Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  Samsung S8500 Wave

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2014-03-06 11:41:03

LOGOUT.hu

SAMSUNG WAVE SZAKMAI TOPIK!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#5101) szebev


szebev
senior tag

Sziasztok!
Nem tudom , h volt-e mar itt ( mindenestre en nem olvastam ) : van ingyenes csengohang krealo progi RINGTONE CREATOR neven es jol mukodik,kiprobaltam.

Titanfall ,Bf3,Xbox 360,LG G2 32 gb D80220B-HKG-XX + Wave 1.2 JL2/JL1,Sandisk 16gb 4class.

(#5102) consono


consono
nagyúr

Csúnya dolgot csináltak a fiúk... Sokak örömére...

"In God we trust. All others must bring data"

(#5103) consono


consono
nagyúr

Nem teszem fel ezt az új fw-t, azt írják a fórumban, hogy ugyanolyan rossz az energiagazdálkodás mint az LA1-ben :(

"In God we trust. All others must bring data"

(#5104) leslieke válasza consono (#5103) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Egyéb újdonságról nincs infó?

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#5105) consono válasza leslieke (#5104) üzenetére


consono
nagyúr

De, azt írják gyorsabban indulnak az alkalmazások, a Route 66 helyett Naviexpert van benne, illetve csak lengyel és koreai nyelv van a CSC-ben. Ja, Polaris Office sincs benne.

"In God we trust. All others must bring data"

(#5106) szebev


szebev
senior tag

Van frissites 2 apps-ra : Battle frogging I es BadaNav .
Kivancsi vok mit csinaltak a BadaNav-al !

[ Szerkesztve ]

Titanfall ,Bf3,Xbox 360,LG G2 32 gb D80220B-HKG-XX + Wave 1.2 JL2/JL1,Sandisk 16gb 4class.

(#5107) szebev


szebev
senior tag

Marha jo ! Eddig a BadaNav 1.2-vel volt elerheto, most meg csak 2.0-val lehet frissiteni ! 1.2-sek megint le vannak sz..va :((

Titanfall ,Bf3,Xbox 360,LG G2 32 gb D80220B-HKG-XX + Wave 1.2 JL2/JL1,Sandisk 16gb 4class.

(#5108) Necro_Ramone válasza consono (#5102) üzenetére


Necro_Ramone
tag

Megcsináltam, működik.

(#5109) leslieke válasza szebev (#5107) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Ez a jövőben egyre inkább így lesz!

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#5110) lafaty80 válasza Necro_Ramone (#5108) üzenetére


lafaty80
őstag

a freeze kód micsoda?

Cuccaim: https://kit.co/lafaty

(#5111) Goldmen75 válasza Necro_Ramone (#5108) üzenetére


Goldmen75
őstag

Ez miez?

(#5112) consono válasza Goldmen75 (#5111) üzenetére


consono
nagyúr

Valami olyan, amiről itt nem beszél(het)ünk ;)

[ Szerkesztve ]

"In God we trust. All others must bring data"

(#5113) Necro_Ramone válasza Goldmen75 (#5111) üzenetére


Necro_Ramone
tag

A piros szolgáltatós telefonom megeszi a lila kártyát.

A freezekódot nem tudom mi.

(#5114) Goldmen75 válasza Necro_Ramone (#5113) üzenetére


Goldmen75
őstag

jah értem, na nekem ilyenre momentán nincs szükségem:D

(#5115) csibusz0314


csibusz0314
aktív tag

Sziasztok, húú de régen voltam itt. Valaki linkelne nekem egy legújabb 2.0 8500ra? Magyar már? Stabil? Köszönöm előre is. Ja nekem még mindig a kk7 van fent:) Azért kérdezem.

(#5116) leslieke válasza csibusz0314 (#5115) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

8500XXLA1_S8500OXDLA1_VDC A legfrissebb magyarul tudó 2.0

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#5117) Firka30


Firka30
tag

A kamera fw frissítéssel kapcsolatban lenne kérdésem.
Ez van fent: S8500XXLA1/S8500OXDLA1
Az fw verziot nem írja ki a telefon + próbáltam a (2) phone to cam fw write opciot de az meg not supported lett.
A Cam to phone fw dumb az mire is jó?
Visszaállítja vagy ilyesmi?

caminfonál ez van: [255,555] [255,255] sen: R/G: (02). (39) B/G : (02). (164)

Valahogy visszalehet tenni bada 1 vagy 1.2 cam fw-jét?

[ Szerkesztve ]

(#5118) csibusz0314 válasza leslieke (#5116) üzenetére


csibusz0314
aktív tag

Köszönöm ^^

[ Szerkesztve ]

(#5119) wertigo1984


wertigo1984
őstag

Sziasztok! Témákat honnan tudok letölteni a SamApps, és [link] ezen kívül?

(((d(^_~)b))) "Milyen kegyes is az élet, ha az embernek megfelelő helyen vannak barátai."

(#5120) gelbelex


gelbelex
őstag

Mennyire jól működik együtt a gyári LA1 CEZ-es CSC-je az LA1-es nexus-sal...?
EIK!
(Megjelent a nexus-LA1 Wave II-re is, ez már nekem is érdekes lehet, ha jól.)

(#5121) szebev válasza leslieke (#5109) üzenetére


szebev
senior tag

Tudod mi a poen ? A ferfiak ( 1.0 , 1.2 ) megveszik a programot , de csak a nok ( 2.0 ) frissithetik es hasznalhatjak igazan . Szoval aki megvette az szivjon a regi verzioval ! Sot , nem is tudjak hasznalni, mert esetleg csak az uj verzioval mukodik . Na ez az igazi kitolas .

Titanfall ,Bf3,Xbox 360,LG G2 32 gb D80220B-HKG-XX + Wave 1.2 JL2/JL1,Sandisk 16gb 4class.

(#5122) leslieke válasza wertigo1984 (#5119) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Itt is van néhány téma: [link] és itt is: [link]

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#5123) wertigo1984 válasza leslieke (#5122) üzenetére


wertigo1984
őstag

nagy vagy :R

(((d(^_~)b))) "Milyen kegyes is az élet, ha az embernek megfelelő helyen vannak barátai."

(#5124) Nimda válasza Firka30 (#5117) üzenetére


Nimda
addikt

Kipróbáltam én is a kamerafelvételt és valóban visszalépés az 1.2-hez képest...az egy dolog,hogy zajosabbak a fotók,de a videofelvétel az botrányos...másodpercenként akadozik a kép és a zaj itt is jelen van...a képstabilizátort kikapcsolva egy picit javul a helyzet,de ez messze nem a régi minöség...

Egyébként nem értem,miért kell a kamera fwt külön frissiteni?Nem települ az adott rommal?Valahol én is olvastam,hogy külön is van rá lehetöség,de van akinek tönkrement a modulja...az viszont nem lenne rossz,ha lehetne külön cserélgetni öket...egyböl menne rá az 1.2 fw...

(#5125) Firka30 válasza Nimda (#5124) üzenetére


Firka30
tag

Nagyon gázos a videó felvétel,így semmiképp nem akarom hagyni...sd-re 30secnél hosszabbat nem ment,mert leáll hibával nálam,belsőre mentve is szaggat meg minden.
Úgy olvastam,hogy a cam fw nem települ utólag kell,én kipróbáltam már mindent amit lehetett/találtam ,sehogy nem frissíti az fw-t.

6->3->2 not supported...

[ Szerkesztve ]

(#5126) Nimda válasza Firka30 (#5125) üzenetére


Nimda
addikt

Ezt hol olvastad?:)ilyen létezik?:)és a szerencsétlen átlag usernek meg sejtelme sincs,hogy a kamera fw-t kihagyták a romokból?:)...aztán meg szopás ha valami balul sül el?:)

Nekem folyamatosan rögziti,azzal nincsen gond:)

[ Szerkesztve ]

(#5127) wertigo1984 válasza Firka30 (#5125) üzenetére


wertigo1984
őstag

"Nagyon gázos a videó felvétel,így semmiképp nem akarom hagyni...sd-re 30secnél hosszabbat nem ment..." nekem ugyanez a problémám volt, de itt mondta egy kolega, hogy valószínüleg a kártya írási sebessége a gond. Próbáld ki, hogy beállítod a teló memóriáját mentési helyként.Való igaz nem fogsz tudni max 4-5 percnél hosszabb videót felvenni, de legalább nem szaggat, és utánna át tudod tenni a kártyára.

[ Szerkesztve ]

(((d(^_~)b))) "Milyen kegyes is az élet, ha az embernek megfelelő helyen vannak barátai."

(#5128) sphe válasza wertigo1984 (#5127) üzenetére


sphe
senior tag

Ez rendben is lenne, de ha jól értem, memória kártyára korábban jól ment a mentés neki(k). A másik megoldandó probléma a mozgóképek és állóképek minősége.
Olyan megoldás nem lehetséges, hogy 2.0-s fw-re korábbi kamera fw feltelepítése?

[ Szerkesztve ]

(#5129) Goldmen75


Goldmen75
őstag

Ha valaki esetleg kipróbálja a kamera frissitését s megy s jó akkor szóljon!!!

(#5130) Goldmen75


Goldmen75
őstag

Ha valaki esetleg kipróbálja a kamera frissitését s megy s jó akkor szóljon!!!

(#5131) Necro_Ramone


Necro_Ramone
tag

Fél nap LA1 után rakom vissza Fosamobil customot (KL6) mert hiába magyar ha használhtatlanul lassú.

(#5132) wertigo1984 válasza sphe (#5128) üzenetére


wertigo1984
őstag

1000 bocs, nem olvastam figyelmesen. :R Akkor lepasszolom a kérdést, nekem 1.2-vel adja ezt a hibát, de csak videónál. A képek minőségével nincs problémám, de videónál ha memóriakártya van beállítva mentés helyeként, akkor szaggat, és vagy 3 percig ment fél perces videót.

(((d(^_~)b))) "Milyen kegyes is az élet, ha az embernek megfelelő helyen vannak barátai."

(#5133) Firka30


Firka30
tag

Belső memóriára mentve is szaggat,vibrál stb.
1.0-alatt semmi gond nem volt,akárhova is mentette a videót.
Az lesz a vége,hogyha nincs rá megoldás visszarakom a régi fw-re és beviszem megcsináltatni a kameragombot :D

(#5134) Nimda válasza Firka30 (#5133) üzenetére


Nimda
addikt

De ha a régebbi romoknál sem települ a kamera fw,akkor nem fog megjavulni a videó:(

[ Szerkesztve ]

(#5135) szimike79


szimike79
őstag

Tisztelt bada 2.0 fejlesztők!

Szeretnék gratulálni a jól sikerült fejlesztéshez. Az új firm ma ismét szerzett meglepetést. 32%-os akumlátor töltöttség egy újraindítás után 19%-ra esett. Egyszerűen hihetetlen újítás. A kamera HD felvétele pedig minden képzeletet felülmúlóan darabos felvételt készìt. Egészen új perspektívából közelítve meg a mozgókép készítést. Ehhez képest a régi firmek jó minőségű videófelvétele sehol sincs.
Elismerésem a többi hasonlóan jól sikerült fejlesztéshez is, amire most nem térnék ki.

Tisztelettel: szimike79
Egy elégedett Wave tulajdonos

Sony Xperia S 4.0.4 ICS --> Samsung Galaxy Note 3 --> S7 Edge-> S9+

(#5136) wertigo1984 válasza szimike79 (#5135) üzenetére


wertigo1984
őstag

mindezt el kéne küldeni nekik mandarin vagy koreai nyelven

(((d(^_~)b))) "Milyen kegyes is az élet, ha az embernek megfelelő helyen vannak barátai."

(#5137) szimike79 válasza wertigo1984 (#5136) üzenetére


szimike79
őstag

Amit oda küldenék koreai nyelven, az nem tűrne nyomdafestéket. :(((

És már le is merült a telefon. Ezzel a 2.0-val csupán 3 dolgot sikerült lenullázniuk, amiben tényleg jó volt a Wave:
-üzemidő
-kamera
-a bada akadásmentes használhatósága

[ Szerkesztve ]

Sony Xperia S 4.0.4 ICS --> Samsung Galaxy Note 3 --> S7 Edge-> S9+

(#5138) Xerix


Xerix
csendes tag

Sziasztok!

Érdeklődnék, hogy lehet csak a Bootloadert frissíteni?

1.2-n vagyok, KF3-on, próbálom megcsinálni amit Consono belinkelt (de nem lehet róla itt tárgyalni), de az én telómon megakad a dolog.

Az Xda-developers oldalon azt írták hogy frissítsem a bootloadert.

köszi Xerix

(#5139) David3 válasza Xerix (#5138) üzenetére


David3
őstag

Teljes fw (Full download) helyett a Boot change legyen bepipálva.

(#5140) Nimda válasza szimike79 (#5135) üzenetére


Nimda
addikt

Sajnos egyre több hibára derül fény a 2.0 firmel kapcsolatban :(...nem is értem,hogy adhattak ki ilyen "munkát" a kezükböl...azért a kompromisszumoknak is van határa...én csak abban bizok,hogy vagy jön egy javitás,vagy valaki összedob egy moddolt romot,amiben az ilyen gyermekbetegségek ki vannak javitva...

(#5141) leslieke válasza Nimda (#5140) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Tegnap volt a link, lengyeleknél - verziószám szerint biztosan - már van frissebb firmware.

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#5142) szimike79 válasza Nimda (#5140) üzenetére


szimike79
őstag

Javítás?!? Örülhetünk ha nem szúrják el még jobban!
Utólag belátom igaza volta Karmának egy csípős hozzászólásában. Ezen tényleg csimpánzok dolgoztak.

Sony Xperia S 4.0.4 ICS --> Samsung Galaxy Note 3 --> S7 Edge-> S9+

(#5143) Nimda válasza leslieke (#5141) üzenetére


Nimda
addikt

Igen esküszöm felteszem,ha kapok egy kis segitséget :D melyik csc-vel próbáljam?...az LA1 alatt lévövel kicserélhetem?:)

A link alatt kétféle firm is letölthetö,melyiket próbáljam? PLS vagy PRT?

[ Szerkesztve ]

(#5144) consono válasza Nimda (#5143) üzenetére


consono
nagyúr

Azt a CSC-t kipróbálhatod, de csak ha tényleg lelkes vagy. Én jártam úgy, hogy 1.2-re vissza kellett multiznom, mert semilyen 2.0 nem ment fel egy rossz CSC után... A két fw. a brandingben különbözik, az egyik az egyik lengyel szolgáltatóé, a másik a másiké. Mondjuk ezek nem tudom milyen firmware-ek, mert a checkfus reggel nem találta őket...

"In God we trust. All others must bring data"

(#5145) TomWexX válasza szimike79 (#5137) üzenetére


TomWexX
addikt

Akkor mondhatom hogy Te még jól is jártál, ugyanis 2 napja nekem egy restart 60%-ot harapott az aksiból. :(( Ez az LA1 szarabb mint az előző fw, vagy nem tudom. :F

Xiaomi 13 | Ipad Pro 10.5

(#5146) Goldmen75


Goldmen75
őstag

Tegyétek fel a nexust....mellesleg nekem nem produkált ilyen akku elfogyást sem, eddig meg vagyok ezzel elégedve!
Igaz hogy a képminőség nem az mint az 1.0- 1.2 nál, de nálam pl nem akad s korlátlan videózhatok!

[ Szerkesztve ]

(#5147) Nimda válasza consono (#5144) üzenetére


Nimda
addikt

Hm...a hozzászólásokban irják,hogy az akksi merülés ugyanolyan kaki mint az LA1-ben:(...van egy changelog is,ami az egyik felhasználó észrevétele:

• Alkalmazások megnyitása gyorsabb
• görgetés érezhetöen gördülékenyebb
• route 66 cserélve naviexpertre
• csak lengyel vagy koreai CSC
• nincs Polaris office (mondjuk ezt csak a nexusban láttam eddig)

Érdekes egyébként,hogy a "kamerabugról" nem igazán irnak.. :F

[ Szerkesztve ]

(#5148) Nimda válasza Goldmen75 (#5146) üzenetére


Nimda
addikt

Nekem a nexus is hamar megeszi az akksit :( a kamera szar úgy ahogy van,föleg a videórögzités...ha ez a kettö javulna valamelyest,már meg tudnék békélni a wave-vel:D

Neked valami egyedi telefonod lehet,hogy minden flottul müködik :))

[ Szerkesztve ]

(#5149) Firka30


Firka30
tag

1.0-ból melyik fw-t érdemes feltenni?

Nekem az akksival nincs baj,2 nap alatt nem ment le 20-25% -nál több.

[ Szerkesztve ]

(#5150) Nimda válasza Firka30 (#5149) üzenetére


Nimda
addikt

Kikapcsolod a telót éjszakára?...mennyit nyomkodod egy nap? :DDD

Azon gondolkozom egyébként,hogy egy firm reflash vagy egy full reset segit e ezen a problémán?:)

[ Szerkesztve ]

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  Samsung S8500 Wave
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.