Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  Spórolós topik

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-02-06 13:42:52

LOGOUT.hu

Spórolós topik

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#8451) tope válasza tope (#8446) üzenetére


tope
addikt

Köszi a választ!
Gumicuki hűlt helye volt csak

(#8452) Nirvatti válasza tope (#8451) üzenetére


Nirvatti
tag

Ez teljesen boltfüggő, ha van a közelben másik és időd engedi, érdemes megnézni ha van is mit vásárolni.
Én eddig minden promóciós gumicukorból találtam a váci (2-es főút melletti) Lidl-ben úgy, hogy abszolút nem a hétfői nyitáskor szaladtam a gumicukrokhoz. :)

(#8453) Soulfly842


Soulfly842
addikt

Én bármelyik időpontban mentem eddig ingyenes termékért (eddig majdnem mindet beváltottam :D ), minden volt bármelyik időpontban :D

Bár - lidl-s területi képviselő véleménye alapján - az ország egyik legforgalmasabb lidl áruha az alany (kelet-magyarország), mindig brutálisan jók a készletek, s minden van.

(Nyíregyháza, Debreceni út)
Tegnap este is, dupla 'polcadagnyi' volt tele pakolva. :)

[ Szerkesztve ]

(#8454) BiP válasza Soulfly842 (#8453) üzenetére


BiP
nagyúr

Tegnap nem volt, mára pótolták. Úgy alakult, hogy mennem kellett megint, pikk-pakk megvan az 1500feletti vásárlás, úgyhogy ma tudtam hozni gumimacit.
Na nem mintha annyira fogyna itthon, úgy betáraztunk, hogy szerintem még a húsvéti nyuszi is ezt fogja hozni a gyerekeknek :)

(#8455) Laca1212 válasza Soulfly842 (#8453) üzenetére


Laca1212
őstag

Köszi...írd ezt le még párszor, kérlek. ;]

(#8456) xcvbxcvb válasza Laca1212 (#8455) üzenetére


xcvbxcvb
aktív tag

Biztos ő a területi képviselő :D

ELADÓ Work Sharp® Precision Adjust Knife Sharpener™ kézi késélező https://hardverapro.hu/apro/work_sharp_precision_adjust_knife_sharpener_kezi_k/hsz_1-50.html

(#8457) Soulfly842 válasza Laca1212 (#8455) üzenetére


Soulfly842
addikt

Nagyon szívesen :DDD

#8456xcvbxcvb

Nem nyert :DD

(#8458) Top cat


Top cat
őstag

Kezd elegem lenni a pennyből.

Tegnap vettem két kuponos dolgot is. Odaadom a pénztárosnak a mobilt, szkennelje be a kódokat. Kártyát beolvassa, kuponkód nem megy, nem baj beírja kézzel. Mutatom a második kuponkódot, erre kéri a pénzt. HE? Még van itt pár árú ami az enyém, azt is le kellene húzni.
Nem lehet, a kuponos dolgokat egyenként kell fizetni. :Y :W :C
Második kuponos árúnál újra, kártya, kuponkód szkennelés, nem viszi, kézzel bepötyögés, fizetés.

Úgyhogy 3szor fizettem egy vásárlást. :U
Más pennyben eddig ilyen nem volt. Persze lehet, hogy kifogtam egy tapasztalatlan pénztárost.

(#8459) DJGABI válasza Top cat (#8458) üzenetére


DJGABI
addikt

penninél milyen kupon van? újság, app?

<< "stabil, de mégse" >> << MX440 FTW! >>

(#8460) Top cat válasza DJGABI (#8459) üzenetére


Top cat
őstag

Az app-ban vannak csak. De ezek után meggondolom használom e újra. :D

(#8461) bul07 válasza Top cat (#8458) üzenetére


bul07
nagyúr

Nekem múltkor vagy 5percig tartott nem fogadta ell, majd végül beütötte a kódott kézzel.

De előtte bepróbálkozott hagyjuk a kupont, én meg erre hogy akkor nem kell a cucc törölje, amúgy tényleg csak a kupon miatt akkartam venni belőlle, mert kb -40%jelentett a kupon, 5db-os túrórudi volt amúgy

Berettyóújfalu Penny

[ Szerkesztve ]

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#8462) zoltan6 válasza bul07 (#8461) üzenetére


zoltan6
őstag

Rettentő körülményesek ezek az appok,lidlis,pennys,mindegyik.Nemtudom minek erőltetik.Talán még a spáros a leg áttekinthetőbb,beaktiválom a kupont,lecsippantom a qr kódot aztán annyi.Ezerszer jobb volt a plasztik kártya,mint ezek az appos bohóckodások. :(

(#8463) bugizozi


bugizozi
őstag

GymBeam 100% mogyoróvaj 900g 1290 Ft
Mi nagyon szeretjük, számunkra megfelelően folyós az állaga hogy könnyen lehessen kenni. (1 év szavatossági idő, 2022 augusztus 23)

VCP7-DCV, CCNA ||| Ami működik, ahhoz nem szabad hozzányúlni!

(#8464) DJGABI válasza zoltan6 (#8462) üzenetére


DJGABI
addikt

Teszkós teljesen jól használható, nekem az volt az első, meg az etalon is sokáig. Mostanában mondjuk -mióta megvariálták az appot-, vagy 3-at kell kattintani mire eljutsz a kuponokig, meg lassú lett már annyira nem tetszik. De ott legalább megkapod papíralapon, meg egyből látod h elfogadta-e vagy nem. Lidlis ennél egy fokkal rosszabb már, előre be kell aktiválni ha használni akarod, csak a pénztáros látja h elfogadta-e meg te a blokkon...

Többit nem használtam

<< "stabil, de mégse" >> << MX440 FTW! >>

(#8465) gangstagergo válasza bugizozi (#8463) üzenetére


gangstagergo
senior tag

A legjobb mogyoróvaj a piacon! :)

(#8466) BiP válasza zoltan6 (#8462) üzenetére


BiP
nagyúr

beaktiválom a kupont,lecsippantom a qr kódot aztán annyi
A Lidl-ös is ennyi.

amúgy valóban macera, hogy kézzel kell aktiválgatni, hogy épp mit veszel. Egyszerűbb lenne, ha úgy menne, hogy ha appozol, akkor mind érvényes.
De ugye direkt úgy van kitalálva, hogy nyomogasd, kötődj, jutalmazd meg, többször hidd azt, hogy jól jársz, meg persze néha azért felejtsd el aktiválni, stb.

Mai pozitív sztori. Nem app, helyi Lidl, akciósnak volt írva a maggi poros szósz (többféle). 419 helyett 359. Megörültem, vettem 2-t, a blokkon látom, hogy 419. Visszamentem a polchoz, hogy jól láttam-e a papírt, látom, hogy szept.1 óta. Megkérdeztem az egyik alkalmazottat, lecsippantotta, hm, már nem aktuális, de odahívott a pénztárhoz, (mondtam, felesleges, meg úgyis a kocsiban maradt a blokk), de ragaszkodott hozzá, és visszaadta a különbözetet.

[ Szerkesztve ]

(#8467) Stylewars_kp válasza zoltan6 (#8462) üzenetére


Stylewars_kp
senior tag

Nekem nincs gondom a lidl appal. Tesco appal az volt a bajom, hogy a telón mindig ki kellett kapcsolni a sötét módot, mert nem látta a kódokat. Azóta nem is használom. Megküldik postán, azt beváltom, pénztárnál meg lehúzom a kulcstartós kártyát.

(#8468) grizlisandor válasza gangstagergo (#8465) üzenetére


grizlisandor
addikt

Ár/érték arányban igen.

Amúgy a Valentine's mogyoróvaj veri. :B

(#8469) agroman válasza bugizozi (#8463) üzenetére


agroman
senior tag

koszi!

------

(#8470) Top cat válasza bul07 (#8461) üzenetére


Top cat
őstag

Ugye ez az 5 perc csak költői túlzás? :D

Ez a csaj gyorsan rájött, hogy nem fog menni és beírta kézzel. Máskor is váltottam már be kupont, de soha nem kellet így bonyolítani.

zoltan6
A spáros kuponnal az a baj, hogy csak 1 termékre vonatkozik és nem lehet újra beaktiválni.
A Lidl a legjobb azok közül amiket próbáltam.

(#8471) Mr.Csizmás válasza grizlisandor (#8468) üzenetére


Mr.Csizmás
Topikgazda

csak 2,8x-os ár. megéri vagy csak hype? :U

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#8472) gangstagergo válasza grizlisandor (#8468) üzenetére


gangstagergo
senior tag

Valóban ár/érték bajnoka Gymbeam, de amit linkeltél Valentine's baromira drága. Ennyi pénzem nincs reggelire :DDD

(#8473) bugizozi válasza grizlisandor (#8468) üzenetére


bugizozi
őstag

Próbáltam a Valentine's mogyoróvajat is, talán finomabb, de sűrűbb az állaga ehhez képest, alig lehetett kenyérre kenni. Ha ugyanolyan lenne lehet azt venném, mert ha jól tudom az egy magyar vállalkozás.

VCP7-DCV, CCNA ||| Ami működik, ahhoz nem szabad hozzányúlni!

(#8474) Thoty válasza DJGABI (#8464) üzenetére


Thoty
senior tag

"csak a pénztáros látja h elfogadta-e meg te a blokkon..."
Az ügyfélkijelzőn is látod rögtön (bal alsó sarok), hogy sikerült-e leolvasni a QR kódot.

(#8475) #49155328 válasza Mr.Csizmás (#8471) üzenetére


#49155328
törölt tag

Hype, 100% földimogyoró van mindkettőben.
Még ha törökmogyoró lenne megérteném.

(#8476) grizlisandor válasza Mr.Csizmás (#8471) üzenetére


grizlisandor
addikt

Inkább úgy mondom, hogy aki élvezeticikként tekint rá, annak megéri.

Valentine's vs Gymbeam
Árban Gymbeam jobb.
Ízben V, mivel 2 féle, idézem:"A Gourmet mogyoróvajat hosszadalmas, több lépcsős folyamat során alkotjuk extra krémes, selymes állagúra, míg a Classic mogyoróvajat egy ettől egyszerűbb eljárással készítjük. A Classic mogyoróvaj állaga sűrűbb, tömörebb jellegű."
Finom a Gymbeam is, csak mivel a bőrét is beledarálják és ad neki egy "mellékízt".

Sütni szigorúan a Gymbeam termékét használom, pl Mogyoróvajas keksz ez nagyon jó, a cukrot szerintem kötelező felezni, akár negyedelni is.
Kalácsot megkenni mogyoróvajjal és házi baracklekvárral jobb szeretem a Valentine's mogyoróvajjal. :B

(#8472) gangstagergo:
Igen, fontos az ár.

(#8473) bugizozi:
Classic volt vagy Gourmet? Ilyet nem tapasztaltam, pedig a hűtő aljában tártam eddig mindet a megfagyott margalin mellett. :DDD

(#8477) bul07 válasza Top cat (#8470) üzenetére


bul07
nagyúr

Nem kb volt annyi, már a sórbol kiabáltak hogy írja be a kódott
Engem nem izgatott látták hogy a pénztáros szerencsétlenkedik a telefonnal

Ha tehetitek nyomjatok egy értékelést, egy vagy két csillagot és írjátok ezt bele, hogy kupont nem olvassa be a pénztárgép, hátha javítják mint az állandó kilápegettést, mert egy időben meg az volt a baja hogy mondíg kilépet a fiókból

Mobilon link[link]

[ Szerkesztve ]

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#8478) Top cat válasza bul07 (#8477) üzenetére


Top cat
őstag

Ha csinálsz képernyőmentést a kártyáról és a kuponokról, a kilépegetés probléma már nem gond. :)

(#8479) rushty válasza Top cat (#8478) üzenetére


rushty
senior tag

A vevokartyahoz elég a 7jegyu szám? Bepotyogi a kasszás és működik?

Revolut meghívó pü-ben

(#8480) Top cat válasza rushty (#8479) üzenetére


Top cat
őstag

Lehet, nem tudom. A kuponoknál működik.

(#8481) bugizozi válasza grizlisandor (#8476) üzenetére


bugizozi
őstag

hát ez jo kérdés, lehet akkor a Classic volt.

VCP7-DCV, CCNA ||| Ami működik, ahhoz nem szabad hozzányúlni!

(#8483) Timmcsy válasza grizlisandor (#8476) üzenetére


Timmcsy
tag

Megjott ma a Gymbeam-es mogyorokrem, egy nagy es egy kis kiszerelesu, ropogos fajta. A hozzaertoktol kerdeznem, hogy normalis-e, hogy folyik, mint egy shake !? :Y Ha mar szoba kerult a kenhetoseg is, amiket eddig probaltam kb. nutella allaguak voltak, sot meg surubbek is!! Nekem nem tunik normalisnak ez az allag!? Koszonom!

(#8484) kdavid86 válasza Timmcsy (#8483) üzenetére


kdavid86
tag

Valoszinuleg az aljan le van rakodva a suru. Keverd ossze, mert felul szinte csak olaj van.

(#8485) gangstagergo válasza Timmcsy (#8483) üzenetére


gangstagergo
senior tag

Le van tapadva az alja. Nagy kanállal kavard fel és ami rajta marad az a jutalom falat :DDD Lassan már túlzásnak érzem, hogy két nagy kiszerelést eszek meg egy hónap alatt ;]

(#8486) Ance válasza Timmcsy (#8483) üzenetére


Ance
őstag

Egy minőségét megőrzi dátumot néznél rajta? Köszi szépen!

(#8487) Soulfly842


Soulfly842
addikt

Köszi szépen a tippet, én is rendeltem egyet, meg egy edző törölkőt (azt hiszem 690, vagy 780-ért), de még nem tudtam érte menni :)

(#8488) Timmcsy válasza Ance (#8486) üzenetére


Timmcsy
tag

Koszonom mindenkinek a tippeket! Az alja valoban valamivel surubbnek tunik, de a teteje nagyon ijeszto! Kibontom es osszekeverem, meglatjuk utana. Tenyleg nem talalkoztam meg a jelenseggel, pedig 100%-os volt a tobbi probalt marka is es itthon is keszitettem mar...

A nagy kiszereles szavatossaga 2022/07, a kicsie 2022/06.

(#8489) Ciccuka válasza zoltan6 (#8462) üzenetére


Ciccuka
veterán

Nekem is elegem van már a Tesco és a Lidl kuponos (App-os) megoldásaiból. Túl körülményesek. Tesco-ban a gép sokszor lefagy miatta és sokszor nem is veszi be. Már beleuntam teljesen.

Penny-ben a 3-rétegű 100db-os papír zsebkendő 109-be kerül csak most.

Mostanában láttam pár konyhai kiegészítőt 30-55%-al leárazva.
(többiekhez hasonlóan elkezdték leakciózni a régóta ott ragadt árukat pl. barkácsszerszámok, eddig ez itt nem volt jellemző nagyon).

Elég sok mindent találtam:
Kesper vágódeszkák, lapátok
Berlingerhaus és más márkás edények

Volt itt is sok olyan ami féláron ment.

[ Szerkesztve ]

Cicák támogatása: www.fos.hu/1176

(#8490) evitiguF válasza Timmcsy (#8488) üzenetére


evitiguF
senior tag

Talán rá is van írva a dobozára is ajánlásként, hogy meg kell keverni fogyasztás előtt.
Nekem csak egy gondom van vele, hogy ha bekapsz egy kis kanállal, úgy összetapasztja a szádat, hogy egy percig csak próbálod szétnyitni... :DDD szóval ragadós fajta

(#8491) Ance válasza Timmcsy (#8488) üzenetére


Ance
őstag

Köszi!

(#8492) AndrewBlase válasza Ciccuka (#8489) üzenetére


AndrewBlase
senior tag

"Tesco-ban a gép sokszor lefagy miatta és sokszor nem is veszi be. Már beleuntam teljesen."

Ez jellemzően akkor fordul elő, ha nem a megfelelő termékre akarja az ember beváltani, vagy nincs meg a különböző az értékhatár. Jártam már én is úgy, hogy volt pl krumplira kupon, X Ft-ra mínusz Y Ft, csak épp azt nem néztem, hogy lédigre szól a kupon, én meg csomagoltat vettem. Vagy pl volt 6 doboz sörhöz kupon, de az egybecsomagolt hatos pakkra nem fogadta el. Vagy pl volt kólára, ha 2-t veszek, akkor olcsóbb, de ott meg a kiszerelés nem stimmelt. :W
Le is fagyott nekem is az önkiszolgáló, lehetett sztornózni az egészet, majd a rahedli cuccot átcipelni az ügyfélszolgálatos kasszájához, újra kipakolni a motyót, ismét kosárba.
Ehh, elb@sztam vele egy csomó időt. Azóta jobban megnézem a kuponokat, hogy ténylegesen mire is szól.

[ Szerkesztve ]

Miért mindig én???

(#8493) rushty válasza AndrewBlase (#8492) üzenetére


rushty
senior tag

Nem tudom milyen a másik oldal, lehet állítani kell rajta, hogy kupon, nem termék van csippantva. Sokszor úgy tűnik elrontják a kasszánál, szól és másodszorra működik. T

Revolut meghívó pü-ben

(#8494) bul07


bul07
nagyúr

Ezt tudom ajánlani

Penny csütörtöktől

Pennybe amúgy elég nehéz normálisan vásárolni péksüteményt

Tegnap(csütörtökön) olyan fél tizenegy körül volt bent édesanyám, többek között ilyen diós csigát is akart venni
Nem volt csak össz visz 3db, rákérdezett
Azt a választ kapta hogy majd valamikkor délután még sütnek egy adagot
De mindig ez van
(Berettyóújfalu penny)

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#8495) zoli03 válasza bul07 (#8494) üzenetére


zoli03
őstag

Nálunk (Pápa) a Penny sokkal jobb, mint a Lidl ebből a szempontból. Pennyben fele esetben biztos van az akciós péksütikből, Lidlben soha.

(#8496) bul07 válasza zoli03 (#8495) üzenetére


bul07
nagyúr

Berettyóújfaluban fordítva
Lidl-be szinte mindenből van mindig, még csütörtök délután is
Pennybe viszont ritka hogy tudok azt venni amit akarok

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#8497) Ance válasza zoli03 (#8495) üzenetére


Ance
őstag

Nagyjából mindenhol igazodnak a kereslethez. Városon belül is. Egyszer érdemes bemenni Bp-en a várnegyedben lévő CBA-ba. :) Pécsen 4 Lidl van és mindenhol máskor van péksütemény. Pl. az egyik közelében ott a Hauni ezért a műszakváltáskor tömve van minden péksüteménnyel, előtte 1 órával még nincs sok dolog, mert elviszik délelőtt. A másik helyen 2 órával később van ugyanez, mert akkor végez az arra járók nagy része.

(#8498) fateless válasza zoli03 (#8495) üzenetére


fateless
veterán

Ezt azért cáfolom. Gyakran járok úgy, hogy nincs nem csak akciós, de sok más, általunk vásárolt péksütemény sem.

"A HELYESEN alkalmazott bölcsesség a hasznos" Prédikátor könyve 10:10

(#8499) zoli03 válasza fateless (#8498) üzenetére


zoli03
őstag

Azt írtam, hogy fele esetben van a Pennyben az akciósból, a Lidlben meg soha. Ha fele esetben nincs, azt lehet gyakorinak mondani.
Én arra válaszoltam, hogy a Pennyben jobb a helyzet az akciós péksütik esetében Pápán, mint a Lidlben.

(#8500) bugizozi válasza Timmcsy (#8483) üzenetére


bugizozi
őstag

Igen, nekem is ilyen :K

VCP7-DCV, CCNA ||| Ami működik, ahhoz nem szabad hozzányúlni!

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  Spórolós topik
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.