Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  Spórolós topik

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-02-06 13:42:52

LOGOUT.hu

Spórolós topik

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#9701) erdey_a válasza bul07 (#9699) üzenetére


erdey_a
őstag

Kunta Kinte hogy van? ;]

Vérboci

(#9702) Csabex válasza bul07 (#9699) üzenetére


Csabex
őstag

Ez komoly??? Ilyet nem csinálhatnának veled... Nekem bent van még 15 nap szabim idénről, de ha akarom fizeti a főnök, viszont ha nem, akkor egy részét átviszem jövőre és a maradékot pedig idén letudom.

"The quieter you become, the more you are able to hear..." ― Ram Dass

(#9703) csondes válasza csondes (#9682) üzenetére


csondes
junior tag

megint van
Segafredo Selezione Crema szemes kávé, 1 kg 2990 Ft

(#9704) bul07 válasza Csabex (#9702) üzenetére


bul07
nagyúr

Román határ mellett helyben ilyen munkának is örülni kell, nem tetszik kit érdekkel mehetsz

Havi 180órát mindig éjszaka vagyok kint, bár nem zaklatnak csak fent kel lenni, laptop tv

Pár éve nyáron 3hónapot 24/24 dolgoztam végig 360óra volt egy hónapban
Na abból a három hónapból semmire nem emlékszek :)

(#9701) erdey_a

Nem értem mire gondolsz, vagy fáradt vagyok megérteni

[ Szerkesztve ]

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#9705) Csabex válasza bul07 (#9704) üzenetére


Csabex
őstag

Igen, erre nem is gondoltam, mert ugye én Bp-en dolgozom. Az a 360 óra az kegyetlen...
Nem irigyellek, de így már megértelek :)

erdey_a Kunta Kinte-vel arra célzott, hogy ez rabszolgasors, mert Kunta Kinte egy híres rabszolga volt valamikor nagyon régen az 1800-as években ha jól rémlik így hirtelen fejből, de ha rákeresel a neten lesz róla bőven infó :)

"The quieter you become, the more you are able to hear..." ― Ram Dass

(#9706) erdey_a válasza Csabex (#9705) üzenetére


erdey_a
őstag

igen igen, a rabszolga tartásra utaltam :)
hihetetlen, hogy mi megy itt... :(

Vérboci

(#9707) Zeki válasza erdey_a (#9706) üzenetére


Zeki
nagyúr

És mzp szerint nem kell minimálbér.

(#9708) Dluinet válasza Zeki (#9707) üzenetére


Dluinet
nagyúr

Itt nincs politika.

"Mindig is első szerettem volna lenni!" - II. János Pál pápa

(#9709) Nikaré válasza Zeki (#9707) üzenetére


Nikaré
őstag

Persze, hogy nem kell.
Normális bérek kellenek!

A rabszolgatartás ott emelkedett törvény erőre amikor a gondolsz multikat állami szinten ócsárolták a médián keresztül, de olyan törvényt hoztak amiben a multi szinte azt tesz amit akar.
Van aki érti és próbál szembe menni ezzel és vannak a nagyon sokan akik nem értik és tapsolnak!

(#9710) csondes


csondes
junior tag

Tchibo Exclusive Decaf koffeinmentes instant kávé, 250 g 1119 Ft

(#9711) Zeki válasza Nikaré (#9709) üzenetére


Zeki
nagyúr

Vannak régiók, ahol ha nem lenne minimálbér, feleannyiért dolgoztatnák az embereket. Azt is szürkén. Mert a környéken nincs más munka.

[ Szerkesztve ]

(#9712) Nikaré válasza Zeki (#9711) üzenetére


Nikaré
őstag

Megtalálnánk a hangot azt hiszem és messzire is vezetne, de ezen topikban már súroljuk a határt.
:B

(#9713) csondes


csondes
junior tag

Univer Cézár salátaöntet, 230 g 239 Ft

(#9714) zsiz


zsiz
őstag

Nem egy nagy akció, de akció.
Ha valaki Tchibo Cafissimo kapszulás kávét szokott inni, (mint én is), akkor most érdemes lehet bevásárolni, persze csak ha lemaradt a múltkori Tchibo ~90%-os akcióról (mint én is :O ). A Tescoban 6 dobozos kapszulaválogatás (6x10 kapszula) 5300Ft-ért volt a polcon (a linken hol 5300-ért mutatja, hol 6500-ért...). Így egy doboz 884Ft-ra jön ki, általában 1100-1300 szokott lenni. Persze én előtte vettem másik boltban 950-ért/doboz :D

Opel Astra G Bertone Coupé X18XE1 | GTA Online: zsiz88 |

(#9715) bul07


bul07
nagyúr

Milyen készletett láttatok ebből a Lidl-be?

És ezt is ajánlom

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#9716) BiP válasza bul07 (#9715) üzenetére


BiP
nagyúr

Juj, ezt a nasit imádjuk, betárazok majd belöle.

(#9717) bul07 válasza BiP (#9716) üzenetére


bul07
nagyúr

Sajnos a kuponosról lemaradok mert szerdán 22-én megyek a kórházba szemészetre (cukros orvos rendelte el a kivizsgálást) és akkor már nem lesz érvényes
Ezért is kérdeztem az ajándékot hogy milyen készlet lehet mert csak szerdán jutok bolt közelébe és akkor lesz esélyem elcsípni

Tényleg figyeljetek mert most nem csütörtök a váltó nap hanem szerda
Tehát a kuponok kedd estig érvényesek Szerdától meg ön a következő ajánlat

Amúgy Dec 28-tól lesz XXL-es verzió is belőle

Kuponos 150g 359Ft tehát kilója 2394Ft
Az XXL-es esetén meg kilója 2395Ft
Tehát egy árban lesznek
De ki tudja nem e ebből is a XXL-es rosszabb minőség

[ Szerkesztve ]

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#9718) tibbike01 válasza bul07 (#9717) üzenetére


tibbike01
őstag

Nem akarok beleugatni, de az egészségetek megőrzése érdekében ne egyetek ilyen szarokat ;]

[ Szerkesztve ]

(#9719) bul07 válasza tibbike01 (#9718) üzenetére


bul07
nagyúr

Akkor semmit ami üzletből van :D

De írjak jobbat

Vágták a búzást garatra felvont hordva éjszaka több macska is beleszart, szerinted ki lett szedve. Dehogy.
Ment bele rosta szépen terítette majd raktár utána malom.
Na meg a traktor ami tolja a garatra egy búzavágás alatt olyan 3-5-10 liter olajat ereszt el hol a földre amire megy a búza vagy egyből a búzára

És ez mind étkezési búza ment a malomba

Otthon sütésről is ennyit

[ Szerkesztve ]

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#9720) tibbike01 válasza bul07 (#9719) üzenetére


tibbike01
őstag

Persze, csak az ilyen több hónapig elálló tartósítószerrel teletömött full szénhidrátos vackok nagyon károsak. Ha ráfigyelsz evés közben, érezni fogod az ízén, hogy mennyire nem emberi. :)

[ Szerkesztve ]

(#9721) Nikaré válasza bul07 (#9719) üzenetére


Nikaré
őstag

Nagy nehezen dekódoltam amit írtál.
Ezzel kapcsolatban
"Otthon sütésről ennyit"
ööö
nem otthon sütés az min változtat?
Mert míg a nagyüzemi/kézműves kenyér (vagy bármi ami liszttel készül ) az a sok kéz által, a sok pakolászás, szállítás stb. stb. által külső és belső hatások érik, az a jobb????
Vagy mit akartál ezzel.
Ugyan is amiket leírtál szennyeződések egyszerű emberi törődésssel, odafigyeléssel elkerülhető, minimalizálható lenne, de mit várunk az embertársainktól?

Ja, még valami.
Az itthoni gurmanoknak (is)
Az importált búza illetve lisztek, nagy része (úgy mint a tojás lásd Szijjártó) át van csomagolva, némelyik magyarítva....
Ukrajnából importált pl. búza úgy lett "hígítva" a normál mérési járatú búzával, hogy a sugárzási értékhatár alá kerüljön.
Malomipari szaküzletek rulez!
Ezért is szoktam mosolyogni a túl árazott "minőségi termékek szonobjainak" lekezelő stílusa okán.
:B

[ Szerkesztve ]

(#9722) Paxker315 válasza bul07 (#9719) üzenetére


Paxker315
addikt

erre szoktam mondani, nem kő búzát enni, se kenyeret, úgy sincs rá szükség emberi táplálkozásban :) Amúgy kicsit árnyaltabban: felnőttként okés, gyermeknek én nem adnék semmit, ami gabona, aztán ha évek alatt kiderül, hogy nincs vele gond, lehet kísérletezni. Felnőttnél már egyéni felelősség, bár a legtöbb ember jobban érzi magát gabona-búza nélkül, de, ha valaki nagyon ragaszkodik hozzá, legálisan megteheti, hogy kenyeret eszik :)

Tény, hogy a gabona kiiktatása a táplálkozásból több problémát megold és megkönnyíti a hétköznapokat. :) Nem csodaszer a gabonák eliminációja, DE, nagyon sok a pozitív tapasztalat vele, és, szigorúan véve teljesen szükségtelen őket fogyasztani, semmilyen haszna nincs. :B

[ Szerkesztve ]

https://dynotech.hu/ - Új, kultúrált környezet, könnyen megközelíthető : )

(#9723) Nikaré válasza Paxker315 (#9722) üzenetére


Nikaré
őstag

Helyette, lehet tücskot, bogarat, desszertnek, hajnali haratos fényt, jót tesz az elmének és karcsúsít.

(#9724) erdey_a válasza Paxker315 (#9722) üzenetére


erdey_a
őstag

ha a gyereknek nem adsz idejekorán gabonát, garantáltan gluténérzékeny lesz. tejet se adj neki, aztán akkor laktóz érzékeny is lesz.
de húst se egyen, mert legyen inkább vegán.
cukrot se egyen, mert az az ördög drogja.
aztán ugye ne tévézzen, ne tabletezzen.
sőt, oltások se kellenek, mert az is káros.
meg ne futkozzon, mert elesik :D

látod, milyen messzire vezethet ez?
szóval hagyjuk itt a topkiban a hittérítést.

"szigorúan véve teljesen szükségtelen őket fogyasztani, semmilyen haszna nincs"
leszámítva, hogy 10.000 éve biztosítja az emberi faj fennmaradását ;)

[ Szerkesztve ]

Vérboci

(#9725) Paxker315 válasza erdey_a (#9724) üzenetére


Paxker315
addikt

Nem is teritettem senkit, nekem bevallottan nem célom a gabona ellenes hadviselés, megteszi helyettem más :R fölösleges erre a vonatra felszállni . Én csak el tudom mondani, hogy egyed szinten sokszor katasztrófa (kalap hulladék) a gabona /búza, de, nem hatásköröm a "térítés "

Amúgy nem lesz a gyerek "érzékeny " ha nem kap időben. De ez nem is topiktema, csak nekem kompetencia meg értek is hozzá viszonylag( bár az orvosi végzettségem miatt amit táplálkozásrol formálisan tanítottak, ahhoz képest egy arufeltolto is tulkepzett a területen) :DDD :DDD :C

https://dynotech.hu/ - Új, kultúrált környezet, könnyen megközelíthető : )

(#9726) Itsu válasza Paxker315 (#9725) üzenetére


Itsu
tag

De ilyenkor azt is le lehetne írni,hogy akkor mit kellene enni,mert ha igazad is van és el is hiszem akkor így reggel éhesen mit kéne ennem? Bocs az offért..

(#9727) Nikaré válasza Itsu (#9726) üzenetére


Nikaré
őstag

Semmit!
És topikhű maradtál!
;]

Különben ezeken már nem szoktam sokat gondolkozni mert:
"Egyél minden nap egy almát, egészséges és tisztítja a fogadat"
"Ne egyél almát mert savas és tönkreteszi a fogadat"

Modern orvoslás - a keleti gyógymódot tűzzel vassal üldözte
(most nem tudom, hol tart a felvilágosult tudomány és oktatás.... de valami fogalmam már van, ha oly sok követője akadt Gödénynek!)
.

[ Szerkesztve ]

(#9728) Paxker315 válasza Itsu (#9726) üzenetére


Paxker315
addikt

Hús, tojás, belsőségek, zöld-ségek. :P Bár hiteltelen vagyok, mert, én jobban szeretem a zöldségeket, növényi dolgokat, mint az állati eredetűeket, pedig utóbbi egyszerűen optimálisabb tápanyagösszetétel szempontjából. Csak a hülye jómód és preferenciák. Téma lezárva.

https://dynotech.hu/ - Új, kultúrált környezet, könnyen megközelíthető : )

(#9729) Kaba


Kaba
veterán

Lidl ajándék termék Snack Day sóspálcika 45g 1500 Ft feletti vásárlásnál.

(#9730) krizmo_ válasza bul07 (#9719) üzenetére


krizmo_
addikt

Azért ez nem így megy, ha megtörtént ilyesmi, vélhetően egyszeri eset volt... A macskaszarnak van színe/szaga, ha az az étel közelébe kerül hamar észreveszed. Én malomtól szoktam lisztet venni, ma már rendszeresen bevizsgálják, nem lehet egészségre káros, és semmi olyan nincs benne, ami nem oda való...

Paxker315
Gondolom, sört sem iszol :F

[ Szerkesztve ]

(#9731) rushty válasza Kaba (#9729) üzenetére


rushty
senior tag

Nem látom.

Revolut meghívó pü-ben

(#9732) krizmo_


krizmo_
addikt

Kenyérsütő topiklakók figyelem! :)
Aldiban lesznek szakajtók nagyon jó áron: [link]

(#9733) bul07 válasza Nikaré (#9721) üzenetére


bul07
nagyúr

Lehet túl fáradt vagyok de nem egyről beszélünk

Azt hogy üzembe készül még ugyan abból az alapanyagból készül és nem lesz rosszabb(max tartósítószert tesznek bele ami legtöbbször valami só)

Egy nagyüzemi környezet sokszor tisztább mint az otthoni, az ilyen csomagolt pékáruk már csak akkor érintkeznek emberrel mikkor a kartonból a polcra rakják addig automaták keverik, sütik, csomagolják, dobozolják,

(#9722) Paxker315

Ó gyerekoromba kedvenc kajáim, cukros zsíros kenyér, vagy ölembe egy kilós kenyér és Pepsivel enni
Ezt még ma is megszoktam tenni kenyérrel retró kiflivel és jó hideg Pepsivel

Nem szabad búrában nevelni a gyereket
Mi a véd-gátról 1méter magas gazban gurultunk lefelé szórakozásból, és most is akár virágzó parlagfűvel is megtömhetnék a párnámat fel se venném
Volt olyan nyár hogy égeszet libatelepen töltöttem 11évesen, ott fürödtünk a libák itatására felszivattyúzott vízben ami olyan vörös volt a rozsdától hogy fú, azon a nyáron ha 3x nem léptem szegbe egyszer se, egyik az kemény volt 3cm hosszan ment végig a bőr alatt a szeg, mert belehúztam a lábamat, lehúzni nehezebb volt, másik lábbal ráálltam a deszkára amibe a szeg volt és lehúztam, aztán jött az ecet és figyelni hogy indul e a csík
De lehetne sorolni, fürödtünk a Körösbe belerúgtam egy kagylóba, a köröm felett felvágta a bőrt húst ú alakban jó hosszan, dönteni kellet mert fityegett, végül egy vászon zsebkendővel lekötöztem és visszaforrt a helyére, még most is jól látható a forradás

(#9730) krizmo_

Ne hidd hogy egyedi és csak ott van ilyen ahol én vagyok
Volt hogy a hidraulika csöve pukkant el a rakodónak, több liter hidraulika folyadék ment el, ép csak azt a pár lapátnyi lett kidobva amit tocsogott a folyadéktól, meg porral le lett szórva felitatva majd laptára seprés és már kész is volt a placc, majd lekoptatta a búza
Volt olyan év hogy vagy 30galamb fészkelt a garat felett azok nap mint nap belesz@rtak a búzába(Na de amikkor lesz@rták a kocsimat előkerült a Slavia)
Aztán ott a rakták a sok rágcsálóval és ez mindre igaz még a malomba is, tárolás előtt le volt vegyszerezve, mindent megöl ami a raktárba van, de elég utána pár hét és ott is vannak, ha termény bent van már nem lehet irtani
Vagy mikkor a kamion ami a búzát viszi előtte ömlesztett műtrágyát vitt, és a plató aztán nincs fertőtlenítve
De fuzáriumos búza is megy a többi közzé majd elkeveredik a többivel, persze azért kevesebbet ad a malom több a haszna a végén, de benne van(Úgy keverik hogy határérték alatt legyen)

Amúgy szerinted a pékségek nem a malomból veszik ugyan azt amit te is, és a bolti kilósba is az van(Akkor van gond ha nem jól tárolták akkor szokott minőségromlás lenni, pl napra ki a raklap)

Persze vizsgálják, de na, jó hagyjuk

[ Szerkesztve ]

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#9734) krizmo_ válasza bul07 (#9733) üzenetére


krizmo_
addikt

A Garat malom lisztjeit szoktam venni, boltban elég ritkán és kevés helyen látom őket, de ha mégis, akkor ezen a néven futnak a lisztek, és egészen biztos, hogy jó minőségűek. :K
De számos malom van még az országban, amik megbízhatók...

Persze vizsgálják, de na, jó hagyjuk
Ha bizalmatlan vagy, te is bevizsgáltathatod. ;)

[ Szerkesztve ]

(#9735) Top cat válasza bul07 (#9733) üzenetére


Top cat
őstag

" Ó gyerekoromba kedvenc kajáim, cukros zsíros kenyér, vagy ölembe egy kilós kenyér és Pepsivel enni. Ezt még ma is megszoktam tenni kenyérrel retró kiflivel és jó hideg Pepsivel "

No offense, de biztos jó ez? :D

VS " szerdán 22-én megyek a kórházba szemészetre (cukros orvos rendelte el a kivizsgálást) "

(#9736) bul07 válasza Top cat (#9735) üzenetére


bul07
nagyúr

Cukros részt lehet örököltem, mert édesapám és mostanra édesanyám is magas cukorral küzd

És magamnak tudom mikkor csináltam
Kb egy évig csak kólát ittam elvétve ásványvizet, akkor alakították át a helyi víz rendszert és ihatatlanul túlvegyszerezték
Én ennek köszönhetem hogy előjött szerintem, olyan 36-37évesen, előtte is mértem mert már akkor is cukros volt édesapám, de mindig 6 alatt mértem, na utána viszont elszállt

Ha a súlyom lett volna a gond akkor már hamarabb kijön 17évesen már 100Kg felett voltam,
Most 132Kg vagyok 18évesen voltam utoljára ilyen könnyű :DDD
Viszont 12éves koromig alacsony és vézna voltam, én voltam a fiúk közül az utolsó előtti a torna sorban

De sose nézték ki belőlem a súlyomat mindig alá lőttek, elég magas is vagyok 187cm, de sajnálom hogy nem lettem még magasabb 191 elég lett volna :DDD

[ Szerkesztve ]

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#9737) solor válasza bul07 (#9736) üzenetére


solor
tag

Talán célszerű lenne életed történetét és a gondolataidat a világról egy külön blogon megörökíteni....

[ Szerkesztve ]

(#9738) bul07 válasza solor (#9737) üzenetére


bul07
nagyúr

Lenne mit írni
Egyszer volt olyan is hogy majdnem bentégtünk egy nádasba, rossz helyen gyújtottuk meg, kis haj pörköléssel megúsztuk, átbicikliztünk a tűzfalon

Téli kalandok is

Na de mentem aludni.

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#9739) Ciccuka


Ciccuka
veterán

Aldi

Cicák támogatása: www.fos.hu/1176

(#9740) Paxker315 válasza Ciccuka (#9739) üzenetére


Paxker315
addikt

Most nézem alidnál: mai naptól van frottírtörcsi 2 db-os 2.5k-ba. [link] A 2 db-os kéztörlőnek, arctörlőnek egész korrekt.

A norvég lazacfilé árát sem sokallom [link] , bár való igaz, jobb lenne feléért. ;]

Ez meg akár esedékes lehet, reggelente azért hűvös van már bicajjal. Thermo farmer [link] Más kérdés, mennyire szellőzik, mert ki nem állhatom, néhány helyen mennyire fűtenek, s beltérben legszívesebben rövidgatyában (vagy nélkül) mászkálna az ember.

https://dynotech.hu/ - Új, kultúrált környezet, könnyen megközelíthető : )

(#9741) Peterhappy válasza Kaba (#9729) üzenetére


Peterhappy
őstag

Kaparós sorsjegyes sztori, nekem is ezt dobta a gép.

(#9742) rushty válasza Peterhappy (#9741) üzenetére


rushty
senior tag

az lehet

Revolut meghívó pü-ben

(#9743) Kaba válasza Peterhappy (#9741) üzenetére


Kaba
veterán

Kaparás nélkül jött.

(#9744) bugizozi válasza krizmo_ (#9732) üzenetére


bugizozi
őstag

Uuu köszi :R
mindig néztem ezeket de ilyen 5-10e-ért láttam csak, annyit sajnáltam rá.
ezt csak ki kell lisztezni vagy lisztezett konyha ruhára érdemes rakni a tésztát?

VCP7-DCV, CCNA ||| Ami működik, ahhoz nem szabad hozzányúlni!

(#9745) krizmo_ válasza bugizozi (#9744) üzenetére


krizmo_
addikt

Véletlenül tettem be ide, a Főzőcskésbe akartam, de nagyon szívesen. :B
Nekem az Ikeából van néhány darab, nagyon szeretem őket. :K
Simán csak kilisztezem, és úgy használom, arra viszont figyelni kell, hogy mindig ki legyen szárítva, én kenyérsütés után mindig berakom a még meleg sütőbe(100 foknál ne legyen melegebb), így nem penészesedik be.

(#9746) Peterhappy válasza Kaba (#9743) üzenetére


Peterhappy
őstag

Hmmm. Misztikus :)

(#9747) Igric


Igric
tag

Nem tudja valaki, hogy a lidl-nél előző este kiteszik e beárazva a másnapi akciós cuccot? Nem szeretnék a mamákkal "bunyózni" reggel nyitáskor ezért kérdezem.

(#9748) krizmo_ válasza Igric (#9747) üzenetére


krizmo_
addikt

Ez elég változó, nagyon ritka, hogy kiteszik előző nap, legalábbis én ezt tapasztaltam.

(#9749) MADcat válasza krizmo_ (#9748) üzenetére


MADcat
MODERÁTOR

Pedig a konyha kellene. 🥺

Egyetlen atombomba képes elrontani az egész napodat!

(#9750) sambenez válasza MADcat (#9749) üzenetére


sambenez
addikt

A konyha lesz a holnapi nap akkus fúrója. ;]

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  Spórolós topik
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.