Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  Spórolós topik

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-02-06 13:42:52

LOGOUT.hu

Spórolós topik

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#9401) bul07 válasza Zeki (#9391) üzenetére


bul07
nagyúr

Szerintem írtam utána hogy kapszulát is meglehet venni attól a személytől. Kapszulát főleg a nem egyszínűeket azért nehéz hamisítani.

Mindent meg lehet oldani.ó amúgy így ki tudja.

Költözttettem én már hamisító műhelyt is ahol üveges savanyúságokra, üveges tormára nyomtatak új szavatossági időt :)
Igaz csak pár hónapja lejárt cuccok voltak, vagy 20tormát kaptunk is, édesapám megette, nem mondta hogy baja lett volna(még az eredeti dátumosból tudta hogy le van járva)

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#9402) k-dani válasza erdey_a (#9390) üzenetére


k-dani
csendes tag

Nekem pl. az Aldis nem jött be, a fém evőeszközök és az üvegpoharak gyakran fátyolosak. Biztos lehetne játszani a só- és öblítőmennyiséggel, próbáltam is, de nem lett jó. A Somat Goldnál és a Jar Platinumnál nincs ilyen, azokkal minden csillog. Tudom, marketing, de rá van írva, hogy milyen "funkciókat" tartalmaz (pl. dekorvédelem, teafoltok, inox ragyogás), a Jar Platinum esetében az egyik plusz, hogy a szűrőt is zsírtalanítja (lehet, hogy mindegyik tabletta tudja ezt, csak nem reklámozzák :). Én próbáltam szeretni az Aldisat, de akárhányszor újrapróbálom, csalódás.

(#9403) Keef_Lee válasza SyMbioTe (#9394) üzenetére


Keef_Lee
senior tag

Nálunk a Lidlis w5 és Aldis tabletta vegyesen használva 7 éve tökéletesen teszi a dolgát. Közben néha, ha akciós elcsábultam Somatra, egyszer finishre. Mindig megbántam. Egyszer megkockáztattam a pénztálcával a jar-t is :) Talán illatosabb volt, semmi más.

(#9404) Mr.Csizmás válasza BiP (#9400) üzenetére


Mr.Csizmás
Topikgazda

Onkiszolgalonal siman elmegy, csak jo staff kell hozza, aki lehuzza a kodot.

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#9405) Mr.Csizmás


Mr.Csizmás
Topikgazda

10/3k emag kupival bestbuy árra megy le:
[Johnnie Walker Black Label Whisky, 0,7 l 40%] 10689 huf

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#9406) krizmo_


krizmo_
addikt

Pennyben jó áron van a kakaópor:

(#9407) krizmo_ válasza Mr.Csizmás (#9405) üzenetére


krizmo_
addikt

Mi ez a 3k kupon :F

(#9408) Kaba válasza krizmo_ (#9407) üzenetére


Kaba
veterán

Emag Gvh-s kupon.

(#9409) SyMbioTe válasza krizmo_ (#9407) üzenetére

Még nyáron kapott az eMAG egy elég nagy GVH büntetést, és annak egy részét azzal komepnzalták, hogy aki az utóbbi 1 évben vásárolt náluk, az kap egy 3000Ft értékű kupont.

„És akkor csodálkozunk a rendőr vicceken! Mi ez, szerencsepatkó? Az! Eddig jó kabala volt. Nem gondolod, hogy egy kicsit hülyén néz ki egy magyar rendőr 1980-ban egy lópatkóval a kocsijában? A materialista világnézet nevében lefoglalom!”

(#9410) szabi__memo válasza SyMbioTe (#9409) üzenetére


szabi__memo
nagyúr

Ahogy kinéz jövőre is járhatna egy új

(#9411) krizmo_ válasza SyMbioTe (#9409) üzenetére


krizmo_
addikt

& Kaba: Köszönöm! :R
Vagy úgy. Azt már felhasználtuk. :B

(#9412) bul07 válasza Kaba (#9408) üzenetére


bul07
nagyúr

Bünti kupon nem 4e Ft-os volt?
A visa, bánat, edigis, meg a edigi emagraktár volt 3e Ft-os nem?

[ Szerkesztve ]

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#9413) Kaba válasza bul07 (#9412) üzenetére


Kaba
veterán

Nem.4K-s a Visa volt.A többi mind 3K-s.

[ Szerkesztve ]

(#9414) bul07 válasza Kaba (#9413) üzenetére


bul07
nagyúr

Ja igen tényleg
Nekem csak bánat nem jutott

Visat meg eltoltam, mert csak egy egy rendelést csináltam a családba lévő két visa kártyával, így csak két kupon lett

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#9416) Paxker315 válasza krizmo_ (#9406) üzenetére


Paxker315
addikt

minap spárban is láttam

és nem vettem.. Anomália . Vagy, csak a fszkivan már a sok kilóval ami itt várja, hogy elnyaljam a kanálról :D

https://dynotech.hu/ - Új, kultúrált környezet, könnyen megközelíthető : )

(#9417) krizmo_ válasza Paxker315 (#9416) üzenetére


krizmo_
addikt

:Y A kakaóport nyalogatod? Csak úgy?

Nekem kell a sütéshez, tudod jönnek az ünnepek stb. :DDD Valamit a kakaó tejjel nagyon megy nálunk. :D

(#9418) rushty válasza krizmo_ (#9417) üzenetére


rushty
senior tag

A nyuszist lehet... A fahéj jellegűt kevésbé. :D

Revolut meghívó pü-ben

(#9419) SyMbioTe válasza Paxker315 (#9416) üzenetére

A Nesquiket még megértem, nade ezt nem hiszem, hogy te nyalogatod. :DDD

„És akkor csodálkozunk a rendőr vicceken! Mi ez, szerencsepatkó? Az! Eddig jó kabala volt. Nem gondolod, hogy egy kicsit hülyén néz ki egy magyar rendőr 1980-ban egy lópatkóval a kocsijában? A materialista világnézet nevében lefoglalom!”

(#9420) krizmo_ válasza SyMbioTe (#9419) üzenetére


krizmo_
addikt

& #9418 rushty
Csaknem nyalogatja, elég fullasztó tud lenni, de szerintem, jobb ha nem indulunk el azon a vonalon, hogy ki mit és miért nyalogat. :B :DDD

[ Szerkesztve ]

(#9421) Paxker315 válasza SyMbioTe (#9419) üzenetére


Paxker315
addikt

Márpedig úgy szoktam. Kanállal benyúlok a zacsiba, és onnan instant tolom az arcba. Imádom, ahogy olvad. Amúgy mi a furcsa ezen? :) Én nagyon szeretem, gyakorlatilag 2-3 nap alatt elfogy egy 100gr-os csomag. :P

[ Szerkesztve ]

https://dynotech.hu/ - Új, kultúrált környezet, könnyen megközelíthető : )

(#9422) BiP válasza Paxker315 (#9421) üzenetére


BiP
nagyúr

Amúgy mi a furcsa ezen?
Hátöööööö.

Én nem vagyok nagy csokizabáló, de ha van itthon nutella (értsd: nutella vagy bármilyen klón), akkor arra rá tudok járni.Bár a kakaóport kiskanállal? hááát. Még palacsintában sem az a sima kakaós a kedvencem.

(#9423) AssAssynn válasza BiP (#9422) üzenetére


AssAssynn
őstag

Egy barátom a kristálycukort nyomta így magába. Csak úgy ropogtatta a foga alatt.

"Igen nagy hiábavalóság – mondja a Prédikátor –, minden hiábavalóság!" (Préd 12,8)

(#9424) bul07 válasza AssAssynn (#9423) üzenetére


bul07
nagyúr

Ha már cukor
Cukros zsíroskenyér, gyerekkorom uzsonnája

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#9425) Paxker315 válasza BiP (#9422) üzenetére


Paxker315
addikt

Nagyrészt a bögre kávéval iszom, de, tény, hogy sok megy csak natúran, magában. Szerintem ezen nem fogunk összeveszni, mert, ezzel tényleg senkinek nem ártok :D Bár a "kakaó-junkieság" nálam majd' három évtizedes múltra tekint vissza, gyakorlatilag az egyetlen fix pont volt eddig.. : ) Mondjuk 15 éve semmi cukor, semmi szemétszar, így az instantcukrozott hulladékot nem istudom, mikor fogyasztottam utoljára :) Az oralis fixxációk meg maradnak, kakaó, kávé, tea, már nikorett is, a kézujjaimon körmök meg nagyon ritkán vannak :D

[ Szerkesztve ]

https://dynotech.hu/ - Új, kultúrált környezet, könnyen megközelíthető : )

(#9426) Paxker315 válasza bul07 (#9424) üzenetére


Paxker315
addikt

nemrég szereztem 24 órás vércukermérőt, még az android appra várok hozzá. Amire kíváncsi vagyok: miért érzem a hipozást 2-3 órával kaja után? Van-e befolyása erre a kis béta-blokker nebivololomnak? Mennyire megy fel a cukrom, ha fel.húznak v munkahelyi emailt csekkolok. Tényleg reggel ébredéskor a legmagasabb a cukrom a nap során? Milyen tüskéim és völgyeim vannak? (HbA1c 4.3%). Aztán pár hétre szerezni heti 0.5mg szemaglutidot, és ideiglenesen megnézni, "kisimítja-e" a görbécskét.

Mókának tűnik, és, nem is annyira drága, ahhoz képest, ami insight-ot és élményt ad : ) De ha már furcsa és aberrált dolgok: cukroskenyér? :| péksütik? paníros cuccok. Felvágottak? :\ Növényi olajban sült akármi? Néha nézek furcsán, hogy sokaknak a kassza-szalagon 90%-ban emberi fogyasztásra nem igazán alkalmas termékek vannak stócokban :( :( Mennyi pazarlás :F

De ezt a LS-vonalat lezárom, csak kicsúszott, moderátor törölheti is :) .

https://dynotech.hu/ - Új, kultúrált környezet, könnyen megközelíthető : )

(#9427) krizmo_ válasza Paxker315 (#9425) üzenetére


krizmo_
addikt

A nikorett inkább szemét, mint az instant kakaó, ami tele van vitaminnal. :K Nincsen semmi baj a cukorral, én is fogyasztok, mégis egészséges vagyok. A hangsúly a mértékletességen van, a cukor nem ellenség. ;) Ha jól esik a kakaópor, akkor ne vond meg magadtól, csak azért óvatosan az adagolàssal, különben székrekedésed lesz. :DDD

(#9428) Paxker315 válasza krizmo_ (#9427) üzenetére


Paxker315
addikt

Én f...ni szoktam a sok kakaóportól, de ez nem meglepő: megnéztem, 30%-ban rost :O :O Nem csoda, hogy purgál mindent. Colonoscopiára azért ne ezzel készítse elő magát senki :D

https://dynotech.hu/ - Új, kultúrált környezet, könnyen megközelíthető : )

(#9429) SyMbioTe válasza Paxker315 (#9421) üzenetére

Azon kívül hogy olyan finom por, hogy konkrétan fullaszt, semmi gond, egészségedre. :D
Kb mint a fahéj.

„És akkor csodálkozunk a rendőr vicceken! Mi ez, szerencsepatkó? Az! Eddig jó kabala volt. Nem gondolod, hogy egy kicsit hülyén néz ki egy magyar rendőr 1980-ban egy lópatkóval a kocsijában? A materialista világnézet nevében lefoglalom!”

(#9430) Top cat válasza krizmo_ (#9417) üzenetére


Top cat
őstag

Van aki a fűszerpaprikát is eszi magában. :D

Valaki vett már ilyen Hekk-et, a Pennyből? 12. 02, csütörtök-től lesz.
A Lidl félében mintha nagyobbak lennének.

(#9431) Mr.Csizmás


Mr.Csizmás
Topikgazda

bf-kor volt xxl surf kapszula, na úgy néz ki patchelt verzió :DDD

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#9432) Paxker315 válasza Mr.Csizmás (#9431) üzenetére


Paxker315
addikt

de a porcsugéz felirat honnan rá? Azé' kérdezem, mert, a pennyben vett nescafé granulátumkávén is sokáig volt PT-s leírás, és nem tudtam mire vélni.

Oké, hasonló ország területre-lakosságra-életszínvonalra-GDP-re, de, nem szomszéd : ) néztem bután, annyira a "keleti-neolatinhoz" szoktam a régióban.

https://dynotech.hu/ - Új, kultúrált környezet, könnyen megközelíthető : )

(#9433) Mr.Csizmás válasza Paxker315 (#9432) üzenetére


Mr.Csizmás
Topikgazda

a sárgát feszegettem le, home office-ban ráértem mosni éppen :DDD most bf-kor adta az emag.

[ Szerkesztve ]

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#9434) Paxker315 válasza Mr.Csizmás (#9433) üzenetére


Paxker315
addikt

Áh, a nyelvrokonok :D a végeken. A HO tagadhatatlan előnye, hogy mosás-teregetés beiktatható ám.

https://dynotech.hu/ - Új, kultúrált környezet, könnyen megközelíthető : )

(#9435) fess


fess
őstag

sziasztok
A Lidlben ti kaptok pontokat a vásárlás után? Tegnap elbambultam, össze is jött volna 1 könyvre való...

(#9436) Kaba válasza fess (#9435) üzenetére


Kaba
veterán

Már vége a pontvadászatnak.

[ Szerkesztve ]

(#9437) bul07 válasza Kaba (#9436) üzenetére


bul07
nagyúr

Pontot ír majd könyvet is emelget
Pont is volt
Meg matrica is van könyvre

Lehet én vagyok fáradt de akkor melyikre gondolt

[ Szerkesztve ]

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#9438) Top cat válasza bul07 (#9437) üzenetére


Top cat
őstag

Szerintem erre.

(#9439) fess válasza bul07 (#9437) üzenetére


fess
őstag

a matricára gondoltam igen, bocsi, nem tudtam, hogy volt más pontgyűjtés is

(#9440) csondes


csondes
junior tag

Chef almaecet 5%, 500 ml 249 Ft

(#9441) Ádám16 válasza csondes (#9440) üzenetére


Ádám16
addikt

Jó, hogy köztünk vagy. Eddig mindent rendeltem kb., amit linkeltél a csoportba. :R

(#9442) Peterhappy válasza csondes (#9440) üzenetére


Peterhappy
őstag

Jo, hogy vagy csondes!
Es jo, hogy nem vagy csondes!

(#9443) MittuDomain_ válasza csondes (#9440) üzenetére


MittuDomain_
őstag

Én is hálásan köszönöm a megosztásokat! :R

Si tacuisses, philosophus mansisses.

(#9444) Mr.Csizmás válasza csondes (#9440) üzenetére


Mr.Csizmás
Topikgazda

[Chef balzsamecet 6%, 500 ml] 609 ft, kicsit olcsóbb mint máshol. (nem tudom milyen)

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#9445) Kaba válasza csondes (#9440) üzenetére


Kaba
veterán

Célszerűbb,ha a sporolós dolgokat ide teszed be,mivel itt egy ideig elérhető marad.A másik topikban egy perc alatt beszippanják.

(#9446) freelancer68


freelancer68
tag

SIPO ADVENTI KALENDÁRIUM 24 nap – 24 meglepetés!

[link]

(#9447) ZsZso válasza csondes (#9440) üzenetére


ZsZso
Közösségépítő

:R

[ Szerkesztve ]

armegoszto.hu - akciók egymás közt :::..::.. https://www.facebook.com/armegoszto ::..::

(#9448) Stylewars_kp


Stylewars_kp
senior tag

Idén hol lesznek még online adventi kalendáriumok?

[ Szerkesztve ]

(#9449) bul07 válasza Stylewars_kp (#9448) üzenetére


bul07
nagyúr

mindig tv-nél is van, ma kezdődött, de ugye ott előfizetőnek kell lenni

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#9450) bul07 válasza freelancer68 (#9446) üzenetére


bul07
nagyúr

És mai napon ki is nyírták online patikákat
Megszavazták a @@&&@&&@

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  Spórolós topik
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.