Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  Spórolós topik

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-02-06 13:42:52

LOGOUT.hu

Spórolós topik

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#7451) Laca1212 válasza sambenez (#7426) üzenetére


Laca1212
őstag

Mondjuk sz@r is.

(#7452) AssAssynn válasza Soulfly842 (#7443) üzenetére


AssAssynn
őstag

Komolyan? :Y Rendesen jobb a hatékonysága a kis kiszerelésnek?
Nagyon ravaszok, amit te megspóroltál a nagy kiszerelés egységárával, azt ők megspórolják az összetevőkkel? :DDD

"Igen nagy hiábavalóság – mondja a Prédikátor –, minden hiábavalóság!" (Préd 12,8)

(#7453) bul07 válasza Soulfly842 (#7436) üzenetére


bul07
nagyúr

Ezzel a Jade mosószerrel már rég szemezek
Hétfőn majd ránézek az auchan-ban hogy boltban mennyi mert rendelve 1 749 Ft a 4l (437 Ft / 1liter)[link]

Bár most van itthon 6liter meg egy megkezdve amibe olyan 2liter lehet még, erre az évre elég amúgy

[ Szerkesztve ]

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#7454) agroman válasza bul07 (#7453) üzenetére


agroman
senior tag

nalunk viszik mint a cukrot...

------

(#7455) 8 válasza bul07 (#7453) üzenetére


8
senior tag

Csak kíváncsiságból kérdezem, hogy miért érdemes kísérletezni mindenféle ilyen-olyan mosószerekkel a potenciális pénzkidobást kockáztatva, amikor ott van az aldi bestbuy kék mosószere, tökjó semleges illattal, biztos minőséggel, akcióban ugyanilyen áron?

50.000Ft (!) jóváírás Gránit bank kétperces okostelefonos számlanyitáshoz, feltétel nélküli 0Ft/hó számlával. Mastercard Platinum bankkártya 2 évig ingyen. 500Ft PARKL kupon parkoláshoz. Raiffeisen ajánlókód számlanyitás akár +60k Ft. Revolut regisztrációhoz 8.000Ft tőlem. Privát üzenetben küldöm

(#7456) bul07 válasza 8 (#7455) üzenetére


bul07
nagyúr

Aldi 70Km tőlem
Oké Auchan is

De sz@ptam már be ilyen olyan mosószerrel hogy milyen jó, LORILUX (Metro), csak ép második vétel után nem volt jó érzés hordani a ruhát, változó a minősége mert csak a név ugyan az a benne lévő töltelék meg kit tudja, ép hol tudja megvenni legolcsóbban az alapanyagot és azt csomagolja bele(kicsit más kit érdekkel)
És mire elhasználtuk a 7litert, kidobni nem volt szívünk

Egy nagyobb márka lehet kisebb eséllyel változtat az összetételen
Ilyen szempontból nem bízok a saját márkás dolgokba

[ Szerkesztve ]

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#7457) tibbike01 válasza 8 (#7455) üzenetére


tibbike01
őstag

Köszi, ezen jót nevettem :U

(#7458) Fandango válasza bul07 (#7456) üzenetére


Fandango
veterán

Tandil valóban jó, mi évek óta használjuk, és sose volt vele gond, hogy romlott volna a minőség.
Egyszer szánd rá magad és vegyél. :K

(#7459) MADcat válasza 8 (#7455) üzenetére


MADcat
MODERÁTOR

Évek óta használjuk. Vagyis most nem. Nekünk bevált. Most rommá akciózott kapszulát használunk, de utána visszatérünk ehhez. Baba cuccokhoz meg csak persil.

Egyetlen atombomba képes elrontani az egész napodat!

(#7460) Ciccuka válasza MADcat (#7459) üzenetére


Ciccuka
veterán

Penny Nespresso kapszula (hétfőtől)

Cicák támogatása: www.fos.hu/1176

(#7461) Zirowe


Zirowe
nagyúr

Sziasztok, tesco clubcardos kuponok vásárlásonként egyszer vagy csak összesen egyszer használhatóak?

We've jumped way beyond the Red Line. Limited supplies. Limited fuel, and now no hope! But I promise you one thing. On the memory of those lying here before you, we shall find it. And Earth will become our new home. So say we all!

(#7462) Kaba válasza Zirowe (#7461) üzenetére


Kaba
veterán

Egyszer használható fel.A felhasznált kupont törlik.

[ Szerkesztve ]

(#7463) krizmo_ válasza Zirowe (#7461) üzenetére


krizmo_
addikt

Üdv,

Csak egyszer tudod őket felhasználni, de nem muszáj minden kupont egy vásárlás alkalmával beváltanod.

(#7464) Zirowe


Zirowe
nagyúr

Köszönöm. :R

We've jumped way beyond the Red Line. Limited supplies. Limited fuel, and now no hope! But I promise you one thing. On the memory of those lying here before you, we shall find it. And Earth will become our new home. So say we all!

(#7465) Paxker315 válasza 8 (#7455) üzenetére


Paxker315
addikt

Imádom ezt a topikot :DDD a jade-nek a mosogatoszerjet használtam, viragost, nagyon szerettem. Héten fodrásznál naivan megvadolt a munkaerő, hogy biztos tusfürdővel mosok hajat , mint minden ffi. Kiábrándítóan közöltem, hogy mosogatoszer nekem tokeletes tusfürdő, sampon, folyékony szappan helyett is, főleg a jobb illatuak. Menta-teafaolajos jar kifejezetten ffias, az argan olajos pur nagyon érzéki, az aloe veras pur "baba ", az aldis rózsás vagy sparos levendulás meg bejön, talán a feminin beutes miatt

Mondjuk néha jó lenne kevésbé dús, kicsit vékonyabb szalu haj, de úgy tűnik, a mosogatoszer jót tesz neki :DDD

[ Szerkesztve ]

https://dynotech.hu/ - Új, kultúrált környezet, könnyen megközelíthető : )

(#7466) krizmo_ válasza Paxker315 (#7465) üzenetére


krizmo_
addikt

:Y Nekem ezek a mosogatószerek még a kezemről is leszedik sokszor a bőrt, nagyon szárítanak... Én megmosom samponnal, aztán kerül rá színvédő, majd balzsam, a végén hajolaj, és hajvégápoló. :DDD De ha szárítom, vagy vasalom akkor hővédővel is befújom. És nem vagyok benne biztos, hogy nem hagytam ki most valamit. :D

(#7467) sambenez válasza krizmo_ (#7466) üzenetére


sambenez
addikt

Minek megmosni ha utána összeolajozod? ;]

(#7468) krizmo_ válasza sambenez (#7467) üzenetére


krizmo_
addikt

Csak a végét olajozom össze, hogy ne száradjon ki, és könnyű legyen fésülni. :DDD

(#7469) MADcat válasza krizmo_ (#7466) üzenetére


MADcat
MODERÁTOR

Egyetlen atombomba képes elrontani az egész napodat!

(#7470) krizmo_ válasza MADcat (#7469) üzenetére


krizmo_
addikt

Tudod, ha van mit, akkor ápolja az ember. ;) ;]

(#7471) MittuDomain_ válasza krizmo_ (#7466) üzenetére


MittuDomain_
őstag

Leszedi a bőrt...
Hát, még nem láttam senkit aki erre hideg zsíroldót használ, de lelked rajta.

Az tényleg durva anyag, meg kell hagyni.

Si tacuisses, philosophus mansisses.

(#7472) Paxker315 válasza MittuDomain_ (#7471) üzenetére


Paxker315
addikt

Kérem, a lefolyótisztítógél, az már valami! :)

https://dynotech.hu/ - Új, kultúrált környezet, könnyen megközelíthető : )

(#7473) krizmo_ válasza Paxker315 (#7472) üzenetére


krizmo_
addikt

Csak nehogy azt is kipróbáld a hajadra, van amelyik oldja a hajat. :DDD

#7471 MittuDomain_
Ami nem sensitive az nagyon szárítja a bőrt...

(#7474) MittuDomain_ válasza krizmo_ (#7473) üzenetére


MittuDomain_
őstag

Remélem nem veszed magadra, csak ugratásnak szántuk mind. :B

Si tacuisses, philosophus mansisses.

(#7475) krizmo_ válasza MittuDomain_ (#7474) üzenetére


krizmo_
addikt

Ugyan, dehogy! :N

(#7476) DJGABI válasza 123xyz (#7434) üzenetére


DJGABI
addikt

Válogatós lett ez a dög vagy nem tudom... Vettem majnem egy tálcával vegyesen ebből az aldisból, a vadasos legalábbis jó száraz, nem az a szaftos mint penny vagy lidlis

<< "stabil, de mégse" >> << MX440 FTW! >>

(#7477) Kaba


Kaba
veterán

Ajándék Ballino tölcséres sorbet jégkrém 120 ml piros gyümölcs/citrom
legalább 1500 Ft értékű vásárlás esetén.

(#7478) Fecogame


Fecogame
veterán

Lehet még valahol szerezni 25%-os Spar kupont? Év elején még szórták ezerrel (BP XI. Kerület), most viszont nem látok sehol.

Lassú a mobilinterneted? 4G/LTE antennák, közvetlenül raktárról ---> http://bit.ly/LTE_Antennak

(#7479) Top cat válasza Kaba (#7477) üzenetére


Top cat
őstag

Na ez érdekes. Nekem mogyorósat ír.

(#7480) Soulfly842


Soulfly842
addikt

Vásárlás után kapott kuponnal most kaptam elsőnek ingyenes terméket. Egy kenőmájast :D

Most akkor 1500HUF-val elvileg engednie kellene a két ingyenes terméket is? :)

(#7481) Kaba válasza Soulfly842 (#7480) üzenetére


Kaba
veterán

Elvileg igen.

(#7482) Mr.Csizmás válasza raven12 (#7407) üzenetére


Mr.Csizmás
Topikgazda

én voltam

ezekből mindegyik ajánlható erősen :DD

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#7483) 8 válasza Soulfly842 (#7480) üzenetére


8
senior tag

van ingyenes termék is? ezt nem tudtam. Más is kapott már? Miket?

50.000Ft (!) jóváírás Gránit bank kétperces okostelefonos számlanyitáshoz, feltétel nélküli 0Ft/hó számlával. Mastercard Platinum bankkártya 2 évig ingyen. 500Ft PARKL kupon parkoláshoz. Raiffeisen ajánlókód számlanyitás akár +60k Ft. Revolut regisztrációhoz 8.000Ft tőlem. Privát üzenetben küldöm

(#7484) Soulfly842 válasza 8 (#7483) üzenetére


Soulfly842
addikt

[kép] [kép]

Ööö... izé. Viszem a zasszonypajtást is majd, két vásárlás lesz.

Az enyém ezeröccáz', ingyen jégkrém+ingyen kenő májas,

A többi a zasszonypajtás ingyen jégkrém+születésnapja volt (J. D. Gross ajánékcsoki kupon).

Jó lesz az így :D

Ezt néztétek egyébként? - ez is jó ár, s a w5 mosogatószer szerintem nagyon jó (csak applikációval kerül ennyibe, külön nem kell aktiválni).

(#7485) BiP válasza 8 (#7483) üzenetére


BiP
nagyúr

Ilyen kaparós izén (jópár vásárlás után jöttem rá, hogy azokat meg kéne nézni), én egyszer egy tejeskávét kaptam. Volna, ha lett volna a boltban. 7napig érvényes, addig nem jártam másik lidl-ben

(#7486) Soulfly842 válasza BiP (#7485) üzenetére


Soulfly842
addikt

Igen, kaparni 3 napig lehet, utána el kell menteni a kupont és akkor 7 napig érvényes. Én mindig használom, voltak már jó dolgok. Múltkor mondtam, hogy venni kellene egy Worcestershire szószt, erre - tuti ő is lehallgat :DDD - dobott egy 33%-os kedvezményt pont arra!

kb. 1,5 km-re lakok a lidl-től, így sűrűn vásárolok ott. :)

[ Szerkesztve ]

(#7487) BiP válasza Soulfly842 (#7486) üzenetére


BiP
nagyúr

Mi is ott vásárolunk többnyire, aldival vegyesen. de kb.hetente egyszer, így a 7 napból most kicsúsztunk.
(Meg csak 2 hete vettem észre, hogy csomó kaparósról kemaradtam)

[ Szerkesztve ]

(#7488) Soulfly842


Soulfly842
addikt

Izé!

Csinálhatnánk egy saját márkás, saját termékes best off-ot :D

Nekem, amik állandók:

Aldi: bagettek, szemeteszsák, 'saját márkás erős pista' (sokkal frissebb hatású, termelői jellegűbb, mint a többi helyen), 'kokárdás, mátészlakán gyártott' túró rudi (ez szerintem mindent visz! Oridzsinált is veri :D ), mustár
Lidl: belga-csokis meggyes, Jalapeno-s csiga, jégkrémek, citromos szénsavas víz, jalapeno savanyúság (Apropó! tegnap 299-ért vettem! 350 g 170g töltőtömeg)
(a w5-ös törlőkendő sajnos megszűnt, csak sokkal rosszabbat találok helyette mindig a helyén: ha erre van utód jelölés, akkor hallgatom :D, ugyanez igaz a szemüveg tisztító kendőre is... annak is leromlott a minősége)

Spar: Regnum felvágottak (mindent ver), sajtos kiflik (bagett?), szemeteszsák saját márkás itt is jó áras,
Tesco: borsos/tigris vekni

#7487BiP
Ugyanez a helyzet, mindkettő van közel, így általában ez a kettő kerül előtérbe.
Kaparós pedig már az app indulása óta van. :) ha nem kaparod le aznap, hanem csak másnap, akkor is 7 napig érvényes. Így kintebb tudod tolni a beváltási idejét! ;)

[ Szerkesztve ]

(#7489) BiP válasza Soulfly842 (#7488) üzenetére


BiP
nagyúr

Annyira megörültem neki, hogy megtaláltam az app-ban, hogy hol kell lekaparni, hogy azonnal lekapartam. Addig meg ugye nem tudtam, mit rejt.
Más miatt vissza kellett még mennem a boltba, gondoltam, beváltom gyorsan a friss ingyen kávémat, de nem volt. viszont a 7 nap elkezdett ketyegni.

(#7490) tibbike01 válasza Soulfly842 (#7488) üzenetére


tibbike01
őstag

Szemeteszsák extra erős: 190-ft 20db 60L az Ázsia Centerben, de netről is lehet rendelni nagytételben. Én mindig megveszem egy évre előre. :K

[ Szerkesztve ]

(#7491) Lackki válasza Soulfly842 (#7488) üzenetére


Lackki
senior tag

az üveges jalapenojuk nagyon lightos szerintem. Trimextől szoktam venni, ami ugyanúgy üveges de legalább kicsit csíp :)

Privátot hamarabb észreveszem

(#7492) Soulfly842 válasza Lackki (#7491) üzenetére


Soulfly842
addikt

Figy, én túlon-túl hardcore vagyok ebben, már nyertem chili evő versenyt is :) Habanero-val, Nagga Jolokia-val, Trinidad Scorpionnal, Carolina Reaper-vel (versenyszabályzat szerint: csummástól fogyasztva :D ), ha erőset akarok enni, akkor nekem a jalapeno savannyúságok nem jelentenek mércét :) (ott már nekem nem érezhetőek igazán az apró kicsi különbségek :DDD :( - legyen finom, és jó áras. ne cukrozzák, ízesítsék agyon és lehetőleg természetes cucc legyen, ne mesterségesen tuningolva :D pont - a lidl-ösnél ez meg van, összetevők alapján is)

Ha savanyúra vágyok, akkor viszont kiváló, s a jobban csípő szerintem nem ennyibe kerül :D

Általában egyébként is minden ételre teszek valami csípőset (habanero/trinidad scorpion hidegen préselt paprika olajat, vagy habanero/reaper port, vagy valamilyen durvább szószt (Gabko yellow vagy red szószt pl) (attól függően, hogy a reggeli szendvicsről, vagy főtt ételről van szó)). Így igazából nem a jalapeno savanyúság apró nüanszbeli különbségei fognak nekem dönteni! :D

tibbike01
Nyíregyházáról megérné? szemeteszsákból nem fogok évekre spejzolni - főleg látatlanul :D bárhonnan elérhető/saját márkás termékekről írtam :D

#7491Lackki

Ugyanaz a kérdés, tudjátok Bp-n kívül is élnek emberek :D

Szállítanak Nyíregyházára is a trimextől? :D Ingyé'? :)

[ Szerkesztve ]

(#7493) fateless válasza tibbike01 (#7490) üzenetére


fateless
veterán

Ehhez egy linket örömmel fogadnék, pár hónapra megvennénk előre, ha lehet rendelni...

"A HELYESEN alkalmazott bölcsesség a hasznos" Prédikátor könyve 10:10

(#7494) Lackki válasza Soulfly842 (#7492) üzenetére


Lackki
senior tag

ingyen természetesen nem, de szállítanak mindenhova :)
Debrecenbe rendeltem anno husit meg sok sok sz*rt, és kivitték természetesen.

Ez a bpn kívül is van élet dumát, amúgy másodszor sütöd el egy ajánlásomra, csöppet unalmas...

Privátot hamarabb észreveszem

(#7495) Soulfly842 válasza Lackki (#7494) üzenetére


Soulfly842
addikt

Összesen kétszer sütöttem el :D akkor mindig pont neked :D

Sorry, ez esetben jogos :) :D

[ Szerkesztve ]

(#7496) Lackki válasza Soulfly842 (#7495) üzenetére


Lackki
senior tag

mivel kb minden büfés tőlük rendel, így járják az országot fagyasztós kocsival. Minden nap más irányba mennek, megmondják mikor járnak nyíregyen, és hogy mennyiért vinnék ki a cuccot, ha rendelsz :) de nyilván nagy tételben éri meg tőlük, mégiscsak nagyker.

én 2doboz (2x72) hambi husit rendeltem, meg alufóliát, szószokat. Asszem 2000ft volt :)

Nyilván ha vki pesti, simán csak besétál és simán vesz akár 1 üveg jalapenot :D

Privátot hamarabb észreveszem

(#7497) DJGABI válasza Soulfly842 (#7488) üzenetére


DJGABI
addikt

Aldi érdekes, mi baromi ritkán járunk, ezek közül amit írsz egyiket se próbáltuk. Oké talán a túrórudit, bár abból én még nagyon rosszat nem ettem. Na jó de, az ilyen 70 ft-os sissy és tsai felejtős. Lidlis nekem már bőven jó.

Lidliből ketchup-ot szoktuk mi fixen venni, amikor van akkor Panaché.

Penny: Tea Party Tea, meg asszonynak a meggyes párna/rúd a kedvence innen.

Spar párizsi meg teszkós tigris vekni valóban jó cuccok.

<< "stabil, de mégse" >> << MX440 FTW! >>

(#7498) Csabex válasza Soulfly842 (#7492) üzenetére


Csabex
őstag

Hány db. Carol lett a vége? :) Azért elég vad tud lenni Carolina :D

"The quieter you become, the more you are able to hear..." ― Ram Dass

(#7499) Dluinet válasza Csabex (#7498) üzenetére


Dluinet
nagyúr

Ez a cikk, kb ignorálható.
Nagyon sok ember meghal, aki halála előtti napokban vizet ivott, vagy oxigént lélegzett be.
Nem lehet véletlen.

"Mindig is első szerettem volna lenni!" - II. János Pál pápa

(#7500) 0xmilan válasza Dluinet (#7499) üzenetére


0xmilan
addikt

Mondjuk a viz es az oxigen mellett nem hasznaljuk allandosult jelzokent a "reaper"-t. :D

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  Spórolós topik
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.