Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  Spórolós topik

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-02-06 13:42:52

LOGOUT.hu

Spórolós topik

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#7701) bul07


bul07
nagyúr

Volt téma múltkor hogy érdemes figyelni a blokkot
Most 140Ft ragad bent a penny rendszerében, nem is értem hogy

Vettem 18db ebből a kutya dobozosból
Ugye kártyával darabja 279Ft, ki is számoltam hogy fizetni fogok 5022Ft
Erre a pénztáros kért 5162Ft-ot
Ott nem foglalkoztam vele meg úgyis számlára ment de azért na
És most nézegetve se tudok rájönni hogy hol a hiba

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#7702) sambenez válasza bul07 (#7701) üzenetére


sambenez
addikt

Az első 6db-ra és az 1db-ra amik 299ft-tal vannak a blokkon, nem kaptad meg a 20ft kedvezményt.

(#7703) sambenez válasza sambenez (#7702) üzenetére


sambenez
addikt

Ha nincs messze én visszamennék a blokkal. Csak a miheztartás végett.

(#7704) bul07 válasza sambenez (#7703) üzenetére


bul07
nagyúr

Aha szóval azért
Nem megyek messzi is van 27Km, de amúgy számlás volt kifizetik így engem kár nem ért

De nem is értem hogy hogy tudta összehozni

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#7705) Itsu válasza bul07 (#7701) üzenetére


Itsu
tag

Nem aktiváltad a kártyán,vagyis az összes konzerv elött egyenkénk le kellett volna húzni a kódot. Szerintem.

(#7706) Laca1212 válasza Itsu (#7705) üzenetére


Laca1212
őstag

Dehogy.

(#7707) 8 válasza bul07 (#7704) üzenetére


8
senior tag

Hívd fel őket, adnak email címet amire megírod a blokkal együtt és visszaküldeik a pénzt.

50.000Ft (!) jóváírás Gránit bank kétperces okostelefonos számlanyitáshoz, feltétel nélküli 0Ft/hó számlával. Mastercard Platinum bankkártya 2 évig ingyen. 500Ft PARKL kupon parkoláshoz. Raiffeisen ajánlókód számlanyitás akár +60k Ft. Revolut regisztrációhoz 8.000Ft tőlem. Privát üzenetben küldöm

(#7708) cd930 válasza bul07 (#7704) üzenetére


cd930
aktív tag

Lehet, hogy a többi nem premium kaja volt? Vagy más íz, mint ami az újságban volt?

20+ éve a Prohardveren

(#7709) bul07 válasza 8 (#7707) üzenetére


bul07
nagyúr

Á nem foglalkozok vele, tényleg nem vágtam hogy mi hogy volt, meg azért is raktam be hogy igen is érdemes mindig átnézni a blokkot

(#7708) cd930

Igen három ízből vettem de azokból amik szerepelnek is a prospektusban hogy azokra érvényes

(#7705) Itsu

Hát szerintem nem kell csak egyszer

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#7710) BiP válasza cd930 (#7708) üzenetére


BiP
nagyúr

Ez lesz a megoldás, mert látszik, hogy azok (az a 6+1) alapból más néven vannak beütve, és nem 369 minusz kedvezmény, hanem élböl 299es áron szerepel.

bul07: akkor itt a vonalkódokkql trükköztek vagy a prospektus volt megtévesztő.

(#7711) Ciccuka


Ciccuka
veterán

Penny

Cicák támogatása: www.fos.hu/1176

(#7712) Ciccuka válasza bul07 (#7701) üzenetére


Ciccuka
veterán

Nekem az a tapasztalatom, hogy a Penny-ben és a Rossmann-ban a legnehezebb a helyzet, ha valami probléma lép fel vásárláskor. Nagyon nehezen vagy nem oldják meg a problémát az ott illetékesek, ezért elég ritkán járok oda, csak, ha valami nagyon jó, kihagyhatatlan akció van (pl WC papír).

Cicák támogatása: www.fos.hu/1176

(#7713) Top cat válasza bul07 (#7701) üzenetére


Top cat
őstag

Elég érdekesen blokkolták. Úgy néz ki, hogy ez 3 fajta és ebből kettőre kaptad az akciót.

bodie premium 8db, megkaptad a 70*8+20*8 akciós levonást.

Kutyakonzerv 6+1 db 299Ft.

bodie kutyakonzerv 3 db, erre is megkaptad a 70*3+20*3 akciós levonást.

(#7714) bul07


bul07
nagyúr

Lidl appba már látható a hétfőtől járó ajándék pálcikás jégkrém

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#7715) Digitalpimp válasza bul07 (#7701) üzenetére


Digitalpimp
senior tag

A Penny sokszor eljátssza azt, hogy adott márkából nem minden íz, illat, típus stb akciós, csak mondjuk 2-3. A múltkor én is hallottam, hogy egy idősebb vásárló reklamált valamelyik Corega termékkel kapcsolatban, hogy nem akciós áron számlázták. Aztán kiderült, hogy pont sikerült azt az egyet kiválasztania, amelyik pont nem volt benne az akciósok között.
Mondjuk szerintem nálad most központi hiba lehetett, arra az egyre nem tették rá a kedvezményt, hiába volt a szórólapon akciósnak hirdetve.

"...a popszakmában sokminden fontosabb, mint maga a zene. Azt a legjobb kikapcsolni." Ford Fairlane kalandjai "Vihar előtti csend, nem jó itt senkinek, csak az a pár szemét érzi jól magát, aki a képernyőről felém integet, az a sok nagy magyar, az a sok jóbarát!" PiCsa

(#7716) Top cat válasza Digitalpimp (#7715) üzenetére


Top cat
őstag

Oda kell figyelni mit veszel el az biztos. A Penny app is mennyivel körülményesebb, mint a Lidl alkalmazás. A kuponok külön-külön beszkennelése nem épp baráti megoldás.

De szerintem most mellényúlt a kolléga. Az a 6+1 db alapból 299, nem 369 mint az akciós.

(#7717) Soulfly842


Soulfly842
addikt

A 2. ingyenes lidl termék, amit kapartam.

(#7718) rushty válasza Soulfly842 (#7717) üzenetére


rushty
senior tag

ingyenes

Revolut meghívó pü-ben

(#7719) Soulfly842 válasza rushty (#7718) üzenetére


Soulfly842
addikt

:F

[ Szerkesztve ]

(#7720) BiP válasza rushty (#7718) üzenetére


BiP
nagyúr

Nem úgy érti, hogy ha ilyet vásárol, a 2. csoki ingyen van,
hanem amióta kapar, ez már a második olyan alkalom, hogy ingyen terméket sikerült kaparni.
Csak ezt az örömét osztotta meg.

(#7721) rushty válasza BiP (#7720) üzenetére


rushty
senior tag

ajándék úgy pontosabb
ha vásárlási limithez van kötve :K

Revolut meghívó pü-ben

(#7722) bul07 válasza Soulfly842 (#7717) üzenetére


bul07
nagyúr

Nekem is ezt dobta, csak ugye 1500-ért vásárolni kell hogy megkapja az ember az a 1db ostyát

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#7723) BiP válasza rushty (#7721) üzenetére


BiP
nagyúr

Ja, értem. Csak ugye egyetlen egy szóból senki nem jött rá, hogy mire is akarsz utalni.
Érdemesebb mondatokat használni :)

Amúgy 1500Ft elég hamar összejön egy vásárlásnál. Az inkább szűk keresztmetszet, hogy kell-e, érdekel-e az adott ajándék. (pl. ha valaki nem szereti)

[ Szerkesztve ]

(#7724) zoltan6 válasza Top cat (#7716) üzenetére


zoltan6
őstag

Én már annyira rühellem ezt a sok bolti alkalmazást, :( hogy ott kell bohóckodni a pénztárnál velük.Miért nem voltak jók a plasztikkártyák?De erőlteti mindegyik cég,a Mol-ost még nem is használtam,csak a plusz pontok miatt regisztráltam.A supershopost múltkor használni akartam az omv-nél,mert otthonhagytam a kártyát,erre azt irja jelenzkezzen be,írja be supershop kártya számát,hát kivoltam vele segítve. :(

(#7725) 0xmilan válasza zoltan6 (#7724) üzenetére


0xmilan
addikt

> Miért nem voltak jók a plasztikkártyák?
Jok voltak, de egy mobilos alkalmazassal joval tobb adatot tudsz gyujteni.
Illetve a digitalis megoldas sokkal jobban skalazodik: egyszerubb hozzaadni egy sort egy adatbazishoz, mint a fizikai kartyat legyartani es kipostazni.

(#7726) bul07


bul07
nagyúr

Penny készül valamivel a 25-ik születésnapjuk alkalmából, jó lenne megint a napi kaparós, bár a 3napot kitolhatnák vagy 5-re

[ Szerkesztve ]

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#7727) rushty válasza bul07 (#7726) üzenetére


rushty
senior tag

Az ingyenes volt. :R

Revolut meghívó pü-ben

(#7728) Paxker315


Paxker315
addikt

Na ezek tényleg jó termékek.

A Mg-ot etalonnak tartom (Népi bölcselet szerint napi 500-600mg elemi magnéziumot illik használni, valaki 800-1200 körülire esküszik, és tény, hogy, a legtöbben meglepődnek, mennyit jelent a mindennapokban. Már az is óriási előny, hogy nem görcsölnek az ujjak-rángatóznak a szemhéjak, nem merev a nyak, de, hogy még nyugodtabb-szemlélődőbb is lesz az ember. )

Most kíváncsiságból szereztem Q10&E-vitamint, bár pont nem a BioCo-tól. (ezeken felül halolajat szoktam ~napi 10-12 kapszula, plusz d-vitamin, természetesen magnézium, így totál "szürke-uncsi" a kiegészítőhasználatom, gyk. az esszenciák) A BioCo termékekről amúgy jó tapasztalatok vannak, sajnos, ezt az áruk is tükrözi, de így "ajánlat" keretében már élhető-emészthető a címke..

Mondjuk pont a változatosság-kíváncsiság miatt szoktam variálgatni, de, a Mg-Halolaj gerinc nem alkudható, a többiről meggyőzhető vagyok : ) (ezért sem használok multit v c-vitamint már nagyon rég, és, a d-vit bevitelem is masszívan alatta van az évekkel ezelőttinek).

Ki miket használt az elmúlt években, ill mik lettek tapasztalati-irodalmi úton kipicsázva a halálba, mert "nem érte meg a befektetést"? :) Spórolás, hogy csak arra költünk, aminek értelme is van és fontos. (Tehát, panírozott gyf dolgok vagy jégkrém, péksüti eleve ellentmond a topik témájának ;] Bocs, ezt nem tudtam kihagyni , szándékos volt :B : ) : ) )

[ Szerkesztve ]

https://dynotech.hu/ - Új, kultúrált környezet, könnyen megközelíthető : )

(#7729) Ittnemaz válasza bul07 (#7726) üzenetére


Ittnemaz
aktív tag


25 DB C3 és az apróságok.

(#7730) raven12 válasza Paxker315 (#7728) üzenetére


raven12
senior tag

Ha jól emlékszem, tablettásan a jutavit Mg citratja jobban megeri. Amikor elkezdtem úszni, folyamatosan görcsölt a vádlim (standard scitec szervetlen kötésű cal-mag-ot szedtem előtte), ettől meg elmúlt. De én már csak por formában fogyasztom, sokkal koltsegkimelobb (remélhetőleg ugyanolyan hatásos is). Ugyanígy szedek Ca citratot is.
Nekem a halolaj mindig úgy érzem, akkor hat, amikor elkezdem szedni, aztán 2 hét múlva ugyanúgy kattog ok, mint előtte, akármennyit szedek (volt napi 10x1g kapszula is egy ideig). Alkalmanként veszek, ha van megaakcios Myproteinen, de amúgy nem szedem folyamatosan (pedig kéne, tudom).
Ismerősöm kollagenrol mondott nagyon jókat, azt még nem próbáltam, dragallom.
Nálam az alap egy erős sportmultivitamin (myprotein alpha men), egy jó d vitamin (miután évekkel ezelőtt csináltam egy jó hosszú d vitamin kúrát 10k NE-vel, azóta csak napi 3-5k megy), a cal-mag, illetve edzéshez és ha érzem a torkom, 10g c vitamin.
Millió dolgot kiprobaltam már ezeken kívül, pl. tanuláshoz szója-lecitin, energetizalashoz gingko-ginseng, alváshoz triptofan, glicin, Zn-Mg-B6, ezek semmit sem értek nekem.

(#7731) Paxker315 válasza raven12 (#7730) üzenetére


Paxker315
addikt

Tanuláshoz ( vagy most már inkább szellemi munkához, koncentraciohoz) nikotin rágó / nikotin cukorka. én egyébként a halolajat szív &érrendszeri megfontolasbol használom, ott sajnos jobb a napi 10-12 gramm vagy még nagyobb mennyiség, a q10-zel, gingkoval, illetve majd l-karnitinnel az lp(a) miatt fogok kísérletezni.

Egyetlen kiegészítő, aminek instant hatása van, az a magnézium ( meg a nikotin) bár én habitualisan zizi& ideges vagyok, azért napi 600-800 mg elemi magnézium ( csak szerves só, pl citrat, glukonat, laktat) formában ég és föld. Sajnos gyakori, hogy hullakent ágynak esve megindul a szívem, izzadok, ideges leszek, ilyenkor általában 4szem magnézium citrat csodákra képes.

Ha kizárólag az alapján hasznalnek kiegészítőt, mire van feltétel nélkül szükség, a magnézium maradna. A halolaj kicsit vallásos dolog is, bár jó kérdés, milyen lipid panelem lenne nélküle. Altalaban azért 0.8 mmol per litertol sosem magasabb a trigliceridem étkezés után 2 órával, a hdl-em is inkább 3 mmol per liter körül van.

Csak "rossz vervonalbol való vagyok ", 1400 feletti lp(a) és 9 körüli össz-koleszterollal, előbbi miatt nézelődtem, milyen opciók vannak PCSK9 gatlon felül. Emiatt adok majd próbát a q10/gingko/ lkarnitin, akar berberin vonalnak is. :C lassan esedékes lenne már egy labor, a szokásos apróságok miatt ( hugysav, hemoglobin a1c, c-peptid, crp, homocisztein, lipidek, transzaminazok...)

A nikotint viszont tudom ajánlani mindenkinek, szoktam is.

https://dynotech.hu/ - Új, kultúrált környezet, könnyen megközelíthető : )

(#7732) bul07


bul07
nagyúr

Lidl
(Nállam)

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#7733) BiP válasza bul07 (#7732) üzenetére


BiP
nagyúr

Nekem már tegnap átváltott, így az előző ingyen fagyit már nem is tudtam érvényesíteni a boltban, mert már ez volt helyette. Persze úgy, hogy csak mától lesz jó. :(

(#7734) Kaba válasza bul07 (#7621) üzenetére


Kaba
veterán

A Penny és a Tesco akciós újsága is Aug18 szerdától lesz már érvényes.

(#7735) Ciccuka


Ciccuka
veterán

Azt észrevettétek, hogy rengeteg visszahívás volt az elmúlt hónapokban?

Népszerű jégkrémeket vont ki a forgalomból a Spar (Milka jégkérm)

Cicák támogatása: www.fos.hu/1176

(#7736) Digitalpimp válasza Ciccuka (#7735) üzenetére


Digitalpimp
senior tag

Idén ez a "sláger". Nincs olyan hónap, hogy jó pár terméket ne hívnának vissza etilén-oxid szennyezés miatt. :( Mindegy, hogy olcsó, vagy drága "márkás" jégkrém. Csak tudnám, hogy kerül bele, mivel az EU-ban nem lehet használni.

"...a popszakmában sokminden fontosabb, mint maga a zene. Azt a legjobb kikapcsolni." Ford Fairlane kalandjai "Vihar előtti csend, nem jó itt senkinek, csak az a pár szemét érzi jól magát, aki a képernyőről felém integet, az a sok nagy magyar, az a sok jóbarát!" PiCsa

(#7737) Paxker315 válasza Digitalpimp (#7736) üzenetére


Paxker315
addikt

miért ne lehetne? más kérdés, hogy nem szabad :D

[ Szerkesztve ]

https://dynotech.hu/ - Új, kultúrált környezet, könnyen megközelíthető : )

(#7738) Zeki válasza Ciccuka (#7735) üzenetére


Zeki
nagyúr

A Milka külön gyárt a Sparnak? Vagy csak pont a szar szériát kapta kizárólag?

(#7739) raziel01 válasza Zeki (#7738) üzenetére


raziel01
veterán

Simán lehet, hogy az az egy lot számon csak a sparnak szállítottak ki. Más tétel pedig nem volt szennyezett.
Lehetett volna éppen a Tesco is vagy az Auchan is.

(#7740) Kaba válasza bul07 (#7726) üzenetére


Kaba
veterán

A Penny nyereményjáték holnap indul.
Többek között naponta üzletenként 25 vásárló visszanyeri a vásárlásának a 25%-át.Heti 25 darab 25000Ft-os vásárlási utalvány lesz sorsolva.Főnyeremény 25 darab Citroen C3 lesz.
A részletek az újságban lesznek.

[ Szerkesztve ]

(#7741) szaszayanou válasza Ciccuka (#7735) üzenetére


szaszayanou
aktív tag

Engem inkább megnyugtatnak az ilyen visszahívások. Régen is biztos volt ugyanígy szennyezés, csak nem hívták vissza a terméket.

Still stands Thine ancient sacrifice, An humble and a contrite heart.

(#7742) Paxker315 válasza Kaba (#7740) üzenetére


Paxker315
addikt

:( a c3 egyike volt a legjópofább, legaranyosabb kisautóknak, de, így SUV-ként ha utánamhajítják se.. Főleg nem manuálganggal. :(

https://dynotech.hu/ - Új, kultúrált környezet, könnyen megközelíthető : )

(#7743) raziel01 válasza szaszayanou (#7741) üzenetére


raziel01
veterán

[link]

Nébihek külön oldala van. Ahogy látom jópár termékben van etilén-oxid.

[ Szerkesztve ]

(#7744) Top cat válasza Paxker315 (#7742) üzenetére


Top cat
őstag

És? Eladni nem lehet? :D Egyébként messze van ez a SUV-tól.

(#7745) Keef_Lee


Keef_Lee
senior tag

Sparban lehet fizetni SZÉP kártyával?

(#7746) 123xyz válasza Keef_Lee (#7745) üzenetére


123xyz
tag

1-2 kivétel lehet az országban (pl Miskolcon egy Spar Partner üzlet ilyen), de alapvetően nem fogadják el.

Más kérdés a Spar To-Go (büfé, készételek), ahol nemrég bevezették, hogy OTP szép kártyát elfogadnak, de az is tán csak a kijelölt üzletekben.

(#7747) Soulfly842 válasza Keef_Lee (#7745) üzenetére


Soulfly842
addikt

Coop üzletek szokták jellemzően elfogadni (ált. csak élelmiszerre). Hirtelen ránéztem az otp szép kártya elfogadóhely keresőben: 1145 üzletet talált.

Én javarészt egyébként nagyobb húsáruházakban szoktam levásárolni.

[ Szerkesztve ]

(#7748) kory24


kory24
őstag

08.19-től lesz ez a fúró is akciós a lidlben:

link

Ez mennyire bestbuy?

9ezer hozzá még töltő + akku link

Ehhez milyen fúró szár való?
Kompatibilis mindennel?
Pl innen: link

[ Szerkesztve ]

(#7749) SyMbioTe válasza Paxker315 (#7742) üzenetére

Szólj már ha megnyered és nem kell, viszem beszerzési áron :DD

„És akkor csodálkozunk a rendőr vicceken! Mi ez, szerencsepatkó? Az! Eddig jó kabala volt. Nem gondolod, hogy egy kicsit hülyén néz ki egy magyar rendőr 1980-ban egy lópatkóval a kocsijában? A materialista világnézet nevében lefoglalom!”

(#7750) Ciccuka válasza kory24 (#7748) üzenetére


Ciccuka
veterán

Jó gép, de akku és töltő nélkül nem annyira BB.

Fúrótartozékok

Ez hobbi célra nem rossz:
Bosch X-Line Titanium kiegészítő készlet, 41 darabos

[ Szerkesztve ]

Cicák támogatása: www.fos.hu/1176

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  Spórolós topik
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.