Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  Spórolós topik

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-02-06 13:42:52

LOGOUT.hu

Spórolós topik

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#26001) Timeola válasza zoleeno1 (#25987) üzenetére


Timeola
aktív tag

Hol van ez? csak kíváncsiságból. :DDD

(#26002) Mr.Csizmás válasza edk- (#25999) üzenetére


Mr.Csizmás
Topikgazda

Golgota, Bárdinál. (legalább kinyírták vele a retek cba-t mellette)

[ Szerkesztve ]

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#26003) Degeczi válasza zoleeno1 (#25987) üzenetére


Degeczi
nagyúr

Ez tényleg ritka kivétel lehet, mert Szegeden a 3 Lidi egyikében sem volt ma délelőtt szalámi.

(#26004) zoleeno1 válasza Timeola (#26001) üzenetére


zoleeno1
addikt

Gyula

Honor Magic5 Pro; konfig: http://zoleeno1.atw.hu

(#26005) Timeola válasza zoleeno1 (#26004) üzenetére


Timeola
aktív tag

Köszi!

(#26006) GIJoe válasza nggabi (#25988) üzenetére


GIJoe
addikt

Nálunk pedig vad kelet Mordorban (Debrecen ès környéke) ki se rakják sokszor "mert az az övèk..." harmad annyi fizuból...

(#26007) Timeola válasza GIJoe (#26006) üzenetére


Timeola
aktív tag

Jah, Tescoban is ezt csinálják. Ha vmi gyanúsan olcsó, pl. elárazás akkor meg gyorsan viszik befelé a raktárba, nehogy jó áron meg lehessen már venni random vásárlóknak.

(#26008) soldi3r válasza Timeola (#26007) üzenetére


soldi3r
veterán

Sok munkanak megvan az elonye. Pl olcsobban kapjak a ceg altal gyartott termekeket, vagy cegauto hasznalat, vagy a fonok nyaraloja a Balatonon stb. Nekik ez jutott, tegyek.

E30 (oo=[][]=oo)

(#26009) Laca1212 válasza Kump (#25972) üzenetére


Laca1212
őstag

Én tudtam venni pénteken szalámit (dél-dunántúl).

(#26010) Lackooo84 válasza raziel01 (#26000) üzenetére


Lackooo84
nagyúr

Ősz végén a nyárit akciózzák le, emlékszem tavaly ilyenkor valami 150 forint volt az 5 literes... láttam autókölcsönzöst, aki telepakolta vele a kombiját... :D

The Truth is out there...

(#26011) raziel01 válasza Lackooo84 (#26010) üzenetére


raziel01
veterán

Régen mindig a tél előtt vettem pedig akciósan télit a Tescoban. Akkor úgy mondom, hogy még a hideg beállta előtt eddig mindig volt akcióban. Most kivételesen a tél végén vettem 75% akcióban.

(#26012) San398 válasza Sungoo (#25970) üzenetére


San398
őstag

az a baj hogy az áruház vezető helyettese nem tudta (vezető nem volt a boltban)

-----====A jóban az a rossz, a rosszban az a jó, hogy minden múlandó.====----- PÜ-re illik válaszolni!!

(#26013) rushty válasza San398 (#26012) üzenetére


rushty
senior tag

Két helyen fordulok meg többet és tele van lmbtq emberrel (tipp ugye) az a ketto. Csak fun fact.

Revolut meghívó pü-ben

(#26014) Zeki


Zeki
nagyúr

Habszappan adagolót és bele szappant keresek.

(#26015) edk- válasza rushty (#26013) üzenetére


edk-
őstag

Ennek mi köze ahhoz, hogy tudják-e, mikor milyen áru érkezik?

"Try SCE to Aux." ˁ˚ᴥ˚ˀ eladó dolgok: https://cutt.ly/edkelado

(#26016) edk- válasza Zeki (#26014) üzenetére


edk-
őstag

Én Floren literes utántöltőből (Auchanban veszem) etetem az alis habszappan-adagolót.

"Try SCE to Aux." ˁ˚ᴥ˚ˀ eladó dolgok: https://cutt.ly/edkelado

(#26017) rushty válasza edk- (#26015) üzenetére


rushty
senior tag

A kiválasztásnál az üzletvezető-helyettes is dönt és igen válogatósak manapság.

Revolut meghívó pü-ben

(#26018) Ance válasza Zeki (#26014) üzenetére


Ance
őstag

Metroban van habszappan jóféle. 5 literes, ritkán kell menni. :)

Adagolóból sokat próbáltam, ez stabilan működik [link] a többiekkel mindig volt valami gond.

(#26019) f4lcon válasza rushty (#26013) üzenetére


f4lcon
őstag

kitalálom, az egyik a 13. kerületi Aldi a Penteházy utcában? :B

“The trouble with the world is that the stupid are cocksure and the intelligent are full of doubt.” - Bertrand Russell

(#26020) edk- válasza rushty (#26017) üzenetére


edk-
őstag

Még mindig nem értem az összefüggést.

"Try SCE to Aux." ˁ˚ᴥ˚ˀ eladó dolgok: https://cutt.ly/edkelado

(#26021) edk- válasza Ance (#26018) üzenetére


edk-
őstag

Nekem ez az olcsóbb klónja is bevált.

Úgy látom, az 5l-es Brillance habszappan >4000 Ft. A literes Floren, amiből hígítva 3 liter anyag megy az adagolóba, <700 Ft.

[ Szerkesztve ]

"Try SCE to Aux." ˁ˚ᴥ˚ˀ eladó dolgok: https://cutt.ly/edkelado

(#26022) pubili válasza San398 (#25954) üzenetére


pubili
csendes tag

Nekem volt, hogy azt mondták az eladók, hogy nem kaptak az akciós termékből (mert a beszállító mégsem tudta vállalni az újságot pedig hónapokkal előbb nyomtatják.)
Fogyasztóvédelem válasza a megkeresésemre:
Jogsértés nem történt, mindhárom felsorolt üzletben volt készlet.

(#26023) 8


8
senior tag

aldi

50.000Ft (!) jóváírás Gránit bank kétperces okostelefonos számlanyitáshoz, feltétel nélküli 0Ft/hó számlával. Mastercard Platinum bankkártya 2 évig ingyen. 500Ft PARKL kupon parkoláshoz. Raiffeisen ajánlókód számlanyitás akár +60k Ft. Revolut regisztrációhoz 8.000Ft tőlem. Privát üzenetben küldöm

(#26024) szabi__memo válasza 8 (#26023) üzenetére


szabi__memo
nagyúr

Már aludtej? ;]

(#26025) Ance válasza edk- (#26021) üzenetére


Ance
őstag

Én már kényelmes vagyok, nem vegyész. :) Ez is elég 3 személyre 1 évig minimum. Napi kevés forint.

[ Szerkesztve ]

(#26026) jack982 válasza szabi__memo (#26024) üzenetére


jack982
aktív tag

vagy a maró fajta.
kutyának se kell.

[ Szerkesztve ]

(#26027) Zeki válasza Ance (#26018) üzenetére


Zeki
nagyúr

Köszönöm!
Amint jön zseton, veszek.

(#26028) Soulfly842


Soulfly842
addikt

Elmennek a 'Csaba :D

Néztem többször is az akció alatt. 'Véletlenül' sose volt, sohasevolt vevő becsalogató akció...

Aha... kínáltak helyette alternatívát... ;] :W :(

(#26029) Rodzser Mór válasza Soulfly842 (#26028) üzenetére


Rodzser Mór
senior tag

Nagy deal az 1229 Ft-os helyett a 2699 Ft-ost kínálni. Ez még viccnek is durva. :W

(#26030) Attila2011 válasza Rodzser Mór (#26029) üzenetére


Attila2011
aktív tag

1230-ért kínálva jó magyar szokás szerint tízessével vinnék, vagy még többet és ugyanúgy nem lenne. Én amúgy két üzletben is láttam, csak nekem Kaiser téli nem ízlik annyira.
Viszont aldiban volt Pick téli, kilója 6k-ra jött ki, az szerintem készlet erejéig.

(#26031) Xtomi válasza Attila2011 (#26030) üzenetére


Xtomi
tag

A Kaiser (Kométa) próbálta pár éve lemásolni a Pick vagy/és Herz téliszalámit csak nem nagyon jött össze. Az árát kb. ugyanarra lőtték be csak az íze nem olyan.
Persze 1200-ért jó lenne csak nincs

(#26032) freelancer68 válasza Soulfly842 (#26028) üzenetére


freelancer68
tag

Hétfőtől szerdáig (10.09-10.11)


Ez Nemespenészes szalámi, 500g, 3998Ft/kg
az eheti (nem kapható) az Téliszalámi, 400g , 3073Ft/kg

(#26033) San398 válasza freelancer68 (#26032) üzenetére


San398
őstag

Ezt se lehet majd kapni, maximum akkor ha akció első napján nyitásra mész. :DDD

Attila2011 #26030
Akkor írják ki hogy egy vásárló max 2db-ot vihet

[ Szerkesztve ]

-----====A jóban az a rossz, a rosszban az a jó, hogy minden múlandó.====----- PÜ-re illik válaszolni!!

(#26034) Top cat válasza San398 (#26033) üzenetére


Top cat
őstag

4K kilója. Ez már nem lesz annyira kapós. :D

(#26035) Attila2011 válasza San398 (#26033) üzenetére


Attila2011
aktív tag

Én mondjuk egyet engednék, de hogy tartatják be? Nem hatóság a Lidl, se az eladó. Beáll újra sorba, viszi népes kis családját, sok pulyával, sőt még anyóst is viszi, mindenki vesz kettőt, stb...
Pont vasárnap volt lidl-ben, előttem lévők két zsák krumplit vettek, kasszás csaj mondta, hogy egyet lehet, megoldották, ketten voltak, külön fizették.

Jó, én is szoktam mérgelődni, amikor akár délután, akár reggel vennék akciós péksütit és egy sincs rendszeresen (pl Blaha, Móricz boltjuk kimondottan ilyen), ez sokszor az adott bolt hibája, mert fel tudnák mérni, hogy miből süssenek többet (igaz néha ebből is kifogynak). De ha valaki akciós szalámi készletet felmarkolja és megveszi, azzal sokat tényleg nem tudnak kezdeni.
Láttam már olyat (sőt nem csak láttam, de ismertem is az illetőt), hogy valaki saját kis boltjába vette az akciós kukorica konzervet Aldiban, legalább 20-30 darabot.

A mohó emberek kicsesznek a többivel és marhára nem érdekli őket.

(#26036) ZsZso


ZsZso
Közösségépítő

Szokásos Aldi, Lidl, Penny válogatásom. Hátha találtok valami izgalmasat!

[kép]

armegoszto.hu - akciók egymás közt :::..::.. https://www.facebook.com/armegoszto ::..::

(#26037) tisn válasza ZsZso (#26036) üzenetére


tisn
addikt

tavozz tolem satan a daralos kekszel!

(#26038) ZsZso válasza Soulfly842 (#26028) üzenetére


ZsZso
Közösségépítő

Jaja, ettől van herótom nekem is. Folyton ez van, minden boltban. Az akciósból épp nincs. Menjél naponta vásárolni nyitásra, aztán jó eséllyel lesz...

#26037 tisn:
A darálós keksz a te pacalod! :)

#26039 bul07:
Én biztos benevezek rá. Kíváncsi vagyok milyen exkluzív kuponok lesznek. Olyan régi eMAG-feeling lesz :D.

[ Szerkesztve ]

armegoszto.hu - akciók egymás közt :::..::.. https://www.facebook.com/armegoszto ::..::

(#26039) bul07


bul07
nagyúr

AlzaPlus+ tagságra érdemes ránézni és számolgatni hogy megéri e aktiválni

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#26040) Digitalpimp válasza Zeki (#26014) üzenetére


Digitalpimp
senior tag

Nekem ez van egy pár hónapja, eddig remekül működik. 4 fokozat+tisztító funkció, szenzoros, egy töltéssel sokáig bírja. Coinnal 9,89usd. Automatic Inductive Soap Dispenser Foam Washing Phone Smart Hand Washing Soap Dispenser Alcohol Spray Soap Dispenser

"...a popszakmában sokminden fontosabb, mint maga a zene. Azt a legjobb kikapcsolni." Ford Fairlane kalandjai "Vihar előtti csend, nem jó itt senkinek, csak az a pár szemét érzi jól magát, aki a képernyőről felém integet, az a sok nagy magyar, az a sok jóbarát!" PiCsa

(#26041) Zeki válasza Digitalpimp (#26040) üzenetére


Zeki
nagyúr

Köszönöm!

(#26042) st6969 válasza ZsZso (#26036) üzenetére


st6969
őstag

Köszi az összefoglalást, szuper, mint mindig :R

Svéd húsgolyó: régen vettük, nagyon finom volt (még a "háborús" infláció előtti időszakból). Még 2000Ft alatt volt, de már akkor változtattak a receptúrán és/vagy a beszállítón, és annyit esett a minősége, hogy az utolsó adagot már meg se sütöttük. Utána később még 1x próbálkoztam, nem-e csak kifogtunk egy péntek délutáni keverést, de ugyanez volt. Nem ehetetlen, de nekünk nem ízlett.

(#26043) ZsZso válasza st6969 (#26042) üzenetére


ZsZso
Közösségépítő

Szívesen! Én pedig köszi a véleményt!

armegoszto.hu - akciók egymás közt :::..::.. https://www.facebook.com/armegoszto ::..::

(#26044) bul07


bul07
nagyúr

Mindenki felkészül az árremelésre
Januártól minden palackos dobozos dologra 50Ft árremelés jön ha jól értem
(minden üveg-, fém- és műanyag palackos és dobozos, 1 deciliter és 3 liter közötti űrtartalmú italtermék csomagolása tartozik.)
Ennyi lesz a betéttdíj

Cikk
[link]

Ásványvizek esetén azért ez nem lesz semmi árremelkedés

[ Szerkesztve ]

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#26045) szabi__memo válasza bul07 (#26044) üzenetére


szabi__memo
nagyúr

Jajj mi lesz a visszaváltó helyeken...
Mondjuk legalább most majd messziről sejthető lesz, hogy ha nem áll ott senki akkor szar a gép

(#26046) zoltan6 válasza bul07 (#26044) üzenetére


zoltan6
őstag

De jó lesz majd furikázni autóval a nagyobb boltokhoz ahol van automata.Vajon pénzt fog adni? Vagy ott kell levásárolni? A szlovákokhoz is visszaszoktam vinni amikor kimegyünk,de sokszor esélytelen megvárni amíg a hajléktalan végez a több zsáknyi palackkal. :(

(#26047) szabi__memo válasza zoltan6 (#26046) üzenetére


szabi__memo
nagyúr

Jó szórakozásnak ígérkezik, az biztos

(#26048) Balázs Z. válasza bul07 (#26044) üzenetére


Balázs Z.
tag

Na, végre egy jó döntés!

(#26049) bul07 válasza Balázs Z. (#26048) üzenetére


bul07
nagyúr

Majd a sörivók hogy fognak ennek örülni
Főleg ha azt se szabad összenyomni egészben kell automatába vinni, egy kólás flakon esetén ez csak max kényelmetlenséggel jár, de nyáron egy nyitott alkudobozban maradt bármi se perc alatt büdösödni kezd, és egy aludobozt nehéz épen tartani ha már üres

Úgyis a vásárlok fogják kifizetni az egésznek az árát te én és mindenki, lehet neki örülni
Bár nekem lehet hogy nem, ha nagyon eldurvul az árak énnekem itt van Románia, már ha ott nem vezetnek be ilyet :D

Én erre a részre leszek kíváncsi
"valamint kötelező visszaváltási hely kialakítása az 1000 főnél nagyobb népességű településeken."
Na és ezt ki fogja üzemeltetni, pénzt fog visszaadni, vagy hogy
Vagy minden boltban köteles lesz visszaváltani ha 1000főnél nagyobb a település, ha igen egy 1050Fős kis faluba de fognak ennek örülni a kisboltosok

És ennek az ára mind mind épül be az árazásba haj de jó

[ Szerkesztve ]

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#26050) tisn válasza bul07 (#26049) üzenetére


tisn
addikt

helyes, rengeteg szemetet gyartunk, a sok hulye meg eleve nem a szelektivbe dobja.

ez nem dragulas, ha visszavaltod.

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  Spórolós topik
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.