Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1225) FazekasLaci válasza k. (#1222) üzenetére


FazekasLaci
aktív tag

Igen, kereskedőként mi is ezt az üzletpolitikát folytatjuk, csak nem notikban utazunk. Tudom, mit jelent az, ha valakinek egy kis apró problémája van és iszonyú macerás lenne javíttatni. Én így voltam annó a PDA-mmal. Elvittem a hp-szervízbe, mert a gyerek letörte a csatiját. Rámnézett a srác és azt mondta, megnézi, hogy van-e nekik ilyen. Hátrament és hozott egyet, majd, mikor kérdeztem, hogy mennyi, azt mondta, hogy semmi. Használjam egészséggel, náluk ez fogyócikk. Persze a régit elvette azért, hogy ő is tudja igazolni, hogy nemcsak kiment a rakiról. Ez nagyon jólesett... Legközelebb szintén HP-tól veszek PDA-t, mert tudom, hogy a hozzáállás pozitív náluk. És ez jó.

Fekete Vaio csak Amerikából rendelhető. Ahogy a fehér is. Sajnos. De remélem, néhány év múlva a Sony úgy feljön, mint a PS-ben és a teljes palettát meg lehet majd venni nálunk. Az FW-ben is számos széria létezik, ahogy néztem, itthon meg csak 2. De talán nem is baj, így olcsóbb lehet az ár a logisztika miatt és szerencsére nem a gagyikat, hanem a legjobbakat hozták be szériánként...

Laci - Ide is írhatsz nekem: fazekas@grasshopper.hu, vagy hívhatsz: 70/429-3200

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.