Hirdetés

2024. április 18., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  Samsung S8500 Wave

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2014-03-06 11:41:03

LOGOUT.hu

SAMSUNG WAVE SZAKMAI TOPIK!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#6351) consono válasza a510 (#6350) üzenetére


consono
nagyúr

??? Hogy hogy mi van? Te hiszel a samfirmware-es srácoknak, akik azt írják, hogy van magyar 2.0 hetek óta?

"In God we trust. All others must bring data"

(#6352) a510 válasza consono (#6351) üzenetére


a510
aktív tag

Nemtom miért, de valahogy ezt elhittem. SamMobile =?= SamFirmware, mert erre hivatkoztak a források? Azt sem tudom, hogy miért várok a hivatalosra (Sygic úgyse fog menni), de ha eddig kibírtam... Hátha megmarad a FruitNinja.

[ Szerkesztve ]

(#6353) Goldmen75


Goldmen75
őstag

Nekem olyan jó kis Wayteq navim van:D Akar a bánat gps-t a telóra!:D

(#6354) F-ECT$ válasza Goldmen75 (#6353) üzenetére


F-ECT$
titán

Jaj hagyjuk már ezt a nekem "igazából semmi sem kell" mentalitást mert szánalmas. :U

Dive ever, work never.

(#6355) Goldmen75 válasza F-ECT$ (#6354) üzenetére


Goldmen75
őstag

Na! Ki mondta hogy semmi sem kell??? Sokminden kell ,de telóval navigálni...Nem mindig okés! Láttam már párszor hogy a 200e.-ft os telót az ember bevágta a sarokba a kocsiba, elővette a PNA-t s vígan ment tovább...
Mellesleg had legyen már saját véleményem! Nem fikáztam csak mondtam valamit....

[ Szerkesztve ]

(#6356) chipi-85 válasza Goldmen75 (#6353) üzenetére


chipi-85
aktív tag

Nekem pl kell GPS, és ki is adtam azért a sz*rért nem kevés pénzt...
Ha már van benne GPS, használjuk ki...
Ennyi erővel lehetne a wave = nokia 3310-essel is!
Semmit nem tud, semmire nem jó, csak telefonálni.. (még sms-t sem lehet mert ott is vannak gondok) :(((

(#6357) leslieke válasza Goldmen75 (#6353) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

W3-on nagyon gyors a gps. :K

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#6358) Goldmen75 válasza leslieke (#6357) üzenetére


Goldmen75
őstag

Azon már lehet kihasználnám:)

(#6359) TomWexX válasza Goldmen75 (#6358) üzenetére


TomWexX
addikt

Én wave 1-en is kihasználom, talán azzal az eggyel nincs is bajom. :D

Xiaomi 13 | Ipad Pro 10.5

(#6360) leslieke válasza Goldmen75 (#6358) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Biztos kihasználnád, mivel ingyen navit is ad hozzá a Samsung. :DDD

Amúgy nekem is egy Wayteq kütyűm van.

[ Szerkesztve ]

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#6361) SlyChocolate válasza leslieke (#6343) üzenetére


SlyChocolate
senior tag

Ez tud Magyarul?

(#6362) leslieke válasza SlyChocolate (#6361) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Megfelelő CSC-vel tud.

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#6363) SlyChocolate válasza leslieke (#6362) üzenetére


SlyChocolate
senior tag

Az LA1 csc-je működik vele?

(#6364) TomWexX válasza SlyChocolate (#6363) üzenetére


TomWexX
addikt

Igen működik, viszont azzal bukod a PSH-t.

Xiaomi 13 | Ipad Pro 10.5

(#6365) s4tch


s4tch
veterán

Helyzet van: úgy néz ki, hűségidő lejárta előtt tudok venni telefont a T-nél. Ti mire cserélnétek a Wave-et a kínálatukból? Középkategória játszik, tehát max. 70-80e-ig 2 év hűséggel, díjcsomaghűség nélkül. Még a rendszerben sem vagyok biztos, annyit tudok, hogy még egy badát nem kérek. Megnéztem a rayt, pofás, csak kicsit kicsinek tűnik, egynek azért megteszi. Arc S meg nagy... Jó-jó, tudom, a szar se elég büdös, ez van. :DDD Nem lesz könnyű menet.

(#6366) TomWexX válasza s4tch (#6365) üzenetére


TomWexX
addikt

Hűségidő lejárta előtt milyen feltételekkel lehet venni új mobilt? Ez engem érdekel! :B
Amúgy ha most kéne választanom a T kínálatából, akkor az Arc S-t venném. Lehet hogy elsőre nagynak tűnik, de ahhoz hozzá lehet szokni viszonylag hamar. :)

[ Szerkesztve ]

Xiaomi 13 | Ipad Pro 10.5

(#6367) leslieke válasza s4tch (#6365) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Wave 3-ra cserélném. ;) :P

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#6368) Goldmen75 válasza leslieke (#6367) üzenetére


Goldmen75
őstag

Egyetértek:D

(#6369) SlyChocolate válasza TomWexX (#6364) üzenetére


SlyChocolate
senior tag

Az mi is?

(#6370) TomWexX válasza SlyChocolate (#6369) üzenetére


TomWexX
addikt

Premium Social Hub

Xiaomi 13 | Ipad Pro 10.5

(#6371) Nimda válasza s4tch (#6365) üzenetére


Nimda
addikt

Én a galaxy s plus-t venném :) super amoled,erösebb hardver és droid :)

(#6372) SlyChocolate válasza TomWexX (#6370) üzenetére


SlyChocolate
senior tag

Jeh tényleg.
Köszi.
:D

(#6373) gelbelex válasza leslieke (#6335) üzenetére


gelbelex
őstag

A W3-ot a 90 nem is lerugaszkodott ár!

Sokak számára okosabb okostelefont is adnak ennyiért (GS+), számukra bizonyára az.

W1-et is árulnak még??

Úgy tűnik, van még itt-ott készlet...

(#6374) Dhampir válasza gelbelex (#6373) üzenetére


Dhampir
félisten

Itt ennyibe kerül: [link]

(#6375) s4tch válasza Nimda (#6371) üzenetére


s4tch
veterán

Az is Kiest használ? :Y :DD

(#6376) TomWexX válasza s4tch (#6375) üzenetére


TomWexX
addikt

Android már nem kötődik annyira a Kieshez mint a bada. De úgy is mondhatjuk hogy egyáltalán nem kell hozzá. :D

Xiaomi 13 | Ipad Pro 10.5

(#6377) s4tch válasza TomWexX (#6376) üzenetére


s4tch
veterán

Ez nem rossz hír. A mostani felállásban két dolog megy az agyamra: az alkalmazáskínálat és a Kies. Mindkettő javult, de ha lehet, távolodnék tőlük. :D

(#6378) szimike79 válasza s4tch (#6377) üzenetére


szimike79
őstag

Érdekes dolog, de azt mondják, hogy droidos telefonnál semmi gond nincs a Kies működésével.

Sony Xperia S 4.0.4 ICS --> Samsung Galaxy Note 3 --> S7 Edge-> S9+

(#6379) F-ECT$ válasza szimike79 (#6378) üzenetére


F-ECT$
titán

Passz, feltettem a driver miatt, de soha nem kellett elindítani.

Dive ever, work never.

(#6380) consono válasza szimike79 (#6378) üzenetére


consono
nagyúr

Mert nem is használják semmire a szoftverfrissítésen kívül :D Illetve egy csomóan azt is odinnal csinálják...

"In God we trust. All others must bring data"

(#6381) szimike79 válasza F-ECT$ (#6379) üzenetére


szimike79
őstag

Pedig pont az SGSII fórumon olvastam régebben, hogy többen is a Kies mellett tették le a nagy esküt. Igaz sokan el sem indították, pont úgy mint te, csak a driver-ek miatt rakták fel. :U

Sony Xperia S 4.0.4 ICS --> Samsung Galaxy Note 3 --> S7 Edge-> S9+

(#6382) F-ECT$ válasza consono (#6380) üzenetére


F-ECT$
titán

Odin se kell, csak a gyári romokhoz, de abból is van már a telefonon futó verzió, ergo a pct is el lehet felejteni nem csak a kiest.

Dive ever, work never.

(#6383) TomWexX válasza s4tch (#6377) üzenetére


TomWexX
addikt

Az az érdekes hogy nálam elsősorban nem a szegényes alkalmazáskínálat rontotta meg a kapcsolatomat a badával, hanem a fejlődés hiánya és a semmitérő support. Meg az, hogy a köztudatban a mai napig sehol nincs, mást nem hallok hogy ezt meg azt lehet csinálni androiddal és ios-el, esetleg kicsit később wp7-el. Ilyenkor ha megkérdezném hogy és badával? Erre csak annyi lenne a válasz hogy: Tessék? Mivel? Vagy: Ugyan ne viccelj! -Igaz az utóbbi mondandómhoz már hozzátartozik az alkalmazáskínálat is, amit tényleg nem utolsó szempont, de nálam nem is az első. De nem is szaporítom tovább a szót, ha valaki erről a témáról még akar olvasni, annak ajánlom ABal blogját, ugyanis szóról-szóra ez a véleményem nekem is! A blog kicsit hosszúra sikerült, de érdemes elolvasni. :)

Xiaomi 13 | Ipad Pro 10.5

(#6384) leslieke válasza TomWexX (#6383) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Korrekt a cikk! :K Valóban érdemes elolvasni.

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#6385) duvi válasza s4tch (#6365) üzenetére


duvi
nagyúr

Mivel "annyit tudok, hogy még egy badát nem kérek", ezért én csak a SE Arc S-t ajánlanám az említett árkategóriában a T-nél. (szerintem vaku híján a Galaxy S+ fényképezésben alulmarad az Arc-al szemben) A fizikai méretét hamar megszokod és pár nap után már nagyon kicsinek fogod találni a jó öreg Wavet ;) A fiam harmadik hónapja nyúzza és nagyon meg van vele elégedve. Viszont ha már bemész a T-hez, próbáld ki élőben a Wave 3-t. Nem vesztesz vele semmit. Tudod, hogy mit kell letesztelni rajta és nagyon jó áron adják...

(#6386) chipi-85


chipi-85
aktív tag

Bada blogon nem működik az 1.2-s magyar CSC linkje, valamint a GT-S8500_XXKF3-OXDKG2_FULL_HUN_SHP_OK linkje!
Nincs meg valakinek? legalább az 1.2 magyar CSC

[ Szerkesztve ]

(#6387) TomWexX válasza chipi-85 (#6386) üzenetére


TomWexX
addikt

Lefoglalta az FBI. :D
Hirtelen azt hittem megvan, de sajnos még sincs. :(

[ Szerkesztve ]

Xiaomi 13 | Ipad Pro 10.5

(#6388) TomWexX válasza chipi-85 (#6386) üzenetére


TomWexX
addikt

Esetleg itt megpróbálhatod leszedni, regisztrálni kell ezért én nem teszteltem le.

Xiaomi 13 | Ipad Pro 10.5

(#6389) Aryes válasza chipi-85 (#6323) üzenetére


Aryes
nagyúr

Bocs, de leírom én is a véleményemet az android vs. bada vitáról:

Mi van akkor, ha valaki okos telefont akar buta számítógép helyett? :)

A bada szerintem telefonnak tökéletes, főleg a 2.0 óta. Előtte már nem sok hiányzott, hogy a földhöz verjem :D , pl. az állandó memóriahiány miatt, de a 2.0 jobban kezeli a saját hiányosságait, pl. ugyanúgy lelövi a widgeteket, de legalább nem neked kell meghúznod a ravaszt. :DDD
Symbian 6-tól 9-ig, meg android 2.2 volt eddig a telefonjaimon, és jelentem, egyik sem bírta helyettesíteni a számítógépet. Az android 4 se fogja, még tableten sem, hiába van rá N db. alkalmazás, amiből N-1 telepítés után összesen 1x volt elindítva érdektelenség miatt.
A badának szerintem vállaltan nem feladata a számítógép helyettesítése, ha vki, mint én, abban a tudatban vette, hogy ez egy - ahogy mondani szoktam - "okos butatelefon", amivel tudok netezni hanyatt fekve, megérkeznek rá a leveleim, meg a buszon ülve tudok rajta pasziánszozni, ráadásul igen jó minőségű videókat tudok vele készíteni és nézni, akkor az elégedett vele. Miért olyan érthetetlen, ha valakinek ennyi elég? Bocs, ha hosszú voltam.

[ Szerkesztve ]

(#6390) Goldmen75 válasza Aryes (#6389) üzenetére


Goldmen75
őstag

Osztom! UP! :R

(#6391) chipi-85 válasza Aryes (#6389) üzenetére


chipi-85
aktív tag

Ezt az "Okos butatelefont" 90.000 forintért vettem amikor még forró volt...Ennyit rákölteni és gyakorlatilag egy Nokia 3510i (hívás fogadás, sms, minimális internet) szintű telefont kapunk, 0 támogaottsággal!!!
Ez bosszant engem..
Veszek egy E52-t, sokáig bírja az akksija, sms, telefon arról megy, ágyból netezni ott a tablet, meg van egy erős PC-m játszani + 23" monitor filmezni!

TomWexX: elég csak a CSC-t felrakni ugye? nem kell újra az egészet?!

(#6392) TomWexX válasza chipi-85 (#6391) üzenetére


TomWexX
addikt

De az egészet kell, nem elég a CSC!

[ Szerkesztve ]

Xiaomi 13 | Ipad Pro 10.5

(#6393) chipi-85 válasza TomWexX (#6392) üzenetére


chipi-85
aktív tag

És ez jó a KF2höz is? full magyar lesz? T9 is?

(#6394) TomWexX válasza chipi-85 (#6393) üzenetére


TomWexX
addikt

A KF2-höz a KG1-es CSC való, viszont abból az OXD (közép-európa) verziót sehol nem lehet külön leszedni. Ha KF2/3-at akarsz, akkor tedd fel multival a JL2/JL1-et, majd Kiessel frissíts tovább.
Ezután full magyar lesz. (T9 is)

Xiaomi 13 | Ipad Pro 10.5

(#6395) chipi-85 válasza TomWexX (#6394) üzenetére


chipi-85
aktív tag

ba**zameg!
Akkor szedhetem le a JL2-t :(((

Köszönöm!! :R :R

(#6396) Aryes válasza chipi-85 (#6391) üzenetére


Aryes
nagyúr

Emlékeztetnélek rá, hogy a legelső iphone 200ezer forint feletti áron jött ki talán 4 évvel ezelőtt, nem volt rajta wifi, 3G, bluetooth, rádió, videófelvétel és -hívás, és nem lehetett rá(!) programokat telepíteni sem (persze ezt később megoldották), mégis sokan megvették.
Akkoriban a symbian telefonok már talán csak kávét főzni nem tudtak, de lehet, hogy volt rá vmi alkalmazás... ;)

Nekem a nagy kijelző miatt kellett érintőképernyős telefon, mert akkor született meg a kisfiam, és utáltam a bélyeg méretű kijelzőn mutogatni a képeket a kollégáimnak. :))
De szívem szerint visszamennék symbianra, utálom az érintőképernyőt... A badát azért szeretem, mert sok mindenben úgy működött, mint a symbian, az androiddal ellentétben.

[ Szerkesztve ]

(#6397) TomWexX válasza chipi-85 (#6395) üzenetére


TomWexX
addikt

Akkor a CSC-t ezek szerint sikerült arról az oldalról leszedni?

Xiaomi 13 | Ipad Pro 10.5

(#6398) chipi-85 válasza Aryes (#6396) üzenetére


chipi-85
aktív tag

Aki ájfont vesz az megis érdemli hogy lehúzzák pénzzel!
semmiért kiadni 200k-t :(
Nem akarok ebből vitát...csak ahogy beharangozták a nagy BADA-t, hiába volt ár támogatott egy nagy kupac ....
A telefon maga kivételes, ilyen telefonnal nem nagyon találkoztam, kézre esik, és tökéletes anyaghasználatú!
Ezt ilyen áron egy Droid, WP7 akár más OPrendszerrel árúlnák 100ért, azonnal vennék 2db-t!!
DE így...szabadulok inkább tőle!!

TomWexX: jaja lejött, de így hasztalan, most jön a JL2 lefelé!
Ahhoz ezt a CSC-t tegyem?

[ Szerkesztve ]

(#6399) TomWexX válasza chipi-85 (#6398) üzenetére


TomWexX
addikt

:K

Xiaomi 13 | Ipad Pro 10.5

(#6400) szebev válasza TomWexX (#6359) üzenetére


szebev
senior tag

En is hasznalnam, ha neha mukodne ! Talan ha egyszer hasznalom egy honapban,akkor sem mukodik. 3 hete vettem egy autot Wales-ben,mondom hasznalom a gps-t. Erre nem talalja a cimet amit beirtam es a terkep sem jott be. Egy zold potty volt egy zold hatterkepen... Megneztem, 7 muholdat latott ! Mondom, ok. Masnap majd felhivom a supportot mi a fene van vele,persze masnapra megjavult....

Titanfall ,Bf3,Xbox 360,LG G2 32 gb D80220B-HKG-XX + Wave 1.2 JL2/JL1,Sandisk 16gb 4class.

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  Samsung S8500 Wave
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.