Hirdetés

2024. április 18., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  Spórolós topik

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-02-06 13:42:52

LOGOUT.hu

Spórolós topik

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#9001) Ciccuka válasza BiP (#9000) üzenetére


Ciccuka
veterán

Ha ez vigasztal én se vettem észre. :((

Cicák támogatása: www.fos.hu/1176

(#9002) Soulfly842 válasza Ciccuka (#9001) üzenetére


Soulfly842
addikt

Úgy látom egyébként, hogy mindenki abból az alap képletből indult ki, hogy más kedvezménnyel nem összevonható.

Az üzletekben is trükkösen csinálták, mivel az APP-os kiírást a polcokon erre nem írták oda... ez is összezavarhatta az embereket... én már hónapok óta ezt használom, s tudom, hogy alaphangon is 400 felett van egy ilyen szemetes, gondoltam veszek vagy kettőt próbaként... s bejött... ezekért már így mentem vissza :)

Viszont: az akció 11.03-ig él. megéri kedden ránézni ;) volt még szép számmal.

(#9003) csondes


csondes
junior tag

egesz jo aron:
YO Bodzavirág ízű szörp, 60%-os, 6 x 0,7L 2.999 Ft

(#9004) MittuDomain_ válasza csondes (#9003) üzenetére


MittuDomain_
őstag

Köszi, remélem YO lesz! :R:))

Si tacuisses, philosophus mansisses.

(#9005) AssAssynn


AssAssynn
őstag

Van, aki már rendelt netről budipapírt? Mi a tapasztalat, be tudják úgy csomagolni, hogy ne szakadtan érkezzen meg, és ne legyen tele azzal a fekete retekkel, amivel a futárral érkező csomagok nagy része tele van?

"Igen nagy hiábavalóság – mondja a Prédikátor –, minden hiábavalóság!" (Préd 12,8)

(#9006) csondes


csondes
junior tag

Süsü Gyerekpezsgő, Meggy, 0,75 l 199Ft

(#9007) csondes


csondes
junior tag

Ajax univerzális tisztítószer 5l -es kiszerelesek 1990 ft

(#9008) Timeola válasza csondes (#9003) üzenetére


Timeola
aktív tag

Készletértesítőt itt nem lehet beállítani, ha esetleg lenne majd még ilyen jó áron belőle? Nem találok ilyen funkciót az appban..

(#9009) csondes


csondes
junior tag

hat van Termékfigyelés es Kívánságlista mast nem latok a normas oldalon..

(#9010) Digitalpimp válasza AssAssynn (#9005) üzenetére


Digitalpimp
senior tag

A BB topikban rendeltek már sokan Emagról Zewát. Viszont ha van DM a közelben, akkor a sajátmárkás 20 tekercses 200 lapos 2000-ért teljesen jó. Talán itt ajánlotta valaki. [link] Úgy látom, hogy már dobtak rá egy százast. A hülye média hülye hatása. :((

"...a popszakmában sokminden fontosabb, mint maga a zene. Azt a legjobb kikapcsolni." Ford Fairlane kalandjai "Vihar előtti csend, nem jó itt senkinek, csak az a pár szemét érzi jól magát, aki a képernyőről felém integet, az a sok nagy magyar, az a sok jóbarát!" PiCsa

(#9011) erdey_a válasza AssAssynn (#9005) üzenetére


erdey_a
őstag

emagról rendeltem. nem csomagolják, a zacsira (20-as zewa volt) ragasztották a címzést oszt kész

Vérboci

(#9012) BiP válasza AssAssynn (#9005) üzenetére


BiP
nagyúr

ne legyen tele azzal a fekete retekkel, amivel a futárral érkező csomagok nagy része tele van?
Itt mire is gondolsz? Koszos vagy a térkitöltő törésgátló akármire?

(#9013) AssAssynn


AssAssynn
őstag

Köszi a választ srácok.
Pont ezt akarnám elkerülni, hogy ilyen hanyag módon csomagolják, mégis csak egy higiéniai termék...
Különben pont a DM oldaláról szeretnék rendelni Reginát. De, ha necces a csomagolás, akkor dobom. Ezt helyi boltba se lehet kérni. Szokott ez lenni tescoban is, de egy ideje nem láttam már akciót...

#9012BiP Ja nem, természetesen a retekre. Szerintem a futárcégek raktárából ered ez. Nincs olyan csomag, amit ne úgy kapnék meg, hogy a karton ne lenne elfeketedve, és még a résekbe is belemegy a szutyok.

[ Szerkesztve ]

"Igen nagy hiábavalóság – mondja a Prédikátor –, minden hiábavalóság!" (Préd 12,8)

(#9014) Kaba válasza AssAssynn (#9013) üzenetére


Kaba
veterán

Olcsóbban megveheted a Pennyben a 40-es csomag Regina 1890 Ft.
DM 50Ft/tekercs,Penny 47,25 Ft/tekercs.

[ Szerkesztve ]

(#9015) AssAssynn válasza Kaba (#9014) üzenetére


AssAssynn
őstag

Nincs Penny a közelemben. Tescoban volt ez már 45 forintért is, ahogy régen a Vanessa is.

"Igen nagy hiábavalóság – mondja a Prédikátor –, minden hiábavalóság!" (Préd 12,8)

(#9016) BiP válasza AssAssynn (#9013) üzenetére


BiP
nagyúr

Fura, én még nem kaptam így csomagot, azért voltam bizonytalan.

(#9017) Beni2360 válasza AssAssynn (#9015) üzenetére


Beni2360
félisten

A piacon 24 db-s zweva delux 4 rét. 1400ft.:C

Béni2360 - Redmi Note 8 Pro - Acer Aspire 5 A515-51G -- LG OLED55C8PLA - YAMAHA RX-V685 - Mission mx4 5.0 - Taga TSW-90 v.3 - QNAP TS-133 - Mini MX-G - MECOOL BB2 PRO- X96 MAX PLUS -ZIDOO Z1000 Pro

(#9018) bul07


bul07
nagyúr

Penny csütörtöktől

Ez ha van olyan mint a Lidl fajta akkor megérheti

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#9019) Kaba


Kaba
veterán

A Lidl megemelte a tétet az ajándék termék esetében.Az ajándék gumicukorhoz most már minimum 3000Ft-os vásárlás szükséges.

(#9020) Kaba válasza bul07 (#9018) üzenetére


Kaba
veterán

Akkor már jobban megéri a Pennyben a Regina 40db 1890 Ft,
vagy a Sparban az Ooops Vanessa Peach 24 db 1249 Ft.

(#9021) csondes


csondes
junior tag

Mokate Gold Cappuccino box, classic, 24x14 g 579 Ft
ha valakinek bejon....

[ Szerkesztve ]

(#9022) MittuDomain_ válasza csondes (#9021) üzenetére


MittuDomain_
őstag

Úgy látom volt; elfogyott...

Si tacuisses, philosophus mansisses.

(#9023) fateless válasza Kaba (#9019) üzenetére


fateless
veterán

Nem bedolyásol nálunk semmit:
Eddig is bőven 3k felett volt a bevásárlásunk, és eddig sem volt ajándék termék (a jégkrémet nemötudom, mert két gyerek van, és nem akartunk 1 jégkrémet elhozni, egyébként pedig nem igazán kedvelik, megszokták a minőségi fagyit. Egy alkalommal a Balatonnál Füreden mondtuk, hogy kaphatnak fagyit. A strandon találtunk egy carte d'or fagyist, gondoltuk, az talán jó lesz. Gyerek megkóstolta, és adta vissza, hogy ez nem jó fagyi. Az árus kiakadt, mi csak mosolyogtunk. Inkább örülünk, hogy a jobb fajtát akarja, még ha ritkábban is kap, minthogy naponta fagyizzon, de a gagyiból)

"A HELYESEN alkalmazott bölcsesség a hasznos" Prédikátor könyve 10:10

(#9024) Kaba válasza fateless (#9023) üzenetére


Kaba
veterán

Ajándék terméket mindenki kap a Lidl plus appban,megelőző vásárlástól függetlenül(a gumicukrot és ezt megelőzően a fagyit még az is megkapja aki nem vásárol).
A kaparós termék az szokott eltérő lenni(vélhetően a vásárlás nagysága is befolyásolja).

[ Szerkesztve ]

(#9025) szabi__memo válasza Kaba (#9024) üzenetére


szabi__memo
nagyúr

Már ha van. 90%-ban nem kaptam eddig, holott kellett volna

(#9026) fateless válasza Kaba (#9024) üzenetére


fateless
veterán

Épp arról beszélek, hogy nem kap, ha boltban - nálunk, mikor megyünk - nincs ajándék termék. Hiába "kapsz" az alkalmazásban, azt nehéz materializálni.

"A HELYESEN alkalmazott bölcsesség a hasznos" Prédikátor könyve 10:10

(#9027) Kaba válasza fateless (#9026) üzenetére


Kaba
veterán

Az appban a terméket aktiválni kell és az ajándék terméket a kosárba is kell tenni,nem a kasszás adja.(Vagy az a probléma,hogy maga a termék az adott üzletben éppen nem elérhető?).

(#9028) BiP válasza Kaba (#9027) üzenetére


BiP
nagyúr

Pontosan. Nincs a polcon gumicukor.
Szóval ez a járni jár, csak nem jut tipikus esete.

(#9029) BiP válasza fateless (#9023) üzenetére


BiP
nagyúr

Annyiban azért befolyásolhat, hogy az 1500-3000 között vásárlók nem kapnak ajándékot, nagyobb eséllyel marad a polcon.

Nálam pl. egy "gyorsan berohanok a boltba" vásárlásnál az 1500 szinte mindig megvan, a 3e már csak nagybevásárlásokkor.

(#9030) Mr.Csizmás válasza BiP (#9028) üzenetére


Mr.Csizmás
Topikgazda

tbh olyankor sincs mindig, amikor "sima" plus-os akciós termék esik 10-15%-ot...úgylátszik betáraznak a népek.

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#9031) AssAssynn válasza Beni2360 (#9017) üzenetére


AssAssynn
őstag

Nos, errefelé már piac sincs. Vagy legalábbis nem olyan igazi "piac".

"Igen nagy hiábavalóság – mondja a Prédikátor –, minden hiábavalóság!" (Préd 12,8)

(#9032) zoltan6 válasza BiP (#9028) üzenetére


zoltan6
őstag

dunaujvárosiba volt gumicukor még legalább 10 csomaggal,csodálkoztam is rajta,ráadásul a bruttóból számolta a 3 ezret,nem a végösszegből,2975ft-ra is megadta.
Szemeteszsákért mentem,de már sajnos elég hiányos,60 L-es húzózárast már nem kaptam.
Pilos szeletelt sajtot vettem még a kuponon,más értelmes dolgot nem találtam ami kellene.

(#9033) szabi__memo válasza zoltan6 (#9032) üzenetére


szabi__memo
nagyúr

Érdekes véletlen, hogy mihelyt nincs gumicukor akció azonnal van gumicukor

(#9034) Kaba válasza szabi__memo (#9033) üzenetére


Kaba
veterán

Van most is ajándék gumicukor akció,de már csak 3K feletti vásárlásnál.

[ Szerkesztve ]

(#9035) szabi__memo válasza Kaba (#9034) üzenetére


szabi__memo
nagyúr

Talán akkor bár kevesebben vehetik igénybe azoknak nagyobb arányban jut

(#9036) BiP válasza Mr.Csizmás (#9030) üzenetére


BiP
nagyúr

tbh?

#9032 zoltan6 : Igen, a kupon kedvezmények nélküli, eredeti árból számolja.

#9034 Kaba : Arra utal, hogy ha nincs ajándék gumicukor, akkor egyből van a polcon is.

(#9037) Kaba válasza BiP (#9036) üzenetére


Kaba
veterán

Akkor rosszul utal,mivel jelenleg is van ajándék akció.

[ Szerkesztve ]

(#9038) Top cat válasza BiP (#9036) üzenetére


Top cat
őstag

(#9039) BiP válasza Top cat (#9038) üzenetére


BiP
nagyúr

Oké, csak a szövegkörnyezetbe sem passzolt, meg magyar fórumon, magyar beszélgetésben, magyar mondat elejére beszúrva a legkevésbé se várnék angol rövidítést.

(#9040) Talala


Talala
senior tag

Lidl-ben (Oroszlány, nem tudom helyi vagy globál) jó árban van:
- Pyynikin Pacific Pale Ale 495 Ft
- Mad Scientist - Mango Bay 695 Ft

(#9041) Peterhappy válasza Talala (#9040) üzenetére


Peterhappy
őstag

Globál és elég régóta ennyi. Nekem a Mango Bay nem igazán adta, a Pacific viszont ár/érték arányban elég jófélének tűnt :K

(#9042) DJGABI válasza Talala (#9040) üzenetére


DJGABI
addikt

Itt talán fikázhatom, BB-ben nem akartam. Ezeknek nem ennyi alapból az ára? Mindenesetre tudom én vagyok a proli, nem műértő, de nem volt különösebben finom egyik se. Mangós kitöltve, megfelelő hőmérsékleten lehet hogy jó, de dobozból so-so érezni lehetett a milkshaket, a mango vitt mindent, meg a keserű íz. Jobbra számítottam. A pacific jó gyümölcsös volt, abból talán 0.3 elég lett volna. Nekem a fél lityó sok volt. Untappd-on mindkettő ilyen 3/5 áll. Mondjuk a sörök többsége annyin áll. Csak a nagyon rosszak vannak 3 pont alatt

<< "stabil, de mégse" >> << MX440 FTW! >>

(#9043) Talala válasza DJGABI (#9042) üzenetére


Talala
senior tag

Nincs ebben semmi fikázás. Elég szubjektív kinek melyik/milyen sor ízlik, kár is erről vitatkozni. A mangó szokásos ára ~1000ft, ahhoz képest ez elég baráti, de meg így is drága szerintem is (akcióban 1-2 dobozt szoktam venni). A pacific-el én a lidl-ben találkoztam először. Más üzletben nem is láttam még. Itt nálunk nem állandó termék. Ez talán nem akciós, de véleményem szerint bőven megéri az árát.

(#9044) DJGABI válasza Talala (#9043) üzenetére


DJGABI
addikt

Akkor csak simán gyakran akciózhatják, nyáron ennyiért vettem őket szerintem. Persze, kraftsörök, nem nagyon fogod máshol látni őket. Csak én is úgy voltam vele, bepróbálom, Winkli is dicsérte a mangósat, nekem nem jött át. Dobozaikat mondjuk megtartottam, azok baromi jól néznek ki.

De hogy ajánljak valamit: Stari Epres álom. [link] Helyi "eurósban" = EcoFamily kapni. Csajos sörnek tűnik, de 3,3%-kal azért által lagert hozza, szóval nem az az ilyen 1%-os radler szint. A meggyes ugyanebből viszont nekem ihatatlan volt, a feketeribizlis még tűrhető volt.

[ Szerkesztve ]

<< "stabil, de mégse" >> << MX440 FTW! >>

(#9045) BReal válasza Soulfly842 (#8989) üzenetére


BReal
addikt

Köszi a megosztást. A fehér 25 l-es fülesből (30 db-os) bezsákoltam szerintem pár évre. A 240 Ft-os ár helyett volt 120.

(#9046) BiP válasza BReal (#9045) üzenetére


BiP
nagyúr

óvazz, ma voltam Lidl-ben, láttam is a kupont, de annyian voltak, hogy megfeledkeztem megnézni, van-e zsák :(

(#9047) evitiguF


evitiguF
senior tag

konyhai papírtörlőből hol kezdődik a jó ár (és minőség) / lap?
Eddig az Ooops! Maxi-t preferáltam, de ha van jobb, akkor váltanék. Vagy ugyanilyen minőség olcsóbban.

[ Szerkesztve ]

(#9048) tibbike01 válasza evitiguF (#9047) üzenetére


tibbike01
őstag

Penny XXL wippy, akcióban 350-400ft körül. Mi csak ezt használjuk évek óta.

Nem mostani újságból:

(#9049) ZS3NI válasza evitiguF (#9047) üzenetére


ZS3NI
őstag

Nekünk az aldis zöld vált be.

IDDQD ( ͡° ͜ʖ ͡°)

(#9050) Zsoleszhun válasza ZS3NI (#9049) üzenetére


Zsoleszhun
addikt

Nekünk is az aldis jött be.

¯\_(ツ)_/¯

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  Spórolós topik
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.