Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  Samsung S8500 Wave

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2014-03-06 11:41:03

LOGOUT.hu

SAMSUNG WAVE SZAKMAI TOPIK!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#5845) ABal válasza leslieke (#5840) üzenetére


ABal
őstag

Talán inkább arra gondolt, hogy tényleg nem szinkronizál a telefon és a KIES a letöltött tartalmakat illetően, mert amit a KIESen keresztül töltöttem le, azt a telefon nem mutatja a letöltések között, csak ha megpróbálom telefonon újra letölteni. Ilyenkor kapok egy "telepítve" státuszt, de egyébként nem szerepel a listában. Valamint ha több különböző PC-n használom a KIES-t, akkor azok is csak az oda letöltötteket mutatják, nem frissül a fiókod tartalma a gépek között. Ez elég nagy szívás, mert több különböző helyről kell összeguberálni az alkalmazásokat, ha netán újrarakod a telót. Arról meg már ne is szóljunk, hogy (a nálam több mint három)ezer letöltött alkalmazás között megtalálni azt amelyiket keresem, nem kis feladat, mert betűrendben keresni még véletlenül se lehet közöttük... :U Már többször gondoltam rá, hogy csak magamnak tettem keresztbe azzal, hogy ennyit letöltöttem.

(#5841) chipi-85: Ahogy consono is mondja, szomorú, de világossá teszi, hogy hogyan viszonyul a samu a badához. Bármennyire jóindulatú, elnéző vagy türelmes valaki itt már annyi a baki (és még finom voltam), hogy szinte kikényszerítik a platformváltást. :((

[ Szerkesztve ]

"Mi a rosszabb, a tudatlanság vagy a közöny?" "Nem tudom, és nem is érdekel!"

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  Samsung S8500 Wave
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.