesztve ]

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#9470) Stylewars_kp válasza bul07 (#9469) üzenetére


Stylewars_kp
senior tag

Határhoz közeliként majd járunk át romániába....

(#9474) MADcat


MADcat
MODERÁTOR

Elég legyen a politikából.

Egyetlen atombomba képes elrontani az egész napodat!

(#9475) Skillet válasza Gézengúz (#9459) üzenetére


Skillet
addikt

Ez a vaj sztori már tényleg siralmas. Lassan 1000Ft lesz negyed kiló vaj? 4e Ft/kg? :Y

Mess With The Best! Die Like The Rest! 8G GALANT VR4^ever

(#9476) cd930 válasza Skillet (#9475) üzenetére


cd930
aktív tag

Az ír vaj mindig drágább. Múlt héten volt akciós, 509 Ft volt a Lidlben egy 250g-os.
A márkázott vajat 400-450 között meg lehet csípni olykor.

[ Szerkesztve ]

20+ éve a Prohardveren

(#9477) Digitalpimp válasza Skillet (#9475) üzenetére


Digitalpimp
senior tag

Most elkezdték szépen felnyomni a tejtermékek árát is. Ma voltam Pennyben, a tejtől kezdve a kefiren át a vajon és a sajtig minden jóval drágább lett. Amit mindig szoktam venni sajtot rövid idő alatt több, mint 200 forinttal lett drágább. Nesze neked 6% infláció.... :((

"...a popszakmában sokminden fontosabb, mint maga a zene. Azt a legjobb kikapcsolni." Ford Fairlane kalandjai "Vihar előtti csend, nem jó itt senkinek, csak az a pár szemét érzi jól magát, aki a képernyőről felém integet, az a sok nagy magyar, az a sok jóbarát!" PiCsa

(#9478) Ciccuka válasza Digitalpimp (#9477) üzenetére


Ciccuka
veterán

És ha ezek drágulnak, akkor drágul majd más is, öngerjesztő folyamat.

[ Szerkesztve ]

Cicák támogatása: www.fos.hu/1176

(#9479) Kaba válasza Digitalpimp (#9477) üzenetére


Kaba
veterán

Az árdrágítási folyamat már korábban kezdődött,más boltokban még látványosabb.

[ Szerkesztve ]

(#9480) raziel01


raziel01
veterán

Aki esetleg lemaradt alzán az akciós pisztáciáról az tud venni Lidlben tegnaptól:
Illetve tegnap próbáltam az Aldiban a lédig pisztáciát és kesudiót. 5000 ft/kg viszont annyit adagolsz amennyit szeretnél és lemérik a kasszánál. Nagyon friss, finom volt mind a kettő.

(#9481) Digitalpimp válasza Kaba (#9479) üzenetére


Digitalpimp
senior tag

Sajnos igen, de azért azt is tegyük hozzá, azért indokolatlan ez a mértékű drágítás. Csak hát a kereskedelmi egységek szépen vissza is élnek, mert egyrészt itt az évvégi "őrület", másrészt meg bemondta a tv-rádió, akkor meg miért is ne emeljünk világba. A hülye média hülye hatása. :((

"...a popszakmában sokminden fontosabb, mint maga a zene. Azt a legjobb kikapcsolni." Ford Fairlane kalandjai "Vihar előtti csend, nem jó itt senkinek, csak az a pár szemét érzi jól magát, aki a képernyőről felém integet, az a sok nagy magyar, az a sok jóbarát!" PiCsa

(#9482) maroni válasza Digitalpimp (#9481) üzenetére


maroni
aktív tag

Igen ez érdekes hogy az osztrák pennyből a gyerek 4,95 eur ért hozott 5 liter olajat 25dkg vaj 1,09 kb 4,.. a nutella kilója!1,20 a pezsgő na, de ez van! A multik kihasználják a lehetőségeiket!

(#9483) beers válasza maroni (#9482) üzenetére


beers
addikt

A nyáron a határ mellet voltunk pár napot egy kis faluba! Billába jártunk vásárolni az osztrákokhoz (ez volt legközelebb)! Csak lestük 1-2 termék árát......

M&N

(#9484) Digitalpimp válasza maroni (#9482) üzenetére


Digitalpimp
senior tag

Ja, itt meg reklámozza a Penny, hogy a Kunsági olaj csak 650, meg a Sissy 10 dekás vaj meg hétfőtől 230 lesz, amúgy 280... Köszi.

"...a popszakmában sokminden fontosabb, mint maga a zene. Azt a legjobb kikapcsolni." Ford Fairlane kalandjai "Vihar előtti csend, nem jó itt senkinek, csak az a pár szemét érzi jól magát, aki a képernyőről felém integet, az a sok nagy magyar, az a sok jóbarát!" PiCsa

(#9485) Stylewars_kp válasza maroni (#9482) üzenetére


Stylewars_kp
senior tag

Szerintem erről ódákat lehetne regélni/zengeni. Németország Kaufland: 0,5-0,7 ojróért olyan "noname" söröket vettem, hogy majd megszólaltak. Ott még az alja sör is jó. Itthon meg nem bírom meginni a Borsodi, Soproni, Kőbányai olcsó, hazai (hazai :DDD ) márkákat. Vettem dojcslandos baseball sapkát, pont valami foci őrület volt, kemény 1 ojróért! Nézem a címkét: Made in Germany. Itthon meg nem találtam made in Hungary sapkát...Tisza gyárt talán? Passz. Alap élelmiszerből volt néhány ami drágább volt nem mondom, de a túlnyomó többsége jó árban volt és kiváló minőségű.

[ Szerkesztve ]

(#9486) DrBubo77 válasza Stylewars_kp (#9485) üzenetére


DrBubo77
addikt

A napokban néztem, hogy a közeli Sparban le volt akciózva a nemzeti baseball sapka. De olyan igénytelen volt a rávarrt címer, hogy hagytam a francba.

ÉN VAGYOK a feltámadás és az élet. (János 11:25)

(#9489) Stylewars_kp válasza DrBubo77 (#9486) üzenetére


Stylewars_kp
senior tag

Tecsibe most láttam féláron tükörre rakható trikolor takarót. Full nejlonos igénytelen gagyi volt.
A tecsibe lidbe brutál áremelkedés van. Drágaszág van.

[ Szerkesztve ]

(#9490) fateless válasza Stylewars_kp (#9489) üzenetére


fateless
veterán

Próbálom megfejteni
A tecsi gondolom a tesco
A trikolór a menzeti színekre utal
De tükörre rakható takaróról még nem hallottam :U

"A HELYESEN alkalmazott bölcsesség a hasznos" Prédikátor könyve 10:10

(#9491) Ra3 válasza fateless (#9490) üzenetére


Ra3
őstag

nem volt könnyű visszafejteni, sztem erre gondolt a költő: :D

Azt mondjuk nem értem miért gáz ha nejlon, viszket alatta a kocsi, vagy beleizzad? :D

[ Szerkesztve ]

''...te vagy a Jedi-ből az Onedin Kennedy?''

(#9492) Keef_Lee válasza Ra3 (#9491) üzenetére


Keef_Lee
senior tag

Nem szellőzik, oszt hónalj szaga lesz ;]

(#9493) Mr.Csizmás válasza Ra3 (#9491) üzenetére


Mr.Csizmás
Topikgazda

összegyűjti a nedvességet, rosszabb esetben a dukkón csorog le.

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#9494) sambenez válasza Stylewars_kp (#9489) üzenetére


sambenez
addikt

Ennek egyébként milyen haszna van ha nem igénytelen nejlonos?

(#9495) fateless válasza Ra3 (#9491) üzenetére


fateless
veterán

Á, erre nem gondoltam, köszi

"A HELYESEN alkalmazott bölcsesség a hasznos" Prédikátor könyve 10:10

(#9496) Nikaré válasza sambenez (#9494) üzenetére


Nikaré
őstag

Semmi értelme, de el lehet adni.

(#9497) Stylewars_kp válasza sambenez (#9494) üzenetére


Stylewars_kp
senior tag

Igazából full igénytelen és semmi értelme. De arra a kis időre amíg esetleg fent van nem illeszkedik normálisan. Belelóg a tükörbe. Tényleg 0 értelme van.

[ Szerkesztve ]

(#9498) Beni2360 válasza sambenez (#9494) üzenetére


Beni2360
félisten

Pl: Ha kimegyunk a Puskás arénába a magyar-angol VB döntőre akkor büszkén feltesszuk.

[ Szerkesztve ]

Béni2360 - Redmi Note 8 Pro - Acer Aspire 5 A515-51G -- LG OLED55C8PLA - YAMAHA RX-V685 - Mission mx4 5.0 - Taga TSW-90 v.3 - QNAP TS-133 - Mini MX-G - MECOOL BB2 PRO- X96 MAX PLUS -ZIDOO Z1000 Pro

(#9499) Digitalpimp válasza Beni2360 (#9498) üzenetére


Digitalpimp
senior tag

Hadd lássák az angol drukkerek, hogy melyik autókat kell rongálni.

"...a popszakmában sokminden fontosabb, mint maga a zene. Azt a legjobb kikapcsolni." Ford Fairlane kalandjai "Vihar előtti csend, nem jó itt senkinek, csak az a pár szemét érzi jól magát, aki a képernyőről felém integet, az a sok nagy magyar, az a sok jóbarát!" PiCsa

(#9500) sambenez válasza Beni2360 (#9498) üzenetére


sambenez
addikt

Ebben az esetben mire vagyunk büszkék? A válogatott teljesítményére? ;]
Mert azt annyira nem reklámoznám.

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  Spórolós topik
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.