Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  Spórolós topik

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-02-06 13:42:52

LOGOUT.hu

Spórolós topik

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#9151) BiP válasza Soulfly842 (#9147) üzenetére


BiP
nagyúr

Sose bánd. Én hoztam volna, de le volt rabolva.
Persze valami másik márkájú kólás gumicukor oda volt rakva egy rakattal. Szóval tényleg azt gondolom már, hogy a Lidl rájátszik erre. (hogy beszívják az emberek a picit hasonló termékkel.)

#9150 szabi__memo : nem akartam fikázni, mondván mindenki azt vesz, amit akar, de ezeket én sem bírom meginni. Mondjuk az zöld teát élből nem szeretem.

(#9152) Mr.Csizmás válasza BiP (#9151) üzenetére


Mr.Csizmás
Topikgazda

a kólás megtévesztő, mert az appban "sima" képpel volt a zacsi, a boltban meg XXL feliratos, de a cikkszám ugyanaz, és vitte is 0-ra.

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#9153) Keef_Lee


Keef_Lee
senior tag

Most én is nagyon telelettem velük.
Átrendezés óta nem lehet közlekedni egyáltalán. Közben még a sok raklappal is eltömítik a közlekedő utakat. A bejáratnál a zöldséges hegy teljesen útban van, mindenki meptorpan még bemenni sem lehet. Minden ismerős azt mondja, hogy azóta kezdi kerülni. Az eladók mogorvák, gondolom a hajtástól.
Én még ehhez pluszban úgy jártam, hogy minden akciós termék, amiért mentem külön-külön szinte el volt dugva, hogy amíg megkeresem addig mást is betegyek a kosárba. Viszont én besokalltam, ezért majd járok a konkurenciához, amit nem rég még nem tudtam volna elképzelni.
Az átalakítással szerintem öngólt nyomattak egy angyot.

(#9154) BiP válasza Mr.Csizmás (#9152) üzenetére


BiP
nagyúr

A kupon Sugarlandra szól, a polcon meg valami sweet akármi márka volt. ugyanúgy 300grammos. A csomagoláson lévő XXL zavart volna a legkevésbé :)
Most már én is cikkszámot nézek mindenből, mert a boltok állandóan trükköznek, és szívtam be párszor régebben, hogy nem pont ugyanazt a kiszerelést vettem.

(#9155) Mr.Csizmás válasza BiP (#9154) üzenetére


Mr.Csizmás
Topikgazda

huh, a feliratot nem néztem, de visszakerestem most appból a nyugtát, és tényleg 449 // 0 ft lett.érdekes, hogy simán "cola" van a tétel nevénél.

[ Szerkesztve ]

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#9156) Beni2360 válasza Keef_Lee (#9153) üzenetére


Beni2360
félisten

Kik az a "velük"?
Netán a Penny?

[ Szerkesztve ]

Béni2360 - Redmi Note 8 Pro - Acer Aspire 5 A515-51G -- LG OLED55C8PLA - YAMAHA RX-V685 - Mission mx4 5.0 - Taga TSW-90 v.3 - QNAP TS-133 - Mini MX-G - MECOOL BB2 PRO- X96 MAX PLUS -ZIDOO Z1000 Pro

(#9157) Top cat válasza Beni2360 (#9156) üzenetére


Top cat
őstag

Szerintem az.

(#9158) Soulfly842 válasza arcsin (#9148) üzenetére


Soulfly842
addikt

Én elfelejtettem :( :DDD

A fizetés előtt jutott eszembe... :D

Most nem írom le semmiképpen azt - mivel már unalmas - : Nyíregyházán pedig minden is vót/lesz/szokott lenni pedig :DDD

[ Szerkesztve ]

(#9159) Keef_Lee válasza Beni2360 (#9156) üzenetére


Keef_Lee
senior tag

.. és Top Cat.
Nem, mert az írásomat megelőző hozzászólásokban (9147-9152-ig) egy másik cégről volt szó, ezért gondoltam, hogy elég utalnom csak rá ily módon :)
Egyébként pont ez az, hogy így a Lidl és Penny hasonló élményt jelent már.

(#9160) 8


8
senior tag

auchanban nov 12-28 között 10.000.-Ft feletti vásárlásnál 1000 bizalompontot írnak jóvá bizalomkártyán (500Ft-ot ér beváltásnál)

50.000Ft (!) jóváírás Gránit bank kétperces okostelefonos számlanyitáshoz, feltétel nélküli 0Ft/hó számlával. Mastercard Platinum bankkártya 2 évig ingyen. 500Ft PARKL kupon parkoláshoz. Raiffeisen ajánlókód számlanyitás akár +60k Ft. Revolut regisztrációhoz 8.000Ft tőlem. Privát üzenetben küldöm

(#9161) Skillet válasza BiP (#9151) üzenetére


Skillet
addikt

Azaz. Az volt ingyen! Csak más a neve. SweetCorner vagy mi. Én hoztam belőle. Azért volt belőle egy raklappal, mert felkészültek, hogy mindenki vinni fogja...

Mess With The Best! Die Like The Rest! 8G GALANT VR4^ever

(#9162) BiP válasza Skillet (#9161) üzenetére


BiP
nagyúr

bazz, nem mertem hozni, pont azért, mert más a márkája (emiatt a termékkódot már meg se néztem, mondom ez tök más cucc). Ráadásul ki se volt rakva semmilyen árcédula, csak Sugarlandosok. Ezt akkor beszívtam.

[ Szerkesztve ]

(#9163) Beni2360 válasza Keef_Lee (#9159) üzenetére


Beni2360
félisten

OK. :R
Voltam pár hete a Lidli én 100 pzs venni, de nem volt. Kérdeztem a hölgyet, hogy valami gond van? Mivel a Pennyben sincs, erre mondta, hogy azt is ők látják el papiraruval...?

[ Szerkesztve ]

Béni2360 - Redmi Note 8 Pro - Acer Aspire 5 A515-51G -- LG OLED55C8PLA - YAMAHA RX-V685 - Mission mx4 5.0 - Taga TSW-90 v.3 - QNAP TS-133 - Mini MX-G - MECOOL BB2 PRO- X96 MAX PLUS -ZIDOO Z1000 Pro

(#9164) csondes


csondes
junior tag

Univer Cézár salátaöntet, 230 g 239 Ft

(#9165) BiP válasza Beni2360 (#9163) üzenetére


BiP
nagyúr

:) jó válasz.

Amúgy jön a hideg, nátha/influenzaszezon, jobban fogy a zsepi.

(#9166) AssAssynn válasza Keef_Lee (#9153) üzenetére


AssAssynn
őstag

Két éve járok a helyi Lidl-be, itt a kezdetektől fogva ez van, hogy olyan szűkek a folyosók, hogy két nagy kosár éppen, hogy csak elfér egymás mellett. Erre jön az általad említett raklapozás, ami konkrét forgalmi dugókat okoz. Ezt tovább tetőzi, hogy néhány kedves vásárló egy mp-et sem tud várni és ilyenkor szitkozódva tör utat magának és bunkóskodik mindenkivel. Persze ezek "hatalmas" emberek ugye, megtehetik... A biztonsági ilyenkor nincs sehol, de ha már lövök egy fényképet a feleségemnek, hogy kell-e ebből, vagy abból, akkor egyből előkerül rámugatni, hogy azonnal töröljem ki.
Az akciókkal kapcsolatban pedig nekem az a tapasztalatom, hogy sokszor csak éppen egy kartonnal van kitéve az akciós cuccból. Pl. felvágott esetében mindből van egy tonna, és ami éppen akciós, máskor abból is van rengeteg, na de amikor akció napja van, akkor üres a polc és csak egy karton. Ez olyan, hogy az első két vásárló meg is veszi a többiek meg potyára mentek be érte.
Nálunk az eladók rendesek.

"Igen nagy hiábavalóság – mondja a Prédikátor –, minden hiábavalóság!" (Préd 12,8)

(#9167) Zsoleszhun


Zsoleszhun
addikt

Penny Debrecen de lehet országos:

¯\_(ツ)_/¯

(#9168) Ciccuka válasza BiP (#9162) üzenetére


Ciccuka
veterán

Én megkérdeztem ott, hogy melyik az akciós gumicukor, amit ingyen adnak. :K
Néha van a kasszáknál is kéznél.

[ Szerkesztve ]

Cicák támogatása: www.fos.hu/1176

(#9169) BiP válasza Ciccuka (#9168) üzenetére


BiP
nagyúr

Én egyszer kérdeztem hasonlót, akkor a pénztáros széttette a kezét. Annyit mondott, hogy ott kell lennie a gumicukroknál. Mondom, de olyan nem volt a helyén. Akkor nincs. És ezzel lezártnak tekintette.
Mondjuk ha el tudok kapni egy boltban kószáló alkalmazottat, ők szívesen szoktak segíteni. Hülye voltam, hogy nem kérdeztem. (feleségem is mondja mindig, "ha nem találsz valamit, kérdezz!"). Én meg megszoktam, hogy lehetőleg egyedül intézzem a dolgokat, ami hol előny, ilyenkor hátrány.

(#9170) csondes


csondes
junior tag

Univer Sürített paradicsom, 360 g 329 Ft

(#9171) agroman válasza BiP (#9165) üzenetére


agroman
senior tag

pzs, wc papir... termelesi problemak vannak orszag, sot europaszerte..

------

(#9172) Soulfly842 válasza agroman (#9171) üzenetére


Soulfly842
addikt

Ettől összetetebb a képlet papír kapcsán. Amiatt, hogy a műanyag csomagolást, műanyagzacskót, mindenhonnan írtják a papír iránti igény megduplázódott. Papír termékekkel foglalkozó cégek már tisztában van azzal, hogy a papírgyártáshoz szükséges cellulóz ára jelentősen emelkedik (+beszerzési nehézségek ott is lehetnek). Végeredményképp: minimum 30-50%-os áremelkedés, de ettől lehet a végeredmény sokkal durvább is.

(#9173) weiss válasza Soulfly842 (#9172) üzenetére


weiss
addikt

Ahhoz képest valahogy senki nem töri magát, hogy gyűjtsék a papírt.

I did nothing, the pavement was his enemy!

(#9174) BiP válasza weiss (#9173) üzenetére


BiP
nagyúr

A klasszikus papírgyűjtési akciók kikoptak (azért még akad), szerintem a szelektív szemétkezelés váltotta fel ezt a funckiót.

De mondjuk ha kevesebb felesleges reklámújságot nyomtatnának, az jobb lenne.

[ Szerkesztve ]

(#9175) Kaba válasza Soulfly842 (#9172) üzenetére


Kaba
veterán

Akkor a jövő héten bezsákolhatsz.A Pennyben lesz illatosított 32 darabos wc papír 1399 Ft-ért(44Ft/tekercs),Nov 18-24 között.

[ Szerkesztve ]

(#9176) Top cat válasza agroman (#9171) üzenetére


Top cat
őstag

Csak aztán nehogy megint ez legyen belőle. :DDD

(#9177) Soulfly842 válasza Kaba (#9175) üzenetére


Soulfly842
addikt

Nem mondtam, hogy venni akarok, csak közöltem a tényt, hogy ott is lesz emelkedés. :DDD Főleg, h. a változó energiaárak okán lehet, hogy a 30%-50% még alulbecsült is lehet.

[ Szerkesztve ]

(#9178) Beni2360 válasza Kaba (#9175) üzenetére


Beni2360
félisten

Mindenki ajánlgatja a WC papírokat, hogy ennyi meg annyi/ tekercs de a lényeg elveszik ezekben az ajánlatokban. Hiába 2-3 réteges ha 3x-n kell hajtogatni, 2 rétegesről nem is beszélve, hogy tiszta maradjon a kezed, na meg ott a lap méret megy a db szám. Egy más mellé téve ugyan olyan megnevezéssel 8db,réteg) egy egyikben 20%-l kevesebb papir lap volt. Vastagabb guriga és lehetne sorolni a trükköket. A Dunaharaszti gyártmány élen jár ebben. A 100-s 3 rétegű PZS borzalmasan vékony és átütő ereje van. :DD A kamillás már elmegy kategória.
Pedig még Skandináviában is épített gyárat. Gondolom ott azért már minőséget gyárt.

[ Szerkesztve ]

Béni2360 - Redmi Note 8 Pro - Acer Aspire 5 A515-51G -- LG OLED55C8PLA - YAMAHA RX-V685 - Mission mx4 5.0 - Taga TSW-90 v.3 - QNAP TS-133 - Mini MX-G - MECOOL BB2 PRO- X96 MAX PLUS -ZIDOO Z1000 Pro

(#9179) Kaba válasza Beni2360 (#9178) üzenetére


Kaba
veterán

A Penny sajátmárkás Wippy vállalható,ár/érték jónak mondható.

(#9180) cd930 válasza Beni2360 (#9178) üzenetére


cd930
aktív tag

Igen, visszatérő a téma, olykor jön némi egy lapra jutó költség számolgatás.
Én ilyenkor megnyugszom, mert a 200 lapos 3 rétegűt 70-75 Ft-ért veszem a piacon és a minősége is jó.

20+ éve a Prohardveren

(#9181) dan1


dan1
tag


Ilyen akciónál minden 4. ingyen van ? Szóval ha 8 vagy 12dbot veszek marad 171 Ft. a darab ára?
Csak olyat ír a feltételekben hogy 99x lehet felhasználni.

(#9182) Kaba válasza dan1 (#9181) üzenetére


Kaba
veterán

Igen,minden negyedik,így négyesével kell venni.

(#9183) csondes


csondes
junior tag

Hey-ho levek egesz jo arban

(#9184) bul07


bul07
nagyúr

Bemásolom ide is mert élégé spórolós

Na akinek múltkor nem jutott vagy lemaradt róla

Woolite finommosószer színes textíliákhoz, 3x 3,6l 180 mosás
[link]
4999Ft
+Ingyenes szállítás kártyás fizetés esetén
És minden fajta van

(Remélem a link jó mobil app megosztás linkje, ha véletlen nem jó majd valki berakja a jót)

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#9185) kory24 válasza bul07 (#9184) üzenetére


kory24
őstag

Köszi!

Ez mennyire jó mosószer?

Ariel kapszula használunk

(#9186) rgranc válasza kory24 (#9185) üzenetére


rgranc
aktív tag

Múltkor vettünk ilyen akcióban (bár csak a feketékre valót kérte asszony), elégedett vele, meg is kérdezem, nem akar-e most másikból is.

#9183 Azok a Hey-Hók kivétel nélkül 12%, esetleg 25%-osak, csak szólok, másnak se legyen csalódás.

(#9187) naga


naga
senior tag

Nem egy akkora deal, de most a Tescoban (országos) ez a 3 fajta Milka táblás (almáspite, kávés cookie, popcorn karamell) 155Ft (50%), lejárata jövő május, ízre meg bármilyen is lehet ennyiért :smile: Vecsésen ma este volt még 1-1 doboz mindenből.

(#9188) 8 válasza naga (#9187) üzenetére


8
senior tag

szerintetek lesz mostanában lidlben vagy aldiban fali vagy mennyezeti led lámpa?

#9189 MADcat
na akkor utánanézek, köszi

[ Szerkesztve ]

50.000Ft (!) jóváírás Gránit bank kétperces okostelefonos számlanyitáshoz, feltétel nélküli 0Ft/hó számlával. Mastercard Platinum bankkártya 2 évig ingyen. 500Ft PARKL kupon parkoláshoz. Raiffeisen ajánlókód számlanyitás akár +60k Ft. Revolut regisztrációhoz 8.000Ft tőlem. Privát üzenetben küldöm

(#9189) MADcat válasza 8 (#9188) üzenetére


MADcat
MODERÁTOR

Most van.

Egyetlen atombomba képes elrontani az egész napodat!

(#9190) Soulfly842 válasza 8 (#9188) üzenetére


Soulfly842
addikt

konkrétan mindekettőben heti kínálatban van. Van alacsonyabb és magasabb kategóriás is :)

A prémiumabb lehet nincs újságban, csak rendelésre:

[link]

bexarás, bluetooth-os :D

[ Szerkesztve ]

(#9191) bul07 válasza kory24 (#9185) üzenetére


bul07
nagyúr

Nekünk nagyon bejött még először a Penny-be vettem majd emagról is vettem egy ilyen adagot, mivel nincs sok fehér ruhánk szineshez valót, de van univerzális is

Persze nem egy Ariel, de ennyiért bőven jó

Szerintem jobb mint a Tomi és az emagon lévő Lanza [link]

........
Kis ajánlás

Lidl jelly beans cukorka
250g 549Ft

Megláttam a polcon olyan jól nézett ki, és rémlett hogy USA nagyon kedvelt
Visszont csak itthon tudatosodott hogy ez biza savanyú cukorka, én meg azt nem igazán szeretem
Így gyorsba megkóstoltam, én a 8ízűt vettem, a Lime meg a Lemon az tényleg elég savanyú de többi az érdekes és bejött, ha következőleg megyek és leaz veszek még

[ Szerkesztve ]

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#9192) Beni2360 válasza Kaba (#9179) üzenetére


Beni2360
félisten

Igen a múltkori akcióban vettem 10dbx4 csomaggal de még van a másikból amit a piacról szoktam venni.
Majd elválik.

Béni2360 - Redmi Note 8 Pro - Acer Aspire 5 A515-51G -- LG OLED55C8PLA - YAMAHA RX-V685 - Mission mx4 5.0 - Taga TSW-90 v.3 - QNAP TS-133 - Mini MX-G - MECOOL BB2 PRO- X96 MAX PLUS -ZIDOO Z1000 Pro

(#9193) Beni2360 válasza Soulfly842 (#9190) üzenetére


Beni2360
félisten

Ne tojjál be kintről távval és mobillal wifis bt van
kb 20-25 $-t. nem tudtam el csábulni tőle. :U

Béni2360 - Redmi Note 8 Pro - Acer Aspire 5 A515-51G -- LG OLED55C8PLA - YAMAHA RX-V685 - Mission mx4 5.0 - Taga TSW-90 v.3 - QNAP TS-133 - Mini MX-G - MECOOL BB2 PRO- X96 MAX PLUS -ZIDOO Z1000 Pro

(#9194) 8 válasza Soulfly842 (#9190) üzenetére


8
senior tag

ez mondjuk maximum hangulatvilágításra elég, azért köszönöm

50.000Ft (!) jóváírás Gránit bank kétperces okostelefonos számlanyitáshoz, feltétel nélküli 0Ft/hó számlával. Mastercard Platinum bankkártya 2 évig ingyen. 500Ft PARKL kupon parkoláshoz. Raiffeisen ajánlókód számlanyitás akár +60k Ft. Revolut regisztrációhoz 8.000Ft tőlem. Privát üzenetben küldöm

(#9195) bul07


bul07
nagyúr

Aki emag-ról rendel annak ez is jó lehet

Gillette Series Sensitive borotvazselé, 2x240ml
[link]
1.339 Ft

Helyi piacon olyan 800Ft magasságban lehet kapni a 200ml verziót, én ezért nem vettem még mert nekem egy ilyen majd egy évig elég, 5naponta borotválkozok

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#9196) bul07


bul07
nagyúr

Penny 18-tól

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#9197) Cyrin


Cyrin
addikt

Mosogatógép tabletta van valahol megérősen? Ma kellene vennem.

(#9198) erdey_a válasza Cyrin (#9197) üzenetére


erdey_a
őstag

aldiban mindig van. jó is, olcsó is.

Vérboci

(#9199) Top cat


Top cat
őstag

Penny, kuponnal 1899FT.

A kupon képén ez a Green van, viszont a leírásban nem említi milyen verzió akciós.
Lehet, hogy a normál ízű is annyi.

(#9200) Mr.Csizmás válasza bul07 (#9195) üzenetére


Mr.Csizmás
Topikgazda

rip de a 200ml protection és moisturing, cool és zöld sensitive duplapakk is ennyi. illetve a 300 ml hab is olcsó. (de érdekes árazás van, a fehér nivea habot 1100 körül vettem a dm-ben a héten)

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  Spórolós topik
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.