Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  Spórolós topik

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-02-06 13:42:52

LOGOUT.hu

Spórolós topik

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#7401) bul07 válasza Ciccuka (#7400) üzenetére


bul07
nagyúr

Itt se jellemző az ilyen

Sőt mondok jobbat

Szállítás sérült árú Tesco, megy a szemétbe
De olyan is ami nem élelmiszer, múltkor öcsémnek szóltak hogy elhozhat több mázsa virágföldet(3-4mázsa volt ha jól emlékszek), meg volt hogy Mulcs-ot hozhatott el az is több mázsa volt az is nem is mindet hozta el mert nem kellet
Szállítás közben szétment a raklap és sérült a csomagolás

Alkalmazottak nem vihettek belőle, de öcsém önkormányzatnak hozott mert van ismerős

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#7402) agroman válasza Ciccuka (#7400) üzenetére


agroman
senior tag

auchanban mind zoldseg gyumolcs, mind csomagolt pektermekek kozeli lejaratban 30-50%-al kiarusitjak. ezenkivul zaras elott 1-2 oraval a helyben keszult nem csomagolt pektermekek 1-et fizet 2-ot vihet akcioban kaphatoak.

------

(#7403) bul07


bul07
nagyúr

Most nem lesz az mint legutóbb, már most látjató a hétfői ingyen termék kuponja

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#7404) fateless válasza Ciccuka (#7400) üzenetére


fateless
veterán

Pápán a Tescoból és Aldiból mi szerződtünk le az élelmiszerbankkal és hozzuk el a helyi családok átmeneti otthonának, fiatalok lakásotthonaiba, a hajléktalanszállóra, az ételdobozba és a rászorulóknak a lejáró élelmiszereket.
Jobb így, mintha akár én, akár mások vehetnék meg 90%-os kedvezménnyel.
Jó helyre kerül

"A HELYESEN alkalmazott bölcsesség a hasznos" Prédikátor könyve 10:10

(#7405) Louro válasza Ciccuka (#7400) üzenetére


Louro
őstag

Általában az szokott lenni, hogy ha nem nagyon fogyó termék, akkor 3 nappal a lejárat előtt 10%, 2 nappal előtte 20%, lejárat előtti napon 30%-ra akciózzák le. Ha fogyó termék, akkor szimplán előre kell pakolni és kész.

Persze lehet taktikázni, hogy ma 20%-ért láttam valamit, akkor holnap már 30% lesz. De megveheti még "ma" utánam és holnap már nem fog rám várni.

Mess with the best / Die like the rest

(#7406) Top cat válasza agroman (#7402) üzenetére


Top cat
őstag

Azért ez nem biztos, hogy jó taktika. Jellemző a magyarra, ha rájön erre, direkt nem fogja venni és megvárja míg jól beakciózzák. :D

(#7407) raven12


raven12
senior tag

Cseh sör rajongokhoz (vagytok itt páran) szól a kérdésem:
Tavaly elraktaroztam egy ajánlás alapján a Jaromir Sörözőt, mert apos jelöltem imádja a cseh söröket (mindig arról mesél, Prágában milyen jó volt minden sör). A kommerszek közül a krusovice a kedvence. A barnákat nem annyira szereti.
Rakerdeztem a Jaromirnel, melyikeket ajánlják ajándékba, ezt a listát kaptam:
Dudák 11
Dudák Premium
Klostermann világos
Bakalař premium lager
Bernard világos
Herold búza

A Ti véleményetek is érdekel: van-e olyan, akár metroban kapható, amit semmiképp nem hagynatok le egy ajándék listáról?

Köszi!

[ Szerkesztve ]

(#7408) #49155328 válasza raven12 (#7407) üzenetére


#49155328
törölt tag

(#7409) raven12 válasza #49155328 (#7408) üzenetére


raven12
senior tag

:R

(#7410) headhunter válasza Ciccuka (#7400) üzenetére


headhunter
addikt

Tescoban ritkán, de sikerül kifogni nagy leértékelést. [link]
Ebből volt 8: [link]

(#7411) agroman válasza Top cat (#7406) üzenetére


agroman
senior tag

azert ez mar egy kisboltnal sem igy mukodik..ha rendszeresen kevesebb a forgalom, akkor nem rendelnek be annyit es nem marad meg annyi...

------

(#7412) bul07


bul07
nagyúr

Lidl kaptam születésnapi kupont
Szép szép de hogy sokkal több az értékhatár mint a hétfői más ingyenesnél, elég izé dolog

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#7413) rushty válasza bul07 (#7412) üzenetére


rushty
senior tag

Votma

:(

Revolut meghívó pü-ben

(#7414) rushty válasza bul07 (#7412) üzenetére


rushty
senior tag

A hétfői már látható. Most nem késik. :DD

Revolut meghívó pü-ben

(#7415) zoli03 válasza bul07 (#7412) üzenetére


zoli03
őstag

Azért értékben is többször annyi a csoki, mint a jégkrém.

(#7416) Stylewars_kp válasza Ciccuka (#7400) üzenetére


Stylewars_kp
senior tag

teszkó a nagycsaládosoknak adja amit már nem tehet ki a polcra.

(#7417) fateless válasza Stylewars_kp (#7416) üzenetére


fateless
veterán

Nem pont. Ez üzletenként eltérő. Az élelmiszerbankkal van szerződésben a Tesco, és adott üzletre adott szervezettel szerződik le az élelmiszerbank.
Van, ahol a NOÉ-val, van, ahol mással történt megállapodás.

"A HELYESEN alkalmazott bölcsesség a hasznos" Prédikátor könyve 10:10

(#7418) Stylewars_kp válasza fateless (#7417) üzenetére


Stylewars_kp
senior tag

Ja, értem.

(#7419) Paxker315


Paxker315
addikt

Bailey's? Akkor nem csoda, ha hiány léphet fel. Valakinek tapasztalata vele? [link]

Esetleg erről a kávéról? (Tudom, HC Café topik, de, oda nem szeretnék bemenni költségvágós kérdéssel )
30%-os habtejszín, UHT [link] És zsírbevitelhez még fincsi tipp magkeverék (sajnos kispórolták a pisztáciát) [link]

https://dynotech.hu/ - Új, kultúrált környezet, könnyen megközelíthető : )

(#7420) #49155328 válasza Paxker315 (#7419) üzenetére


#49155328
törölt tag

Velencei gondolások! ;)
Illetve metróban Platinum 100% arabica. ;)
A velencei frissen pörkölt 4800/kg, a metrós 1 hónapos általában és 2800 Ft/kg és kenterbe vágják ezt a kávét, ami jó eséllyel már döglődik.

(#7421) fateless válasza #49155328 (#7420) üzenetére


fateless
veterán

Sok jót hallottam a velencei gondolások kedvencéről, meg lehet venni negyed kilós kiszerelésben is, csak akkor itthon fog állni a kávé, ha többet veszünk. Egyszer kipróbáljuk, mert többen dícsérik a kapucinert, de vagy egy kis kávét veszünk, és akkor nagyon drága a postaköltséggel együtt, vagy itthon áll a szekrényben a nagyobb mennyiségben vett kávé.
Közben meg a helyi piacon elég sokféle kávét tudunk venni, amit osztrákoktól hoznak egész jó áron.

"A HELYESEN alkalmazott bölcsesség a hasznos" Prédikátor könyve 10:10

(#7422) Kaba válasza fateless (#7421) üzenetére


Kaba
veterán

A fagyasztóba is teheted porciózva,így megörzi a minőségét.

[ Szerkesztve ]

(#7423) fateless válasza Kaba (#7422) üzenetére


fateless
veterán

Köszi, ezt nem tudtam

"A HELYESEN alkalmazott bölcsesség a hasznos" Prédikátor könyve 10:10

(#7424) Paxker315 válasza #49155328 (#7420) üzenetére


Paxker315
addikt

Köszi szépen. Metro nincs is messze, aztán más nagyobb kiszerelésu cuccert is megéri betérni :R

https://dynotech.hu/ - Új, kultúrált környezet, könnyen megközelíthető : )

(#7425) Ciccuka


Ciccuka
veterán

Mik nincsenek már :Y

Cicák támogatása: www.fos.hu/1176

(#7426) sambenez válasza Ciccuka (#7425) üzenetére


sambenez
addikt

(#7427) BiP válasza Ciccuka (#7425) üzenetére


BiP
nagyúr

érdekes próbálkozások. Nálam mondjuk ízekből csak a hagyományosak jönnek be, az extrák nem szoktak jól elsülni. (rágcsákban a sima sós, esetleg sajtos, fokhagymás. A többi csalódás/eleve nem szeretem)
A Csíki meg bármennyire trendi, engem nem vettek meg. A hazafias témával nem tudnak behúzni. Támogatom a magyar termékeket, de csak azért, mert csíki nem fogom megvenni, ráadásul eléggé túlárazottak.
A felsorolt ízek meg érdekességnek, figyelemfelkeltésnek jók, de így látatlanba betippelem, hogy valójában nem finomak. Remélem tévedek.

(#7428) #49155328 válasza Ciccuka (#7425) üzenetére


#49155328
törölt tag

Gondolom ugyanolyan szar, mit a söreik! ;]

(#7429) Top cat válasza #49155328 (#7428) üzenetére


Top cat
őstag

Inkább a Heineken, mint ez a túlárazott román lötty. :D

(#7430) #49155328 válasza Top cat (#7429) üzenetére


#49155328
törölt tag

Virágok levelét jó törölgetni. :P
Csak a Cseh sörök. :D

(#7431) Top cat válasza #49155328 (#7430) üzenetére


Top cat
őstag

Ahhoz jó az olcsóbb sör is. :)

(#7432) DJGABI válasza Ciccuka (#7425) üzenetére


DJGABI
addikt

+1, kíváncsiságból egy simát (komlós, barna? nem tom már, ennyi fajta ahol én néztem nem volt) vettem, de semmi extra, ilyen 400Ft-ért ilyen kis zacskósat biztos nem fogok venni.

amúgy #7377 körül [link] téma volt a macskakaja, vettem ilyen Pennys 100Ft-osat, azért a Lidlis kinézetre meg állagra is jobban néz ki, de ezt is kétpofára tolta, úgyhogy simán jó vétel volt, ízesítés tök mindegy volt neki. Sőt, a kölök kutyának is ott a minőségi száraztáp, de ha nem fogtuk le, akkor amíg a macska evett ő is rárepült :DDD Amikor vettem faszi mellettem több tálcával is vitt belőle, én nem mertem, de lehet nekem is azt kellett volna bejátszani. Lidliben a héten lesz 1+1 akció [link], 120Ft-ra jön ki ha párosával veszi az ember

[ Szerkesztve ]

<< "stabil, de mégse" >> << MX440 FTW! >>

(#7433) chungee válasza BiP (#7427) üzenetére


chungee
addikt

+1

(#7434) 123xyz válasza DJGABI (#7432) üzenetére


123xyz
tag

Éppen a mai naptól az Aldiban is van 99 ft-os konzerv, jövő szerdáig :)

[ Szerkesztve ]

(#7435) mepet válasza Ciccuka (#7425) üzenetére


mepet
addikt

Füveset már ettem. A valóságban enyhén borsos, inkább íztelen. A legrosszabb chips, amit valaha ettem.

(#7436) Soulfly842


Soulfly842
addikt

A kormány fogyasztóvédelmi oldalán közzétett teszt (A Innovációs és Technológiai Minisztérium (ITM) akkreditált vegyipari laboratóriumának összehasonlító vizsgálata alapján):

Portfolio cikk:
Itt a nagy mosószerteszt eredménye: az olcsóbb jobban mos
Az Omo pl. kimaradt.

A fogyasztovedelem.kormany.hu oldalán közétett teszt eredmények (PDF)

[ Szerkesztve ]

(#7437) AssAssynn válasza Soulfly842 (#7436) üzenetére


AssAssynn
őstag

Rossz az első linken található cikk.

"Igen nagy hiábavalóság – mondja a Prédikátor –, minden hiábavalóság!" (Préd 12,8)

(#7438) Soulfly842 válasza AssAssynn (#7437) üzenetére


Soulfly842
addikt

Köszi, javítva :)

(#7439) BiP válasza mepet (#7435) üzenetére


BiP
nagyúr

Végülis a spórolás egyik módja, ha meg se veszek olyat, amiről már messziről látszik, hogy nem lesz jó,
vagy más visszaigazolja, hogy rossz volt.
Köszi.

(#7440) AssAssynn válasza Soulfly842 (#7438) üzenetére


AssAssynn
őstag

Köszi. Mondjuk a Lanzát hiányolom, amit itt többen ajánlanak. Meg nem tudom ez alapján érdemes-e bármilyen következtetést levonni, mert nagyon sok mosószernél közel azonos pontszám szerepel. Most az ilyen 15 vs 15,5 pont között mi a különbség? Hogy szűrték ki? :F
Eddig is kb. a legolcsóbbat vettem mindig, ez után is így marad ez szerintem. :DDD

"Igen nagy hiábavalóság – mondja a Prédikátor –, minden hiábavalóság!" (Préd 12,8)

(#7441) Soulfly842 válasza AssAssynn (#7440) üzenetére


Soulfly842
addikt

Én az OMO-t hiányolom. Azt is lehet többször jó áron venni, s elégedettek vagyunk a minőségével.

(#7442) Digitalpimp válasza Soulfly842 (#7436) üzenetére


Digitalpimp
senior tag

Az ár összehasonlítás akkor lenne reális, ha mindegyikből ugyanolyan kiszerelést vettek volna. Mert 1600/l áron biztos nem veszek Persilt, mikor van 4E-ért 5l-es.

"...a popszakmában sokminden fontosabb, mint maga a zene. Azt a legjobb kikapcsolni." Ford Fairlane kalandjai "Vihar előtti csend, nem jó itt senkinek, csak az a pár szemét érzi jól magát, aki a képernyőről felém integet, az a sok nagy magyar, az a sok jóbarát!" PiCsa

(#7443) Soulfly842 válasza Digitalpimp (#7442) üzenetére


Soulfly842
addikt

A formil-nál meg a méretbeli kiszereléstől függően romlik a minőség is. Lidl-nél ez általános mosószernél, gondolom az Aldi is hasonló.

[ Szerkesztve ]

(#7444) rushty válasza Soulfly842 (#7443) üzenetére


rushty
senior tag

Az elmúlt hetekben volt valami 4-500/l. @ lidl
Detergent - próbálta valaki?

[ Szerkesztve ]

Revolut meghívó pü-ben

(#7445) rushty válasza rushty (#7444) üzenetére


rushty
senior tag

Inkább 300-as literje. Tandil a konkurencia hasonló árasa, de egy kémiai labor lehet kiröhögné. :F

Revolut meghívó pü-ben

(#7446) krizmo_ válasza #49155328 (#7430) üzenetére


krizmo_
addikt

Te valami nagyon különleges kapcsolatot ápolsz a virágaiddal, csak nem kertész vagy? ;]

Lidlben voltak érdekes sörök, kíváncsi vagyok milyenek: [kép] :)

(#7447) tibbike01 válasza Soulfly842 (#7436) üzenetére


tibbike01
őstag

Nem csak a tisztítási hatékonyság a lényeg egy mosószernél, hanem az hogy közben mennyire kíméletes a ruhákhoz, milyen kémiai anyagokat tartalmaz, mennyire roncsolja a ruhák szerkezetét, mennyire színmegtartó, milyen az illata...stb.
Kb 100-szor kimosott ruhákat kellene összehasonlítani...

Én maradok a színes, fekete, fehér perwollnál. :K

(#7448) mepet válasza BiP (#7439) üzenetére


mepet
addikt

Akkor én is spóroltam rendesen, mert vendégségben kínáltak meg vele. :B

(#7449) Top cat válasza tibbike01 (#7447) üzenetére


Top cat
őstag

Az sem mellékes még, hogy a gépet mennyire teszi tönkre. Mosóporokból azt mondta a szerelő, hogy a Dósia, Bonux kerülendő. Idővel elmarja a dob tengelyét.

mepet
Lehet azért kínálták, hogy fogyjon, mert nekik sem ízlett. ;]

[ Szerkesztve ]

(#7450) Ciccuka válasza Soulfly842 (#7436) üzenetére


Ciccuka
veterán

Mi mostanság ezt szeretjük:

Cicák támogatása: www.fos.hu/1176

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  Spórolós topik
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.