Hirdetés

2024. május 9., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  TV & Audió  »  SONY LCD és LED TV-k

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2017-06-15 12:29:40

LOGOUT.hu

Mielőtt kérdeznél valamit olvasd el az alábbi Téma összefoglalót!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#10551) Hudee válasza puru (#10548) üzenetére


Hudee
tag

Az sem lesz sokkal olcsóbb ha a 3d és a minőség is fontos :)

(#10552) puru válasza Hudee (#10551) üzenetére


puru
senior tag

Nem, az itthon (sajnos) nem lesz. Tv kell, csak tudnám melyik :)

(#10553) Janaboy


Janaboy
veterán

Nekem se frissített automatikusan a 805..de kézileg megtalálta be is rakta vhova a közepére, hogy miért oda azt nem tom, de mind1, bár mivel más csatorna nem csúszott el, így lehet valamim eltűnt..majd átnézem őket..

Valaki töltöm már fel egy m2tst, amit a tv rögzített! Persze csak vmi pár másodperceset! Köszi! :)

@puru: veheted az 55w829-et, de a 3d nem a legjobb a Sonynál, ha a 3d is lényeg, akkor inkább Samsung, de 2d-s képminőségben a Sony a legjobb!

[ Szerkesztve ]

Janaboy

(#10554) puru válasza Janaboy (#10553) üzenetére


puru
senior tag

Köszi.
Mi a baj Sony 3D-vel? Azon kívül, hogy drágább aktív szemüveg kell hozzá?

(#10555) Meghivott válasza puru (#10554) üzenetére


Meghivott
addikt

Írták itt többen, hogy nem az igazi.
Elolvastam pár külföldi értékelést, ahol azért annyira nem húzták le, inkább átlagosnak értékelik.
[link]
Olvastam pár user-véleményt is.
Ezekből nekem azt jött le, hogy akinek nincs viszonyítási alapja (másik 3D a családban vagy korábbi 3D-s tévé), annak tökéletesen jó lesz.
Ebben azért reménykedem is, mert holnap érkezik :))

[ Szerkesztve ]

(#10556) Dealer95 válasza puru (#10554) üzenetére


Dealer95
őstag

Azért ma már el kéne felejteni ezt a "drága a 3D aktív szemüveg" dolgot.
6000 Ft egy pár Samsung szemüveg, ami használható ugyan úgy Sony-hoz is.
Tehát nem egy nagy összeg egy 150-200.000 Ft-os TV árához képest.

Típustól is függ 3D minősége.
Pl. a W905 nagyon is jó :)

[ Szerkesztve ]

(#10557) puru válasza Meghivott (#10555) üzenetére


puru
senior tag

Köszi a választ.
Igazából kíváncsi lennék holnap, mi lesz a véleményed összességében a tv-ről.
Ha lesz egy kis időd, szívesen olvasnék egy véleményhalmazt Tőled. Előre is nagyon köszi.

Te milyen körülmények között fogod használni?

(#10558) Janaboy válasza puru (#10557) üzenetére


Janaboy
veterán

De miért nem keresel rá? Több embernek is van a fórumban a 55w829-e..

Janaboy

(#10559) puru válasza Dealer95 (#10556) üzenetére


puru
senior tag

Hát igen, az tényleg nem összeg, főleg hogy egy 310 ezres tv-ről beszélünk. A 905 meg nagyon drága.

(#10560) Meghivott válasza puru (#10557) üzenetére


Meghivott
addikt

Meglátom mit tehetek. :)
Gyanítom, hogy szerelem lesz első látásra. A hiányosságok (ha vannak, lesznek) idővel, a mélyebb használat során jönnek ki.
A távolság 2,5-4 méter között szabadon beállítható ("mobil kanapé"), majd meglátom, hogy kb honnan ideális.

[ Szerkesztve ]

(#10561) puru válasza Meghivott (#10560) üzenetére


puru
senior tag

Normál Tv adást fogsz rajta nézni jellemzően?

(#10562) Meghivott válasza puru (#10561) üzenetére


Meghivott
addikt

Tv (Digi) + 1080p 2D + néhány 3D + konzol

(#10563) Dealer95 válasza puru (#10559) üzenetére


Dealer95
őstag

399.000 az 55"-os.
4db 18.000 Ft-os szemüveggel.
Talán alkudható az ára (Sony Centerben van), elég rég fent van a kifutó termékek között.

(#10564) n000rbi válasza Dealer95 (#10563) üzenetére


n000rbi
senior tag

A Sony Centerrel az a bajom, hogy minden esetben érte kell menni, ahogy látom.Tényleg nincs házhozszállítás?

[ Szerkesztve ]

(#10565) puru válasza Dealer95 (#10563) üzenetére


puru
senior tag

300-330 körül tudok Tv-t venni.
Igazából két típusra szűkült le:
Sony 55" 828 vagy LG 60LB650V

(#10566) kiskunmancsa


kiskunmancsa
csendes tag

"Egyre nagyobb teret hódít az Android TV az okostelevíziók fedélzetén: a rendszer utat talált a Sony teljes idei Bravia portfóliójába......" :C

http://www.hwsw.hu/hirek/53396/sony-sharp-android-tv-bravia-lg-samsung-okosteve-ces.html

Szerintetek alkalmas a w705 az Android rendszerre? Ha igen, van rá esély, hogy megkapja a TV egy frissítéssel? :))

(#10567) sfefe válasza n000rbi (#10564) üzenetére


sfefe
őstag

Hogyne lenne hazhozszallitas? ( ingyenes )
En az Arkad Sonyban vettem.

Az élet nem igazságos csak jobb a halálnál...

(#10568) amadeus11 válasza kiskunmancsa (#10566) üzenetére


amadeus11
senior tag

LOL

There is a star

(#10569) dh66e válasza kiskunmancsa (#10566) üzenetére


dh66e
veterán

Kizártnak tartom hogy megkapja az androidot a 2014-es széria.

(#10570) sfefe válasza puru (#10557) üzenetére


sfefe
őstag

Mi is nemreg karacsony elott 1-2 nappal vettuk a tv-t es igencsak elegedett vagyok vele.
Most neztem bele pl az Avatar 3d-be es hat nem tudom kinek mi baja lenne vele de szerintem semmi gond nincs ennek a 3d-jevel.

Az élet nem igazságos csak jobb a halálnál...

(#10571) B-L-A-C-K válasza n000rbi (#10564) üzenetére


B-L-A-C-K
titán

Én itt vettem az enyém, nemcsak kihozták, hanem be is üzemelték, átnézték, beállították....

(#10572) Janaboy válasza dh66e (#10569) üzenetére


Janaboy
veterán

Ezt sose lehet tudni, barmi megtortenhet..

Janaboy

(#10573) n000rbi válasza sfefe (#10567) üzenetére


n000rbi
senior tag

Mármint úgy értem a sonycenter.hu-n lefoglalt kifutó termékek esetén, legalábbis azt írják, hogy csak személyesen lehet átvenni.

(#10574) n000rbi válasza B-L-A-C-K (#10571) üzenetére


n000rbi
senior tag

Az frankó, csak gondolom Pesten ezt megcsinálják, de vidékre lehozza a futár és csókolom.

(#10575) mattheus válasza puru (#10544) üzenetére


mattheus
őstag

Csak két hete? :)
Én már legalább 3 hónapja..... :U

(#10576) B-L-A-C-K válasza n000rbi (#10574) üzenetére


B-L-A-C-K
titán

Nem tudtam vidékre kell, az már tényleg más tészta, de érdemes egy telefont elejteni pár boltnak hogy vidékre mi a helyzet.

(#10577) Meghivott válasza n000rbi (#10574) üzenetére


Meghivott
addikt

Nem futár, Magyar Posta

(#10578) n000rbi válasza B-L-A-C-K (#10576) üzenetére


n000rbi
senior tag

Értem, mindenesetre köszi, lehet a harmadik próbálkozást majd itt ejtem meg :P

(#10579) sfefe válasza n000rbi (#10573) üzenetére


sfefe
őstag

Azt ugy nem tudom. De pl ha nem kifuto termeket akarsz venni akkor erdemes ezt az oldalt is megnezni [link] mert a masikon nemigen szeretnek arakat atirni holott ar garancia van. Ha olcsobban latod egyik sony kereskedonel akkor a masiknak is annyiert kell adni.
Pl mikor mi vettuk az arkadban fel aron volt pl az 5 ev gari, ott nemis tudtak rola mondanom kellett a csokanak, hogy kozpontiszalon oldalt nezze meg es ennyi... ( ja meg akkor meg a 829b is 320ert volt naluk irva mikor mar 310ert kellett volna. Ugyanaz a szitu mint most a 955-el Ok meg 440ert irjak mikor a kozpontiszalon oldalan mar 420 tehat annyiert kellene adniuk. )

[ Szerkesztve ]

Az élet nem igazságos csak jobb a halálnál...

(#10580) daniel2121 válasza puru (#10565) üzenetére


daniel2121
senior tag

Szerinted ebben a topicban melyiket fogjak javasolni.Egyebkent csak is a Sony.

(#10581) n000rbi válasza sfefe (#10579) üzenetére


n000rbi
senior tag

Köszi a tippet. Őszintén fogalmam sincs mi legyen, várjak-e az újakra és akkor egy 55W805C, vagy most megint ugorjak bele egy W829B-be, hátha harmadjára jó lesz :)

(#10582) nismoka válasza sfefe (#10579) üzenetére


nismoka
addikt

Sokszor a hivatalos sony által ajánlott árak alá megy önkényesen némelyik sony bolt, de ebbe nem mennék bele, persze a vevônek ez jó.

[ Szerkesztve ]

(#10583) sfefe válasza nismoka (#10582) üzenetére


sfefe
őstag

Ez lehet ezt igy nem tudom de ugye ha ki van irva akkor ki van irva.:)

Az élet nem igazságos csak jobb a halálnál...

(#10584) dh66e válasza nismoka (#10582) üzenetére


dh66e
veterán

Piacgazdaság.Verseny.Mi itt a probléma?

(#10585) Janaboy


Janaboy
veterán

Minnya foglalom be :))
Vásároljon most bármilyen Sony 4K Ultra HD tévét a jelen ajánlatban szereplő modellek közül és legyen Öné a hordozható merevlemezen tárolt 10 lenyűgöző 4K-s Sony film közül 5. A promóció 2014. december 27-ig, vagy az akciós készlet erejéig tart.
4K Ultra HD felbontású, 3D LED internet tévé
Motionflow XR800 Hz
4K X-Reality PRO™, Triluminos™ kijelző
NFC, SEN*, Skype™ – beépített kamerával
Az eszköz alkalmas a magyarországi földfelszíni, szabad hozzáférésű digitális televíziós műsorszórás vételére.

Vásároljon most bármilyen Sony 4K Ultra HD tévét a jelen ajánlatban szereplő modellek közül és legyen Öné a hordozható merevlemezen tárolt 10 lenyűgöző 4K-s Sony film közül 5. A promóció 2014. december 27-ig, vagy az akciós készlet erejéig tart.
4K Ultra HD felbontású, 3D LED internet tévé
4K X-Reality PRO™, Triluminos™ kijelző
Motionflow XR800Hz, X-tended Dynamic Range™
NFC, SEN*, Skype™ – beépített kamerával
Az eszköz alkalmas a magyarországi földfelszíni, szabad hozzáférésű digitális televíziós műsorszórás vételére.

4K-Ultra HD TV
KD-85X9505B
 
6.199.990 Ft

Janaboy

(#10586) B-L-A-C-K válasza Janaboy (#10585) üzenetére


B-L-A-C-K
titán

Ez még a hülyének is megéri, bár én akkor 3-at is vennék ha egy 4GB-os pendrivot is adnának még hozzá...:D

(#10587) mckay válasza amadeus11 (#10523) üzenetére


mckay
aktív tag

Köszi!
Asszem igazad van: a 3D varázsa elmúlik, nem érdemes belekóstolni sem. A 48" meg mégiscsak 48".
:-)
Aztán lehet nem is lesz semmi az én kis akciómból...
:U

(#10588) Ronam válasza Janaboy (#10585) üzenetére


Ronam
addikt

Hat ha ezt elobb latom, tuti ezt veszem karacsonyra a csaladnak :).

(#10589) B-L-A-C-K válasza mckay (#10587) üzenetére


B-L-A-C-K
titán

Ennek a hozzászólásnak az első része neked lett volna címezve, csak félre nyomtam...

(#10590) nightshadow


nightshadow
veterán

Felkerültek a 2015-ös Sonyk a magyar oldalra: [link]

(#10591) Callisto


Callisto
őstag

Na most akkor mégis lesz FullHD az új szériában? Pl. W85C/80C sorozat-nál nem szerepel a 4K és máshol is találtam olyan kijelentést, hogy FullHD-s is van. Valaki tud pontos infót erről, mert akkor csak megvárom a februárt, hogy mi mennyi lesz.

"A wise man can learn more from a foolish question than a fool can learn from a wise answer." - Bruce Lee

(#10592) nismoka válasza Callisto (#10591) üzenetére


nismoka
addikt

Persze, lesz full hd is nem is egy.

(#10593) dualcore válasza B-L-A-C-K (#10586) üzenetére


dualcore
őstag

Én akkor vettem a tv-t amikor ez az akció volt. Bár én a 49x8505-öt vettem, ahhoz nem adták a merevlemezt, de 500G-s volt nem 4G-s, és a 10 film közül tettek rá 5-öt amit szabadon választottál.

(#10594) Sickboy25


Sickboy25
addikt

Sziasztok

Nos nekem ez a készülékem van: 55w829B. Ti ajánlottátok és eddig tökéletes nem bántam meg, hogy megvettem.

Sokat igaz még nem használtam, de azért pár dolgot el tudok róla mondani, annak aki tv vásárlás előtt áll!

2D: rendkívül szép színek és az automatikus javításnak köszönhetően, még a fos adókból is kihozza a maximumot. De ha jól tudom ez már az összes új készülékben benne van... max 3méterről használjuk, de van hogy közelebbről, az én szemem nem lát különbséget...

3D: itt olvastam, hogy akinek nincs viszonyítási alapja más készülék ismeretének hiányában, annak nagyon jó. Nekünk nagyon tetszik, teljesen meg vagyunk vele elégedve. Egy negatívum, de ebben kérem a 3D fanok segítségét, hogy miért szaggat a kép 3D-ben? Szemüvegek nagyon jók, a tv-hez adták (állítólag most ajándék, amúgy 20K darabja). Ez lehet csak a marketing szöveg része volt :) Jah 3D filmek lejátszása WD live-on keresztül nem használható, külső vinyóval egyből felismerte és ment is!

Wifi:tökéletesen és stabilan működik, jól használható a youtube is, ha iphonenal párosítom, mert azon könnyebb pötyögni.

Jah és a talpa használható fali konzolként is. Ez a nagy plusz. Kis mínusz meg, hogy nincs előző csatorna visszakapcsoló gomb. Ezt sokat használtam régen...

‎"Az élet olyan, mint az ásás. Néha hátráltat egy- két gyökér, de annak jól odab*szol ásóval, azt’ haladsz tovább!"X360 gamertag: sickboyhun

(#10595) nismoka válasza Sickboy25 (#10594) üzenetére


nismoka
addikt

Ha a TV USB lejátszójával játszol le 3D-t akkor kapcsold ki a motionflow-t és nem fog szaggatni, de inkább külső lejátszó az ajánlott főleg 3D-hez, azzal a motionflow bekapcsolásakor még jobb a kép.

[ Szerkesztve ]

(#10596) Sickboy25 válasza nismoka (#10595) üzenetére


Sickboy25
addikt

Külső lejátszó, az a wd tv live, mert másom nincs, de azzal meg valamiért nem működik...

Oké megpróbálom. Köszönöm!

‎"Az élet olyan, mint az ásás. Néha hátráltat egy- két gyökér, de annak jól odab*szol ásóval, azt’ haladsz tovább!"X360 gamertag: sickboyhun

(#10597) amadeus11 válasza nightshadow (#10590) üzenetére


amadeus11
senior tag

Azt mondták, hogy a triluminos panel lekerül a középkategóriába, de ez nyilván nem így lesz. Nem látom értelmét annak, hogy akkor, mikor végre full HD-t nézhetek váltsak 4K-ra , csak hogy megint azzal szembesüljek, mint az SD-nél most (elmósódás, életlenség) . Aki még nem vett tv-t az áprilisig tegye meg , reméljük egy kicsit még lemennek az árak .

[ Szerkesztve ]

There is a star

(#10598) arn


arn
félisten

[link]

ra tudnatok nezni erre? koszi.

facebook.com/mylittleretrocomputerworld | youtube.com/mylittleretrocomputerworld | instagram.com/mylittleretrocomputerworld

(#10599) Callisto válasza amadeus11 (#10597) üzenetére


Callisto
őstag

Lesz FullHD-s Triluminos középkategóriás is állítólag. Szóval ez esetben én inkább várok, hogy ténylegesen mi lesz és mennyiért.

[ Szerkesztve ]

"A wise man can learn more from a foolish question than a fool can learn from a wise answer." - Bruce Lee

(#10600) n000rbi válasza Callisto (#10599) üzenetére


n000rbi
senior tag

Mikor és hol mondták? Mert ha tényleg, akkor lehet én is várok.

Útvonal

Fórumok  »  TV & Audió  »  SONY LCD és LED TV-k
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.