Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  Spórolós topik

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-02-06 13:42:52

LOGOUT.hu

Spórolós topik

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#7651) Top cat válasza Peterhappy (#7649) üzenetére


Top cat
őstag

"A kaparós kuponok esetében lehet, hogy attól függ, kedvezmény, vagy ajándék termék."

Szerintem is így van. :K A kedvezmény kaparós maradt, de az ajándék nagyi májas, 1 használat után eltűnt (nem is nagy baj ;] ).

(#7652) BiP válasza Ciccuka (#7650) üzenetére


BiP
nagyúr

Érd vidék, én kaptam 1000-est.

(#7653) bugizozi válasza Ciccuka (#7650) üzenetére


bugizozi
őstag

Lehet, én abban a Lidl-ben vásároltam, ami be van állítva alapértelmezettnek, és ott adta az 1000-es kupont.

VCP7-DCV, CCNA ||| Ami működik, ahhoz nem szabad hozzányúlni!

(#7654) chungee válasza Zeki (#7612) üzenetére


chungee
addikt

Megérdeklődtem, Nem B-t használnak hanem jázmint :N :( Annak 500ft-tól van kilója

(#7655) chungee


chungee
addikt

Ennyire odavagytok az ajándék fagyiér :F :C :Y Akkor Próbáljátok ki ezt :K Nekem bejött

(#7656) Kaba válasza chungee (#7655) üzenetére


Kaba
veterán

Nem a fagyi a lényeg,hanem az hogy,ajándék. :)

(#7657) zsiz válasza chungee (#7655) üzenetére


zsiz
őstag

Hétfőn 209-ért vettem a tescoban. Nem tudom mennyi szokott lenni a rendes ára.

Opel Astra G Bertone Coupé X18XE1 | GTA Online: zsiz88 |

(#7658) chungee válasza zsiz (#7657) üzenetére


chungee
addikt

299ft a normál ára, amikor 209ft akkor vagy 20 zsakcsóval feltankolok :DDD :DD

(#7659) BiP válasza Kaba (#7656) üzenetére


BiP
nagyúr

:) tegnap voltunk ismerősnél, megkínált almáspitével.
És pont azzal viccelődtem, hogy finom, de így, hogy ingyen van, egyszerűen fenséges :)

(#7660) zsiz válasza chungee (#7658) üzenetére


zsiz
őstag

Én csak 4 zacskóval vettem. Inkább fagyizóba megyek, ha megkívánom. Igaz, hogy ott 240 egy gömb, meg messze is van, viszont nagyobb a választék és kedves, szimpatikus a fagyis lány :D Egyébként tényleg finom ez a zacskós is. Kár, hogy epres pont nem volt.

Opel Astra G Bertone Coupé X18XE1 | GTA Online: zsiz88 |

(#7661) BiP válasza chungee (#7654) üzenetére


BiP
nagyúr

De szerintem a kínai büfék nagy tételben szerzik be. Volt egy hely, ahol láttam, hogy ilyen 20kilós (vagy mekkora) zsákokban volt a rizs. Nagy tételben meg biztos más ára van, mint a kilós zacsinak.
Meg csomó ritkább alapanyagot kínai kontaktoktól, ellátóktól szerzik be.

[ Szerkesztve ]

(#7662) BiP válasza zsiz (#7660) üzenetére


BiP
nagyúr

Hát kb.
Meg az otthoni fagyival az a baj, hogy meg kell csinálni :)

(#7663) chungee válasza BiP (#7661) üzenetére


chungee
addikt

Hááát öööö... én hajléktalanszállónak adományoznék. Nem hinném hogy kínai ritkaságokkal illetve jázmin rizzsel szeretném :B :N :DDD

(#7664) 0xmilan


0xmilan
addikt

Par hete nyertem egy Pöttyös sporttörölköző-t. A futar ebben a pillanatban hozta meg a laptop taskat. ¯\_(ツ)_/¯

Ugyanitt 10 db Hervises, 1000 Ft-os kodot egy Emagos 3000 Ft-osra cserelnek. :D

(#7665) beamen válasza bul07 (#7615) üzenetére


beamen
tag

Ez a fagylakoma hány % húst tartalmaz?
Nem volt még hozzá szerencsém.

(#7666) Zeki válasza chungee (#7654) üzenetére


Zeki
nagyúr

Mifelénk B rizst használnak.

(#7667) bul07 válasza beamen (#7665) üzenetére


bul07
nagyúr

Nem húspép, tényleg csirke mell van panírozva

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#7668) bul07 válasza beamen (#7665) üzenetére


bul07
nagyúr

Most jutott eszembe 61%-ot ír

Mert pont volt téma hogy két fajta van 60% a nagyobb és a 61% a kisebb darabos
Egy kép ami itt volt linkelve [link]

61% szerepel az akciós újságban most megnéztem

[ Szerkesztve ]

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#7669) Top cat válasza bul07 (#7668) üzenetére


Top cat
őstag

60% a csirkemell. A maradék 40% miből áll, panír? :D

(#7670) BiP válasza chungee (#7663) üzenetére


BiP
nagyúr

Nyilván. Csak ha pont 20-25kg-t szánnál a témára, akkor lehet, hogy a kínai büfés meg tudja mondani, honnan tud beszerezni nagy tételben (pl. 20kilós) rizst. Amit ugye egy átlag boltban nem kapsz meg. (erre akartam utalni azzal, hogy a kínaiak nagykeres vagy saját forrásokból szerzik be az alapanyagokat)
Persze ha szempont, hogy 1kilós kiszerelésben legyen, akkor valami aktuális akcióra kell lecsapni, és lehetőleg ne a legbénábbat.
De gondolj bele, ha az említett 500Ft-os jázmin rizsről lenne szó, az is 12.500Ft. Ennél bármi csak kevesebb. Ha már adományozol (ami nagyon nemes), akkor - legalábbis én így szoktam gondolkodni: hogy szerencsés vagyok, hogy jobb helyzetben vagyok, mint akinek adományoznék, így nem kell fukarkodni. Valószínűleg nem ez a pénz fog földhöz vágni, hogy a 200Ft-os teszkóc C rizsre gyúrjon az ember. És közben persze nem is kell feleslegesen elszórni puccos rizsre, ez is igaz. Gondolom nem is ez a cél, csak valami reális középút. Szóval épp akció kb. bármelyik boltban, aztán hajrá. A gyorsan beszerzett akármilyen adomány is jobb, mint a túlgondolt semmilyen :)

[ Szerkesztve ]

(#7671) bul07 válasza Top cat (#7669) üzenetére


bul07
nagyúr

Elég vastag a panír, jó ropogósra lehet sütni

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#7674) chungee válasza BiP (#7670) üzenetére


chungee
addikt

Írtam is hogy nem sürgős, ki tudom várni :R De azért 200ft huszas tételnél az már izmos összeg megsporolása, 4.000ft :Y A fagyiport 299ft-ról 209ft-re leárazásnál huszas tételben én már tudok rendelni egy 32cm-es pizzát melléje :C

(#7681) Kaba


Kaba
veterán

A Lidl kaparóst csak 3 napig lehet lekaparni vagy később is? .

[ Szerkesztve ]

(#7682) Soulfly842 válasza Kaba (#7681) üzenetére


Soulfly842
addikt

Ööö... izé, ha oda van írva, akkor azt hittem ez elég egyértelmű :) de nyílván a gyakorlat is ez. 3 nap.

(#7683) Kaba válasza Soulfly842 (#7682) üzenetére


Kaba
veterán

Rosszul kérdeztem.Amennyiben a harmadik nap kaparnám le akkor is aznap lejár,vagy kitolódik a felhasználási idő?

[ Szerkesztve ]

(#7684) Soulfly842 válasza Kaba (#7683) üzenetére


Soulfly842
addikt

Akkor tényleg rosszul kérdezted :) Kitolódik. Onnantól érvényes a 7 nap.

(#7685) BiP válasza Kaba (#7683) üzenetére


BiP
nagyúr

Én is ezzel szoktam játszani. Ha tudom, hogy jó ideig nem járok újra Lidl-be, akkor direkt nem kaparom le aznap, ezzel is nyerek pár napot, onnan ketyeg a 7nap.

(#7686) Soulfly842


Soulfly842
addikt

Kapartam egy 'alesto manula natúr, 200g, 1-et fizet, 2-t kap-ot.

De bacchus, ez natúr, nem sós... soha nem fogyna el :DDD Alapban se vagyunk mandulásak... adott volna inkább ilyet pisztáciából :D

a 10 ezers vásárlásból 1 ezres visszajön-t nekem is nagybevásárlás után adta a piszok :D szerintem vannak erre méréseik, s ezzel akarják brutálisan megnövelni azoknak a vásárlását, akik jellemzően 1-2 alkalommal vásárolnak be jellemzően. Kisebb vásárlásból nagy kosár értéket generálni biztosan megtérülő marketing döntés, ha ezeknek a számát (vagy folytonosságát) növelni tudják.

Ki van ez matekozva.

[ Szerkesztve ]

(#7687) BiP válasza Soulfly842 (#7686) üzenetére


BiP
nagyúr

Ki van ez matekozva.
Ebben biztos lehetsz.

(#7688) Top cat válasza bul07 (#7671) üzenetére


Top cat
őstag

Tényleg 40% a panír? Semmi adalék anyag? Az nagyon durván vastag. :D A képen nem olyan.

#7672 FPSTunker
Nem vagyok oda ezekért a mélyhűtött dolgokért. Csak kíváncsi voltam mi van még benne ha a hús csak 60%. Egyébként ha veszel csirkemell filét, abban sem tudod mi van (táp, gyógyszer, víz, ..).

(#7690) bul07 válasza Top cat (#7688) üzenetére


bul07
nagyúr

Ugye ez cornflakes panírban van
Amúgy szerintem a zacskóra a min hús tartalmat írják rá

De ha legközelebb sütök lövök pár képet szétvágva, megmérni viszont nem fogom :)
De a zacskón lévő kép megállja a helyét

Szerintem ugyan az a nagyipari csirkemell van ebben is mint amit a boltokba visznek ki, csak ép a szebbek mennek a boltokba friss árunak a nem annyira meg a fagyasztott részlegre feldolgozásra

Így jönni a friss csirkemellel hát, nem mindegy ugyan az

Ez szerintem pont azért jó mert tényleg nem pépből készül amibe aztán mindent beledarálnak, és mellé még nem sok macerával elkészíthető
És egyéni ízlés mellé hogy nekem még ízlik is

[ Szerkesztve ]

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#7697) Mr.Csizmás


Mr.Csizmás
Topikgazda

kultúr-sznob-panír-spórolás szál beszántva, köszönjük a részvételt :R

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#7698) bul07


bul07
nagyúr

Tesco

17-ig
Ha nincs rá kell kérdezni nekem is raktárból hoztak, igaz csak 6db kellet nekem

[ Szerkesztve ]

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#7699) 8


8
senior tag

valakinek van esetleg infója arról, hogy lesz-e itthon is újra olyan penny nyereményjáték amiben termékeket lehet nyerni kapargatással?
(ausztriában már a harmadik vagy negyedik megy egymás után)

50.000Ft (!) jóváírás Gránit bank kétperces okostelefonos számlanyitáshoz, feltétel nélküli 0Ft/hó számlával. Mastercard Platinum bankkártya 2 évig ingyen. 500Ft PARKL kupon parkoláshoz. Raiffeisen ajánlókód számlanyitás akár +60k Ft. Revolut regisztrációhoz 8.000Ft tőlem. Privát üzenetben küldöm

(#7700) rushty válasza 8 (#7699) üzenetére


rushty
senior tag

Készülsz rá valamivel? ;]

Revolut meghívó pü-ben

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  Spórolós topik
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.