Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  Spórolós topik

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-02-06 13:42:52

LOGOUT.hu

Spórolós topik

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#7351) rushty válasza bul07 (#7349) üzenetére


rushty
senior tag

em os éatta, 110-et, nem mintha valaha megvenném tejes árpn :D

Revolut meghívó pü-ben

(#7352) bul07 válasza Paxker315 (#7350) üzenetére


bul07
nagyúr

Én nem szeretem a túl kakaós dolgokat

Milka nekem már túl édes régen azt nyomattam, az epres volt a kedvenc, persze ha kapok ajándékba nem dobom ki :DDD

De ez a mogyorós nekem nagyon bejön, hasonlít kicsit a régi időkben kapható piros mogyorós csokira, ez a régi
Édesapám legtöbbször hozott a kocsmából :D

(#7351) rushty

Mondandód első felét nem értem :)

...........................................

Akinek van a közelében Reál talán érdekelheti
Én holnap ránézek hogy mégis hogy néz ki, én dobozos vagy fél literes kóla kocsiba való hűtésére használnám, ha megyek valahova reggel ebbe belepattintanám

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#7353) rushty válasza bul07 (#7352) üzenetére


rushty
senior tag

Én is láttam még

Revolut meghívó pü-ben

(#7354) Ance válasza bul07 (#7352) üzenetére


Ance
őstag

Mondjuk egy fél literes üdítőhöz nem vennék ilyet. Arra ott a gyógyszeres hűtőtáska. Akkuval együtt. Kicsi és nagyon jól tartja a hideget, hiszen ott azért fontos. Pl. [link]

(#7355) tahepa válasza Ance (#7354) üzenetére


tahepa
senior tag

+1500 ft szállítás vidékre (1000ft Bp) ....így azért már más a leányzó fekvése.

(#7356) Ance válasza tahepa (#7355) üzenetére


Ance
őstag

Mondjuk bemehetsz egy gyógyszertárba is személyesen… az példa volt.

(#7357) tahepa válasza Ance (#7356) üzenetére


tahepa
senior tag

Köszönöm a példát és arra reflektáltam.

(#7358) BiP válasza Ance (#7354) üzenetére


BiP
nagyúr

Gyakorlatilag ugyanaz. Nekünk van korábbi évből ilyen Carte Dor-os, csak más fazon, az is jól tartja.

(#7359) chungee


chungee
addikt

Macska száraztáp és konzerv akciót tudtok hogy van-e valahol :F

(#7360) Ciccuka válasza chungee (#7359) üzenetére


Ciccuka
veterán

Emag

Cicák támogatása: www.fos.hu/1176

(#7361) 123xyz válasza chungee (#7359) üzenetére


123xyz
tag

Ez attól függ, hogy milyenek az igényeid. Túlságosan általánosan fogalmaztad meg a kérdésed. Nem mindegy ugyanis, hogy a létező legolcsóbb termékeket keresed vagy ismert (nagyobb) márkák leárazásait. :U

Ha előbbi, akkor Lidl-ben pl. most szerdáig van 1 kg-os száraz táp 329 ft-ért (lásd az újság 25. oldalát itt: [link] ), és konzerv pedig a Pennyben lesz csütörtöktől (jövő hét szerdáig) 99 forintért (akciós újság kezdőoldalán lévő ajánlat). Az előző hetekben is volt néhány 99 ft-os ajánlat, a "márkátlan" konzerveket illetően ez szokott lenni a legalacsonyabb ár :)

(jut eszembe: azt sem írtad, hogy fizikai bolt érdekel-e vagy netes rendelés.. csak mert érthető okokból ez is egy fontos szempont lenne)

[ Szerkesztve ]

(#7362) Ciccuka válasza 123xyz (#7361) üzenetére


Ciccuka
veterán

Azt a fajta Lidl olcsó tápot kerüljétek, nagyon vacak (meg se eszik a cicuk).
Aldi-s 2kg-os jobb annál valamivel.

Konzervből ezt és a Topix-ot is szoktuk venni, amikor épp akciós.

[ Szerkesztve ]

Cicák támogatása: www.fos.hu/1176

(#7363) 123xyz válasza Ciccuka (#7362) üzenetére


123xyz
tag

Jó lenne mellőzni az értelmetlen általánosítást, mert attól hogy nálad / nálatok / ismerőseidnél nem eszik meg a macskák, attól még lehet, hogy máshol szívesen fogyasztják. Nem tudhatod :U
És nyilván mindenki tudja, hogy ennyi pénzért nem lehet csodát várni, de ha komolyan a minőségről akarna bárki is vitázni, arra szerintem nem ez a megfelelő hely, hanem inkább valamilyen macskás topik, ahol sokan tudnának valós tapasztalattal segíteni a kérdezőnek.

(Az pedig, hogy mit szoktál venni, abszolút lényegtelen információ, mert nem arra kíváncsi, hogy ki mivel eteti a macskáját, hanem hogy mi van leárazva és hol...)

[ Szerkesztve ]

(#7364) arcsin válasza chungee (#7359) üzenetére


arcsin
senior tag

Zoopluson vannak akciók most, persze nem 300ft/kg a száraztáp...

[ Szerkesztve ]

(#7365) Ciccuka válasza 123xyz (#7363) üzenetére


Ciccuka
veterán

Ez valós tapasztalat, az a táp olyan vacak, hogy pénzt nem ér.

Cicák támogatása: www.fos.hu/1176

(#7366) bul07


bul07
nagyúr

Ne feledjétek

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#7367) BiP válasza arcsin (#7364) üzenetére


BiP
nagyúr

Mi is mindig onnan rendelünk, de tény, hogy vannak drága, prémium cuccaik is. A bevált kajákat rendeljük (felix konzerv/tasakos és whiskas száraz, utóbbit főleg emagról, a 14kilós szokott akciós lenni néha.

Meg zoopluson van megtakarítási program is. Legalábbis volt. Előre befizetős adott időszakra, de nálunk az első rendelésnél visszajött az ára. (mondjuk nem tudom, ez létezik-e még).

(#7368) 123xyz válasza Ciccuka (#7365) üzenetére


123xyz
tag

Nem vontam kétségbe a tapasztalatod valódiságát, pusztán arra céloztam, hogy
1, kifejezetten macskákkal foglalkozó topikban több segítséget és relevánsabb infókat kaphatna (több személytől), amennyiben szüksége lenne rá
2, a saját tapasztalatot nem úgy kéne prezentálni, mintha valamilyen univerzális igazság lenne - attól, hogy szerinted legalja termék, másnak még lehet hogy megfelel.
("az a táp olyan vacak, hogy pénzt nem ér" vs. pl. "tapasztalatom alapján nagyon rossz, én nem ajánlom").

De ettől jobban nem szeretném túlragozni, majd talán megírja később hogy milyen árszinten / márkákban gondolkodik :)

[ Szerkesztve ]

(#7369) 123xyz válasza bul07 (#7366) üzenetére


123xyz
tag

Ezt amúgy napközben vajon mikor kapcsolják be? Kora reggel mentem vásárolni és akkor még nem szerepelt az alkalmazásban :(

(#7370) arcsin válasza BiP (#7367) üzenetére


arcsin
senior tag

Létezik még. 3% lejön minden vásárlásból 1v 3 évig, függően meddig fizeted be. Nálunk kicsit "göthösek" a cicók, szóval kicsit odafigyelősebb tápot kívánnak.
Eddig a zooplus-os Smilla száraztápok ár/érték arányban egész jól bevált nekünk, de múltkor a IAMs multicat is bevált. Szeretik, megfelelő összetétele van mind2 cica számára.

(#7371) Peterhappy válasza 123xyz (#7369) üzenetére


Peterhappy
őstag

Én 15:22-kor fizettem és akkor még nem volt ilyen kupon az appban.
Mindegy, úgyis fogynom kell, jobb is így :B

(#7372) Ciccuka válasza 123xyz (#7368) üzenetére


Ciccuka
veterán

Lidl-ben is van 2kg-os változat, az egész tűrhető már.

[ Szerkesztve ]

Cicák támogatása: www.fos.hu/1176

(#7373) Peterhappy válasza arcsin (#7370) üzenetére


Peterhappy
őstag

+1 a Zooplus-ra, ár/érték arányban nagyon jó és minőségi kajákat árulnak.

(#7374) bul07 válasza 123xyz (#7369) üzenetére


bul07
nagyúr

Én pont most vagyok bent így ki tudtam használni, amikkor beraktam ide akkor jöttem be a Lidl-be és aktiváltam a kuponokat

Hajnalba néztem bem volt még kupon boszankodtam is hogy most ki tudnám használni erre nem lesz, de lett

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#7375) chungee


chungee
addikt

Köszönöm és elnézést hogy rosszul fogalmaztam :R Már válogatok a hozzászólásotok között a megfelelőt.

szerk: állatmenhelynek szánnám, bárminek örülnének :C

[ Szerkesztve ]

(#7376) chungee válasza chungee (#7375) üzenetére


chungee
addikt

Azért macska kellene mert azt a kutyák is el tudják fogyasztani, fordítva nem működik. Az ottani dolgozók szerint :(

(#7377) Ciccuka válasza chungee (#7376) üzenetére


Ciccuka
veterán

Oda szerintem ilyenből vihetnél jó sokat:

Penny (7.22-től lesz akciós)

Cicák támogatása: www.fos.hu/1176

(#7378) chungee válasza Ciccuka (#7377) üzenetére


chungee
addikt

Igen ezt tuti kivárom :K :R

(#7379) #49155328 válasza Ciccuka (#7377) üzenetére


#49155328
törölt tag

A döglött macskának sem adnék ilyen szart. :U

(#7380) erdey_a válasza Peterhappy (#7371) üzenetére


erdey_a
őstag

megerősítem, délután nekem sem volt még ilyen kuponom :O

Vérboci

(#7381) BiP válasza chungee (#7376) üzenetére


BiP
nagyúr

A macskakaja sem jó a kutyáknak. A szomszédunknak van 3 kutyája a macskájuk mellett, mégis inkább a mi cicáinknak adták.

Szerk: gyors keresés : [link]

[ Szerkesztve ]

(#7382) bul07 válasza Ciccuka (#7377) üzenetére


bul07
nagyúr

Mi macskáink ezt fajtátt nagyon nem szeretik

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#7383) chungee válasza BiP (#7381) üzenetére


chungee
addikt

Higítják / keverik, menhelyen nem válogatnak hanem abból főznek ami van. Macskatápban több a fehérje s ez alapján spórolva tudnak adagolni. Könnyen Feltalálják magukat, biztos megvan a módszerük és szakértelmük mindenhez, nem hinném hogy ártani akarnának az állatoknak.

[ Szerkesztve ]

(#7384) Ciccuka válasza bul07 (#7382) üzenetére


Ciccuka
veterán

Mi is inkább az Aldi-sat vesszü, azt szeretik viszonylag és néha Rossmann-ból hozunk Winston-t (de ahogy nézem eléggé megdrágult :(( ).

[ Szerkesztve ]

Cicák támogatása: www.fos.hu/1176

(#7385) bul07


bul07
nagyúr

Berettyóújfaluban Penny-be még mindig volt Woolite mosógél
Egyet elhoztam 1499Ft-ért(555Ft/l) de maradt még

Nekem jó a tapasztalatom vele olyan 5-6 mosás után ezért is vettem még egyet
Hátha máshol se vették az emberek és van készlet ennyiért tök jó

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#7386) #65537792


#65537792
törölt tag

T1R-FY6W-A16N-15TA

Hervis 1.000Ft

(#7387) hbala válasza Paxker315 (#7350) üzenetére


hbala
aktív tag

Metro-ban 1kg 3000ft. Nem tudom, hogy ez jó ár-e.

(#7388) 8 válasza hbala (#7387) üzenetére


8
senior tag

1kg tutti holland kakaópor az ázsia centerben 2800Ft körül szokott lenni

50.000Ft (!) jóváírás Gránit bank kétperces okostelefonos számlanyitáshoz, feltétel nélküli 0Ft/hó számlával. Mastercard Platinum bankkártya 2 évig ingyen. 500Ft PARKL kupon parkoláshoz. Raiffeisen ajánlókód számlanyitás akár +60k Ft. Revolut regisztrációhoz 8.000Ft tőlem. Privát üzenetben küldöm

(#7389) #49155328 válasza 8 (#7388) üzenetére


#49155328
törölt tag

https://www.balancefood.hu/spd/121277/Premium-Holland-Kakaopor-20-22-250-g 2600 Ft/kg

Nyertem! ;]

Mi ezt használjuk rég óta és még nagyon sok jó cucc van itt. ;)

[ Szerkesztve ]

(#7390) rushty


rushty
senior tag

Nálam az instantok se fogynak most. Nutelle, csoki mellett nem fanyalodok rá.

Revolut meghívó pü-ben

(#7391) krizmo_ válasza #49155328 (#7389) üzenetére


krizmo_
addikt

Ehhez még hozzájön a szállítás költsége is. ;] Szóval... :B :N

(#7392) #49155328 válasza krizmo_ (#7391) üzenetére


#49155328
törölt tag

Tessék venni mást is, 10k felett ingyenes a szállítás. ;)
Tápióka liszt, c-vitamin, édesítőszerek, stb.
Hamar összejön az a 10k. ;]

A Metróba el kell menni ha messze van akkor többe kerül a leves, mint a hús! :P

(#7393) Paxker315 válasza #49155328 (#7392) üzenetére


Paxker315
addikt

szódabikarbóna (háztartási tisztítószerként, fogmosásra, sütésre). Citromsav (ízesíteni, háztartási dolgokra). Lenmagolaj, meg biztos van más is (kollagén, bár azt nemrég rendeltem pingvinről) Ha lenne Mg citrát, laktát v glukonát is a kínálatban.. :R

https://dynotech.hu/ - Új, kultúrált környezet, könnyen megközelíthető : )

(#7394) Top cat


Top cat
őstag

Penny, 07. 29. csütörtöktől.

(#7395) krizmo_


krizmo_
addikt

Egy üzlet oldalán láttam ma, kedvezményesen lehet étkezni, szerintem nagyon jópofa ötlet:
Munch

(#7396) #49155328 válasza krizmo_ (#7395) üzenetére


#49155328
törölt tag

Viheted a maradékot, hát?
Ötletnek jó.

(#7397) krizmo_ válasza #49155328 (#7396) üzenetére


krizmo_
addikt

Valakinek biztos jól jön... azért nem maradék, inkább utolsó darabok. ;)

(#7398) sambenez válasza krizmo_ (#7395) üzenetére


sambenez
addikt

Ezek voltak a Cápák között befektetési műsorban az rtl-en.

(#7399) bul07 válasza krizmo_ (#7397) üzenetére


bul07
nagyúr

Mint ahogy Lid-be is leárazzák este a pék termékeket hogy ne keljen kidobni
Támogatható megoldás :K

Romániában régóta csinálják és nagyon durván is
Kicsit ráncos retek amit már kidobnának jelképes áron , ha jól emlékszek 10-20Bani volt egy csomó
(Bani a Lei váltórésze mint nálunk a fillér, 1Lei kb 70Ft, 10Bani így 7Ft)
És ez ősszel vagy télen volt amikkor nincs szezonja

[ Szerkesztve ]

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#7400) Ciccuka válasza bul07 (#7399) üzenetére


Ciccuka
veterán

Itt vidéken az ország nyugati részében, nem jellemző ez.

Az Aldi-ban néha szokott ilyen lenne, Lidl-ben nagyon ritkán (5-7 évvel korábban gyakori volt persze).

A lejáratos élelmiszerekre a helyi Lidl-ben általában 10-20% akciók jellemzők néha van 30% is. Egyedül húsokra szoktak ott adni 50%, ami aznap jár le.

Aldi-ban is az ilyen jellegű akciókat drasztikusan lecsökkentették (régen még külön hűtő is volt nekik), de azért gyakran van 20-30%-os akció valami felvágottra és tejtermékre (valamikor adnak 50%-ot is).

Ami megmarad nekik, azt odaadják általában valami szeretetszolgálatnak.

Tesco-ban (hipermarket) is lecsökkentek az ilyesmi akciók, de ott még van nekik kis rész a hűtőben. Itt gyakran van 49% 63% 75% leárazás is szerencsére (naponta akár kétszer is akciózzák, nehogy rajtuk maradjon). Joghurtok, sajtok, pudingok, felvágottak jellemzően (van külön rész a zöldségek és gyümölcsöknek is).

[ Szerkesztve ]

Cicák támogatása: www.fos.hu/1176

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  Spórolós topik
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.